ClickCease

הבהרת שיניים – הכל אודות טיפולי הלבנת שיניים

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

כולנו שואפים לחיוך יפה ובריא. חיוך כזה משדר ביטחון עצמי, משפר את הדימוי החיצוני שלנו, ואפילו יכול להשפיע על ההזדמנויות החברתיות והמקצועיות שלנו. אך מה קורה כשהשיניים שלנו מאבדות מהלובן הטבעי שלהן? הבהרת שיניים היא פתרון אסתטי פופולרי שיכול לחולל הבדל משמעותי בחיוך שלנו. במאמר הזה נצלול לכל מה שצריך לדעת על טיפולי הלבנת שיניים – משיטות שונות ויתרונות, ועד לחסרונות וטיפים לשמירה על התוצאות לאורך זמן.

שיטות הבהרת שיניים 

אחד הדברים החשובים ביותר בהבהרת שיניים הוא להבין שישנן כמה גישות להשגת שיניים לבנות וזוהרות יותר. בחירה נכונה של השיטה חשובה כדי לקבל תוצאות מיטביות ובטוחות. לכן, נפרט את שיטות ההלבנה הנפוצות:

הלבנת שיניים במרפאה

 • הליך: מתבצע אצל רופא/ת השיניים תוך שימוש בחומרי הלבנה בריכוז גבוה יותר משיטות ביתיות. לעתים נעשה שימוש בלייזר או מקור אור מיוחד כדי לזרז את פעולת החומר המלבין.
 • יתרונות: מהירות (לרוב מסתיים בטיפול אחד או שניים), יעילות גבוהה, פיקוח מקצועי צמוד. מתאימה לשיניים מוכתמות במיוחד שזקוקות לתהליך הלבנה משמעותי.
 • חסרונות: עלות גבוהה יותר משיטות הלבנה ביתיות, פוטנציאל לרגישות גבוהה יותר בשיניים לאחר הטיפול (תופעת לוואי זמנית).
 • טכנולוגיות נפוצות: Zoom, טיפולים מבוססי לייזר.

הבהרת שיניים ביתית

 • סדים מותאמים אישית עם ג'ל הלבנה: תהליך זה כרוך בהכנת סדים מותאמים אישית על ידי רופא השיניים. הסדים מולאים בג'ל הלבנה ומולבשים בפה למשך פרק זמן מסוים (בדרך כלל למשך כמה שעות ביום או במהלך הלילה).
 • משחות שיניים מלבינות: מכילות חומרים פעילים מסוימים המסייעים להסרת כתמים שטחיים. שימוש קבוע יכול להבהיר מעט את גוון השן לאורך זמן.
 • רצועות הלבנה: רצועות דקות מצופות בג'ל הלבנה שנצמדות ישירות לשיניים. זוהי שיטה פשוטה ונגישה לשימוש ביתי.
 • יתרונות שיטות ביתיות: עלות נמוכה יותר מטיפולים במרפאה, נוחות, אפשרות לשלוט במשך הטיפול ובתדירותו.
 • חסרונות: תוצאות איטיות יותר, דורשות התמדה וסבלנות, ריכוז החומר המלבין נמוך יותר.

נקודה חשובה: הלבנת שיניים ביתית ללא פיקוח רפואי עלולה לגרום נזק, במיוחד אם משתמשים בחומרי הלבנה בריכוז גבוה מדי שאינם מותאמים אישית למצב השיניים.

טיפולים נוספים

 • הבהרת שיניים פנימית: זהו סוג טיפול המתאים במיוחד לטיפול בשיניים מוכתמות משינוי צבע פנימי. מצבים כמו חשיפה לטטרציקלין (סוג של אנטיביוטיקה) בילדות, טראומה לשן, או טיפול שורש שכשל – עלולים לגרום להכתמה עמוקה ואפורה יותר של השן. במקרים כאלו, רופא השיניים מניח את חומר ההלבנה בתוך השן עצמה ומשאיר אותו למשך פרק זמן. לעתים התהליך דורש יותר מטיפול אחד.

למה חשוב להוסיף חלק על טיפולים נוספים? לא כל סוגי ההכתמות מגיבים באותה צורה להלבנה סטנדרטית. בכך שמודעים לקיומה של הבהרת שיניים פנימית, אנשים יכולים להבין כי גם אם יש להם שיניים עם סוג כתם מורכב יותר, עדיין ישנן אפשרויות טיפוליות.

תהליך הבהרת שיניים 

הבנת התהליך אותו עוברים כשמחליטים על הבהרת שיניים היא חשובה הן מבחינת ציפיות והן מבחינת שיתוף פעולה עם רופא השיניים לטיפול מוצלח. כך זה בדרך כלל נראה:

ייעוץ עם רופא השיניים

 • בדיקה מקיפה: לפני כל טיפול הלבנה קריטי לעבור בדיקה דנטלית מקיפה. הרופא יוודא שאין עששת, דלקת חניכיים, או בעיות אחרות שעלולות להשפיע על בטיחות או יעילות הטיפול.
 • הסבר על שיטות: רופא/ת השיניים יסבירו לעומק על השיטות השונות, יתרונות, חסרונות, והתאמת השיטה המתאימה ביותר למצב הפה שלך.
 • תיאום ציפיות: חשוב לדון בתוצאות הריאליות שאפשר לצפות להן, בכמה גוונים השיניים צפויות להתבהר, וכמה טיפולים יידרשו. כמו כן, תקבל הנחיות מדויקות לגבי ההליך עצמו והטיפול שלאחר ההלבנה.

ההליך עצמו (לפי השיטה הנבחרת)

 • הבהרה במרפאה: כולל בידוד החניכיים כדי להגן עליהן מפני החומר המלבין, מריחת החומר על השיניים, ולעתים שימוש בלייזר או מקור אור. הטיפול עצמו אורך כשעה עד שעתיים.
 • הבהרה ביתית עם סדים: לאחר שהסדים המותאמים אישית מוכנים, יקבל המטופל ג'ל הלבנה בריכוז המתאים לו ומנחים להנחת הג'ל בסד ולמשך השימוש.

מעקב וטיפים לשימור התוצאות

 1. הרופא עשוי להמליץ על שימוש במשחת שיניים מיוחדת להלבנה או ג'ל הלבנה עדין לשימוש ביתי תקופתי כדי לשמר את הלובן לאורך זמן.
 2. הקפדה מוגברת על היגיינת פה וביקורים סדירים אצל רופא השיניים ושיננית חיוניים כדי למנוע הצטברות רובד חיידקים וכתמים חדשים.

היתרונות של הבהרת שיניים 

מעבר לאסתטיקה, הבהרת שיניים יכולה לתרום לרווחה שלנו בכמה אופנים:

 1. ביטחון עצמי גבוה: חיוך לבן ובריא משדר מסר של בריאות, טיפוח, ואטרקטיביות. ההשפעה הפסיכולוגית יכולה להיות משמעותית – אנשים רבים מדווחים על תחושת ביטחון עצמי גבוהה יותר לאחר שהשיניים שלהם לבנות יותר.
 2. חיוך זוהר ואסתטי: מסייע ליצירת רושם ראשוני חיובי, חשוב במיוחד בסיטואציות חברתיות, ראיונות עבודה, או היכרויות.
 3. מראה צעיר ורענן: שיניים לבנות וזוהרות מקושרות באופן אוטומטי עם חיוניות ובריאות, ויכולות לתרום למראה צעיר יותר.

נקודה מעניינת: מחקרים אף מראים כי אנשים בעלי חיוך יפה ולבן נתפסים כאמינים יותר, חברותיים יותר, ואפילו אינטליגנטים יותר!

חסרונות של הבהרת שיניים

אומנם הבהרת שיניים היא הליך בטוח ויעיל עבור רוב האנשים, אולם יש לקחת בחשבון גם את החסרונות הפוטנציאליים:

 1. רגישות זמנית בשיניים: תופעת הלוואי השכיחה ביותר היא רגישות שיניים לחום וקור. הרגישות לרוב חולפת תוך מספר ימים עד שבוע לאחר הטיפול. רופא השיניים עשוי להמליץ על משחות שיניים מיוחדות לרגישות כדי להקל על התופעה.
 2. גירוי בחניכיים: במידה וחומר ההלבנה בא במגע עם החניכיים, הוא עלול לגרום לגירוי ולכיבים זמניים. שימוש נכון בסדים מותאמים אישית ובמינון נכון של חומר ההלבנה מקטין את הסיכון הזה.
 3. עלות: בעיקר בהבנה במרפאה, המחיר יכול להיות חסם עבור אנשים מסוימים.
 4. לא מתאים לכל סוגי ההכתמות: שיניים עם כתמים עמוקים במיוחד, כתמים אפורים, או כתמים שנוצרו כתוצאה ממילוי שורשים – עלולות לא להגיב היטב להלבנה חיצונית. במקרים אלו עשוי להידרש טיפול הלבנה פנימי או פתרונות אסתטיים אחרים, כמו ציפויים.

טיפ: כדי למזער סיכונים לתופעות לוואי ולמקסם את יעילות ההבהרה, חיוני לפעול אך ורק תחת פיקוח של רופא/ת שיניים.

טיפים חשובים לאחר הבהרת שיניים 

הרגעים והימים מיד לאחר טיפול ההלבנה קריטיים כדי לשמר את התוצאות, למנוע רגישות יתר, ולמנוע הכתמה חוזרת של השיניים. הנה כמה טיפים מרכזיים:

היגיינת פה מוקפדת

 • צחצוח שיניים קפדני לפחות פעמיים ביום עם משחת שיניים איכותית (רצוי משחה המיועדת להלבנת שיניים או לשיניים רגישות).
 • שימוש בחוט דנטלי יסודי לפחות פעם ביום כדי להסיר רובד חיידקים ושאריות מזון בין השיניים.
 • שטיפת פה יומית עם מי פה ייעודיים יכולה לעזור לחיזוק השיניים ומניעת כתמים.

הקפדה על תזונה

בימים הראשונים במיוחד, מומלץ להימנע ממזונות ומשקאות בעלי פוטנציאל הכתמה גבוה. אלו כוללים:

 • מזונות עם צבעי מאכל עזים: סוכריות, גלידות צבעוניות, רטבים עמוקים בצבעם
 • פירות וירקות בעלי פיגמנט חזק: סלק, פירות יער, רימונים
 • משקאות כהים: קפה, תה שחור, יין אדום, קולה, משקאות אנרגיה
 • עישון: מזיק לבריאות השיניים ממילא, ועלול לפגוע בתוצאות ההלבנה באופן מיידי.

מעקב אצל רופא השיניים

 • ביקורים סדירים אצל השיניים ואצל השיננית לניקוי יסודי מסייעים להסיר כתמים חדשים ולהאריך את משך הזמן בו השיניים נשארות לבנות.
 • רופא השיניים עשוי להמליץ על שימוש בטיפולי "תחזוקה" מפעם לפעם, כמו שימוש בסדים עם ג'ל הלבנה בריכוז נמוך יותר לזמן מוגבל, כדי לרענן את הלובן שהושג.

עזרי הלבנה נוספים

 • בשוק קיימים מוצרים רבים המסייעים לתחזוקת הלובן לאורך זמן, כמו משחות שיניים ייעודיות, מי פה, ואפילו עטי הלבנה. חשוב לזכור כי מוצרים אלו אינם תחליף להלבנה מקצועית, אך יכולים להיות תוספת טובה בשגרת הטיפוח.

סטטיסטיקה מעניינת: מחקרים מראים כי בעזרת טיפים אלו, אנשים יכולים לשמר את תוצאות הבהרת השיניים לתקופה של כשנה עד שלוש שנים בממוצע.

סיכום

הבהרת שיניים היא דרך פופולרית, בטוחה, ויעילה לשיפור משמעותי באסתטיקה של החיוך שלנו. באמצעות הבהרה, אפשר להיפטר מכתמים שנגרמו מצריכת מזונות מסוימים, עישון, או פשוט מתהליך ההזדקנות הטבעי, וליהנות משיניים לבנות ובוהקות יותר. הבנת מגוון השיטות הזמינות, ייעוץ עם רופא/ת שיניים, ושמירה על שגרת טיפוח פה טובה – הם המפתחות להשגת תוצאות מיטביות ובטוחות, ולחיוך זוהר ממנו תוכלו ליהנות לאורך זמן.

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן