ClickCease

אינויזליין גשר שקוף – יישור שיניים שקוף ובלתי נראה

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

חיוך יפה ובטוח יכול לעשות הבדל עצום בביטחון העצמי ובתפיסה העצמית שלנו. בעבר, הדרך היחידה להשיג שיניים ישרות הייתה באמצעות גשר מתכתי מסורתי, מה שהרתיע אנשים רבים. אינויזליין שינתה את כללי המשחק עבור מבוגרים ונוער המבקשים ליישר את שיניהם בצורה דיסקרטית וחסרת מאמץ. אינויזליין הוא טיפול יישור שיניים הכולל סדרת קשתיות פלסטיק שקופות וניתנות להסרה, המיישרות את השיניים בהדרגה. הקשתיות האסתטיות האלו פופולאריות מאוד – למעשה, בישראל לבדה מספר המשתמשים באינויזליין גדל בעשרות אחוזים בשנה!

הטכנולוגיה מאחורי אינויזליין 

הקסם של אינויזליין טמון בשילוב של טכנולוגיות חדשניות המאפשרות תכנון טיפול מותאם אישית ומדויק להפליא:

 • הדפסת תלת מימד: הקשתיות השקופות מיוצרות בטכנולוגיית הדפסת תלת מימד המבטיחה התאמה מושלמת למבנה השיניים הייחודי של המטופל.
 • סריקה דיגיטלית: במקום לקיחת מטבעים מסורתיים (העלולים להיות לא נעימים), אורתודונטים מורשים לאינויזליין משתמשים בסורקים דיגיטליים מתקדמים היוצרים מודל תלת מימדי מפורט של פה המטופל.
 • תוכנת תכנון טיפול (ClinCheck): המידע מהסריקה הדיגיטלית מוזן לתוך תוכנה ייעודית המאפשרת לאורתודונט לא רק לראות את מצב השיניים הנוכחי אלא גם לסמלץ את התנועה המדויקת של כל שן עד לקבלת התוצאה הסופית הרצויה.

סוגי קשתיות

אינויזליין מציעה פתרונות לספקטרום רחב של צרכים:

 1. Invisalign Express: מיועדת למקרים קלים, טיפול מהיר יותר.
 2. Invisalign Teen: מותאמת למתבגרים עם תוספות העוזרות במעקב אחר שיתוף הפעולה בטיפול.
 3. Invisalign First: יישור שיניים לילדים מגיל צעיר לטיפול מוקדם.
 4. Invisalign Go: לטיפול בבעיות קלות עד בינוניות במבנה השיניים הקדמיות.
 5. Retainers Vivera: קשתיות שימור לאחר טיפול האינויזליין למניעת חזרת השיניים למצבן הקודם.

יתרונות עיקריים של אינויזליין

אסתטיקה מנצחת

הקשתיות השקופות כמעט בלתי נראות, מה שמאפשר למטופלים לעבור את הטיפול מבלי למשוך תשומת לב מיותרת לשיניים. זהו יתרון משמעותי עבור מבוגרים אנשי מקצוע, בני נוער החוששים מסטיגמות, ואנשים שפשוט רוצים לשמור על מראה טבעי לאורך כל תהליך היישור.

נוחות מרבית

בניגוד לגשר מתכתי שקבוע לשיניים, את קשתיות האינויזליין ניתן להסיר בקלות לצורך אכילה, שתייה וצחצוח יסודי. בנוסף, הקשתיות החלקות אינן גורמות לגירוי בחניכיים או שפשופים כואבים, והדיבור מושפע באופן מזערי בלבד.

היגיינה מיטבית

האפשרות להסיר את הקשתיות הופכת את השמירה על היגיינת הפה לקלה בהרבה. צחצוח וחוט דנטלי מתבצעים כרגיל וללא הפרעות, מה שמקטין באופן ניכר את הסיכון לעששת וחולי חניכיים האופייניים לעיתים לטיפולים בגשרים קבועים.

יעילות מוכחת

אינויזליין איננה פשרה אסתטית בלבד. זוהי שיטה יעילה ביותר ליישור שיניים במגוון רחב של מקרים, והטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת השגת תוצאות מדויקות וצפויות.

אורח חיים ללא פשרות

אכילה ללא מגבלות (מסירים את הקשתיות לפני!), שתייה חמה או קרה ללא חשש, השתתפות בספורט ללא דאגות לגבי פגיעה בגשר… אינויזליין משתלבת בחיי היומיום ומאפשרת למטופלים להמשיך בשגרה הרגילה.

ביטחון עצמי משופר

חיוך יפה משפיע על הדימוי העצמי. אנשים רבים מתארים תחושה מוגברת של ביטחון במהלך ואחרי טיפול מוצלח באינויזליין, הן בזירה החברתית והן בהיבט המקצועי.

הליך הטיפול באינויזליין

המסע ליישור שיניים באינויזליין מתחיל בצעדים הבאים:

 1. ייעוץ ראשוני עם אורתודונט: חשוב לבחור באורתודונט מורשה ומנוסה בטיפולי אינויזליין. בייעוץ הראשוני תתבצע בדיקה מקיפה, צילום רנטגן במידת הצורך, והרופא יסביר את תהליך הטיפול ויוכל לענות על כל שאלותייך.
 2. סריקה דיגיטלית, הדמיה ותכנון הטיפול: סריקת 3D של השיניים מאפשרת לאורתודונט "לבנות" מודל וירטואלי ולתכנן את מהלכי הטיפול המדויקים באמצעות תוכנת ה-ClinCheck. בשלב זה המטופל יוכל לצפות בסימולציית התזוזה ההדרגתית של השיניים עד לתוצאה הסופית.
 3. ייצור הקשתיות: תוכנית הטיפול האישית נשלחת למעבדות אינויזליין, שם מיוצרות קשתיות בהתאמה מושלמת באמצעות הדפסת תלת מימד.
 4. התחלת הטיפול: בשלב זה מקבל המטופל את סדרת הקשתיות יחד עם הנחיות מדויקות לגבי משך הזמן להרכיב כל קשתית לפני המעבר לבאה. יש להרכיב את הקשתיות כ-22 שעות ביממה להשגת תוצאות מיטביות.
 5. בקרה, התאמות, ומעקב: לכל אורך הטיפול מתקיימים ביקורי מעקב אצל האורתודונט כדי לבדוק את ההתקדמות ולוודא שהכל מתנהל כשורה. במידת הצורך יכול הרופא לבצע התאמות לתוכנית הטיפול במהלך הדרך.

מי מתאים לטיפול אינויזליין? 

אינויזליין פתחה אפשרויות חדשות עבור מגוון רחב של מקרים, ומציעה פתרונות למבוגרים, נוער וילדים כאחד. באופן כללי, אינויזליין יכולה לטפל במצבים הבאים:

 1. שיניים עקומות: אחת הבעיות האורתודונטיות השכיחות ביותר, ניתן לטפל במקרים קלים עד מורכבים.
 2. רווחים בין השיניים: אינוויזליין מאפשרת לסגור רווחים בלתי רצויים בשיניים ליצירת מראה חיוך אחיד.
 3. צפיפות שיניים: קשתיות אינויזליין יכולות "לפנות מקום" ולהזיז שיניים צפופות לעמדה הרצויה בקשת השיניים.
 4. בעיות סגר: תיקון בעיות סגר כמו מנשך עמוק, מנשך פתוח, או מנשך צולב, המשפיעים על צורת הסגירה של הלסת.

התאמות ספציפיות

 1. נשים בהריון: שינויים הורמונליים עשויים להשפיע על בריאות החניכיים ויש ליידע את האורתודנט לפני תחילת טיפול בכל מקרה. במצבים מסוימים, ייתכן ויומלץ לדחות את הטיפול האורתודונטי לאחר ההריון, ובאחרים ניתן להתקדם תוך הקפדה יתרה על היגיינה.
 2. מצבים רפואיים מסוימים: חשוב למסור לאורתודונט היסטוריה רפואית מלאה, כולל מחלות כרוניות ותרופות. ייתכנו מצבים שידרשו התאמות לתוכנית הטיפול או התייעצות עם רופאים מומחים אחרים.

רק אורתודונט מוסמך ומנוסה יכול לקבוע האם אינויזליין היא הפתרון הטוב ביותר במקרה הפרטני שלך.

קשיים ועלויות 

כמו בכל טיפול, גם לאינויזליין יש עלויות וגם קשיים פוטנציאליים שחשוב להיות מודעים אליהם לפני קבלת ההחלטה.

 • אי נוחות זמנית: בימים הראשונים, ובעיקר לאחר החלפת קשתיות, ייתכן לחץ קל או רגישות בשיניים. תחושה זו לרוב חולפת תוך זמן קצר ככל שהשיניים מתרגלות לתנועה.
 • הסתגלות: ישנו זמן הסתגלות הנדרש עד שהדיבור עם הקשתיות מרגיש טבעי לחלוטין. גם את משימת ההסרה וההרכבה של הקשתיות תרכשי במיומנות עם הזמן.
 • עלות: אחד מן החסרונות המוכרים של אינויזליין הוא העלות. באופן כללי, אינויזליין נחשבת לטיפול יקר יותר מגשרים מתכתיים מסורתיים. העלות המדויקת תלויה במורכבות המקרה, אורך הטיפול ומיקום המרפאה.
 • אפשרויות מימון ותשלומים: מרבית המרפאות מציעות מגוון תוכניות מימון ותשלומים שנועדו להפוך את העלות לנגישה יותר. כמו כן, ניתן לעיתים לקבל החזר חלקי מקופות החולים או ביטוחים משלימים.

טיפ: אל תתני לעלות להרתיע אותך לפני שבדקת את כל האופציות לעומק. השווי עלות אל מול תועלת – חיוך יפה, בטחון עצמי, והיגיינת פה טובה יותר יכולים להיות שינויים שלא יסולאו בפז. זכרי כי זו השקעה בבריאות שלך ובאיכות חייך.

טיפים ומידע חשוב

 • היגיינה עם אינויזליין: שמירה קפדנית על היגיינת הפה היא המפתח להצלחה. יש לצחצח שיניים לאחר כל ארוחה ולפני הרכבת הקשתיות בחזרה. חשוב להשתמש בחוט דנטלי, ולהקפיד על ביקורות וניקוי יסודי אצל השיננית.
 • אכילה ושתייה: אחד היתרונות הגדולים של אינויזליין הוא החופש לאכול ולשתות מה שרוצים. לפני האכילה, יש להסיר את הקשתיות ולשטוף היטב במים נקיים. הימנעי ממשקאות חמים מדי או קרים מאוד כאשר הקשתיות על השיניים כדי למנוע עיוות של החומר.
 • זמני טיפול ממוצעים: חשוב להבין שטיפול אינויזליין דורש זמן. משך הטיפול הממוצע עומד על 12-18 חודשים, אך משתנה בהתאם לצרכי המקרה.
 • החלפת קשתיות: יש להחליף קשתיות בתדירות המומלצת על ידי האורתודונט (לרוב כל 1-2 שבועות). הימנעות מהחלפה בזמן עלולה להאריך את משך הטיפול.
 • שאלות נפוצות וразвеяване на митове: לאורך המאמר כדאי לשלב אזכור של שאלות נפוצות בנוגע לאינויזליין ("האם זה כואב?", "האם הקשתיות משפיעות על הדיבור?" וכו'), ולספק תשובות אמינות המבוססות על מידע מחקרי.

השוואה לשיטות יישור שיניים אחרות 

אינויזליין היא ללא ספק אפשרות אטרקטיבית ומבוקשת, אך חשוב לדעת שקיימות שיטות נוספות ליישור שיניים. הבחירה הנכונה תלויה בצרכים האישיים, ובהמלצת האורתודונט. הנה השוואה תמציתית:

 • גשרים מסורתיים (מתכתיים או קרמיים): זו שיטה יעילה לטיפול במגוון רחב של מקרים מורכבים. גשרים מתכתיים בולטים לעין ופחות אסתטיים, בעוד גשרים קרמיים (שקופים יותר) הם אפשרות עדינה יותר. עם זאת, שני הסוגים דורשים הגבלות תזונתיות, עלולים לפגוע בהיגיינה וקשה יותר להתאימם לסגנון חיים פעיל.
 • יישור שיניים פנימי (לינגואלי): גשר המותקן בחלק הפנימי של השיניים כך שהוא אינו נראה כלפי חוץ. זוהי אפשרות אסתטית, אך עלולה לפגוע בנוחות, להשפיע על הדיבור, והטיפול עשוי להיות ארוך יותר ויקר משמעותית משיטות אחרות.
 • קשתיות שקופות של חברות אחרות: בשוק ישנן חלופות נוספות לאינויזליין הדומות בפעולתן, אך עשויות להיות הבדלים בחומרים, עלויות, דיוק הטיפול ועוד.

התייעצות מקיפה עם אורתודונט תעזור לזהות איזו שיטה היא המתאימה ביותר עבורך מבחינת שיקולים של עלות, אסתטיקה, מהירות טיפול, ונוחות.

עתיד טכנולוגיית יישור השיניים

תחום יישור השיניים ממשיך להתפתח בקצב מהיר מאוד, עם פיתוחים טכנולוגיים שנועדו להפוך את הטיפולים ליעילים, נוחים, ונגישים יותר:

 • פיתוחים חדשניים: שימוש בבינה מלאכותית לתכנון טיפולים מותאמים אישית, חומרים משופרים לקשתיות, אפליקציות למעקב מרחוק על ידי אורתודונטים ועוד.
 • טיפולים מהירים יותר: מחקרים עוסקים במציאת דרכים בטוחות לייעל את תהליך יישור השיניים, ובקיצור זמני הטיפול מבלי לפגוע באיכות התוצאה.
 • גמישות מוגברת: הפיתוח והשכלול של שיטות לטיפול מרחוק מקטינים את הצורך בביקורים תכופים במרפאה, ומנגישים יישור שיניים לאנשים עסוקים או כאלה המתגוררים באזורים מרוחקים.

היכן ניתן לקבל טיפול אינויזליין בישראל? 

 1. המומחים ליישור שיניים: רק אורתודונטים, שהם רופאי שיניים עם התמחות ספציפית ביישור שיניים, מוסמכים ומורשים לספק טיפולי אינויזליין.
 2. מרפאות מורשות: חשוב לוודא שהמרפאה היא בעלת הסמכה מטעם חברת אינויזליין, ושהאורתודונטים במרפאה עברו את ההכשרות הנדרשות ומנוסים בטיפול. אפשר למצוא מרפאות אלו באתר של אינויזליין ישראל, או בפנייה לחברה.
 3. חשיבות הפנייה לאורתודונטים מומחים: יישור שיניים אינו עניין אסתטי בלבד, אלא הליך רפואי לכל דבר. תכנון טיפול נכון הוא קריטי לבריאות השיניים והחניכיים לטווח הארוך, ולהשגת תוצאות מיטביות.

סיכום 

אינויזליין פתחה אפשרויות חדשות בעולם יישור השיניים. השיטה מציעה טיפול אסתטי, נוח ויעיל לשלל בעיות אורתודונטיות, ומתאימה למבוגרים, נוער ואף ילדים. למרות היתרונות הרבים, כמו בכל טיפול, גם לטיפול באינויזליין יש עלויות וכרוך בתקופת הסתגלות. שיתוף פעולה מצד המטופל ותכנון טיפולי קפדני על ידי אורתודונט מוסמך הם המפתחות להצלחת התהליך.

מענה על השאלה "האם אינויזליין מתאים לי?"

רק אורתודונט יוכל לקבוע האם את הטיפול האופטימלי עבורך. התייעצות מקיפה תעזור לך להבין האם אינויזליין יכולה לסייע לך להשיג את החיוך שתמיד רצית, ובאיזה אופן.

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן