ClickCease

איך לבחור משחת שיניים? 4 עקרונות שיעזרו לכם לקבל החלטה בריאה

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

ניהול היגיינת הפה והשיניים הינו אחד האתגרים המשמעותיים שאנו מתמודדים עימם בחיי היום-יום. בחירת משחת שיניים נכונה היא צעד חשוב ביותר במהלך זה, שכן משחת השיניים משפיעה באופן ישיר על בריאות הפה, החניכיים והשיניים. לא פעם אנו עומדים מול מדף מלא במוצרים, כשלא ברור לנו מהי המשחה המתאימה ביותר עבורנו.

במאמר זה נבחן 4 עקרונות מרכזיים שיסייעו לכם בבחירת משחת השיניים האידיאלית עבורכם. נתמקד בהבנת הרכב והתכונות של המשחות השונות, התאמתן לצרכים האישיים, סקירת מותגים ומחירים, וכן דרכי השימוש והיישום הנכונים. מטרתנו היא לצייד אתכם בכלים הדרושים לקבלת החלטה בריאה ומושכלת בנוגע למשחת השיניים שתשתמשו בה.

החלטה זו הינה בעלת חשיבות רבה, שכן המשחה שנבחר תשפיע לא רק על בריאות השיניים והחניכיים בטווח הקצר, אלא גם על מצב הפה והנשימה בטווח הארוך. בואו נצלול יחד אל תוך העקרונות המפתחיים להבטחת בחירה נכונה ובריאה.

הבנת הרכב והתכונות של משחת השיניים 

בחירת משחת שיניים נכונה מתחילה בהבנה מעמיקה של הרכיבים והתכונות השונות של המוצרים הקיימים. רוב משחות השיניים מכילות מרכיבים דומים, אך הפרופורציות והתרכובות הכימיות ביניהם משפיעות רבות על יעילות ויתרונות המוצר. בואו נפרט על המרכיבים העיקריים:

  • פלואוריד – זהו אחד המרכיבים החשובים ביותר במשחת שיניים. הפלואוריד מחזק את שכבת השמאיל, מונע היווצרות עששת, ומסייע בטיפול במחלות חניכיים. מומלץ לבחור במשחה המכילה פלואוריד בריכוז של 500-1500 חלקיקים למיליון. 
  • חומרים מלבינים – משחות רבות מכילות מרכיבים המסייעים להלבנת השיניים ולהסרת כתמים כגון פרוקסיד, סיליקה או חומצות. אם הלבנה והסרת כתמים הם יעדים חשובים עבורכם, כדאי לבחור במשחה המכילה אחד או יותר מרכיבים אלו.
  • תוספים טבעיים – חלק מהמשחות מכילות רכיבים טבעיים כמו מיצויי צמחים, שמנים אתריים ואנזימים. אלו יכולים להעניק תועלת נוספת כמו הפחתת רגישות, שיפור הנשימה והוספת טעמים נעימים.

בנוסף לרכיבים אלו, קיימים תוספי טעם, משפרי מרקם, חומרים משמרים ועוד. חשוב להבין כי לא כל המרכיבים מתאימים לכל אדם, ויש להתחשב בצרכים האישיים. למשל, אנשים הסובלים מרגישות שיניים יעדיפו להימנע ממשחות המכילות חומרים מלבינים.

לאור זאת, מומלץ לבחון היטב את הרכב המשחה ולבדוק את התאמתה לצרכים האישיים שלכם. הדבר יסייע לכם להבטיח תוצאות מיטביות ולמנוע סיבוכים בטווח הקצר והארוך.

התאמה לצרכים אישיים ורקע רפואי

אחת הטעויות הנפוצות בבחירת משחת שיניים היא התעלמות מהצרכים האישיים והרקע הרפואי של המשתמש. אולם, התאמת המשחה לסוג השיניים, הבעיות הקיימות ומצב הבריאות הכללי הינה קריטית להצלחת הטיפול בפה.

לדוגמה, אנשים הסובלים מרגישות שיניים יעדיפו משחות המכילות ברכיבים מרככי והפחתה של זרימת החומצה, כמו ארגינין או חלבוני קזאין. לעומת זאת, אלו הנלחמים בעששת או מחלות חניכיים ימצאו תועלת רבה במשחות המכילות ריכוזים גבוהים יותר של פלואוריד.

כמו כן, ילדים וקשישים זקוקים לתכשירים מותאמים לצרכיהם הייחודיים. ילדים יצטרכו מוצרים עם ריכוז פלואוריד נמוך יותר, בעוד שקשישים עשויים להיות זקוקים למשחות המסייעות בהתמודדות עם בעיות כמו יובש בפה או דלקת חניכיים.

נוסף על כך, מצב בריאותי מסוים עשוי להשפיע על בחירת משחת השיניים. אנשים הסובלים מסוכרת למשל, זקוקים למשחות המכילות רכיבים המפחיתים את הפגיעה בחניכיים. כמו כן, מי שעובר טיפולי אורתודונטיים או לעומת זאת מתמודדים עם בעיות רפואיות אחרות, יידרשו התאמה ספציפית.

לפיכך, חשוב להיוועץ ברופא השיניים או במומחה אחר, כדי לבחון את הצרכים הפרטניים שלכם ולמצוא את משחת השיניים המתאימה ביותר. רק כך תוכלו להבטיח טיפול יעיל ובטוח לאורך זמן.

בחינה מקיפה של מותגים ומחירים 

בנוסף להרכב והתאמה אישית, גורם חשוב נוסף בבחירת משחת השיניים הוא סקירת המותגים והמחירים הקיימים בשוק. הבדלי האיכות, המרכיבים והמחירים בין המוצרים השונים יכולים להיות משמעותיים, ולכן חשוב להקדיש זמן לבדיקה יסודית.

אחד המותגים המובילים בתחום הוא קולגייט (Colgate), המציע מגוון רחב של משחות תחת מותג זה. הם מתמקדים במרכיבים כמו פלואוריד, חומרים מלבינים וטעמים מגוונים. מחירי המוצרים נעים בדרך כלל בין 15-30 ש"ח לצינור.

מותג נוסף הוא אורל-בי (Oral-B), השייך לחברת P&G, המציע טכנולוגיות מתקדמות כמו חלבוני קזאין להפחתת רגישות. מחירי משחות אורל-בי נעים בטווח של 20-40 ש"ח.

חברת Sensodyne, מתמחה במשחות לטיפול ברגישות. המוצרים שלה מכילים ברכיבים ייעודיים כמו ארגינין ופוטאסיום, והמחירים נעים בטווח של 30-50 ש"ח.

קיימים גם מותגים מקומיים כמו "חיוך" ו"סונאמי", המציעים פתרונות איכותיים במחירים נוחים יותר של 10-25 ש"ח.

בחינה מדוקדקת של המוניטין, המרכיבים והמחירים של המותגים השונים תסייע לכם לבחור מוצר איכותי המתאים לתקציב שלכם. אל תתפתו לרכוש את הזול ביותר, אלא בחנו את הערך המתקבל מול העלות.

הקפדה על שימוש נכון והתמדה 

לאחר שבחרתם את משחת השיניים המתאימה ביותר עבורכם, הצעד האחרון והחשוב לא פחות הוא להקפיד על שימוש נכון והתמדה בשימוש. אפילו המוצר המושלם לא יוכל להשיג את התוצאות הרצויות אם לא תיושם בצורה נכונה.

ראשית, יש להקפיד על הבנת הוראות השימוש המפורטות על גבי האריזה. הוראות אלו מציינות את הכמות המומלצת, אופן היישום והתדירות הנדרשת. למשל, רוב המומחים ממליצים להשתמש בכמות בגודל של אגודל והמתוחה לאורך של 2.5 סנטימטרים.

בנוסף, חשוב לשלב את השימוש במשחה עם הרגלי היגיינה טובים אחרים, כמו צחצוח יסודי של השיניים, חוט דנטלי והדחת הפה. שילוב אלה יבטיח תוצאות מרביות בשמירה על בריאות הפה.

מעבר לכך, הקפידו על שימוש יומיומי ובאופן קבוע. אל תפספסו את המברשת והמשחה בבוקר וקודם לשינה. מחקרים הראו כי הפסקות בשימוש עלולות להשפיע לרעה על הניקיון והבריאות של החלל הפומי.

לבסוף, חשוב לקרוא בקפדנות את ההוראות והמידע המצורף למשחה. מומלץ גם להתייעץ עם רופא השיניים, שיוכל להנחות אתכם על האופן הנכון והבטוח להשתמש במשחה הספציפית שבחרתם.

על ידי הקפדה על שימוש יומיומי, התאמה לצרכים האישיים והיצמדות להוראות, תוכלו להבטיח הישגים מרביים בשמירה על בריאות הפה והשיניים.

סיכום 

במהלך המאמר הצגנו 4 עקרונות מרכזיים שיסייעו לכם בבחירת משחת השיניים האידיאלית עבורכם:

1. הבנת הרכב והתכונות של משחות השיניים – הכרת המרכיבים החשובים כמו פלואוריד, חומרים מלבינים ותוספים טבעיים.

2. התאמה לצרכים אישיים ורקע רפואי – התחשבות במצב השיניים, הבעיות הקיימות, הגיל והרקע הרפואי.

3. בחינה מקיפה של מותגים ומחירים – סקירת מוניטין המותגים, איכות המרכיבים והשוואת מחירים.

4. הקפדה על שימוש נכון והתמדה – קריאת הוראות השימוש, שילוב עם הרגלי היגיינה טובים והקפדה על שימוש יומיומי.

על ידי יישום עקרונות אלו, תוכלו להבטיח בחירה מושכלת של משחת השיניים המתאימה ביותר עבורכם. זכרו כי ההשקעה בבחירה נכונה תשתלם בטווח הארוך בשמירה על בריאות הפה והשיניים.

אז מה אתם ממתינים? צאו לחפש את משחת השיניים האידיאלית עבורכם והתחילו בשימוש יומיומי ומסודר. בטוחני שבעזרת המידע שסיפקנו, תוכלו להשיג חיוך בריא ומבריק לאורך זמן.

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן