מרפאת שיניים בשוהם

כתובת המרפאה:

תרשיש 70 שוהם (ליד פיצוחי רדעי)

טלפון:072-2785660
פקס:03-9735000

למקרים דחופים אמליה 052-8160099

שעות הפתיחה:

יום א’ – 11:00-19:00

יום ב’ – 11:00-19:00

יום ג’ – 11:00-19:00

יום ד’ – 11:00-19:00

יום ה’ – 11:00-19:00

צוות המרפאה:

ד”ר בסאילוב טל – רופא שיניים כללי וילדים

ד”ר גולדברג צחי – אורתודונטיה – יישור שיניים

ד”ר זבלינוב רפאל – משמר ופרוטטיקה

ד”ר פרומקין נטלי – פריודונטית מומחית חניכיים בוגרת הדסה

ד”ר לייסר יואב – מומחה כירורגית פה ולסת, שתלים והרמות סינוס

ד”ר לויט מיכאל –שיקום, בוגר הדסה

ד”ר טורקייה דוד – שיקום בוגר הדסה, אסתטיקה משמר ופרותטיקה

שיננית: בן חרון נני

שיננית –מואיל מעיין  

סייעת ראשית: פאולה כץ

מרפאת שיניים בשוהם – רופא שיניים בשוהם

רשת מרפאות שיניים בעלת וותק של יותר מעשרים שנה בפריסה ארצית. כל הרופאים במרפאותינו הם בעלי ותק וניסיון מקצועי.

רופאי השיניים שלנו בפתח תקווה, יכולים לתת לכם את השירותים הבאים:
– כל מגוון הטיפולים הדנטליים והאסתטיים לילדים ולמבוגרים תחת קורת גג אחת
– שתלים דנטליים ושיקום ע”ג השתלים – שתלים דנטליים ושיקום ע”ג השתלים
– כירורגיית פה ולסת
– השתלות שיניים בלייזר
– טיפול חניכיים: גרידת חניכיים, הארכת כותרת, ניתוחי חניכיים
– שיקום הפה – גשרים, כתרים ותותבות
– יישור שיניים – לילדים ומבוגרים – טיפול יישור שיניים – אורתודנטיה
– סתימות וטיפולי שורש
– טיפולים אסתטיים – הלבנת שיניים, סתימות “לבנות” ועוד
– הסרת אבנית ופלואוריזציה והדרכת שיננית להיגיינה הפה – הסרת אבן והדרכה להיגיינה אורלית
– רפואת שיניים לילדים
– אווירה מקצועית, ציוד חדיש, טכניקות מתקדמות
– רופאים עתירי ניסיון וידע, כולל מומחים מן השורה הראשונה בתחומם בארץ
– טיפול אישי ומסור

רשת שיניים – מרפאת שיניים בשוהם

במסגרת תנופת ההתרחבות וההתחדשות של רשת מרפאות השיניים הפרטיות ‘שיניים’ בשנה האחרונה, נפתחו בשנת 2014 ארבעה סניפים חדשים – בתל אביב, קציר- ערערה, שוהם ולפיד- מודיעין. האסטרטגיה העסקית של הרשת היא התרחבות בערים בהן יש פוטנציאל צמיחה ואפשרות להביא ולהטמיע את המדיניות הרפואית והשירותית הטבועה ב- DNA שלה. לדברי רו”ח יאיר בוחניק, מנהל הכספים של הרשת: “הידע והניסיון שנרכש במשך עשרות שנות עשייה בתחום רפואת השיניים, מאפשר לנו לנתח את המגמות בענף ואת האפשרות והצורך להתרחב בערים השונות”. לרשת ‘שיניים’ צוות יועצים מיומן ומקצועי העומד לרשותם ומלווה אותם לאורך הדרך, החל משלב היזמות, דרך הקמה וניהול שוטף של המרפאה ועד לצמיחה והתחדשות. “המרפאה שנפתחה השנה בשוהם”, מספר רו”ח בוחניק, “מטפלת בלקוחות פרטיים מכל רובדי האוכלוסייה, אך הוקמה גם על מנת לתת מענה לעשרות אלפי תושבי שוהם ויישובי הסביבה המבוטחים בביטוח שיניים ולא יכלו לקבל טיפול שיניים במסגרת מרפאת הסכם בעיר. כיום יכולים המבוטחים להגיע למרפאת השיניים של רשת ‘שיניים’ בשוהם, לקבל טיפול שיניים מקצועי ממיטב הרופאים, כולל רופאי שיניים מומחים ואת כל הפרוצדורה והבירוקרטיה מול חברות הביטוח, מבצע עבורם הצוות הניהולי של המרפאה”. במרפאות החדשות של הרשת עובדים רופאים מומחים רבים, בעלי וותק וניסיון רב. ביניהם: ד”ר גדעון פרץ – מומחה לשיקום הפה; ד”ר ליאת הכט נקר – מומחית בכירורגיה ושתלים; ד”ר ארנון ארד – מומחה ביישור שיניים; ד”ר אייל רוזן – מומחה בטיפולי שורש’ ד”ר אורי בלנק- מומחה בהשתלות וכירורגיה ואחרים. “המטופלים בסניפי ‘שיניים’ מרגישים בבית”, מדגיש רו”ח בוחניק, “אנו משתדלים לתת הרגשה נינוחה, על מנת להנעים את חווית הביקור אצל רופא השיניים”. לרשת שיניים מחלקה טכנית מקצועית בניהולו של מר יחיאל רפאלי, העוסקת בתחזוקה שוטפת של ציוד המרפאות ובבינוי מרפאות חדשות. מעבר לשירות המסור, מושם דגש רב על כל נושא ההיגיינה והסטריליזציה והמרפאה מוגדרת כמרפאה ירוקה, בה נאספת הפסולת הרפואית על ידי חברה מיוחדת.

ד”ר יעל צ’יטונה – רופאת שיניים מומחית – מרפאת שיניים בשוהם

רופאת השיניים ד”ר יעל צ’יטונה הצטרפה בראשית שנת 2014 לרשת שיניים וכיום הינה חלק מהצוות המקצועי של סניף “שיניים” בשוהם. שם היא אמונה בעיקר על ביצוע טיפולי ההשתלות והכירורגיה, ביניהם השתלות, הרמת סינוס, עקירות שיני בינה, ושיניים כלואות, עקירות כירורגיות ועוד. את לימודי רפואת שיניים סיימה ד”ר צ’יטונה בשנת 1999 , באוניברסיטת איסטנבול. עם סיום לימודיה עברה לגרמניה, שם עברה התמחות בהשתלות. ולפי כחמש שנים עלתה לישראל. “השתלות וכירורגיה הן תחום רגיש וחשוב מאוד ברפואת שיניים”, היא אומרת, “רופא טוב חייב להיות מקצועי ובעל ידע רחב, בטחון עצמי וניסיון רב בתחום בו הוא עוסק. תפקיד חשוב בהצלחת הטיפול יש גם למכשור בו הוא משתמש וכדאי לבחור במרפאה בה יש ציוד חדיש ומודרני, בדומה לציוד הנמצא במרפאות רשת שיניים”. לדבריה, המפתח להצלחתו של טיפול שיניים טמון בשמירה על היגיינת הפה ולכן, כחלק מה’אני מאמין’ המקצועי שלה וכחלק מה’אני מאמין’ של רשת “שיניים”, היא דואגת ללמד ולהדריך את המטופלים שלה כיצד לשמור על היגיינת הפה, שולחת אותם לשיננית ורק לאחר מכן מתחילה את הטיפול. בנוסף, מקפידה ד”ר צ’יטונה להסביר למטופליה על הגורמים העלולים להוריד את סיכויי הצלחת הטיפול. כך למשל, כאשר מגיע מטופל מעשן, היא מסבירה לו שהעישון גורם לנזק גדול בפה בכלל ובכירורגיה בפרט, מקטין את סיכויי הצלחת ההשתלות וממליצה לו להפסיק לעשן. “התפקיד שלי כרופאה הוא לא רק לטפל”, היא אומרת, “אלא בעיקר ללמד את המטופל איך למנוע את הישנות הבעיה ואיך לשמור על בריאות הפה והשיניים שלו”. גם לאחר הטיפול מסבירה ד”ר צ’יטונה למטופליה על חשיבות ההגעה לביקורת ולשיננית לפחות אחת לחצי שנה: “מטופלים רבים שעברו השתלות, נוטים לחשוב כי אין להם צורך להגיע לביקורת, שכן בשיניים המושתלות לא יכולים להתפתח חורים”. היא מדגישה, “אך הנחה זו מוטעית מיסודה. חורים אמנם אכן לא יכולים להתפתח, אך עשויות להתפתח דלקות חניכיים בהן יש לטפל בהקדם על מנת למנוע סיבוכים, ולכן חשוב מאוד להגיע לביקורת גם לאחר השתלות”

דף הבית » מרפאת שיניים בשוהם

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

תוכן עניינים

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מתוך הבלוג שלנו

מרכז ידע
b4sa@U@hET_cruxe

הפרעות תפקודיות במערכת הלעיסה

(TMD – Temporomandibular Disorders) הפרעות תפקודיות במערכת הלעיסה, פוגעות במפרקי הלעיסה, בשרירי הלעיסה או בשניהם. כאבי שיניים נחשבים כגורם הראשי לכאבים באזור הפה והפנים ומיד

קרא עוד »