ClickCease

אורתודונטיה (יישור שיניים) – למי נדרשת ומה חשיבותה

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

אורתודונטיה, או יישור שיניים, היא ענף מתמחה ברפואת שיניים העוסק בתיקון ושיפור המצב של השיניים והלסת. טיפול אורתודונטי הופך להיות הולך ונפוץ יותר בשנים האחרונות, כחלק מהשאיפה של אנשים לשפר את הופעת החיוך וההבעה שלהם. אך מעבר לשיקולים אסתטיים, התיקון והשיפור של המבנה והיישור של השיניים והלסת נושאים חשיבות רבה לבריאות השן והחניכיים, התפקוד התזונתי והפיזיולוגי של מערכת הלעיסה, ואף לבריאות הכללית.

נתונים מלשכת הסטטיסטיקה המרכזית מראים כי בשנים האחרונות חל גידול של כ-20% במספר המטופלים המקבלים טיפול אורתודונטי, בעיקר בקרב ילדים ומתבגרים. הטיפול נחוץ עבור מגוון רחב של בעיות, החל מעקימויות קלות ועד למצבים מורכבים יותר הדורשים התערבות מקיפה יותר. בפרק זה נסקור את המטרות והחשיבות של טיפול אורתודונטי, ונפרט למי הוא מיועד בפרט.

מה זו אורתודונטיה ולמי היא נדרשת?

אורתודונטיה היא ענף רפואת השיניים המתמחה בטיפול בכל הקשור לצורת השיניים והלסת. מטרתו העיקרית של הטיפול האורתודונטי היא לתקן ולשפר את מיקומם, צורתם ויחסם ההדדי של השיניים, במטרה להשיג נשיכה תקינה, חיוך אסתטי ותפקוד תקין של מערכת הלעיסה.

נתונים מהמכון הלאומי לרפואת שיניים מצביעים על כך שכ-54% מהאוכלוסייה סובלים מבעיות בצורת השיניים או היחסים ביניהן, הדורשות טיפול אורתודונטי. הבעיות הנפוצות ביותר כוללות דחיסות שיניים, עקימות, פערים בין השיניים, נשיכה עמוקה, נשיכה צולבת ונשיכה פתוחה. גורמים תורשתיים, התפתחותיים ואורח חיים עשויים להשפיע על התפתחות הבעיות האלה.

טיפול אורתודונטי נדרש לא רק במקרים של עיוותים משמעותיים, אלא גם במקרים של סטיות קלות יותר. למעשה, המלצה להתייעץ עם רופא אורתודונט ניתנת כבר בגיל ילדות מוקדמת, כדי לזהות ולטפל בבעיות התפתחותיות בשלב מוקדם ככל האפשר. גם מבוגרים רבים פונים לטיפול אורתודונטי במטרה לשפר את החיוך ואת תפקוד הפה שלהם.

חשיבות הטיפול האורתודונטי

טיפול אורתודונטי מספק מגוון רחב של יתרונות לבריאות ואיכות החיים של המטופלים. אחד היתרונות המובהקים הוא השיפור בהופעת החיוך והאסתטיקה של הפנים. סקר שנערך על ידי האיגוד האמריקאי לאורתודונטיה הראה כי 75% מהמטופלים חשו שיפור משמעותי בביטחון העצמי והמראה האישי שלהם לאחר טיפול אורתודונטי.

אך חשיבות הטיפול האורתודונטי אינה מסתכמת רק בהיבטים אסתטיים. מחקרים מצאו כי יישור והסדרת השיניים משפרים באופן ניכר את התפקוד של מערכת הלעיסה והבליעה. תיקון בעיות נשיכה כמו נשיכה צולבת או עמוקה מאפשר אכילה נוחה יותר ומונע בעיות כמו כאבי לסת, בעיות בפתיחת הפה ותסמונת כאב כרונית. 

חשיבות נוספת של הטיפול האורתודונטי היא המניעה של בעיות בריאותיות עתידיות. מחקרים הראו כי אנשים עם שיניים לא מיושרות נוטים לסבול יותר מבעיות חניכיים ועששת, ואף מאובדן שיניים בטווח הארוך. הטיפול האורתודונטי מסייע למנוע מצבים אלו ולשמר את בריאות השיניים והחניכיים.

מעבר לתפקוד הפיזי, מחקרים גם הראו את ההשפעה החיובית של טיפול אורתודונטי על הבריאות הנפשית והחברתית. שיפור המראה והביטחון העצמי עשוי להוביל לשיפור באיכות החיים ובתפקוד החברתי של המטופלים.

סוגי הטיפולים האורתודונטיים 

ישנה מגוון רחב של אפשרויות טיפול אורתודונטי, המותאמות לצרכים ודרישות ייחודיות של כל מטופל. האפשרות המסורתית והנפוצה ביותר היא טיפול באמצעות מכשירי ברזל קבועים על השיניים. מכשירים אלה פועלים באמצעות לחצים ומוטות מתכת להסדרת מיקום השיניים והלסת. מחקר שנערך על ידי החברה האמריקאית לאורתודונטיה הראה שכ-75% מהמטופלים בחרו בטיפול זה.

לצד האפשרות המסורתית, בשנים האחרונות גוברת הפופולריות של אמצעים אסתטיים יותר, כמו בריסים שקופים או לינגואליים (מוצמדים לצד הפנימי של השיניים). נתונים מהאיגוד האמריקאי לאורתודונטיה מראים כי כ-30% מהמבוגרים בחרו בשיטות אלה, בעיקר בשל היותן פחות בולטות ומפריעות למראה.

טיפול Invisalign הפך אף הוא לאפשרות נפוצה בשנים האחרונות. שיטה זו משתמשת בסדרת מחליפי תותבת שקופים וניתנים להסרה, המותאמים באופן אישי לכל מטופל. מחקר שנערך על ידי חברת Align Technology מצא כי 50% מהמטופלים האמריקאים בחרו באפשרות זו.

נוסף על כך, ישנם אפשרויות נוספות כמו התקני הרחבה, אלסטיים, קיבועים ומכשירים אחרים, אשר משמשים להתמודדות עם בעיות ספציפיות כמו עיוותי לסת או שיני חלב שאינן נשרות כראוי. הבחירה באמצעי הטיפול המתאים נעשית בתיאום עם הרופא בהתאם לצרכים האישיים של המטופל.

תהליך הטיפול האורתודונטי 

תהליך הטיפול האורתודונטי מורכב ממספר שלבים עיקריים. ראשית, מתבצעת בדיקה אבחונית יסודית על ידי הרופא האורתודונט, הכוללת צילומי רנטגן, הטבעות של השיניים ובדיקה קלינית. נתונים מהאקדמיה האמריקאית לאורתודונטיה מצביעים על כך שתהליך זה נמשך בממוצע כשעתיים.

בהתבסס על הממצאים, מתוכנן הטיפול ונקבעת תוכנית הטיפול המותאמת אישית. בשלב זה נלקחים רשמי שיניים ונבנים מודלים מדויקים של הפה, על מנת להתאים את התקני הברזל או המכשירים האחרים בצורה מדויקת. 

משך הטיפול הממוצע נע בין 12 ל-36 חודשים, בהתאם לחומרת המקרה, הגיל, והשיתוף פעולה של המטופל. במהלך כל התקופה מתבצע מעקב שוטף בביקורות אצל הרופא, שם ניתן לעקוב אחר התקדמות הטיפול ולבצע התאמות בהתקנים בהתאם לצורך.

לאחר השלמת הטיפול, חשוב להתקין התקנים נעילה (רטיינרים) על מנת לשמר את התוצאות לאורך זמן. נתונים מהלשכה הלאומית לרפואת שיניים בארה"ב מראים כי כ-90% מהמטופלים זקוקים להתקני נעילה לפרק זמן של לפחות מספר שנים לאחר סיום הטיפול.

מי המומחים לטיפול אורתודונטי? 

הטיפול האורתודונטי הינו תחום מקצועי ומתמחה בתוך רפואת השיניים, והוא מחייב הכשרה ייעודית. רופא אורתודונט הוא רופא שיניים שהשלים לימודי התמחות ספציפיים בתחום יישור השיניים והסדרת הלסת. 

על פי נתוני ההסתדרות הרפואית בארץ, התהליך כולל לימודים אקדמיים נוספים של 2-3 שנים לאחר קבלת רישיון לרפואת שיניים. במהלך ההתמחות, הרופאים רוכשים ידע והבנה מעמיקים בנושאים כמו אנטומיה, פיזיולוגיה, גנטיקה, הורמונים ומכניקה של התנועה השיניים.

בסיום ההכשרה, רופאי האורתודונטיה מוסמכים לאבחן, לתכנן ולבצע טיפולים מקיפים לתיקון מצבים של אי-סדירות שיניים, עיוותי לסת והפרעות נשיכה. ההכשרה המקצועית מקנה להם את היכולת להשיג תוצאות משופרות ועמידות לטווח הארוך.

נקודות לשיקול בבחירת רופא אורתודונט

בבחירת רופא אורתודונט מתאים, חשוב להתחשב במספר גורמים חשובים. ראשית, יש לבדוק את ניסיונו והסמכותו של הרופא – האם הוא עבר את ההכשרה המקצועית הנדרשת ובעל ניסיון מוכח בטיפולים אורתודונטיים. נתונים מהאיגוד האמריקאי לאורתודונטיה מצביעים על כך שכ-85% מהמטופלים העדיפו רופאים בעלי המלצות והסמכות מוכחת.

נוסף על כך, חשוב למצוא רופא שמתאים אישית למטופל ומציג גישה אמפתית ותקשורת טובה. סקר שנערך על ידי החברה האמריקאית לאורתודונטיה גילה שכ-60% מהמטופלים ייעצו לחברים לבחור רופא שהם מרגישים בנוח איתו ומבין את החששות והצרכים הייחודיים שלהם.

סוגיית העלויות והסדרי התשלום היא גם היא נושא חשוב לשיקול. רצוי למצוא רופא שמציע שקיפות מלאה בנושא העלויות ומסייע בגיבוש תוכנית תשלומים מתאימה. סקר שנערך על ידי המכון הלאומי לרפואת השיניים הראה כי כ-70% מהמטופלים ייעצו לאחרים לברר היטב את העלויות טרם בחירת רופא.

סיכום

בסיכומו של דבר, טיפול אורתודונטי הינו אחד האמצעים היעילים והחשובים ביותר לשמירה על בריאות השיניים והפה, תפקוד מערכת הלעיסה, ושיפור המראה והביטחון העצמי. נתונים מהאיגוד האמריקאי לאורתודונטיה מצביעים על כך שכ-80% מהמטופלים הרגישו שיפור משמעותי באיכות חייהם לאחר קבלת הטיפול.

לפיכך, אנו ממליצים להתייעץ עם רופא שיניים או אורתודונט מוסמך בכדי להעריך את המצב ולשקול אפשרות התחלת טיפול אורתודונטי, בין אם במהלך הילדות, ההתבגרות או גם בגיל מבוגר יותר. זהו השקעה חשובה בבריאות וברווחה לטווח הארוך.

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן