ClickCease

איך עושים טיפול שורש?

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

האם ביקרת במרפאת שיניים לאחרונה ואמרו לך שאתה צריך טיפול שורש? אל דאגה, מדובר בהליך נפוץ יחסית וניתן לבצע אותו בקלות ברוב המקרים. מדריך זה ידריך אותך בכל מה שאתה צריך לדעת על טיפול שורש, החל ממה לצפות במהלך ההליך ועד איך לטפל בשיניים לאחר הניתוח. המשיכו לקרוא לקבלת כל המידע הדרוש לכם כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי הבריאות שלכם!

אילו שכבות יש בשיניים שלנו ומה זה קשור לטיפול שורש?

כאשר רוב האנשים חושבים על השיניים שלהם, הם רואים רק את האמייל הקשיח והלבן המרכיב את החלק הגלוי של השן. עם זאת, שיניים למעשה מורכבות מכמה שכבות, שלכל אחת מהן ייעוד משלה. האמייל הוא השכבה הקשה ביותר ומשמש להגנה על השן מפני בלאי. מתחת לאמייל נמצא הדנטין, שכבה פחות קשה אך עדיין עמידה שמהווה את רוב השן. מוך השן היא השכבה הפנימית ביותר של השן ומכילה כלי דם, עצבים ורקמת חיבור. טיפול השורש הכרחי כאשר מוך השן נדבקת או ניזוקה. במהלך הליך זה, רופא השיניים מסיר את הרקמה הנגועה וממלא את החלל הריק בחומר מיוחד. זה עוזר להגן על השן ולמנוע בעיות עתידיות. טיפול שורש יכול להיות הליך מציל חיים לשיניים שנפגעו או נגועות.

איך עושים טיפול שורש?

טיפול שורש הוא הליך דנטלי המשמש לטיפול בשן נגועה. הזיהום מתרחש כאשר מוך השן, שהיא הרקמה הרכה בתוך השן, ניזוקה או דלקתית. זה יכול לקרות עקב חלל עמוק, סדק בשן או טראומה לשן. אם הוא לא מטופל בזמן, הזיהום יכול להתפשט לעצם ולגרום לבעיות בריאות חמורות. במהלך טיפול שורש, רופא השיניים יסיר את העיסה הפגועה וינקה את האזור הנגוע. לאחר מכן, השן תיאטם ותמוגן בכתר. טיפול שורש הוא הליך פשוט למדי שיכול להציל שן נגועה. בטיפול נכון, שן שעברה טיפול שורש יכולה להחזיק מעמד לכל החיים.

מהן האפשרויות האלטרנטיביות לטיפול שורש?

טיפול שורש הוא טיפול המשמש להצלת שן שנדבקה או נפגעה. ההליך כולל הסרת הרקמה הפגועה, ניקוי האזור ולאחר מכן מילוי בחומר מיוחד. בעוד שטיפול שורש מצליח לרוב, ישנם מקרים שבהם לא ניתן להציל את השן. כאשר זה קורה, למטופלים יש כמה אפשרויות שונות העומדות לרשותם. אפשרות אחת היא לעקור את השן ולהחליף אותה בשן מלאכותית, כמו השתלת שיניים. אפשרות נוספת היא לכסות את השן בכתר דנטלי. אפשרות זו יכולה להיות פחות יקרה משתל ויכולה לסייע בשמירה על המראה הטבעי של החיוך. כמובן שמומלץ לדון בכל האפשרויות עם רופא שיניים מומחה לפני שמקבלים החלטה. אתם מוזמנים ליצור קשר עם רשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק, לקבוע תור למרפאה הסמוכה למקום מגוריכם, ולהנות מטיפול אנושי בידי רופאי שיניים מקצועיים מהשורה הראשונה בישראל.

מתי ימליץ רופא השיניים לעשות טיפול שורש?

טיפול שורש הכרחי כאשר עצב השן חשוף לחיידקים עקב ריקבון או פציעה. ההליך כולל הוצאת העצב הפגוע, ניקוי וחיטוי השן ולאחר מכן מילוי ואיטום השן. טיפול שורש בדרך כלל מצליח בטיפול בבעיה, ורוב המטופלים מדווחים על אי נוחות מועטה או ללא אי נוחות במהלך או לאחר ההליך. עם זאת, ישנם מקרים בהם טיפול שורש אינו מצליח, וייתכן שיהיה צורך לעקור את השן. אם אתם חווים כאב או רגישות בשן, חשוב לפנות בהקדם לרופא שיניים על מנת שיוכל לקבוע אם יש צורך בטיפול שורש.

מהם היתרונות והחסרונות של טיפול שורש?

טיפול שורש הוא טיפול המשמש לתיקון והצלה של שן שנרקבה קשות או נדבקת. במהלך טיפול שורש, מנקים את האזור הפגוע של השן ואז נאטמים אותו. בעוד טיפול שורש יכול להיות טיפול מוצלח, יש גם כמה סיכונים וחסרונות פוטנציאליים שצריך להיות מודעים אליהם. יתרון אחד של טיפול שורש הוא שלעתים קרובות ניתן להשתמש בו כדי לשמר שן פגומה במקום לדרוש עקירתה. בנוסף, טיפול שורש יכול לעזור להקל על הכאב והרגישות על ידי הסרת הרקמה הנגועה מהשן. עם זאת, ישנם גם סיכונים מסוימים הקשורים לטיפולי שורש, כגון פוטנציאל ההליך לגרום נזק לשיניים שמסביב. בנוסף, טיפול שורש עלול להיות יקר, ולא תמיד הוא מכוסה בביטוח שיניים. כמו בכל הליך דנטלי, חשוב לדבר עם רופא השיניים שלך כדי לשקול את הסיכונים והיתרונות לפני שתחליט אם טיפול שורש מתאים לך.

מהו ההליך הרפואי של ביצוע טיפול שורש?

טיפול שורש הוא סוג של טיפול אנדודנטי המשמש להצלת שן שניזוקה קשות או נדבקה. מטרת ההליך היא להסיר את הרקמה הנגועה ולאטום את השן כך שניתן יהיה לשמור אותה במקומה. השלב הראשון של ההליך הוא לעשות פתח בשן כדי שניתן יהיה להסיר את הרקמה הנגועה. לאחר ניקוי הזיהום, השלב הבא הוא למלא את השן בחומר מיוחד הנקרא גוטה-פרקה. לבסוף, השן נאטמת בסתימה או בכתר. טיפול שורש יכול להיות דרך יעילה להציל שן שאם לא כן הייתה אבודה לזיהום.

מהו תהליך ההחלמה לאחר טיפול שורש?

טיפול שורש הוא טיפול המשמש לתיקון והצלה של שן שנרקבה או נגועה בצורה קשה. במהלך טיפול שורש מסירים את העצב ומוך השן מהשן, ומנקים את החלק הפנימי של השן ואוטמים אותו. טיפול שורש יש צורך בדרך כלל רק כאשר עצב השן נדבק או ניזוק. עם זאת, טיפולי שורש הם אחד מטיפולי השיניים הנפוצים ביותר המבוצעים כיום. בדרך כלל הם מצליחים להציל שיניים שאחרת היו אובדות עקב ריקבון או זיהום. השלב הראשון בתהליך הריפוי לאחר טיפול שורש הוא לאפשר לדלקת לרדת. זה יכול לקחת כמה ימים עד שבוע. לאחר שהנפיחות ירדה, השלב הבא הוא לשים סתימה קבועה או כתר על השן. זה יעזור להגן על השן מנזק נוסף ולהחזיר אותה לתפקוד מלא. השלב האחרון בתהליך הריפוי הוא להקפיד על הרגלי היגיינת פה טובים. זה כולל צחצוח שיניים וחוט דנטלי פעמיים ביום וביקור אצל רופא השיניים לבדיקות וניקויים סדירים. על ידי נקיטת צעדים אלה, תוכל להבטיח שהשן שלך תישאר בריאה במשך שנים רבות.

מהן האפשרויות השונות להימנע מטיפול שורש?

טיפול שורש הוא הליך המשמש להצלת שן שנפגעה או נדבקה בצורה חמורה. הצעד הראשון הוא להסיר את הרקמה הפגועה או הנגועה. השלב הבא הוא ניקוי ועיצוב פנים השן כך שניתן יהיה למלא אותה בחומר מיוחד. לאחר מילוי השן, היא נאטמת בעזרת סתימה או כתר. 

ישנן שתי אפשרויות עיקריות להימנעות מטיפול שורש:

האפשרות הראשונה היא לעבור בדיקות וניקוי שיניים קבועים. זה יעזור להסיר כל רובד פלאק או אבנית שהצטברו על השיניים שלך. כמו כן, חשוב לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי באופן קבוע.

האפשרות השנייה היא להשתמש במי פה או משחת פלואוריד. פלואוריד עוזר לחזק את אמייל השן ולהפוך אותה לעמידה יותר בפני עששת. אם אתה בסיכון לחלל עששת, מומלץ לשקול שימוש במוצר המבוסס על פלואוריד.

על ידי נקיטת צעדים אלה, אתה יכול לעזור למנוע את הצורך בטיפול שורש.

באיזו מרפאה כדאי לעשות טיפול שורש?

כאשר רוב האנשים חושבים על טיפול שורש, הם חושבים על הליך כואב ופולשני. עם זאת, טיפולי שורש הם למעשה די נפוצים ובדרך כלל גורמים לאי נוחות קלה בלבד. ההליך מבוצע לרוב על ידי רופא שיניים או פריודנט, והוא כולל הוצאת העיסה (מוך השן) הנגועה מהשן ואיטום השן כדי למנוע זיהום נוסף. אמנם ישנן מרפאות מכובדות רבות המציעות טיפול שורש, אך חשוב לעשות את המחקר שלך כדי למצוא מרפאה המתאימה לך. קחו בחשבון גורמים כמו עלות, מיקום והניסיון של צוות השיניים. עם קצת זמן ומאמץ תוכלו למצוא מרפאה שתעניק לכם את הטיפול האיכותי המגיע לכם.

רשת רפואת השיניים של ד"ר בוחניק, בעלת ניסיון של שלושים שנה, פריסת מרפאות בכל רחבי הארץ, רופאים מעולים מהשורה הראשונה, שירות אדיב, מרפאות נעימות, פריסת תשלומים נוחה ועובדת עם רוב חברות הביטוח הגדולות בישראל.

אתה מוזמן ליצור קשר עם מרפאת שינייים של רשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק, ותתפלא לראות כמה הטיפול נעשה בקלות ובנעימות. אז צור קשר עכשיו!

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן