מרפאת שיניים בשוהם

כתובת המרפאה:

דקל 30, שוהם Market.

טלפון:072-2785660
פקס:03-9735000

למקרים דחופים אמליה 052-8160099

שעות הפתיחה:

יום א' – 11:00-19:00

יום ב' – 11:00-19:00

יום ג' – 11:00-19:00

יום ד' – 11:00-19:00

יום ה' – 11:00-19:00

*המרפאה נגישה, יש רמפה בכניסה

צוות המרפאה:

ד"ר גולדברג צחי – אורתודונטיה – יישור שיניים

ד"ר פרומקין נטלי – פריודונטית מומחית חניכיים בוגרת הדסה

ד"ר דור אל גיא  – מומחה כירורגיית פה פנים ולסתות

ד"ר נתלי פרומקין  – מומחית פריודנטיה (חניכיים)

ד"ר מרדכי בן עמי – מומחה יישור שיניים (אורתודנטיה)

ד"ר גמאל לוטוף  – בוגר אונ' תל אביב

ד"ר ליעד מוסקוביץ – בוגר הדסה ירושלים

ד"ר לייסר יואב – מומחה כירורגית פה ולסת, שתלים והרמות סינוס

ד"ר לויט מיכאל –שיקום, בוגר הדסה

ד"ר טורקייה דוד – שיקום בוגר הדסה, אסתטיקה משמר ופרותטיקה

שיננית: בן חרון נני

מרפאת שיניים בשוהם – רופא שיניים בשוהם

רשת מרפאות שיניים בעלת וותק של יותר מעשרים שנה בפריסה ארצית. כל הרופאים במרפאותינו הם בעלי ותק וניסיון מקצועי.

רופאי השיניים שלנו בפתח תקווה, יכולים לתת לכם את השירותים הבאים:
– כל מגוון הטיפולים הדנטליים והאסתטיים לילדים ולמבוגרים תחת קורת גג אחת
– שתלים דנטליים ושיקום ע"ג השתלים – שתלים דנטליים ושיקום ע"ג השתלים
– כירורגיית פה ולסת
– השתלות שיניים בלייזר
– טיפול חניכיים: גרידת חניכיים, הארכת כותרת, ניתוחי חניכיים
– שיקום הפה – גשרים, כתרים ותותבות
– יישור שיניים – לילדים ומבוגרים – טיפול יישור שיניים – אורתודנטיה
– סתימות וטיפולי שורש
– טיפולים אסתטיים – הלבנת שיניים, סתימות "לבנות" ועוד
– הסרת אבנית ופלואוריזציה והדרכת שיננית להיגיינה הפה – הסרת אבן והדרכה להיגיינה אורלית
– רפואת שיניים לילדים
– אווירה מקצועית, ציוד חדיש, טכניקות מתקדמות
– רופאים עתירי ניסיון וידע, כולל מומחים מן השורה הראשונה בתחומם בארץ
– טיפול אישי ומסור

רשת שיניים – מרפאת שיניים בשוהם

במסגרת תנופת ההתרחבות וההתחדשות של רשת מרפאות השיניים הפרטיות ‘שיניים’ נפתחו בשנת 2014 ארבעה סניפים חדשים – בתל אביב, שוהם, לפיד ומודיעין. האסטרטגיה העסקית של הרשת היא התרחבות בערים בהן יש פוטנציאל צמיחה ואפשרות להביא ולהטמיע את המדיניות הרפואית ורמת השירות הגבוהה הטבועה ב- DNA שלה. לדברי ד"ר עמוס בוחניק, מנהל של הרשת: “הידע והניסיון שנרכש במשך עשרות שנות עשייה בתחום רפואת השיניים, מאפשר לנו לנתח את המגמות בענף ואת האפשרות והצורך להתרחב בערים השונות”. לרשת ‘שיניים’ צוות יועצים מיומן ומקצועי העומד לרשותם ומלווה אותם לאורך הדרך, החל משלב היזמות, דרך הקמה וניהול שוטף של המרפאה ועד לצמיחה והתחדשות. “המרפאה שנפתחה בשוהם”, מספר ד"ר בוחניק, “מטפלת בלקוחות פרטיים מכל רובדי האוכלוסייה, אך הוקמה גם על מנת לתת מענה לעשרות אלפי תושבי שוהם ויישובי הסביבה המבוטחים בביטוח שיניים ולא יכלו לקבל טיפול שיניים במסגרת מרפאת הסכם בעיר. כיום יכולים המבוטחים להגיע למרפאת השיניים של רשת ‘שיניים’ בשוהם, לקבל טיפול שיניים מקצועי ממיטב הרופאים, כולל רופאי שיניים מומחים ואת כל הפרוצדורה והבירוקרטיה מול חברות הביטוח, מבצע עבורם הצוות הניהולי של המרפאה”. במרפאות החדשות של הרשת עובדים רופאים מומחים רבים, בעלי וותק וניסיון רב. ביניהם: ד”ר יואב לייסר – מומחה כירורגית פה ולסת, שתלים והרמות סינוס; ד”ר נתלי פרומקין – בוגרת האוניברסיטה העברית הדסה עין כרם 2006. במקביל קיבלה את התואר המוסמך במדעי הטבע בחוג לגנטיקה של האדם. מומחית במחלות חניכיים התמחתה בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה.; ורופאים נוספים ומצויינים. “המטופלים בסניפי ‘שיניים’ מרגישים בבית”, מדגיש ד"ר בוחניק, “אנו משתדלים לתת הרגשה נינוחה, על מנת להנעים את חווית הביקור אצל רופא השיניים”. לרשת שיניים מחלקה טכנית מקצועית בניהולו של מר יחיאל רפאלי, העוסקת בתחזוקה שוטפת של ציוד המרפאות ובבינוי מרפאות חדשות. מעבר לשירות המסור, מושם דגש רב על כל נושא ההיגיינה והסטריליזציה והמרפאה מוגדרת כמרפאה ירוקה, בה נאספת הפסולת הרפואית על ידי חברה מיוחדת.

 

ד”ר יואב לייסר – רופא שיניים מומחה לכירורגית פה ולסת – מרפאת שיניים בשוהם

 

דר' יואב לייסר, רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. ד"ר יואב לייסר בעל שלושה דוקטורטים  , ד"ר ברפואת שיניים  (DMD) , ד"ר ברפואה כללית  (MD) ודוקטורט בביולוגיה מולקולרית  (PhD ). ד"ר לייסר סיים את לימודי רפואת השיניים ואת הדוקטורט  באוניברסיטה העברית, הדסה עין כרם בירושלים בשנת 2004. דר' יואב לייסר בעל רישיון ישראלי לשימוש בהיפנוזה מטעם משרד הבריאות ומשלב בעבודתו במרפאה מגוון טכניקות לטיפול ושחרור מחרדות ופחדים בטיפולי שיניים.

דר' יואב לייסר סיים את תכנית ההתמחות בכירורגיה פה ולסתות, בקריה הרפואית לבריאות האדם, בבית חולים רמב"ם. את הפוסט דוקטורט שלו ביצע במכון לחקר כלי הדם והסרטן, במעבדתו של פרופ ישראל ולודבסקי, בנושא תפקידו הפרוגנוסטי של גן ההפראנז בסרטן הפה. דר' יואב לייסר מרצה בעשרות כנסים מדעיים ברחבי הארץ ובעולם בתחום התמחותו. דר' לייסר משמש כמרצה ומדריך סטודנטים לרפואה (פרה קליני וקליני) בפקולטה לרפואה של הטכניון. בנוסף, דר' לייסר חוקר סרטן ומנהל את המעבדה לחקר סרטן הפה של המחלקה לכירורגיה פה ולסתות בבית החולים רמב"ם בחיפה, ומדריך לתארים מתקדמים (.M.Sc, PhD).

תחומי העניין הקליניים של דר' לייסר כוללים בין השאר ניתוחים מכינים לשחזור שיקומי של הלסתות ובכירורגיה שיקומית שכוללת עקירות שיניים מורכבות השתלות עצם ושתלים דנטאליים. ניתוחים מורכבים כגון: שחזור ארובות עיניים לאחר טראומה וכן כירורגיה אונקולוגית של גידולים שפירים וממאירים באזור הראש והצוואר. ניתוחים אלו מבוצעים בבית חולים אסותא רמת החייל במחלקת ארם (א.א.ג , פה ולסת) בהתחייבות קופח מכבי, הראל, מגדל, פניקס.

לאחרונה השתתף ד"ר יואב לייסר בניתוח פורץ דרך, אשר במהלכו הושתלה לסת משוחזרת מטיטניום בפניו של חייל סורי, לאחר שקליע השחית את לסתו. דר' יואב לייסר משלב בעבודתו כרופא שיניים וכירורג פה ולסת את ניסיונו רב השנים כפסל תוך שימת דגש רב על אסתטיקה והרמוניה של חלל הפה והשיניים"

 

הצטרף בשנת 2015 לרשת שיניים וכיום הינה חלק מהצוות המקצועי של סניף “שיניים” בשוהם. שם הוא אמון בעיקר על ביצוע טיפולי ההשתלות והכירורגיה, ביניהם השתלות, הרמת סינוס, עקירות שיני בינה, ושיניים כלואות, עקירות כירורגיות ועוד. “השתלות וכירורגיה הן תחום רגיש וחשוב מאוד ברפואת שיניים”, הוא אומר, “רופא טוב חייב להיות מקצועי ובעל ידע רחב, בטחון עצמי וניסיון רב בתחום בו הוא עוסק. תפקיד חשוב בהצלחת הטיפול יש גם למכשור בו הוא משתמש וכדאי לבחור במרפאה בה יש ציוד חדיש ומודרני, בדומה לציוד הנמצא במרפאות רשת שיניים”. לדבריה, המפתח להצלחתו של טיפול שיניים טמון בשמירה על היגיינת הפה ולכן, כחלק מה’אני מאמין’ המקצועי שלו וכחלק מה’אני מאמין’ של רשת “שיניים”, הוא דואג ללמד ולהדריך את המטופלים כיצד לשמור על היגיינת הפה, שולח אותם לשיננית ורק לאחר מכן מתחיל את הטיפול. בנוסף, מקפידה ד”ר לייסר להסביר למטופליה על הגורמים העלולים להוריד את סיכויי הצלחת הטיפול. כך למשל, כאשר מגיע מטופל מעשן, הוא מסביר שהעישון גורם לנזק גדול בפה בכלל ובכירורגיה בפרט, מקטין את סיכויי הצלחת ההשתלות וממליץ לו להפסיק לעשן. “התפקיד שלי כרופא הוא לא רק לטפל”, הוא אומר, “אלא בעיקר ללמד את המטופל איך למנוע את הישנות הבעיה ואיך לשמור על בריאות הפה והשיניים שלו”. גם לאחר הטיפול מסביר ד”ר לייסר למטופליו על חשיבות ההגעה לביקורת ולשיננית לפחות אחת לחצי שנה: “מטופלים רבים שעברו השתלות, נוטים לחשוב כי אין להם צורך להגיע לביקורת, שכן בשיניים המושתלות לא יכולים להתפתח חורים”. הוא מדגיש, “אך הנחה זו מוטעית מיסודה. חורים אמנם אכן לא יכולים להתפתח, אך עשויות להתפתח דלקות חניכיים בהן יש לטפל בהקדם על מנת למנוע סיבוכים, ולכן חשוב מאוד להגיע לביקורת גם לאחר השתלות”

 

 

 

הצהרת נגישות

"רשת שיניים – ד"ר בוחניק" מחויב לספק את חוויית השימוש המרבית באתר לכלל הגולשים, ולכן דאגנו להשקיע מאמצים לא מעטים בהנגשה של האתר לקהל בעלי המוגבלויות, במטרה להקל ולייעל הגלישה בו. ההתאמה בוצעה בעיקר לטובת המתקשים בשימוש בעכבר ו/או הקלדה, ובעלי לקויות הראייה. בין היתר הוקפד על ניווט מקלדת מלא בכל רכיבי האתר, תמיכה בזום מוגבר ועמידה בדרישות הניגודיות, הצבעים ויחס הגדלים. ההתאמה נבדקה באמצעי עזרים שונים כגון מסכים ומכשירים שונים, לרבות סימולציות של קוראי מסך ומנועי הקראת תוכן.

דפדפנים מומלצים לגלישה הנם כרום בגרסתו העדכנית ביותר. יעד ההנגשה הנו לפי תקן AA.

עם זאת, לצערנו, חלק מן התכנים לעתים עלולים להיות לא מונגשים באופן מלא – עקב עדכוני תוכן ושינויים תכופים שעובר האתר. אנו מאוד משתדלים לצמצם הישנות המקרים, ונשמח באם תיצרו עמנו קשר ותמסרו פרטי הבעיה/תקלה בה נתקלתם על-מנת שנוכל לטפל בה בהקדם, אם ידוע לכם על כזו. עמכם הסליחה מראש.

בנושא נגישות האתר ניתן לפנות במייל למר איתמר בן דור – [email protected]  

o        פירוט הסדרי הנגישות הפיזיים של המרפאה:

חניה:

חניה חופשית ניתן למצוא ברחוב תרשיש וברחובות הסמוכים.

חניון בתשלום – אין

שירותי נכים – אין. 

המרפאה:

מרפאתנו נמצאת בקומה הקרקע.

אזורי המתנה – אזורי ההמתנה נגישים ומצוידים בספסלי המתנה.

הקבלה שלנו מצוידת במערכת הגברה ובמערכת עזר לשמיעה (מומלץ לתאם שימוש בו מול מתאם הפגישה). 

  • נגישות המוקד הטלפוני – קיים מוקד טלפוני נגיש.
  • דרכי התקשרות חלופיות לטלפון (מייל, פקס, sms , צ'אט וכיוצ"ב) – ניתן לתקשר דרך מייל, אתר אינטרנטי, צ'אט, מענה טלפוני במרכזיה חיצונית וכו'
  • מידע בפורמטים נגישים, פרסומים נגישים

מידע:

לקבלת מידע בפורמטים נגישים נא לפנות לרכזת הנגישות של הקבוצה.

דרכי יצירת קשר:

מספר הטלפון שלנו הוא 03-7520020.  

מספר הפקס שלנו 03-7520874.

כתובת הדואר האלקטרוני שלנו היא [email protected] .  

חרשים וכבדי שמיעה יכולים לפנות בהודעת ווטסאפ למספר 050-8221070, נא לציין בתחילת ההודעה "פניה לנגישות ישראל".

רכז הנגישות:

רכז הנגישות של העמותה היא ולדי גולוב, ניתן ליצור עמה קשר בטלפון 03-7520020 או בדואר אלקטרוני [email protected]  משרדה נמצא בבית עמיטק, רחבעם זאבי 2 גבעת שמואל

דף הבית » מרפאת שיניים בשוהם

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)

אנחנו בפייסבוק

תוכן עניינים


ליאת כהן
הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו :) תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.
שרית אברג'ל
רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.עידן פאניאן
הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מתוך הבלוג שלנו

חזרה
WhatsApp
Messenger
אימייל

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

small_c_popup.png

לא שווה לעזוב מבלי לקבל את ההטבה הזאת

בדיקת רופא, צילומי נשך וצילום פנורמי - חינם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)