ClickCease

כתר שיניים

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

כתר דנטלי הוא 'כובע' בצורת שן המונח מעל השן כדי להחזיר את צורתה, גודלה, חוזקה ומראהה. הוא משמש בדרך כלל לשיקום תפקוד השן ומראהה לאחר שנפגעה עקב עששת או פציעה.

הכתרים, כשהם מוצמדים למקומם, עוטפים במלואם את כל החלק הגלוי של השן השוכנת על קו החניכיים ומעליו. כתרים דנטליים משמשים ל:

 • שיקום שן שבורה
 • הגן על שן חלשה מפני שבירה
 • לשחזר שן שכבר נשברה
 • מכסים ותומכים בשן בסתימה גדולה כשלא נשארת מספיק שן
 • כיסוי שיניים מעוותות או דהוי חמור
 • מכסים שתל דנטלי
 • בצע שינוי קוסמטי

.

מהם היתרונות של כתר שיניים?

כתר דנטלי יכול:

 • -הגן על שן חלשה מפני שבירה או ריקבון
 • -לשחזר שן שבורה
 • -כסה שתל דנטלי
 • -שפר את המראה של שן מעוותת או דהויה
 • -בצע שינוי קוסמטי לחיוך שלך

 

מהם סוגי הכתרים הדנטליים?

ישנם שלושה סוגים עיקריים של כתרים דנטליים: מתכת, קרמיקה ופורצלן. כתרי מתכת עשויים מזהב, פלטינה או פלדיום, והם סוג הכתר החזק ביותר. כתרי קרמיקה וחרסינה עשויים להתאים לצבע השיניים הטבעיות שלך, ומהווים בחירה טובה עבור השיניים הקדמיות.

מהו ההליך של הנחת כתר שיניים?

הנחת כתר שיניים דורשת בדרך כלל שני ביקורים אצל רופא השיניים. במהלך הביקור הראשון, רופא השיניים יכין את השן שלך לכתר ויתרשם מהשיניים שלך. כתר זמני יונח על השן שלך בזמן יצירת הכתר הקבוע במעבדת שיניים. בפגישה השנייה שלך, רופא השיניים שלך יסיר את הכתר הזמני ויצמיד את הכתר החדש למקומו לצמיתות ואוטמים אותו במלט דנטלי. הכתר החדש שלך אמור להחזיק מעמד 5 עד 15 שנים עם הרגלי היגיינת פה טובים ובדיקות שיניים קבועות פעם בחצי שנה.

האם ישנם סיכונים הקשורים לכתר שיניים?

הסיכונים הקשורים לכתר דנטלי הם בדרך כלל מינוריים וזמניים. הם עשויים לכלול:

 • -רגישות לטמפרטורות חמות וקרות
 • -אי נוחות או כאב במקום ההליך
 • -דלקת חניכיים
 • -קושי לנשוך או לעיסה

אם אתה שוקל כתר דנטלי, שוחח עם רופא השיניים של רשת מרפאת שיניים על איזה סוג כתר מתאים לך.

מה ההליך לעשות כדי לשים כתר דנטלי?

השלב הראשון הוא הכנת השן על ידי הסרת כל ריקבון או רקמה פגומה. לאחר מכן, מתבצעת רושם של השן על מנת שניתן יהיה להתאים את הכתר להתאמה אישית. השלב השלישי הוא הנחת כתר זמני על השן בזמן הכנת הכתר הקבוע. לאחר שהכתר הקבוע יהיה מוכן, הוא יונח על השן ויוצמד למקומה. לבסוף, משטח הנשיכה של השן יותאם כדי להבטיח התאמה נכונה.

אילו הכנות כדאי לעשות לפני הנחת כתר על השיניים?

לפני קבלת כתר שיניים, חשוב להשתמש בחוט דנטלי ולצחצח שיניים היטב. כמו כן, עליך להימנע מאכילת מזון קשה או לעיס (כמו מסטיק) למשך מספר ימים לאחר ההליך. חשוב גם לעקוב אחר הוראות רופא השיניים שלך כיצד לטפל בכתר הזמני שלך.

 

האם יש צורך בצילום שיניים לפני טיפול בכתר שיניים?

לא, אין צורך בצילום שיניים לפני קבלת כתר שיניים. עם זאת, זה עשוי להיות מועיל כדי להראות לרופא השיניים שלך בדיוק מה היית רוצה לעשות. צילום השיניים ייעשה על ידי הרופא כאשר ירצה לאבחן בצורה מדויקת את מצב הפה שלך, לפני שיחליט וימליץ על טיפול בכתר דנטלי.

איך מתגברים על הפחד מטיפולי שיניים?

ישנן דרכים רבות להתגבר על הפחד מטיפולי שיניים. אחת הדרכים היא למצוא רופא שיניים שאתה סומך עליו ומרגיש איתו בנוח, ברשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק, לדוגמא, עובדים רק רופאים שיש להם גישה אנושית ונעימה למטופלים שלהם.

דרך נוספת היא לחנך ולהרגיל את עצמך למה לצפות במהלך טיפולי שיניים. אתה יכול גם לשאול את רופא השיניים שלך לגבי אפשרויות הרגעה שיעזרו לך להירגע במהלך ההליך הרפואי.

כמו כן, טכניקות נשימה עמוקה (מדיטציה) והדמיה (דמיון מודרך) יכולות גם לעזור להקל על חרדה דנטלית.

מתי צריך לשים כתר על השיניים?

ניתן להניח כתר דנטלי על שן שהיא:

 • ניזוקה על ידי ריקבון או פציעה
 • -שָׁבוּרה
 • – דהויה
 • יש צורך בשינוי קוסמטי.

מה אורך החיים של כתר שיניים?

אורך החיים של כתר שיניים תלוי בחומר ממנו הוא עשוי. כתרי מתכת יכולים להחזיק מעמד שנים רבות, בעוד שכתרי קרמיקה ופורצלן עשויים להחזיק מעמד בין 10 ל-15 שנים. חשוב לציין כי כתר דנטלי אינו מחזיק מעמד לנצח ובסופו של דבר יהיה צורך להחליף אותו.

מה ההבדל בין גשר שיניים לכתר דנטלי?

גשר שיניים משמש להחלפת שן חסרה אחת או יותר, בעוד כתר שיניים משמש לשיקום שן פגומה או רקובה. גשר דנטלי בנוי משני כתרים המונחים על השיניים ליד החלל הריק, כשביניהם שן מלאכותית. כתר דנטלי מונח אך ורק על השן הפגועה.

אילו סוגי כתרים דנטליים קיימים, ומה ההבדל ביניהם?

ישנם שלושה סוגים עיקריים של כתרים דנטליים: קרמיקה, חרסינה מאוחה למתכת וזרינוקה. כתרי קרמיקה ופורצלן מאוחדים למתכת (זירוניקה) הם הפופולריים ביותר מכיוון שהם נראים הכי טבעיים. כתרים ממתכת משמשים בדרך כלל על השיניים האחוריות מכיוון שהם החזקים ביותר. ההבדל העיקרי בין כתרי קרמיקה לפורצלן הוא שכתרי קרמיקה עשויים כולו מקרמיקה, בעוד שלכתרי חרסינה יש ליבת מתכת.

כתרים לאחר טיפול שורש – האם זה רעיון טוב?

כתרים מומלצים לרוב לאחר טיפול שורש על מנת להגן על השן מפני נזקים נוספים. הסיבה לכך היא שהשן נוטה יותר להישבר או להיסדק לאחר טיפול שורש, וכתר יספק תמיכה נוספת. כתרים משמשים גם לשיפור האסתטיקה של שן שעברה טיפול שורש.

ציפוי חרסינה על השן ליד כתר שיניים

ציפוי חרסינה משמש לעתים קרובות בשילוב עם כתרים דנטליים. ניתן להשתמש בציפויי חרסינה לשיפור האסתטיקה של שן שנמצאת ליד כתר שיניים. ציפויים הם חתיכות חרסינה דקיקות המוצמדות לקדמת השן. ניתן להשתמש בהם כדי לשנות את הצבע, הצורה והגודל של השן.

 

כתר ביום אחד: איך זה נעשה?

כתרים ביום אחד ידועים גם ככתרים באותו יום או כתרי אותו ביקור (SVCs). הם מיוצרים בטכנולוגיית CAD/CAM ונטחנים מגוש קרמיקה מוצק. היתרון של SVCs הוא שניתן לבצע אותם בפגישה אחת, והמטופל לא צריך לחכות להכנת הכתר במעבדת שיניים. אם אתם מעוניינים בכתר ביום אחד, צרו קשר עם מרפאת השיניים של ד"ר בוחניק הסמוכה למקום מגוריכם וקבלו פרטים על כך.

מהו כתר זמני? ומה ההבדל בינו לבין כתר קבוע?

כתר זמני הוא מציין מקום המשמש בזמן יצירת הכתר הקבוע. ההבדל העיקרי בין כתר זמני וקבוע הוא שכתר זמני אינו חזק או עמיד כמו כתר קבוע. כתרים זמניים עשויים מאקריליק או נירוסטה, בעוד כתרים קבועים עשויים מחרסינה, קרמיקה או מתכת.

התקנת כתר על טוחנת: אילו אתגרים היא מציבה?

שיניים טוחנות הן השיניים האחוריות המשמשות ללעיסה. יש להם שטח פנים גדול והם מורכבים בדרך כלל מיותר משורש אחד. זה יכול לעשות את זה מאתגר לשים כתר על שיניים טוחנות, שכן הכתר צריך להתאים היטב על השן. ייתכן שרופא השיניים יצטרך להתרשם מהשן על מנת לוודא שהכתר בגודל ובצורה הנכונים.

התקנת כתר על גבי שיניים קדמיות

שיניים קדמיות הן השיניים הנראות כאשר אתה מחייך. הם בדרך כלל קטנים מהטוחנות ויש להם רק שורש אחד. זה מקל על הנחת כתר על גבי השיניים הקדמיות. האתגר המרכזי בהצבת כתר על השיניים הקדמיות הוא לוודא שהכתר נראה טבעי ומשתלב עם שאר השיניים.

התקנת כתרים על שתלים או גשר דנטלי

ניתן להניח כתרים על גבי שתלים או גשר דנטלי. שתלים הם עמודי מתכת המונחים בניתוח לתוך עצם הלסת, וגשר שיניים בנוי משני כתרים המונחים על השיניים ליד החלל הריק, כשבאמצע שן מלאכותית. כתרים על שתלים או גשר דנטלי יכולים להיות עשויים מכל חומר, אך לרוב משתמשים בחרסינה או קרמיקה לשיניים הקדמיות, שכן חומרים אלו נראים הכי טבעיים.

כמה זמן מחזיק כתר בשן?

כתרים יכולים להחזיק מעמד שנים רבות, אך בסופו של דבר יהיה צורך להחליף אותם. אורך החיים של הכתר תלוי בחומר ממנו הוא עשוי, כמו גם בטיפול השן. כתרי חרסינה וקרמיקה נוטים להחזיק מעמד הכי הרבה זמן, בעוד שכתרי אקריליק ופלדת אל חלד צריכים להיות מוחלפים בתדירות גבוהה יותר. חשוב לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי באופן קבוע, וכן לבקר אצל רופא השיניים לבדיקות קבועות, על מנת להאריך את חיי הכתר.

מתי מחליפים את הכתר בשיניים?

כתרים מוחלפים בדרך כלל כאשר הם מתרופפים, נסדקים או נשברים . ייתכן שיהיה צורך להחליף אותם אם השן שמתחת לכתר מתחילה להירקב. אם אתה מטפל היטב בשיניים שלך, הכתר שלך אמור להחזיק מעמד שנים רבות. עם זאת, בסופו של דבר, יהיה צורך להחליף אותו.

מה לעשות כשכואב בשן שבה הכינו לי כתר?

אם יש לך כאב שיניים בשן שיש לה כתר, חשוב לפנות לרופא השיניים בהקדם האפשרי. ייתכן שהשן נרקבת מתחת לכתר, וככל שתפנה מוקדם יותר לרופא השיניים שלך, כך גדל הסיכוי שהם יוכלו להציל את השן. בינתיים, אתה יכול לקחת תרופות נגד כאבים ללא מרשם כדי להקל על הכאב.

למי לפנות?

בכל מקרה של כאב שיניים, או צורך בטיפול שיניים, מומלץ לפנות לרשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק. רש אמינה וטובה שפועלת בישראל בפריסה ארצית כבר שלושים שנה. עם רופאים מעולים, צוות מנצח, גישה אנושית בגובה העיניים ושקיפה, והעיקר: אלפי מטופלים מרוצים, שיצאו עם חיוך בריא ויפה על פניהם. צרו קשר והצטרפו גם אתם.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן