ClickCease

מדוע ישנה רגישות לאחר טיפול אצל שיננית

שמירה על ההיגיינה והבריאות של הפה והשיניים כוללת בין היתר טיפולי שגרה אצל שיננית. השיננית היא אשת מקצוע אשר מקנה לכל מטופל הרגלי צחצוח נכונים  דוגמת שימוש במברשת שיניים, חוט דנטלי ועוד. בנוסף לכך, השיננית דואגת להסיר את האבנית אשר מצטברת בין החניכיים והשיניים. השיננית היא אשת מקצוע חשובה הפועלת בתחום רפואת שיניים, ואם אתם מעוניינים מחפשים שיננית מקצועית, כדאי שתבחרו באחת השינניות שעובדות במרפאות של רשת מרפאות שיניים של ד"ר עמוס בוכניק.

טיפולי שיננית – כל מה צריך לדעת

טיפולי שיננית הם טיפולים יעילים התורמים לבריאות השיניים, כמו גם אינם מורכבים כלל. כאשר מצטברים חיידקים באזור השיניים נוצרת שכבה של חיידקים שהולכת וגדלה. מדובר על חיידקים המצויים בחלל הפה באופן קבוע, ועל כן חשוב מאוד להגיע לטיפולי שיננית מדי תקופה. חשוב לדעת כי הצטברות של אבנית וחיידקים בשיניים עלולה לגרום למצב של בעיות בשיניים ואפילו אובדן שיניים. ברוב המקרים צחצוח שיניים נכון ויעיל אשר מתבצע פעמיים ביום יכול להסיר את השכבה העליונה של החיידקים, אך איננו יכול להסיר את האבנית אשר נוצרה בתחתית של השן. חשוב לדעת כי אם אתם סובלים מריח רע מהפה, חשוב לבדוק זאת, כי יתכן שזהו תוצר של הצטברות אבנית בשיניים אשר סופחת לתוכה שיירי מזון וצבע מאכל שתוססים ומפיצים ריח לא טוב. מסיבה זו, חשוב להגיע לשיננית לצורך ניקוי האבנית והחיידקים לפחות אחת לשנה. 

רגישות לאחר טיפול שיניים אצל שיננית

לא מעט אנשים תוהים מדוע ישנה רגישות בשיניים ובחניכיים לאחר טיפול אצל שיננית. ובכן, הרגישות נוצרת כתוצאה מסילוק האבנית בשיניים באמצעות חומר הדנטין שהוא חומר השן. מדובר על חומר רגיש למגע של חום וקור ועל כן, מומלץ מאוד להימנע מאכילה ושתייה לאחר הטיפול לפרק זמן שהוגדר מראש. עם זאת, חשוב מאוד שלא לוותר על הטיפולים אצל שיננית רק בשל אותה רגישות. ביקורים קבועים אצל שיננית לצורך ניקוי השיניים יסייעו לכם למנוע מחלות חניכיים ושיניים, להימנע מריח מהפה ולשמור על שיניים לבנות.

מה כולל הטיפול אצל שיננית?

טיפול אצל שיננית כולל כמה דברים: הדרכה אוראלית, הסרת אבנית, טיפול בריח רע מהפה, ייעוץ בנושא תזונה למניעת עששת, הסברה בנושא החשיבות בהפסקת עישון, טיפול מניעתי להתחדשות עששת ועוד.

אם אתם מעוניינים כאמור לעבור טיפול מקצועי אצל שיננית, אין ספק שכדאי שתבחרו באחת מהשינניות ברשת מרפאות שיניים של ד"ר עמוס בוכניק. כל השינניות ברשת הן שינניות מורשות, בעלות רישיון של משרד הבריאות בישראל. הן מקפידות על מתן טיפול מקצועי ומנוסה וכן הדרכה לכל מטופל לגבי צחצוח שיניים יעיל ואיכותי ובחירת שיטת הצחצוח המתאימה עבורו.

טיפולי אסתטיקה במרפאות השיניים של ד"ר עמוס בוכניק

ברשת מרפאות השיניים של ד"ר עמוס בוכניק ניתן למצוא מחלקה אסתטיקה אשר מציעה טיפולי שיניים הרלוונטיים עבור אסתטיקה וכן, טיפולים נוספים בתחום דוגמת הזרקות בוטוקוס וחומצות היאלורניות. אחד הנושאים שמטרידים כיום לא מעט נשים שמתבגרות הוא נושא הקמטים, ועל כן ברשת מרפאות השיניים של ד"ר עמוס בוכניק מוצע כיום טיפול העלמת קמטים בשיטות המתקדמות ביותר לכל אישה שמעוניינת בכך. למעשה, כל אדם שמגלה עניין בטיפולים מעין אלה יכול לקבוע פגישת הכרות וייעוץ בקליניקה בכדי לבחון את כל רבדי הטיפול. מדובר על קליניקה מקצועית ואיכותית אשר תציג את מגוון האפשרויות הרלוונטי עבור כל אדם באופן ספציפי בהתאם לכל הצרכים הייחודיים לו.

מתי יש צורך בטיפולי פיסול פנים?

קצב החיים המודרני המהיר שבו אנו חיים מותיר על פניו של האדם את אותותיו. בין אם זה המתח הנלווה לחיים, הקושי לאמץ תזונה נכונה, המחסור בשעות שינה, אי הקפדה על שגרת טיפוח – גורמים אלה ואחרים עלולים להוביל למראה פנים עייף יותר, מבוגר מכפי גילו ומרשים הרבה פחות מבעבר. כיום נשים רבות מחפשות טיפולים שונים שיסייעו להן להחליק קמטים, להחזיר את הנפח לאזורים שונים באזור הפנים ועוד. אחת מהתופעות שמטרידות לא מעט נשים וגם גברים היא הקמטים מתחת לעיניים. חשוב לדעת כי ברשת מרפאות שיניים של ד"ר עמוס בוכניק ניתן לקבל סוגי טיפולים שונים שמטרתם היא להעלים את הקמטים, כן גם כאלה שמופיעים מתחת לעיניים.

כיצד נוצרים קמטים מתחת לעיניים?

חשוב להבין כי הופעת קמטים בפנים היא תופעה טבעית שנוצרת כתוצאה מההזדקנות של הגוף. במהלך השנים הגוף שלנו מייצר פחות אלסטין וקולגן אשר אחראיים בין היתר על הגמישות של העור ועל המיצוק שלו. גורמים אלה, ולא פעם גם סיבות גנטיות, יוצרים קמטים בעור. חשוב לדעת שאי אפשר להימנע לחלוטין מקמטים, אך ניתן להחליק את רובם ולקבל את המראה הרצוי.

מעבר לכך, קיימים כמה גורמים משמעותיים שעלולים לגרום להופעת קמטים בגיל צעיר, וכדאי בהחלט להיות מודעים להם. 

ראשית כל, הרגלי השינה של האדם. אם אדם נוהג לישון באופן שבו הפנים שלו נלחצים לכרית, הם עלולים להותיר קמטים, בייחוד באזור שמתחת לעיניים. 

גורם נוסף שעלול להוביל לקמטים הוא העישון. הניקוטין משבש את הפעילות הסדירה של זרימת הדם, התפקוד התקין של האלסטין והקולגן וכן ספיגת הוויטמינים החיוניים לצורך חידוש תאים בעור.

גורמים נוספים שיכולים לגרום לקמטים מתחת לעיניים הם: מחסור בלחות, מתח, תשישות ועייפות, הבעות פנים שונות ועוד.

אילו טיפולים ניתן למצוא עבור העלמת קמטים מתחת לעיניים?

הטיפולים הרלוונטיים לקמטים מתחת לעיניים ידועים כיום כטיפולים נבחרים ופופולאריים ביותר וזאת בזכות מגוון סיבות. חשוב להכיר את הטיפולים הקיימים כיום ואת היתרונות והחסרונות של כל אחת מהשיטות.

השיטה הראשונה היא טיפולים באמצעות לייזר ומיקרובילדינג. מדובר על טכניקות שונות באופי היישום שלהן, אך הן עובדות על עיקרון דומה. בשיטות אלה משתמשים בצריבה עדינה מאוד של העור הרגיש בלייזר מדויק או על ידי שימוש במחטים קטנות מאוד. כך למעשה נוצרות פציעות זעירות ברקמת העור. פציעות אלה גורמות לגוף להפעיל את כל מנגנוני ההחלמה שלו בעוצמה הגבוהה ביותר. ייצור הקולגן מואץ בצורה ניכר, חומרי הזנה ולחות נשלחים לאזור וכתוצאה מכך העור הופך להיות חיוני, מלא נפח והוא מקבל את כל מה שנדרש לו בכדי להעלים את הקמטים בעור.

שיטת טיפול נוספת היא טיפול על ידי הזרקת בוטוקוס לשרירים שמתחת לעיניים. באמצעות ההזרקה  ניתן להרפות אזורים מתוחים ומכווצים, וכן למנוע תנועות לא רצוניות אשר גורמות לקמטי ההבעה והצחוק. 

עוד שיטה שכדאי להכיר היא שימוש בחומרי מילוי. הזרקה של חומצה היאלורנית או של חומרים טבעיים אחרים תספק תוצאה טובה יותר למראה עור הפנים. החומרים הזמינים בדרגת סמיכות משתנה והרכב החומרים צריך להיות מותאים על ידי הרופא המטפל בצורה המדויקת ביותר בהתאם לצרכים של כל מטופל. החומר מאפשר לעצב מחדש את נפח הפנים, לעודד את ייצור הקולגן ולהשיב את הלחות אשר אבדה לעור.

באיזה גיל כדאי לבצע טיפול להעלמת קמטים מתחת לעיניים?

לא מעט אנשים תוהים באיזה גיל כדאי להם לבצע טיפול כלשהו שמטרתו היא להעלים קמטים מתחת לעיניים. אפשר לומר שכיום אין גיל קבוע שבו מומלץ להתחיל את הטיפולים הללו, שכן קמטים מתחת לעיניים יכולים להופיע בכל שלב בחיים. ישנם אנשים אשר סובלים מהקמטים המדוברים כבר בשנות העשרים המוקדמות בחייהם, ועל כן אם הדבר מפריע להם בשלב זה, כדאי מאוד שייגשו לאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום שיסייעו להם לעכב את הופעת הקמטים או לטשטש אותם בהתאם לצורך. במרפאות של רשת שיניים של ד"ר עמוס בוכניק ניתן למצוא את הטיפולים המתקדמים והמותאמים ביותר לכל מטופל עבור קמטים מתחת לעיניים.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בהסדר עם כל חברות הביטוח

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן