טיפולי שיניים בהריון – טיפול שיניים בהריון

טיפולי שיניים בהריון – טיפול שיניים בהריון

תקופת ההיריון הינה תקופה שבה גוף האישה עובר אין ספור שינויים ביולוגיים והורמונליים, כתוצאה מכך, על האישה להיערך לקראת התקופה ולדעת מה השפעתם על גופה בכל הנוגע לתחומי הרפואה השונים.

כידוע, תקופת ההיריון מתחלקת ל-3 חלקים שונים, כשבכל טרימסטר ישנן הנחיות שונות בכל הקשור לסוגי טיפולי השיניים שניתן לבצע: בתקופת הטרימסטר הראשון עדיף להימנע מלעבור טיפולי שיניים ולאו דווקא בשל הסכנה לפגיעה בהיריון עצמו (שאינה קיימת בתקופה הזו), אלא בשל היותה של התקופה מלאה בלא מעט בחילות שעלולות להפריע למהלך הטיפולים.

טיפולי שיניים בהריון – ישנה חשיבות גבוהה לטיפול עדין ככל הניתן

תקופת הטרימסטר השני (לאחר 12 שבועות מתחילת ההיריון) היא התקופה האידאלית למעבר טיפולי השיניים ועל כן עדיף להיערך מראש ולדחות או לתכנן את טיפולי השיניים לתקופה הזו.
בתקופת הטרימסטר השלישי מומלץ מאוד שלא לעבור טיפולי שיניים, בעיקר אלו הכרוכים בשכיבה ממושכת על הגב. אם אין דרך להימנע מכך, מומלץ יהיה לעבור את הטיפול עם לא מעט הפסקות לצורך אוורור הריאות והטלת שתן.

בכל הנוגע לשימוש בחומרים מטשטשים בהיריון, ידוע כי שימוש בחומרים דוגמת גז צחוק או תרופות מסוימות לא מומלצים בתקופה זו, שכן ישנם דיווחים על כך שהשימוש יכול לגרום להפלות. אומנם אין לכך הוכחה ניצחת עדיין, אך תמיד יהיה כדאי להתייעץ עם הרופא בנוגע לזריקות הרדמה, אלחוש, שימוש בגז צחוק או נטילת כדורים כאלו ואחרים.

דף הבית » טיפולי שיניים בהריון – טיפול שיניים בהריון

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

אנחנו בפייסבוק

תוכן עניינים

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מתוך הבלוג שלנו

מרכז ידע
b4sa@U@hET_cruxe

הפרעות תפקודיות במערכת הלעיסה

(TMD – Temporomandibular Disorders) הפרעות תפקודיות במערכת הלעיסה, פוגעות במפרקי הלעיסה, בשרירי הלעיסה או בשניהם. כאבי שיניים נחשבים כגורם הראשי לכאבים באזור הפה והפנים ומיד

קרא עוד »
small_c_popup.png

לא שווה לעזוב מבלי לקבל את ההטבה הזאת

בדיקת רופא, צילומי נשך וצילום פנורמי - חינם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן