ClickCease

יישור שיניים באמצעות קשתיות שקופות – מידע והנחיות על הטיפול

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

כולנו רוצים חיוך מהמם, אבל גשרים מסורתיים ממתכת? לא תמיד האופציה הכי מושכת, במיוחד עבור מבוגרים או מי שמודע יותר למראה החיצוני שלו. למזלנו, הטכנולוגיה האורתודונטית עשתה קפיצה משמעותית בעשורים האחרונים, ופתחה עולם שלם של אפשרויות טיפול דיסקרטיות ואסתטיות הרבה יותר. אחת המהפכות המרגשות בתחום היא הקשתיות השקופות – שיטה נגישה, יעילה, וכמעט בלתי נראית ליישור השיניים. במאמר הזה, נצלול לעומק ונכיר לעומק את הקשתיות השקופות, היתרונות שלהן, תהליך הטיפול, ועוד טיפים שיעזרו לכם להחליט אם זה הפתרון המתאים לתיקון החיוך שלכם.

מהן קשתיות שקופות?

קשתיות שקופות, המכונות גם אליינרים (aligners) הן מכשירי יישור שיניים נשלפים עשויים מסוג של פלטיק רפואי שקוף וגמיש. בניגוד לגשרים ממתכת שמודבקים קבוע לשיניים, קשתיות שקופות מתאימות באופן אישי לצורת השיניים שלכם, ומפעילות כוח עדין ומתמשך כדי ליישר אותן בהדרגה לתנוחה הרצויה. לכל מטופל מותאמת סדרה של קשתיות שקופות – כל קשתית מבצעת תזוזה קלה של השיניים, וכך, בעזרת החלפה של הקשתיות באופן סדיר, מגיעים לתוצאה הסופית של שיניים ישרות וחיוך מושלם.

מותגים מובילים של קשתיות שקופות כוללים את אינוויזליין (Invisalign), מהחלוצות בתחום, קליר-אקליין (ClearCorrect), סמיילסייף (SmileSafe) וכן מותגים נוספים. אופן הפעולה הבסיסי של הקשתיות דומה בין החברות השונות, אם כי עשויות להיות שונות בתהליך הייצור והטכנולוגיות הספציפיות.

איך מייצרים קשתיות שקופות?

 1. האורתודנט יוצר מודל תלת מימדי של השיניים שלכם באמצעות סריקות דיגיטליות או מטבעי גבס.
 2. על בסיס הסריקה, האורתודנט מפתח תכנית טיפול מפורטת, הכוללת הדמיה של התוצאה הסופית הצפויה.
 3. סדרת קשתיות שקופות מיוצרת בהתאמה אישית לתכנית הטיפול. כל קשתית מתוכננת להזיז מעט את השיניים כדי להוביל אותן לתנוחה המתוכננת.

יתרונות הקשתיות השקופות 

אסתטיקה מנצחת

הקשתיות שקופות כמעט לחלוטין, מה שהופך אותן לאופציה דיסקרטית מאוד בהשוואה לגשרים מסורתיים. מבוגרים רבים, בני נוער, וכל מי שרוצה ליישר את השיניים בלי "מראה ברזלים" בולט מעדיפים את הקשתיות השקופות מסיבה זו בדיוק.

נוחות ללא פשרות

בניגוד לגשרים קבועים, ניתן להסיר את הקשתיות השקופות בקלות לאכילה ושתייה. המשמעות היא שאין שינויים תזונתיים משמעותיים במהלך הטיפול, ואפשר לצחצח שיניים ולהשתמש בחוט דנטלי ללא הפרעה.

היגיינת פה פשוטה יותר

עם גשרים ממתכת, הקפדה על ניקוי השיניים יכולה להיות מאתגרת ומסורבלת. הקשתיות השקופות מסירות את החסם הזה ושומרות על היגיינת פה טובה לאורך כל תקופת הטיפול, מה שמקטין משמעותית את הסיכון לעששת וחולי חניכיים.

בדרך כלל, פחות כאבים ואי נוחות

בעוד שכל טיפול אורתודונטי עלול לגרום לאי נוחות קלה, במיוחד בימים הראשונים שאחרי החלפת קשתיות, ברוב המקרים הקשתיות השקופות נוטות להיות פחות כואבות מגשרים ממתכת. הכוח המופעל על השיניים הוא עדין והדרגתי יותר.

הדמיה מלהיבה

לפני תחילת הטיפול, תוכלו לראות סימולציה תלת מימדית שמראה כיצד השיניים שלכם צפויות להיראות בסוף הטיפול. היכולת לדמיין את התוצאה הסופית עוזרת להגביר את המוטיבציה ולהתמיד בתהליך היישור.

נקודה חשובה: בעוד הקשתיות השקופות מציעות יתרונות רבים, חשוב לציין שלא כל האנשים עם כל בעיה אורתודונטית הם בהכרח מועמדים אידיאליים לטיפול מסוג זה. נמשיך לחלק הבא כדי לכסות את הנושא הזה.

האם קשתיות שקופות מתאימות לכולם?

קשתיות שקופות זכו בצדק לפופולריות רבה, ומתאימות למגוון רחב של מקרים אורתודונטיים, ביניהם:

 1. צפיפות שיניים: יישור שיניים שנמצאות במצב צפוף מדי.
 2. רווחים בין השיניים: מילוי רווחים מפריעים בין השיניים.
 3. סגרים מסוימים: תיקון בעיות סגר כמו מנשך עמוק, מנשך פתוח, או מנשך צולב במידה וקלה עד בינונית.

עם זאת, חשוב להבהיר שקשתיות שקופות אינן פתרון קסם המתאים לכל בעיה אורתודונטית. מקרים מורכבים במיוחד עדיין עשויים לדרוש גשר ממתכת או טיפול כירורגי. למשל:

 • בעיות סגר מורכבות עם מעורבות של של עצמות הלסת.
 • צורך בהזזת שן באופן אנכי משמעותי (כלומר למעלה או למטה).
 • סיבוב משמעותי של שיניים.

רק אורתודנט מומחה יכול להעריך באופן מדויק את ההתאמה של טיפול באמצעות קשתיות שקופות למקרה הספציפי שלכם. במהלך הייעוץ הראשוני, האורתודנט יבצע בדיקות, צילומים, ויספק תמונה מפורטת לגבי האם וכיצד קשתיות שקופות יכולות לעזור, או אם אופציה אחרת עשויה להיות עדיפה.

תהליך הטיפול בקשתיות שקופות 

המסע ליישור שיניים בקשתיות שקופות כולל מספר שלבים מרכזיים:

שלב 1: ייעוץ ראשוני אצל האורתודנט 

פגישת הייעוץ היא הצעד הראשון והחשוב ביותר. האורתודנט יבצע בדיקה מקיפה של השיניים והפה שלכם, כולל צילומים, סריקות דיגטליות ו/או מטבעים (תבנית גבס) לפי הצורך. במהלך הפגישה, תוכלו לשאול שאלות ולקבל מידע לגבי תוכנית טיפול אפשרית המותאמת לכם אישית.

שלב 2: תכנית טיפול ותלת מימדית להתאמת סדרת הקשתיות 

לאחר הייעוץ, האורתודנט ינתח את המידע ויכין תוכנית טיפול מפורטת. באמצעות תוכנה ייעודית, תבוצע הדמיה תלת מימדית, המראה כיצד השיניים שלכם צפויות לנוע במהלך הטיפול, וכמובן – את התוצאה הסופית.

שלב 3: ייצור הקשתיות 

תוכנית הטיפול והסימולציה נשלחות למעבדה המייצרת את הקשתיות השקופות בהתאמה אישית. כל סט של קשתיות מיוצר מחומר פלסטי גמיש, המתוכנן להפעיל לחץ מדויק על השיניים ולמזער אי נוחות.

שלב 4: תחילת הטיפול, הנחיות לשימוש, והחלפת קשתיות לפי הוראות הרופא 

לאחר שהקשתיות מוכנות, תתחילו את הטיפול האקטיבי. האורתודנט יסביר בדיוק כיצד להשתמש בקשתיות, באיזו תדירות להחליף אותן, ויספק עצות חשובות לשמירה ולטיפול נכון בקשתיות. ברוב המקרים, תצטרכו להחליף אותן כל שבוע או שבועיים בהתאם להתקדמות הטיפול.

שלב 5: מעקבים שוטפים אצל האורתודנט לצורך בחינת ההתקדמות 

ביקורים סדירים אצל האורתודנט חיוניים להצלחת הטיפול. האורתודנט יבדוק את התקדמות יישור השיניים, יענה על שאלות שעלולות להתעורר, ואף יבצע התאמות בתוכנית הטיפול במידת הצורך. תדירות הביקורים נקבעת לפי מצבו הספציפי של כל מטופל, אך באופן כללי מומלץ להגיע למעקב כל 6-8 שבועות.

טיפים לטיפול מוצלח 

משמעת היא המפתח

הקפידו להשתמש בקשתיות לפחות 20-22 שעות ביממה, לפי הוראות האורתודנט. ככל שתשתמשו בקשתיות יותר, כך הטיפול יהיה מהיר ויעיל יותר.

היגיינת פה קפדנית

חשוב מאוד להקפיד על צחצוח שיניים קבוע אחרי כל ארוחה, ושימוש בחוט דנטלי. קשתיות שקופות עלולות להקשות על הוצאת שאריות מזון, לכן היגיינה מעולה חיונית כדי למנוע הצטברות פלאק ובעיות חניכיים.

ניקוי קשתיות

הקפידו לנקות את הקשתיות באופן יום יומי עם מברשת עדינה וסבון או תכשיר ניקוי המיועד לכך. חשוב למנוע הצטברות חיידקים על מנת לשמור על בריאות הפה וגם על המראה הנקי של הקשתיות.

ביקורים קבועים אצל האורתודנט

הקפידו להגיע לבדיקות המעקב אצל האורתודנט בתדירות שנקבעה לכם. הביקורים הללו חיוניים לניטור התקדמות הטיפול, קבלת סטים חדשים של קשתיות, וטיפול מוקדם בהפתעות שעלולות לצוץ.

התמודדות עם בעיות

אם יש בעיות עם הקשתיות, קושי בהכנסה, או אי נוחות, אל תהססו ליצור קשר עם האורתודנט שלכם. חשוב לפתור בעיות מוקדם כדי למנוע פגיעה בתהליך הטיפול ובתוצאותיו.

עלויות ועניינים כספיים 

העלות של יישור שיניים בקשתיות שקופות יכולה להשתנות בהתאם למספר גורמים, אך באופן כללי, חשוב לצפות שטיפול בקשתיות שקופות יהיה יקר יותר מטיפול באמצעות גשר מתכתי מסורתי.

גורמים המשפיעים על העלות

 1. מורכבות המקרה: מקרים פשוטים יחסית של יישור שיניים יהיו לרוב זולים יותר ממקרים מורכבים הדורשים תכנית טיפול ארוכה ומסובכת יותר.
 2. ניסיון האורתודנט: טיפול עם אורתודנט מומחה ומנוסה עשוי לעלות מעט יותר, אך מנגד, מקטין את הסיכוי לסיבוכים ומייעל את תהליך הטיפול.
 3. מותג הקשתיות: יש הבדלים קלים במחיר בין המותגים השונים של הקשתיות השקופות (אינוויזליין, קליר-אקליין וכדומה).
 4. אזור המגורים: כמו בטיפולים רפואיים רבים, יתכנו שינויים במחיר לפי אזור בארץ ובין קליניקות שונות.

טווח מחירים משוער

כדי לתת מושג בסיסי, מחיר טיפול בקשתיות שקופות בישראל יכול לנוע בין 15,000 ₪ ל-25,000 ₪ במקרים מורכבים יותר. כמובן, חשוב לקבל הצעת מחיר ספציפית מהאורתודנט שבחרתם.

אפשרויות מימון ותכניות תשלום

מרפאות ורופאים רבים מציעים תכניות תשלום גמישות ואף אופציות של מימון חיצוני כדי להקל על המטופלים בתהליך התשלום.

כיסוי ביטוחי (במידה ורלוונטי)

כדאי לברר עם חברת הביטוח שלכם לגבי כיסוי אפשרי על טיפולים אורתודונטיים כחלק מפוליסת ביטוח השיניים, במידה וקיימת לכם כזו.

סיכום

קשתיות שקופות מהוות פריצת דרך משמעותית בעולם האורתודונטיה, ומעניקות אפשרות אסתטית ויעילה ליישור שיניים למבוגרים ובני נוער כאחד. יתרונותיהן הבולטים על פני שיטות מסורתיות כוללים מראה אסתטי, נוחות מוגברת, וכאבים מופחתים בדרך כלל. עבור מי שמעוניין בתהליך דיסקרטי ליישור שיניים, קשתיות שקופות יכולות בהחלט להיות פתרון מעולה.

חשוב לזכור שהצלחת הטיפול תלויה במשמעת המטופל בשימוש בקשתיות ובשיתוף פעולה עם האורתודונט לאורך התהליך. אם אתם שוקלים יישור שיניים באמצעות קשתיות שקופות, התייעצות עם אורתודנט מומחה היא הצעד הראשון לקבלת מידע מדויק ותמונה ברורה לגבי האם קשתיות שקופות הן אכן האופציה הטובה ביותר עבורכם.

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן