ClickCease

השתלות שיניים באילת

עושים ברשת שיניים

השתלות שיניים חייבת להעשות בידי רופא שיניים מומחה ולא בידי רופא שיניים רגיל, אם זאת, אנו ברשת שיניים מקפידים כאשר לקוח מגיע למרפאותינו, הוא יקבל את היחס המגיע לו הכולל: אווירה מרגיעה ונינוחה. אבחון מדוייק ומתן מענה מקצועי. קבלת שירות רפואי שווה לכל אחד וללא פשרות. שימוש בציוד רפואי מהמתקדמים ביותר שיש.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

השתלת שיניים במרפאת אילת – פשוט מקצועי ואיכותי

השתלת שיניים, היא חלק אינטגראלי מפעילות המרפאה שלנו באילת. ד”ר עמנואל בלילתי, מומחה לכירורגיה ושיקום הפה, ישמח לעזור לכם להשיב את החיוך (המלא) לפנים שלכם. אם חסרה לכם שן או כמה שיניים – ניתן לעשות היום השתלת שיניים באופן פשוט ומקצועי ואיכותי, עם התפתחות המדע וצבירת הנסיון הרב בתחום זה – השתלת שיניים נחשבת היום כפעולה פשוטה אם אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד, 95% הצלחה לפחות.

השתלת שיניים – שתל דנטלי

אם חסרה לך שן או שיניים בפה – חשוב לעשות השתלת שיניים. החיסרון בשן, בין אם זה מחמת מכה ח"ו, או מחמת גיל – יכול לגרום לשינויים במבנה הכללי של הלסת, או לשינויים בתנוחות השיניים הקיימות. כדי למנוע תופעות אלו יש  "שתל דנטלי" – כלומר שן מלאכותית המושתלת ללסת, ונראית ומתנהגת כמו שאר השיניים הטבעיות שלכם.

ההשתלות נעשות בכמה שלבים, ומשתנה מאדם לאדם לפי מצב השיניים והלסת שלו. חשוב להדגיש שהתהליך כולו לוקח כמה חודשים, על מנת לתת ללסת להסתגל למצב בצורה מיטבית, ויש להתאזר בסבלנות הנדרשת. ישנם שיטות להשתלת שיניים במהירות רבה יותר, אך גם הסיכון לחוסר הצלחת הניתוח הוא גדול יותר, ויש להתייעץ עם הרופא, לגבי הטיפול המתאים למבנה ואיכות הלסת והשיניים שלכם.

איך עושים שתל דנטלי? 6 שלבים:

1) מפגש עם הרופא וצילומים: ראשית כל יש להיפגש עם הרופא הכירורגי ד”ר עמנואל בלילתי, שייתן את חוות דעתו האם צריך באמת לעשות שתל דנטלי, ובאיזה אופן. בשביל זה תצטרכו לעשות צילומי רנטגן או CT לכל איזור הפה והלסת, ויתרשם מהממצאים. הרופא יבדוק את רגישותכם לתרופות וכיו"ב, וייתן לכם מרשם לאנטיביוטיקה שאותה תתחילו לקחת כיומיים לפני ניתוח ההשתלה עצמו.

2) עקירת השן הפגועה במידת הצורך – במידה והגעתם למרפאה בגלל שן שנפגעה – הפעולה הראשונה שתצטרכו היא עקירת השן מהשורש שלה. והמתנה של כמה ימים עד לירידת הנפיחות וחזרת הלסת למצבה היציב הראשוני. במידה והשן נפלה באופן טבעי – תוכלו לדלג על השלב הזה…

3) אם יש צורך – השתלת עצם (קיבועים מתכתיים) בלסת – במקרים מסויימים העצם של הלסת אינה מספיק חזקה כדי לקבע עליה שתל, או שאין מספיק מקום לכך – במקרים אלו לעשות השתלת קיבועים מתכתיים (עפ"י רוב מטיטניום) שיהוו "שורש מלאכותי" בתוך הלסת. לאחר השתלת העצם יש צורך להמתין כמה שבועות עד להחלמה המלאה של הלסת, על מנת להמשיך בתהליך ההשתלה. כמובן שאם עצם הלסת היא מספיק חזקה ובריאה כדי לקבל בתוכה את השתל עצמו, אין צורך בקיבועים מתכתיים וניתן לעבור לשלב הבא:

4) קיבוע השתל הדנטלי – כאמור, כיומיים לפני הניתוח הזה יצטרך המטופל להתחיל לקחת אנטיביוטיקה למשך כשבוע. ה"שתל" עצמו הוא מוצר מתכתי דמוי בורג, שאותו משתילים לתוך קו החניכיים בלסת עצמה (או בקיבועים המתכתיים כמבואר בשלב 3). על השתל הזה נרכיב יותר מאוחר את ה'כתר' כלומר את השן המלאכותית הקבועה. בינתיים הרופא יכסה את השתל, וייתן כשבועיים עד להחלמת הפה והלסת מהניתוח, וירידת כל הנפיחות (ולעיתים גם שטפי הדם) מהפנים.

5) החשיפה ומסירת הפליפר – לאחר כשבועיים בערך המצב בלסת נרגע, וניתן לעבור לשלב החשיפה – כלומר חושפים את החלק העליון של השתל, על ידי שמוציאים את הכיסוי שהרופא שם על גביו. הרופא מתקין את המבנה המתכתי על השתל בתהליך קל שלוקח כמה דקות ספורות. ה'מבנה' הינו המוצר שמוברג ל'שתל' (שנמצא בתוך החניכיים) ואליו תתחבר השן המלאכותית (הכתר) עצמו – כלומר המבנה בעצם 'מתווך ומחבר' בין השתל לבין הכתר. לאחר ה'חשיפה' שעורכת כמה דקות ספורות, יש להמתין מספר חודשים (כחצי שנה) עד שהלסת מקבלת את הצורה הקבועה שלה שעליה ניתן יהיה לשים את הכתר (השן המלאכותית עצמה, מבלי חשש שהיא תזוז בגלל תנועה ולחץ של השינים האחרות עליה.

כיון שמדובר על תקופה של חצי שנה ללא שן, יש אנשים רבים שמעדיפים להשתמש ב'פליפר' שהוא שן חרסינה זמנית המתאימה לתקופה זו, ונראית כמו שן רגילה לכל דבר. הדבר מקובל ונפוץ יותר כשהשתל נעשה בשיניים הקדמיות של הפה.

6) בחירת השן המלאכותית – לאחר תקופה של כמה חודשים (בממוצע כחצי שנה) מגיע המטופל כדי לבחור את ה'כתר' כלומר השן הקבועה שתהיה לו בפה, בע"ה עד סוף החיים. הרופא לוקח מידות, בוחר צבע הזהה לשיניים הסמוכות, ומזמין את השן מהמעבדות. לאחר כשבוע השן המלאכותית מגיעה ובפעולה פשוטה של כמה דקות (מוצאים את הפליפר, אם יש ו)מבריגים את השן המלאכותית ומקבעים אותה לשתל.

ישנה גם אפשרות זולה יותר ופחות מקובלת ומומלצת לבחור בשן מלאכותית נשלפת ולא קבועה, שהיא מסגרת מתכתית שניתן להוציאה על מנת לנקות אותה או להחליף אותה. אך כאמור, האפשרות הרגילה והמקובלת היא בבחירת שן תותבת קבועה (כתר).

זה לא כואב?

לא. כל הפעולות הכירורגיות נעשות בהרדמה חלקית של האיזור שבו מטפלים על ידי זריקה מקומית. מבחינה זו אין הבדל גדול בין הטיפול של השתל לשאר הטיפולים במרפאת השיניים. ייתכן שבמהלך הטיפול תרגישו חוסר נעימות או לחץ על הלסת, אך לא תרגישו את הניתוח עצמו כמובן.

במקרים מיוחדים, של רגישות לחומר המרדים או פחד מטיפולים וכו' יהיה ניתן לבצע הרדמה מלאה (לא תמיד ניתן לעשות זאת באילת) וייתכן שעל ידי זה גם לחבר חלק מהפעולות ולקצר מעט את הזמן עד לקבלת התותבת הקבועה.

מה קורה אחרי ההשתלה? תופעות נפוצות

לאחר ההשתלות, צפוי שהמטופל ירגיש למשך כמה ימים, התופעות הבאות הם רגילות ונורמאליות:

  • כאב באזור ההשתלות (עפ"י רוב עובר לאחר כיום, מומלץ לקחת משכך כאבים חזק מיד בסיום הטיפול, לפני שההרדמה המקומית פגה)
  • נפיחות בפנים ובחניכיים, לפעמים מלווה בשטפי דם קטנים בפנים (תופעה זו נעלמת לאחר כשבועיים בערך)
  • דימום קל ושטפי דם בחניכיים (למשך כמה ימים לאחר ההשתלה)

אם אחר מהסימנים האלו מחמיר לאחר כמה ימים – יש לפנות מיד לרופא השיניים.

האם זה מסוכן?

כאמור, אחוזי ההצלחה של השתלת השיניים עומד על מעל 95%. אולם יש בעיות או סיבוכים נדירים שיכולים להתרחש בהשתלות שיניים כמו בכל טיפול כירורגי אחר. כגון זיהום במקום השתל, נזק לשיניים הסמוכות או לחניכיים. . אם אתה דן באפשרות של השתלת שיניים עם רופא השיניים שלך או המנתח הפה, הם ידונו בסיכונים אלה ויתייחסו לחששות שלך לקראת ההליך.

מה אני יכול לעשות כדי שהניתוח יצליח?

כדי להעלות את אחוזי ההצלחה של הניתוח, עליך לשמור על חניכיים ושיניים בריאות ולהיזהר מדברים שעלולים להזיק להם:

  • להימנע מעישון טבאק סיגאריות וכיו"ב – מלבד הכתמת השיניים, השימוש בסגריות יכול לגרום לזיהומים במקום השתל
  • לצחצח שיניים פעמיים ביום, ולהשתמש בחוט דנטלי, כדי לנקות את החניכיים מאבנית ולמנוע זיהומים שיכולים לווצר במקום
  • לבקר במרפאת השיניים באופן סדיר, לבצע בדיקות לתקינות מצב השיניים אצל הרופא, ושל החניכיים אצל השיננית.
  • יש להימנע מהרגלים שמזיקים לשיניים, כגון לעיסה של סוכריות קשות, קרח, פיצוח אגוזים ושאר דברים קשים במיוחד.

האם יש טיפולים נוספים של השתלות שיניים? קצרים יותר?

כן. יש טיפולים קצרים יותר להשתלת שיניים, כפי שיכול להיות ששמעתם מפרסומים שונים. באופן כללי השתלת השיניים הקלאסית (הרב-שלבית) שעליה כתבנו למעלה היא הכי בטוחה ואמינה אך לוקחת כמה חודשים עד שהתהליך מסתיים.

אם אתם ממהרים מאד ואין לכם אפשרות לחכות כל כך הרבה זמן עד סיום תהליך ההשתלה, תוכלו להשתמש באחת הדרכים הבאות, אלא שיש לשים לב שמבנה העצמות והלסת שלכם אכן מתאימה לפעולה כזו שיוצרת לחץ גדול יותר על החניכיים ועל הפה, ועלולה לגרום נזק לחלק ניכר מהאכלוסיה.

השתלות שיניים ביום אחד

סוג השתלה שמתאים רק למטופלים בעלי צפיפות וחוזק עצם החניכיים. ביום אחד שמים את השתל ומשאירים אותו פתוח ללא כיפה, ומיד לאחר תקופת ההחלמה (שבועיים) שמים את הכתר (השן המלאכותית) מבלי שמחכים לחשיפת השתל שקבור בלסת, כמו בהשתלה הקלאסית. כאמור, בשל מהירות הטיפול חשוב מאוד לוודא כי המטופל עונה על כל הקריטריונים לביצוע השתלות מסוג זה.

העמסה מיידית

שיטה חדשנית יחסית בתחום ההשתלות, וכשמה כן היא, העמסה מיידית של כל השלבים בהשתלה בפעם אחת: באותו טיפול עם הרדמה וניתוח: גם מחדירים את השתלים הדנטליים וגם מחברים את השן הקבועה, בפעולה כירורגית אחת רצופה.

חשוב לציין כי טיפול זה איננו מתאים לכולם וכי על המטופל לעמוד בקריטריונים כגון, מצב בריאותי תקין, צפיפות ואיכות עצם גבוהה, מנשך תקין ועוד.

all in 6 / all on 4

שיטה חדשנית ומתקדמת שפותחה בפורטוגל, נועדה לתת מענה לאנשים שחסר להם רצף של שיניים, ושרקמת העצם של הלסת שלהם אינה מספיק חזקה כדי לעשות בה את ההשתלות. בטיפול זה, מתצבע העמסה של לסת שלמה, מחוברת לעצם ב46 מקומות, תוך התערבות כירורגית מינמאלית. ההכנה להשתלה זו נעשית בצורה ממוחשבת חדשנית, המתחשבת במצבו הבריאותית של המטופל. במרבית המקרים, הטיפול מסתיים באותו יום, והמטופל חוזר לשגרת חייו עוד באותו יום.


קרא עוד…

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן