ClickCease

הסרת אבנית – כל מה שרצית לדעת

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

ישנם טיפים רבים המשמשים לשמירה על ניקיון חלל הפה. כך למשל אנשים רבים מקפידים על צחצוח נכון פעמיים ביום, ובכך מביאים לסילוק יומיומי של רבדי חיידקים באמצעות סילוק שאריות של מזון. אולם ישנם דברים שאי אפשר להסיר כל כך בקלות באופן עצמאי, ואחד מהם הוא שכבות של אבנית.

האבנית מצטברת בצורה שכבתית והדרגתית על השיניים, וזה כמעט בלתי אפשרי להסיר אותה באופן עצמאי. הדרך היחידה להסיר את כולה בצורה יעילה, מקצועית וממוקדת היא במרפאת שיניים, בה ישנו כל המכשור הרפואי הדרוש לשם כך. האבנית מתרכזת לעתים במקומות פחות נגישים בחלל הפה, ולרופא השיניים יהיו את כלל החומרים והאמצעים הדרושים כדי להגיע לשם ולהסיר את רובד האבנית שהצטבר.

שלא כמו מברשת שיניים, שמבוססת על שימוש מכני ולעתים אף חשמלי, הציוד שבו משתמש רופא השיניים להסרת אבנית הינו אולטראסוני, משמע הוא יכול להפעיל הרבה יותר כוח ולמקד אותו בפעולת הסרת האבנית העיקשת. באמצעות המכשיר הייחודי האבנית מתפוררת לכדי אבקה, וכך היא מופרדת מהשן. פעולת ההסרה לא פוגעת כלל בחומר השן עצמו, וכן אין מגבלה של כמות או תדירות נדרשת לניקיון האבנית לטווח הרחוק.

בדרך כלל, הסרת האבנית מתאפשרת כבר תוך טיפול אחד בודד, אולם במקרים קיצוניים יותר בהם השיניים הוזנחו, ייתכן ורופא השיניים ימליץ לחלק את הטיפול לשני חלקים שונים, כשבשניהם הוא יתמקד בהסרת האבנית.

כיצד נוצרת אבנית בשיניים?

מיותר לומר שהצטברות האבנית על גבי שכבות השן היא לא דבר חיובי, ולכן הסרתה על ידי רופא שיניים היא בגדר חובה. עדיין לא הומצא טיפול שגורם להסרתה לצמיתות, ועל שום כך חשוב לקיים ביקורים תקופתיים להסרת אבנית על פי המלצת רופא.

רבים שואלים מדוע מצטברת שכבה של אבנית על גבי השיניים, אולם אין לכך תשובה חד משמעית. עם זאת, ישנן מספר סיבות אפשריות להצטברותה של שכבת אבנית על גבי השיניים:

 1. הזנחת היגיינת חלל הפה למשך זמן רב.
 2. צחצוח לא נכון של השיניים.
 3. צחצוח השיניים על ידי מברשת שיניים ישנה או לא מתאימה.
 4. קיום אורח חיים לקוי.

אילו נזקים מעוררת האבנית בשיניים?

כאמור, האבנית לא מסבה שום תועלת לשיניים או לחלל הפה בכלל. לכן, כמו שמתאמצים בהסרת נגעים מזיקים מחלקים שונים בגוף, כך יש לפעול לשם הסרת האבנית מהשיניים. בהיעדר הקפדה על הסרת אבנית, יכולים לשאת באחד או יותר מהנזקים הבאים:

 • פגיעה אסתטית המתבטאת בנראות של השן הנפגעת.
 • הדפת ריחות רעים מהפה עקב מצבור חיידקים
 • התפתחות של דלקות חניכיים או נסיגת חניכיים.

מהלך ביקור אצל רופא שיניים להסרת אבנית

בביקור אצל רופא השיניים או השיננית, הבדיקה הראשונה שנעשית היא בחינת מצב הצטברות האבנית בשיניים. הרופא מודד את החניכיים שעוטפים את השן כדי לבדוק אם נוצרו באזור "כיסים", כלומר רווחים בין החניכיים לשן שעשויים להוות בית לחיידקים. ככל שיהיו יותר חיידקים באותם הכיסים, כך גובר הסיכוי למחלות חניכיים.

הממצאים יהיו תקינים עם עומקו של הכיס לא יעלה על 3 מילימטרים, שכן זה ייחשב לכיס תקין ובריא. אולם אם עומקו של הכיס יעלה על 5 מילימטרים, יהיה צורך בניקיון שיניים יסודי, ובמקרים קיצוניים גם ייתכן ניתוח. בהליך הסרת אבנית מסירים את אותם חיידקים שהצטברו בכיסים, זאת על ידי שימוש במכשור רפואי מתאים. במסגרת הסרת האבנית מבצעים הקצעת שורש, אשר כוללת גירוד והחלקת שורש השן. לשם כך עושים שימוש במכשיר שנועד להסיר את שכבת האבנית שהצטברה בשורשי השיניים. לעתים יהיה צורך בשני ביקורים לביצוע הקצעת השורש, וכן ביקור נוסף שישמש לביקורת ומעקב.

בשבועות העוקבים, לאחר הסרת האבנית בשיניים, החניכיים כבר מתחילות להתרפא והופכות בריאות יותר, זאת בהנחה ויש הקפדה על היגיינת חלל הפה על בסיס יומיומי מצידו של המטופל. במקביל, רופאי השיניים ממליצים על משחות שיניים ייעודיות שמגנות מפני הצטברות של שכבת אבנית.

כל כמה זמן כדאי לבצע טיפול להסרת אבנית?

טיפול להסרת אבנית מתקיים בדרך כלל אצל השיננית. לעתים הביקורים אצלה נתפסים כלא מחייבים, אולם חייבים לעשות שינוי תפיסתי ולהבין שאין זו פריבילגיה או המלצה, ומדובר באחד מטיפולי החובה המהותיים ביותר. ביקורים סדורים אצל שיננית מסייעים בתחזוקה שוטפת של בריאות חלל הפה והשיניים, כמו גם שמירה על מראה מטופח ואסתטי. מתי מומלץ לבקר אצל שיננית להסרת אבנית או בכלל?

 1. במקרים רגילים – מפגשים שנועדו למעקב וביקורת אחת לארבעה חודשים.
 2. במקרים קיצוניים – ארבעה ביקורים בשנה או פעם חודשיים, תלוי בהמלצתו של רופא השיניים.
 3. נפיחויות ודימומים בזמן צחצוח השיניים או אודם בחניכיים – יש להגיע מיד לביקור אצל השיננית, שכן זה יכול להצביע על דלקת שמפתחת בחניכיים עקב הצטברות אבנית.

לאחר שמסירים את כל האבנית על השיניים, חשוב להקפיד גם על צחצוח נכון פעמיים ביום. רופא השיניים \ השיננית יכולים להדריך אתכם מהי הדרך הנכונה והמדויקת ביותר לצחצוח נכון של השיניים, כל שעליכם לעשות הוא לבקש. רבים שוגים בפעולת הצחצוח שלהם, שכן הפעולה האינסטינקטיבית שלהם היא למרוח את הרובד של שאריות המזון על גבי השיניים, וכך משיגים את הפעולה ההפוכה של פיזור החיידקים במקום לסלק אותם מהפה.

פרט לניקוי אבנית – מה עוד יכול לסייע בשמירה על ניקיון חלל הפה?

כפי שאמרנו, אחת מהפעולות המשמעותיות ביותר לשמירה על ניקיון חלל הפה הינה צחצוח השיניים. כדי לוודא שפעולת צחצוח השיניים היא נכונה ויעילה עבורכם, עליכם לשים לב לדברים הבאים:

 • החליפו את מברשת השיניים שלכם מדי ארבעה חודשים.
 • החליפו את מברשת השיניים שלכם במידה והשערות שעל גביה מפוצלות.
 • חטאו את מברשת השיניים שלכם אחת לשבוע, על ידי מים חמים.
 • צחצחו את השיניים שלכם בסיום כל ארוחה.

אם תנקטו בכל אחת מהפעולות הללו, תוכלו להפחית משמעותית הסיכוי להצטברות שכבות של אבנית על גבי השיניים.

הרגע שאחרי – מה מרגישים לאחר טיפול הסרת אבנית?

הטיפול להסרת אבנית עשוי להיות לא נעים בהתחלה, אולם יחד עם זאת אי אפשר להתעלם מתחושת האוורור והרענון ששוררת בפה. אין ספק שהסרת האבנית תורמת לבריאות של הפה, ומעוררת בו תחושה של שחרור.

במקרים שבהם התפתחה כבר דלקת חניכיים עקב הצטברות של אבנית, הדבר הראשון שחשים הוא הקלה גדולה. לאחר הטיפול האדמומיות יורדת, וכן גם הכאבים והנפיחויות שמעוררים במטופל אי נוחות.

כאשר טיפול השיננית מסתיים, מומלץ להימנע בשעה הראשונה משתייה, אכילה ועישון. ככל שהטיפול הצריך פעולות יותר אינטנסיביות, כך אי הנוחות שלאחר הטיפול יכולה להיות ארוכה יותר, אולם גם במקרה הכי קיצוני היא צפויה לחלוף תוך זמן קצר.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן