ClickCease

שן בינה כלואה 

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

שן בינה היא אחת השיניים האחרונות שבוקעות בפה, וכאשר היא נלכדת או נפגעת, היא עלולה לגרום לכאב רב. במקרים מסוימים, ייתכן שאפילו צריך לעקור את השן. טיפול בשן בינה כלואה כולל בדרך כלל אנטיביוטיקה למלחמה בזיהום, שיכוך כאבים ולעיתים ניתוח. אם יש לך שן בינה שגורמת לך לכאב, חשוב לפנות לרופא שיניים כדי שיוכל לקבוע את דרך הפעולה הטובה ביותר.

ברשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק תוכל למצוא רופאי שיניים מצוינים שיכולים לסייע לך לטפל בשן הבינה שלך בקלות וברצינות אז צור קשר עכשיו למרפאת הרשת הסמוכה למקום מגוריך!

 

את הכאב משן בינה שרק מתחיל ניתן לפוגג עם משככי כאבים ללא מרשם. עם זאת, ככל שהשן ממשיכה לבקוע, הכאב יכול להיות חמור יותר. אם שן הבינה שלך נדבקת, היא עלולה לגרום לנפיחות, אדמומיות וכאב פועם. אם יש לך אחד מהתסמינים הללו, חשוב לפנות מיד לרופא שיניים. סביר להניח שהם ירשמו אנטיביוטיקה כדי לנקות את הזיהום ועשויים להמליץ ​​על ניתוח להסרת שן הבינה.

 

אם יש לך שן בינה שאינה גורמת לבעיות, ייתכן שלא תצטרך לעשות דבר. עם זאת, חשוב לעבור בדיקות שיניים קבועות כדי שרופא השיניים שלך יוכל לפקח על השן ולוודא שהיא לא גורמת לבעיות. אם הם יקבעו שצריך להסיר את השן, הם ידונו איתך באפשרויות. הסרת שיני בינה היא הליך שכיח, ורוב האנשים מתאוששים ממנה במהירות.

 

אם יש לך שן בינה שגורמת לך לכאב, חשוב לפנות לרופא שיניים כדי שיוכל לקבוע את דרך הפעולה הטובה ביותר. הטיפול עשוי לכלול אנטיביוטיקה, שיכוך כאבים ולעיתים ניתוח. עם טיפול נאות, רוב האנשים מתאוששים מהר מהסרת שיני בינה.

 

– מהי שן בינה ולמה היא לפעמים לכודה?

שיני בינה הן הסט השלישי והאחרון של שיניים טוחנות שרוב האנשים מקבלים בסוף שנות העשרה או תחילת שנות העשרים לחייהם. למרבה הצער, לעתים קרובות הם נלכדים (או פוגעים) בעצם הלסת, וגורמים לכאב, נפיחות ובעיות אחרות. הסיבה לכך היא ששיני בינה בדרך כלל מגיעות הרבה יותר מאוחר מהשיניים האחרות, בזמן שעצם הלסת כבר סיימה לגדול. כתוצאה מכך, לעתים קרובות אין מספיק מקום עבורם להיכנס כמו שצריך. במקרים מסוימים, ניתן להסיר שיני בינה לפני שהן נפגעות. 

 

– איך אתה יכול לדעת אם יש לך שן בינה כלואה?

ייתכן שיש לך שן בינה שנפגעת אם אין לה מספיק מקום לצמוח (לבקוע) לתוך הפה שלך. שיני בינה שנפגעו בדרך כלל אינן גורמות לבעיות עד שהן מתחילות לזוז ולדחוף נגד השיניים הסמוכות. לפעמים, שיני בינה פגועות יכולות להתמזג עם עצמות הלסת או רקמת החניכיים. זה קורה בדרך כלל אם שן הבינה צומחת בזווית. כאשר זה קורה, ייתכן שלא יהיו לך תסמינים בהתחלה. אבל כשהשן מתחילה לחדור דרך החניכיים שלך, זה יכול לגרום לכאב, נפיחות וגירוי. אם שן הבינה שלך לא מתמזגת לעצם הלסת או לרקמת החניכיים שלך, יש סיכוי שהיא עלולה לבקוע (לפרוץ דרך החניכיים), מה שיקל על הלחץ והכאב. עם זאת, שן בינה בוקעת שאינה מטופלת כראוי עלולה להוביל לבעיות, כגון זיהום או ריקבון. אם אתה חווה כאב או גירוי בפה שלך, עליך לפנות לרופא שיניים כדי לבדוק זאת. הם יוכלו לדעת אם יש לך שן בינה פגועה ולהמליץ ​​על מהלך הטיפול הטוב ביותר.

– מהם התסמינים של שן בינה כלואה?

אחת הבעיות הנפוצות ביותר הקשורות לשיני בינה היא פגיעה, המתרחשת כאשר לשן אין מספיק מקום לבקוע דרך החניכיים. זה יכול לגרום לשן להילכד, או "להשפיע". כמה תסמינים נפוצים של שן בינה פגועה כוללים: כאב, נפיחות ואדמומיות סביב החניכיים; קושי לפתוח את הפה; ריח רע מפה; וטעם רע בפה. אם אינה מטופלת, שן בינה פגועה יכולה להוביל לבעיות חמורות יותר, כגון זיהום, נזק לשיניים סמוכות וצ'יסטות. אם אתה חושד שיש לך שן בינה פגועה, חשוב לפנות מיד לרופא שיניים לקבלת טיפול.

– איך מטפלים בדרך כלל בשן בינה כשהיא כלואה?

כאשר שן בינה כלואה, זה בדרך כלל בגלל שאין מספיק מקום בפה כדי שהיא תיכנס פנימה. זה יכול לקרות כאשר השיניים האחרות סביבה מצטופפות אותה, ומונעות ממנה לצאת דרך החניכיים. במקרים מסוימים, שן בינה עלולה לבקוע רק חלקית, ולהשאיר חלק ממנה תקוע מתחת לקו החניכיים. זה יכול להוביל לכאב, לזיהום ולנזק לשיניים אחרות. טיפול בשן בינה כלואה כולל בדרך כלל הסרתה בניתוח. זה נעשה על ידי ביצוע חתך בחניכיים ולאחר מכן שימוש במכשירים מיוחדים להוצאת השן. במקרים מסוימים, ייתכן שיהיה צורך להסיר את שן הבינה בחלקים. לאחר הסרת השן, האזור יתפור סגור ותינתן לך טיפול תרופתי שיעזור להתמודד עם כל כאב או אי נוחות. ברוב המקרים, שיני בינה המטופלות בשלב מוקדם נרפאות ללא כל סיבוך. עם זאת, אם השן לא מטופלת, היא עלולה להוביל לבעיות חמורות כמו זיהום, נזק לשיניים מסביב, ואפילו ציסטות או גידולים. אם אתה חושב שאולי יש לך שן בינה כלואה, חשוב לראות את רופא השיניים שלנו כדי שיוכל להעריך את המצב ולהמליץ ​​על טיפול.

– האם ישנם סיכונים הקשורים לטיפול בשן בינה כלואה?

כאשר שן בינה נפגעת, זה אומר שהיא כלואה מתחת לרקמת החניכיים ו/או העצם. זה יכול לקרות כאשר אין מספיק מקום בפה כדי שהשן תבקע, או אם השן גדלה בזווית לא תקינה. שיניים שנפגעו עלולות לגרום למספר בעיות, כולל כאב, דלקת, זיהום ונזק לשיניים סמוכות. כתוצאה מכך, אנשים רבים בוחרים להסיר את שיני הבינה שלהם. עם זאת, ישנם כמה סיכונים הקשורים להליך זה. הסיבוך השכיח ביותר הוא נזק עצבי, שעלול להוביל לחוסר תחושה או עקצוץ בשפתיים, בלשון ובסנטר. קיים גם סיכון קטן לזיהום ודימום. עם זאת, בסך הכל, הסרת שן בינה היא דרך בטוחה ויעילה להפחית את הסבירות לבעיות עתידיות.

– למה אני יכול לצפות לאחר השלמת הטיפול בשן הבינה שלי?

רוב האנשים חווים מידה מסוימת של כאב ואי נוחות לאחר הסרת שיני הבינה שלהם. זה נורמלי לחלוטין ובדרך כלל יעבור תוך מספר ימים. כדי לסייע בניהול כל כאב, סביר להניח שרופא השיניים שלך ירשום תרופות. הם עשויים גם להמליץ ​​לך להקרח את האזור במשך 20 דקות בכל פעם. חשוב גם לאכול מזונות רכים ולהימנע מלגעת באזור עם הלשון. במקרים מסוימים, פיסות גזה קטנות עשויות להיות מונחות מעל מקום החילוץ כדי לעזור לעצור כל דימום. יש להחליף כל כמה שעות. לאחר הסרת הגזה, עליך לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי כרגיל. עם טיפול נאות, רוב האנשים מחלימים באופן מלא תוך שבוע או שבועיים.

 

– האם יש משהו שאני יכול לעשות כדי למנוע את השן הבינה שלי להילכד שוב בעתיד?

בדרך כלל, שיני בינה נלכדות כשהן מנסות לחדור דרך החניכיים בזווית לא נוחה. זה יכול לגרום לשן לצמוח הצידה, קדימה או אפילו אחורה. כתוצאה מכך, ייתכן שלשן אין מספיק מקום לעבור דרך החניכיים כראוי והיא יכולה להיות 'תקועה'. אם זה קורה, חשוב לפנות לרופא שיניים בהקדם האפשרי. הם יוכלו להעריך את המצב ולקבוע את דרך הפעולה הטובה ביותר. במקרים מסוימים, ייתכן שיהיה צורך להסיר את שן הבינה. עם זאת, יש גם דברים שאתה יכול לעשות כדי להפחית את הסיכון שלך ללכידת שן בינה. לדוגמה, אתה יכול להימנע מלעיסת מזון קשה ולהקפיד על צחצוח וחוט דנטלי כראוי כדי להסיר כל הצטברות פלאק סביב שיני הבינה שלך. על ידי נקיטת אמצעי זהירות אלה, אתה יכול לעזור להפחית את הסיכון ששן בינה תיתפס שוב בעתיד.

היכן המקום הטוב ביותר לטפל בשן בינה כלואה?

אין תשובה מוחלטת לשאלה זו מכיוון שהמצב של כל אחד הוא ייחודי. עם זאת, אנשים רבים מוצאים שמרפאות שיניים המתמחות בהסרת שיני בינה הן האפשרות הטובה ביותר. במרפאות אלו יש בדרך כלל רופאי שיניים מנוסים שיכולים להסיר את השן בצורה בטוחה ויעילה. הם עשויים גם להציע אפשרויות הרגעה כדי לעזור להפוך את ההליך נוח יותר. 

ברשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק תוכל למצוא את הרופאים הטובים ביותר בתחום מטפלים בבעיות שן בינה, ביחד עם טיפול בכל בעיות הדנטליות תחת קורת גג אחת. זאת ועוד, ברשת מרפאות שיניים של ד"ר בוניק תוכל למצוא את המעלות הבאות: 

אז צור קשר עכשיו!

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן