ClickCease

צילום שיניים פנורמי מחיר

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

מי מאיתנו לא ביצע כבר בעברו צילום לשיניים? הנפוץ ביותר מכולם, שסביר להניח שזהו גם סוג הצילום שעשיתם לפחות פעם אחת בחייכם, הינו צילום שיניים פנורמי. הצילום מתבצע על ידי מכשיר שמסתובב סביב הראש למשך זמן מה, כאשר בסיום מתקבל צילום רנטגן מוארך בו מקבלים תמונת מצב של כל השיניים.

צילום פנורמי בשיניים מתבצע בהתאם לצורך על פי מצבים שונים. המחיר הממוצע שלו סב סביב המאה שקלים, ומשתנה על פי קריטריונים שונים כמו קופת חולים מול מרפאה פרטית וכו'. ריכזנו עבורכם את כל המידע שחשוב לדעת אודות צילום שיניים פנורמי

כל מה שצריך לדעת על צילום שיניים פנורמי

צילום שיניים פנורמי הינו צילום רנטגן דו-ממדי, אשר משקף את תמונת המצב של אזור הפה כולו בצילום אחד. באמצעות הצילום נחשף מצבן של השיניים, הלסתות העליונות והתחתונות, רקמות וכן מצב מצבם של המבנים האנטומיים המקפים. במקור, הלסת בנויה בצורה של פרסה, אולם באמצעות הצילום הפנורמי ניתן להתבונן בה כעל שטוחה וכך לאבחן את כל הרקמות החיוניות בעת ובעונה אחת.

בשונה מצילומי שיניים אחרים, בהם יש צורך בהנחת סנסור או פילם בתוך חלל הפה, בצילום הפנורמי ממקמים אותם מחוץ לחלל הפה, מה שחוסך אי נוחות רבה. זו הסיבה שצילום זה מתבצע בצורה מהירה, נוח לפעולה ולא דורש כוח סבל או עמידות מצד המטופל.

עד לפני זמן צריך היה לפתח פילם כדי לבצע את הצילום, אולם כיום נפלאות הטכנולוגיה מבשרות אחרת. המכשור החדש מאפשר לקבל תמונת מצב תוך מספר שיניים, אשר מוצגת על מסך המחשב וניתנת להגדלה, עיבוד, שיתוף ואכסון. מכשיר הצילום עשוי משני החלקים, אשר מסתובבים בהתאמה. החלק הראשון מכיל את מקור קרני הרנטגן, ואילו החלק השני מכיל חיישן שמטרתו היא לקלוט אותן.

סיבות עיקריות לביצוע צילום פנורמי לשיניים

רפואת השיניים מייחסת חשיבות ומשמעות רבה לצילום פנורמי לשיניים, שכן הוא אמצעי נהדר לשיקוף ולמידה של צורת הלסתות והשיניים הקבועות בהן במלואן. זהו כלי אבחנתי בעל ערך מאוד גבוה, אשר מסייע בייחוד במקרים הבאים:

 • אבחנה פתולוגית של מבנה צורת הסינוסים המקסילריים, שהם חללים המצויים בעצמות הלסת העליונה.
 • תכנון ראשוני של הצבת שתלים בעתיד בחלל הפה.
 • איתור מיקום של כלי דם ועצבים לשם תכנון פעולות כירורגיות ושתלים.
 • הכרת מבנה השיניים ועצמות הלסת כחלק מבניית תוכנית שיקום (ציפוי שיניים, תותבות מלאות, כתרים וכדומה).
 • אבחון וסריקה של שיני בינה כלואות טרם פעולת העקירה.
 • הדמיה נחוצה להתבוננות מיקום השיניים ומקומן בלסת לשם טיפול יישור שיניים.
 • אבחון ובקרה על קצב ומצבן ההתפתחותי של השיניים בקרב ילדים.

באיזה שלב מבצעים צילום שיניים פנורמי?

ברוב הפעמים, צילום השיניים הפנורמי מתקיים לפני שהטיפול העתידי מתחיל, זאת כדי שניתן יהיה להביא את הטיפול למקסימום הצלחה. רופא השיניים שלכם בוחן תחילה את הבעיה על ידי ביצוע בדיקה קצרה, ולאחר מכן בדרך כלל נשלחים כבר לביצוע צילום שיניים פנורמי. במכון מבצעים את הצילום בהתאם להנחיות הרופא המטפל, ולאחר סיומו מקבלים את התוצאות (ידנית או במייל). עם התוצאות האלו שבים לרופא המטפל, והוא בהתבסס על הממצאים המופיעים בצילום, יכול לאבחן מהם הגורמים שהובילו לבעיה. בהתאם לזה הוא יוכל להתאים למטופל את הטיפול הנחוץ עבור הבעיה המסוימת שהתגלתה, זאת ללא עוד בירורים או בדיקות שיכולים סתם לעכב את זמני הטיפול.

כשמדובר במטופל שצריך לבצע השתלות שיניים, ישנם רופאים הנוהגים להשתמש בעוד כלי עזר, והוא הטומוגרפיה הממוחשבת (או כמו שאתם מכירים אותו, צילום CT). אולם על אף החדשנות שלו, ישנם רופאים רבים שעדיין מעדיפים את הצילום הפנורמי לשיניים, מאחר והוא מגלם בתוכו יותר יתרונות.

מצבים שניתן לגלות באמצעות צילום שיניים פנורמי

הצילום הזה מהווה כאמור כלי חשוב מאוד לאבחון בעיות שונות בחלל הפה. מה ניתן לגלות על ידי השימוש בו?

 1. אם יש מחלות חניכיים מתקדמות בפה.
 2. אם ישנן ציסטות בעצמות הלסת.
 3. אם יש גידולים בלסתות או בחלל הפה.
 4. מידע אודות שיניים כלואות בחלל הפה, לרבות שיני בינה.
 5. אם ישנן בעיות במפרקי הלסת.
 6. אם ישנה דלקת בסינוסים (סינוסיטיס).
 7. האם ישנם משקעים או הסתיידויות בעורקי התרדמת, האחראיים על הובלת הדם למוח. מצב שכזה ייחשב לחמור ומסכן חיים, שכן אם יש היצרות עורקים, זרימת הדם הנחוצה למוח תופחת, המשקעים וההסתיידויות עשויים להינתק מדפנות כלי הדם ולהגיע למוח, וכתוצאה מכך מסתכנים באירועים מוחיים ואף במוות. כדי להשיג אבחנה מדויקת עבור זה, חייבים בביצוע עוד בדיקות רלוונטיות כמו בדיקת דופלר.

הכנה לקראת צילום שיניים פנורמי

הצילום עצמו לא דורש איזושהי הכנה יזומה ומוקפדת. כל מה שהמטופל צריך לעשות הוא להוריד מעליו כל אביזר שיכול להפריע לשיקוף הצילום בצורה מלאה: משקפיים, תכשיטים וכל אביזר אחר. כמו כן, במהלך הצילום לובשים סינר מיוחד, שתפקידו הוא להגן על הגוף מפני הקרינה שנפלטת מהצילום. נשים בהיריון מתבקשות ליידע את רופא השיניים טרם הצילום במצבן הרפואי.

צילום פנורמי דיגיטלי לשיניים

כאשר הצילום הפנורמי לשיניים הינו דיגיטלי, מכונות הצילום שאמונות על הצילום הן ניידות ומתכווננות. הן מגדירות את הזווית שבה הצילומים יבוצעו ואת הרגעים הנבחרים לצילום השן, שכן באמצעות הגדרת הרצף שלהן ניתן יהיה להשיג צילום פנורמי יעיל ומדויק במיוחד. מעבר להיותו של הצילום הפנורמי הדיגיטלי מדויק עד מאוד, לאור העובדה שאין מעורבות אנושית בדבר, פעולות הצילום מתבצעות בצורה מהירה מאוד. כמו כן, המטופלים נחשפים לרמות קרינה נמוכות הרבה יותר מאשר נחשפו אליהן בעבר.

סוגים נוספים של צילומי שיניים

צילום נשך

זהו סוג הצילום הכי נפוץ במרפאות שיניים. צילום הנשך נעשה תוך הצבת סרט רנטגן בתוך הפה ובסמוך לשיניים הנבדקות, כך שניתן יהיה לאבחן לראשונה מצבים שונים בחלל הפה כמו עששת, נסיגת חניכיים, הצטברות אבנית וכו'. על ידי הממצאים המתקבלים ניתן יהיה לקבל החלטות בנוגע לטיפולים נחוצים ותדירות הביקורים אצל רופא השיניים.

צילום פריאפיקלי

באמצעות צילום זה ניתן לקבל תמונת מצב כללית של כותרות ושורשי השן, לרבות חלקים נסתרים כמו אזור העצם. צילום פריאפיקלי מאפשר להבחין בדלקות שונות שעשויות להיגרם בשורש השן, לבדוק את מצב הרקמה הקשה המקיפה את השורש וכו'. לעתים הצילום ממוקד במספר שיניים מסוימות, זאת כדי שיוכל לערוך אבחנה מבדלת.

צילום סטטוס מקביליות

צילום סטטוס מקביליות מהווה כלי עזר לבניית תוכנית טיפול כללית לשיניים \ החניכיים. הצילום כולל בתוכו הן צילומי נשך והן צילומים פריאפיקליים, והוא מתבצע במכוני רנטגן שמורשים על ידי משרד הבריאות.

צילומים נוספים

ישנם עוד סוגים של צילומים המשמשים את רופאי השיניים השונים, כמו למשל צילום צפלומטרי ותמונות חזיתיות של השיניים. באמצעות הצילומים הללו רופאי השיניים יכולים לספק אבחון מדויק של בעיות שיניים שונות, לקבוע היטב את אסטרטגיית הטיפול, לקיים מעקב וביקורת על טיפולים שונים וכן להשלים מידע שלא ניתן לקבל בדרך אחרת.

 

 

 

 

 

 

 

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן