השתלות שיניים בנהריה
 • למעלה מ – 35 שנות ניסיון.
 • צילום פנורמי חינם
 • בדיקת רופא שיניים חינם
 • מיפוי פה וצילומי נשך חינם
 • שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי
 • בהסדר עם כל חברות הביטוח
 • ציוד מתקדם וצוות מיומן בטכנולוגיות החדישות ביותר

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)


ליאת כהן
הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו 🙂 תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.
שרית אברג'ל
רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.
עידן פאניאן
הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
נוסד בשנת
0
עובדי המרפאות

השתלת שיניים במרפאת אשקלון – פשוט מקצועי ואיכותי

השתלות שיניים חייבת להעשות בידי רופא שיניים מומחה ולא בידי רופא שיניים רגיל, אם זאת, אנו ברשת שיניים מקפידים כאשר לקוח מגיע למרפאותינו, הוא יקבל את היחס המגיע לו הכולל:

 • אווירה מרגיעה ונינוחה
 • אבחון מדוייק ומתן מענה מקצועי
 • קבלת שירות רפואי שווה לכל אחד וללא פשרות
 • שימוש בציוד רפואי מהמתקדמים ביותר שיש

חברות ביטוח בהסדר

מנורה מבטחים
הפניקס
קבוצת מגדל
דויד שילד ביטוח רפואי בין לאומי
ותיקים ונהנים מועדון צרכנות לאזרחים ותיקים
הראל
חבר זה הכל בשבילך

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

בס"ד

השתלת שיניים במרפאת נהריה – פשוט מקצועי ואיכותי

נשברה לכם שן? נפלו לכם השיניים? אם אתם צריכים לעבור השתלת שיניים. כדאי שתדעו שהשתלת שיניים היא תחום מוצלח מאד ברפואת שיניים באופן כללי, וברשת מרפאות השיניים שלנו באופן פרטי, והיא פתרון מצוין למי שחסרה לו שן אחת או כמה שיניים.

במרפאה שלנו בנהריה עובד ד”ר דני נוי- מומחה לכירורגית פה ולסת, רופא מקצועי עם גישה טובה, שישמח לעזור לכם לחזור ולחייך בפה מלא… 

 

זה לא מסוכן? זה לא כואב?

השתלות שיניים הוא תחום רפואה נפוץ ומקובל, ורק במקרים נדירים (פחות מ5 %) עלולים להיגרם סיבוכים, אם אתם שומרים את הכללים – הכל יהיה בע"ה בסדר גמור.

לגבי הכאב – הטיפול נעשה בהרדמה מקומית, והוא כואב כמו כל טיפול אחר במרפאה, כלומר לא מרגישים את הניתוח עצמו (אמנם ייתכן תחושת לחץ על הלסת או חוסר נעימות בעת הטיפול עצמו).

 

אז מה זה אומר "השתלת שיניים"? 4 שלבים בדרך לשן חדשה:

שלב 1) מפגש עם הרופא וצילומים: אם אתם רוצים לעשות השתלת שיניים, אתם מוזמנים למרפאה שלנו בנהריה, ד"ר דני נוי יבדוק את מצב הלסת והשיניים שלכם, ועל פי צילומים ייתן את חוות דעתו איזה סוג תהליך של טיפול כירורגי מותאם לכם.

שלב 2) במידת הצורך: עקירת שן פגועה או השתלת עצם: לפעמים אי אפשר להתחיל מיד בניתוח השתל, אלא צריך לעשות פעולה מקדימה: במידה והעצם שבלסת חלשה (או מיקומה צר) מדי – תצטרכו לעשות ניתוח להשתלת עצם (מבנה מתכתי). כמו כן, במידה והשתלת השן היא במקום שכעת יש שאריות של שן קודמת – יש לעקור אותה קודם לכן.

שלב 3) ניתוח ההשתלה – כיומיים לפני הניתוח הזה תתחיל לקחת אנטיביוטיקה במרשם הרופא שלנו. הניתוח עצמו ייערך בהרדמה חלקית במרפאה, ובו יושתל לתוך קו החניכיים "שתל דנטלי" דמוי בורג. הרופא יכסה את השתל במוצר זמני. וימליץ לקחת משכך כאבים לפני שהשפעת ההדרדמה תפוג. בימים לאחר הניתוח תידרשו לאכול רק דברים רכים,. לאחר ההשתלה, התופעות הבאות הם רגילות ונורמאליות:

 • כאב באזור השתל
 • נפיחות בפנים ובחניכיים, לפעמים מלווה בשטפי דם קטנים בפנים
 • דימום קל ושטפי דם בחניכיים

אם אחד מהסימנים האלו מחמיר לאחר כמה ימים – יש לפנות מיד לרופא השיניים. החלמה מלאה של הלסת והפנים תתרחש לאחר כשבועיים מהניתוח.

 

שלב 4) לאחר כמה חודשים: חיבור הכתר (השן המלאכותית) – יש לחכות בסבלנות כמה חודשים, כחצי שנה בממוצע, על מנת לוודא שאכן הלסת שבה למקומה וה'כתר' לא ייפגע מלחץ חוזר של שיניים סמוכות. מחברים את השן המלאכותית לאחר שהתאמנו את הגודל והצבע המתאים לשיניים שלכם – ו… תתחדשוJ

מה אתם חושבים עלינו?

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד.בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)

מתוך הבלוג שלנו

שיניים יפות

לשיניים תפקיד חשוב במראה ובביטחון העצמי שלנו. הם אחד הדברים הראשונים שאנשים רואים כשאנחנו מחייכים, והם יכולים לעשות הבדל משמעותי במראה הכללי שלנו. לרוע המזל,

קרא עוד »
תוכן עניניים הצג
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

small_c_popup.png

לא שווה לעזוב מבלי לקבל את ההטבה הזאת

בדיקת רופא, צילומי נשך וצילום פנורמי - חינם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)

דילוג לתוכן