ClickCease

E-max שיקום מתקדם לשיניים בטכנולוגיה מתקדמת (ללא מתכת)

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

שיקומי E-max ידועים בחוזקם ועמידותם יוצאי הדופן, מה שהופך אותם לפתרון ארוך טווח לשיקום שיניים. החומרים המשמשים בטכנולוגיית E-max, כמו זירקוניה דחוסה וחרסינה זכוכיתית, מתאפיינים בתכונות מכניות מצוינות. הם עומדים בלחצי הלעיסה המופעלים על השיניים ומפחיתים את הסיכון לשברים, סדקים או שחיקה משמעותית. מחקרים מראים כי שיקומי E-max מחזיקים מעמד 10-15 שנים ומעלה, ועם תחזוקה טובה, יכולים לתפקד ביעילות לאורך שנים רבות. בהשוואה לשיקומים מסורתיים ממתכת או חומרים מורכבים חלשים יותר, E-max מציע יתרון מובהק בעמידות.

אסתטיקה ללא פשרות

אחד היתרונות הבולטים ביותר של שיקומי E-max הוא המראה האסתטי והטבעי שלהם. חרסינה זכוכיתית בתהליך עיבוד ייחודי יוצרת חיקוי כמעט מושלם של אמייל השן מבחינת השקיפות, הברק והגוון. בניגוד לשיקומי מתכת בולטים או שיקומי חרסינה עבים ואטומים, E-max מאפשר להשיג תוצאה טבעית המשתלבת בצורה הרמונית בחיוך שלך. טכנאים דנטליים מיומנים יכולים להתאים במדויק את צבע וצורת השיקום לשיניים הטבעיות, לשפר פגמים כמו סדקים או שינוי צבע, ולסייע ביצירת חיוך אחיד, בריא ויפה. ההשפעה על הביטחון העצמי ניכרת – מטופלים רבים מדווחים על חיוך רחב וחופשי לאחר השלמת הטיפול ב- E-max.

טכנולוגיית E-max: יתרונות ויישום

טכנולוגיית E-max מהווה פריצת דרך בתחום שיקום הפה בזכות השילוב בין יצירת שיקומים מדויקים, יעילות גבוהה, ופוטנציאל למעורבות גדולה יותר של המטופל. התהליך, הידוע גם בשם CAD/CAM (עיצוב ותכנון בעזרת מחשב), מתחיל בסריקה דיגיטלית תלת-ממדית של השיניים המוכנות והסביבה בפה. על בסיס הנתונים, תוכנה ייעודית מעצבת הדמיה תלת ממדית של השיקום המיועד (כתר, גשר, ציפוי וכו'). השיקום עובר עיבוד מדויק מחומר E-max מונוליטי באמצעות מכונת כרסום ממוחשבת. ההתאמה המושלמת והגימור המוקפד מאפשרים לשיקום להשתלב באופן חלקי בשן הטבעית.

 • יתרון מהירות ודיוק: לעומת שיטות מסורתיות הכוללות יציקות שעווה ותהליכים ידניים, הטכנולוגיה הדיגיטלית מקצרת זמנים משמעותית ומפחיתה שגיאות אנוש.
 • שיתוף המטופל: לעיתים, ניתן להציג הדמיה של השיקום ולערב את המטופל באישור צבע וצורה לפני ייצור סופי.

תהליך הטיפול בשיקום

המסע לשיקום הפה המושלם באמצעותE-max כולל מספר שלבים עיקריים:

 1. הכנת השן: אם קיים נזק משמעותי בשן, רופא השיניים ינקה עששת ויסיר רקמת שן פגומה תחת הרדמה מקומית. לאחר מכן, עיצוב מדויק של השן יאפשר יצירת מרחב אופטימלי להשתלבות השיקום.
 2. מדידה דיגיטלית: סריקה דיגיטלית תלת-ממדית באמצעות מצלמה אינטרא-אורלית מיוחדת יוצרת מודל וירטואלי מפורט של השן, החניכיים והשיניים הסמוכות. אין צורך במטבעים מסורתיים העלולים לעורר חוסר נוחות אצל חלק מהמטופלים.
 3. עיצוב בתוכנה: תוכנה ייעודית (CAD/CAM) מאפשרת לרופא השיניים או לטכנאי הדנטלי לעצב את השיקום המדויק בהתאמה לשן המטופל מבחינת צורה, גודל, ונקודות מגע עם שיניים שכנות.
 4. ייצור השיקום: בלוק אחיד מחומר E-max נבחר בגוון המתאים ועובר כרסום מדויק לפי העיצוב הממוחשב. תהליך הייצור האוטומטי אורך מספר שעות, ובמקרים מסוימים, ניתן לייצר את השיקום במרפאה עצמה.
 5. הידבקות: לאחר בדיקת התאמה ושביעות רצון המטופל, השיקום (כתר, גשר, ציפוי) מודבק בחוזקה לשן המוכנה באמצעות חומרי הידבקות מיוחדים. ליטוש אחרון מעניק אחידות וגימור מבריק.

יתרונות בריאותיים

מעבר ליצירת חיוך מושך, שיקומי E-max תורמים במידה רבה לבריאות הפה הכללית:

 • שיפור היגיינה: משטחים חלקים של E-max מקשים על הצטברות פלאק וחיידקים, מורידים את הסיכון לעששת ומחלות חניכיים.
 • ביו-תאימות: החומרים הנקיים מתכת בשיקומי E-max אינם גורמים לתגובות אלרגיות או רגישויות בחלל הפה, והם נחשבים סביבה בטוחה לרקמות הרכות בחניכיים.
 • חיזוק השיניים: E-max משחזר את שלמות השן הפגומה, מחזק את המבנה שלה, ומסייע במניעת שברים נוספים בעתיד.

מגוון טיפולים אפשרי

הרבגוניות של טכנולוגיית E-max מאפשרת לטפל במגוון רחב של בעיות דנטליות, להחזיר חיוך בריא, ולהשיב את התפקוד התקין לפה.

כתרים

משמשים לשיקום שיניים בודדות שניזוקו משמעותית בשל עששת, שבר, או לאחר טיפול שורש. כתר ה-E-max מכסה את השן מעל קו החניכיים, מחזק אותה, ומחזיר לה מראה ואסתטיות טבעית.

גשרים

גשר E-max מהווה פתרון קבוע להחלפת שן חסרה או מספר שיניים חסרות. הגשר נתמך על גבי השיניים הטבעיות הסמוכות או על שתלים דנטליים המעוגנים בעצם הלסת.

ציפויים

אלו הן שכבות חרסינה דקיקות המודבקות בחזית השן ומשמשות לכיסוי פגמים אסתטיים כמו סדקים, כתמים, מרווחים בין השיניים, או צורה לא סימטרית. ציפויי E-max יוצרים חיוך אחיד, הרמוני ולבן יותר.

שיקום על שתלים

ניתן לתכנן ולייצר כתרים או גשרים מותאמים ל-E-max הנתמכים ישירות על גבי שתלים דנטליים. שילוב זה מאפשר שיקום מלא ויציב של שיניים חסרות, אפילו בלסת מחוסרת עצם.

פלטות ליישור שיניים Invisalign

E-max משמש גם לייצור סדרה שקופה ונשלפת של פלטות המשמשות ליישור קל עד בינוני של השיניים בהדרגה. הפלטות עשויות מחומר פלסטי שקוף עליו מודבקים תוספות E-max קטנות ובלתי מורגשות (attachments) המסייעות בתזוזת השיניים במדויק.

עלויות שיקום

העלות של שיקום E-max בישראל אינה קבועה ותלויה במספר גורמים מרכזיים:

 • מורכבות הטיפול: שיקום של שן בודדת בכתר יהיה זול משמעותית מגשר מורכב או מספר ציפויים.
 • סוג השיקום: מחירי כתרים, גשרים, וציפויים נבדלים זה מזה, ואף משתנים בין שיקום שיניים קדמיות לאחוריות.
 • מיקום גאוגרפי: עלויות באזור המרכז נוטות להיות גבוהות יותר בהשוואה לפריפריה.
 • מוניטין וניסיון רופא השיניים: רופאים מומחים בעלי מוניטין בתחום שיקום הפה, העובדים במרפאות המצוידות בציוד מתקדם, עשויים לגבות מחירים גבוהים יותר.

טווח מחירים משוער: לצורך מתן הערכה ראשונית, עלות שיקום E-max לשן בודדת יכולה לנוע בין 3500-7000 ש"ח בממוצע. חשוב לקבל הצעת מחיר מפורטת מרופא השיניים לאחר בדיקה מקיפה וייעוץ אישי.

איך לבחור רופא שיניים מומחה לשיקום

ההחלטה על ביצוע שיקום E-max משמעותית, ולכן חשוב למצוא רופא שיניים שיעניק לך טיפול איכותי מותאם אישית. הנה מספר טיפים מרכזיים:

 • ניסיון מוכח בטיפולי E-max: בררי עם רופא השיניים לגבי ההיקף והניסיון שלו בטיפולים ספציפיים בשילוב טכנולוגיית E-max. בקשי לראות תמונות וסרטוני "לפני ואחרי" של מטופלים אחרים.
 • התמחות בשיקום הפה: מומחים לשיקום הפה בעלי הכשרה והבנה מעמיקה בשילוב של אסתטיקה, שיחזור תפקוד הפה, והשגת תוצאות ארוכות טווח.
 • ציוד מתקדם במרפאה: ציוד דיגיטלי חדיש (סורק אינטרא-אורלי, תוכנות CAD/CAM) מעיד על הקפדה על חדשנות ומאפשר תהליכים מהירים, מדויקים, ונוחים יותר עבור המטופל.
 • המלצות מחברים, משפחה, וביקורות מקוונות: קבלת המלצות ממקור ראשון על טיב הטיפול ויחס אישי יכולים להיות משמעותיים בבחירת הרופא.
 • שיחת ייעוץ מקדימה: ייעוץ מקיף מאפשר להתרשם מהידע של הרופא, יכולת ההסבר, הכימיה האישית, והאם הוא ממוקד בצרכי המטופל. חשוב לשאול על אפשרויות הטיפול השונות, תיאום ציפיות, זמני טיפול, ומידע עלויות.

סיכום

שיקומי E-max משלבים את מיטב האסתטיקה, העמידות, והטכנולוגיה המתקדמת ביותר כדי לספק פתרון יוצא דופן למגוון רחב של בעיות דנטליות. בין אם מדובר בשיקום שן פגומה, החלפת שיניים חסרות, או שיפור קוסמטי של החיוך, E-max מציע יתרונות רבים:

 • מראה טבעי להפליא, שקיפות וחיוניות דמוית שן
 • עמידות בפני שברים ופגיעות, מבטיחה שיניים חזקות לאורך שנים
 • התאמה מצוינת לרקמות הפה, ללא אלרגיות או רגישות למתכת
 • טכנולוגיה דיגיטלית לקיצור זמנים, שיפור דיוק תהליכי הייצור, ושיתוף המטופל
 • שלל יישומים לשיקום, שיפור אסתטי, ותפקודי הפה

אם את או אתה מחפשים אפשרות לשיקום שיניים יפה, אמין, ועמיד, התייעצות עם רופא שיניים מומחה ב-E-max היא הצעד הראשון בדרך לשינוי. בחירה בטכנולוגיה חדשנית זו היא השקעה בחיוך הבריא שלך ובביטחון העצמי שלך!

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן