ClickCease

שומרים על בריאות החניכיים, ומפחיתים את הסיכון לחלות בסרטן החניכיים

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בריאות החניכיים היא נושא בעל חשיבות עליונה לבריאות הפה והשיניים, אך גם לבריאות הכללית של הגוף. שמירה על חניכיים בריאות יכולה להפחית משמעותית את הסיכון לפתח מחלות שונות, ובכללן סרטן החניכיים – מחלה מסוכנת ומאיימת על חייו של החולה.

במאמר זה נסקור את החשיבות של שמירה על בריאות החניכיים, נלמד על אנטומיה ופיזיולוגיה של האזור, ונכיר את העקרונות המרכזיים להיגיינה נכונה של הפה והחניכיים. נעמוד על גורמי הסיכון העיקריים לפגיעה בבריאות החניכיים, ונדון בסרטן החניכיים, תוך הדגשת חשיבות האבחון המוקדם והטיפול האפקטיבי. לבסוף, נסקור את התזונה והאורח החיים הנדרשים לשמירה על בריאות החניכיים, וכן את עקרונות המניעה הראשונית, המשנית והשלישונית.

מטרת המאמר היא להעניק כלים והדרכה מקצועית, על מנת לסייע לקוראים לשמור על בריאות החניכיים, ובכך להפחית משמעותית את הסיכון לחלות בסרטן חניכיים ובמחלות נוספות הקשורות לבריאות הפה.

אנטומיה ופיזיולוגיה של החניכיים

החניכיים הם חלק בלתי נפרד מהאנטומיה של הפה. הם מורכבים מרקמה חיבורית עם אפיטל מכסה, והם מחזיקים את השיניים במקומן ומגינים עליהן. החניכיים תפקידם חיוני בשמירה על בריאות השיניים והפה, באמצעות הפרשת רוק, ספיגת מזינים ושמירה על ניקיון הפה.

שמירה על בריאות החניכיים והימנעות מפגיעה בהם היא חיונית לשמירה על בריאות הפה והשיניים בכללותה. פגיעה בחניכיים עלולה להוביל להתפתחות מחלות חניכיים שונות, ואף להחמרת מצב הפה והשיניים.

חשיבות ההיגיינה והטיפול בחניכיים 

שמירה על היגיינה נאותה של הפה והחניכיים היא אחד הגורמים המרכזיים לשמירה על בריאותם. צחצוח יסודי של השיניים פעמיים ביום, במשך לפחות שתי דקות, הוא בסיס לטיפול נכון בחניכיים. כמו כן, שימוש בחוט דנטלי אחת ליום לניקוי אזורים שהמברשת אינה מגיעה אליהם הוא הכרחי.

שטיפת הפה באמצעות מים או תמיסות מיוחדות לשטיפת פה גם היא בעלת חשיבות רבה. תמיסות אלו עשויות להכיל רכיבים כמו פלואוריד, אנטיספטיים ומרככי חניכיים, המסייעים בשמירה על בריאות החניכיים. שימוש במשחות שיניים המכילות פלואוריד נוסף לכך תורם לחיזוק השיניים ולמניעת היווצרות עששת.

ניקוי אבנית בידי רופא השיניים או היגייניסט הוא חיוני לסילוק הצטברות אבנית, שעלולה להוביל להתפתחות מחלות חניכיים. ניקוי אבנית סדיר חשוב לשמירה על בריאות החניכיים והצלחת הטיפולים השיניים.

גורמי סיכון לבריאות החניכיים 

קיימים מספר גורמי סיכון מרכזיים לבריאות החניכיים, שעל הפרט להיות מודע להם ולהיזהר מפניהם.

עישון הוא אחד הגורמים המשמעותיים ביותר לפגיעה בחניכיים. עישון גורם להצטברות יתר של אבנית, להתפתחות מחלות חניכיים כרוניות ולהחמרת מצבן. נתונים מראים שמעשנים סובלים יותר מחניכיים דלקתיות, נפוחות ודוממות בהשוואה למי שאינם מעשנים.

תזונה לקויה העשירה בפחמימות ומזונות מעובדים יכולה אף היא לפגוע בבריאות החניכיים. תזונה מאוזנת, עשירה בירקות, פירות, חלבונים ומינרלים תורמת לשמירה על בריאות החניכיים.

שתייה מופרזת של משקאות אלכוהוליים נחשבת גם היא לגורם סיכון משמעותי. אלכוהול גורם לייבוש הרקמות, להתייבשות וסיכון מוגבר למחלות חניכיים. 

גורמים סביבתיים כמו זיהום אוויר וחשיפה לקרינה יכולים אף הם להחמיר את מצב החניכיים. כמו כן, גורמים גנטיים עשויים להשפיע על נטייה לפתח מחלות חניכיים.

סרטן החניכיים – גורמי סיכון ואבחון מוקדם 

סרטן החניכיים, המוכר גם כסרטן הפה, הוא סוג של סרטן ממאיר המתפתח בחלל הפה, לרוב באזור החניכיים. מדובר במחלה מאיימת על החיים, אך חשוב לדעת כי אבחון מוקדם והתחלת טיפול במועד יכולים משמעותית להעלות את הסיכויים להחלמה.

גורמי הסיכון העיקריים לסרטן החניכיים כוללים עישון, צריכה מופרזת של אלכוהול, חשיפה לקרינה, תזונה לקויה ומחלות חניכיים כרוניות. נתונים מראים כי מעשנים וצורכי אלכוהול במינון גבוה מצויים בסיכון גבוה במיוחד להתפתחות מחלה זו.

אבחון מוקדם של סרטן החניכיים הוא קריטי להצלחת הטיפול. בדיקות סקר יזומות, בהן בודק רופא את חלל הפה, יכולות לאתר שינויים ראשוניים בחניכיים. בנוסף, ביופסיה – דגימת רקמה לבדיקה מיקרוסקופית – מאפשרת אבחון מדויק של המצב. ככל שהאבחון מבוצע בשלב מוקדם יותר, כך הסיכויים להצלחת הטיפול גבוהים יותר.

תזונה ואורח חיים בריא לבריאות החניכיים 

תזונה מאוזנת ובריאה היא גורם מרכזי בשמירה על בריאות החניכיים. מחקרים הראו כי תזונה עשירה בירקות, פירות, חלבונים וסיבים תזונתיים תורמת להפחתת הסיכון לפתח מחלות חניכיים. לעומת זאת, תזונה עשירה בפחמימות מעובדות ומזונות ממותקים יכולה לגרום להצטברות אבנית ולהחמרת מצב החניכיים.

ויטמינים וחומרים מינרליים מסוימים, כמו ויטמין C, ויטמין D, סידן ואומגה-3, הם בעלי תפקיד חשוב בשמירה על בריאות החניכיים. הם תורמים לחיזוק הרקמות, להפחתת דלקות ולשיפור זרימת הדם.

פעילות גופנית סדירה וקבועה תורמת גם היא לבריאות החניכיים, באמצעות שיפור זרימת הדם והחמצן לרקמות. בנוסף, הידרציה מספקת – שתיית כמות מספקת של נוזלים – עוזרת בניקוי הפה ובמניעת התייבשות.

הימנעות מעישון ומצריכה מוגזמת של אלכוהול היא גם כן חיונית לשמירה על בריאות החניכיים. עישון וצריכת אלכוהול הם גורמי סיכון משמעותיים למחלות חניכיים ולסרטן החניכיים.

מניעה ראשונית, משנית ושלישונית 

על מנת להבטיח שמירה אפקטיבית על בריאות החניכיים ולהפחית את הסיכון לחלות במחלות כרוניות, כגון סרטן החניכיים, יש להקפיד על מניעה ברמות שונות.

המניעה הראשונית מתמקדת בטיפוח הרגלי היגיינה בסיסיים, כמו צחצוח שיניים פעמיים ביום, שימוש בחוט דנטלי והקפדה על בדיקות שיניים תקופתיות. טיפוח הרגלים אלו מונע את התפתחות מחלות חניכיים בשלבים ראשוניים.

המניעה המשנית כוללת זיהוי מוקדם של מחלות חניכיים והתערבות רפואית מיידית, על מנת להפסיק את התפתחות המחלה. בדיקות סקר סדירות ופעולות כגון ניקוי אבנית הם בעלי חשיבות רבה בשלב זה.

המניעה השלישונית מתמקדת בהתמודדות עם סרטן החניכיים, באמצעות אבחון מוקדם, טיפול רפואי אפקטיבי והליווי הנפשי של החולה. שילוב של טיפולים רפואיים, שיניים ותמיכה נפשית חיוני להצלחת הטיפול.

שילוב של גישות מניעה ברמות השונות הוא המפתח להפחתה משמעותית של הסיכון לבריאות החניכיים ולסרטן החניכיים.

סיכום 

שמירה על בריאות החניכיים היא חיונית לבריאות הפה והשיניים, אך גם לבריאות הכללית של הגוף. על ידי אימוץ הרגלי היגיינה נכונים, תזונה בריאה ואורח חיים מאוזן, ניתן להפחית באופן משמעותי את הסיכון להתפתחות מחלות חניכיים ולחלות בסרטן החניכיים. הקפדה על מניעה ברמות השונות היא המפתח להשגת בריאות פה אופטימאלית.

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן