ClickCease

מחיר השתלת שיניים – כל המידע

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

השתלת שיניים הפכה בשנים האחרונות להיות פרוצדורה רפואית שכיחה ושגרתית למדי במרפאות השיניים. מה שהחל לתת מענה רפואי לשיניים חסרות לפני כ-40 שנה, נמצא כיום במגמת התפתחות תמידית בסימן הטכנולוגיה, ומהווה טיפול איכותי ומתקדם עם אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד.

באשר למחיר השתלת שיניים, מדובר בנתון שמשתנה על פי נתוניו השונים וצרכיו האישיים של המטופל. מאחר ולכל אחד יש כמות אחרת של שיניים חסרות, בין אם מדובר באחת ובין אם בלסתות שאין בהן שיניים כלל, רופא השיניים מתאים תוכנית טיפול מותאמת אישית, שגם המחיר שלה יעודכן בהתאם. רופא השיניים יפרוש בפני המטופל את התוכנית, על כל יתרונותיה וחסרונותיה וישקף לו את מה שהוא עתיד לעבור.

השתלת שיניים לא תהווה תמיד הפתרון, לעתים כי זה לא מומלץ ולעתים כי זה פשוט לא ניתן, בין אם לאור ספיגת עצם קיצונית ובין אם בשל כל מני מחלות כלליות או תרופות.

לפני הכול – מהו שתל דנטלי?

שתל דנטלי הוא למעשה מעין שן מלאכותית, אותה משתילים בלסת שבפה. מי שנדרש בדרך כלל לבצע שתלים בפה הינם בני הגיל השלישי, אשר מתחילים לאבד את שיניהם ככל שהם עולים בגיל. המטרה היא שהשיניים ירגישו טבעיות לכל דבר, וששהייתן בחלל הפה תהיה נעימה ובריאה. מעבר ליתרון האסתטי שגלום בשתל דנטלי, ישנו גם יתרון של שימור המבנה הכללי של הפה, שכן זה מונע מהשיניים האחרות לזוז.

השתלת שיניים נחשבת להתערבות כירורגית, במהלכה מחליפים את האזור של שורש השן החסרה בקיבוע מתכתי דמוי בורג (לרוב עשוי טיטניום), עליו אפשר יהיה לבנות שן מלאכותית על ידי כתרים. את השיניים המלאכותיות מתקינים בקו החניכיים, כך שאפשר יהיה לשמור על המבנה של השיניים שנותרו ואלו המושתלות יתפקדו כשיניים אמיתיות לכל דבר.

מבצעים השתלת שיניים? כך תיערכו לכך

השתלת השיניים כוללת כמובן היערכויות מקדימות, המתרחשות בהובלתו של רופא השיניים שלכם. תחילה הוא מבצע הערכה יסודית וכללית, הכוללת בין היתר צילומי רנטגן, בדיקה אודות המצב הרפואי הכללי, תרופות עם מרשם וללא מרשם, תחקור אודות מחלות כמו סוכרת ובעיות לב וכו'. במקרים בהם הרופא מזהה פוטנציאל לזיהום, הוא נותן למטופל מרשם לאנטיביוטיקה, אותה הוא מתבקש לקחת טרם ההשתלות. בהמשך ההליך נבדק מצבה של עצם הלסת ביחס למספר השיניים החסרות, וכן בחס למספר השתלים שעתידים לבצע בפה.

תהליך השתלת שיניים

תהליך השתלת השיניים נעשה באופן הדרגתי ומחולק למספר שלבים, זאת משום שיש שלבים שביניהם יש צורך בזמן החלמה קצר ורק אז ניתן יהיה להמשיך לשלב הבא. להלן השלבים:

 1. במצב של החלפת שן קיימת בשתל – עקירת השן הפגועה.
 2. בדיקת מוכנותה של עצם הלסת להחדרת השתל.
 3. אם הלסת לא מוכנה תיבחן אפשרות של השתלת עצם. אם היא מתאימה, או לחלופין נרפאה בתום השתלת עצם, ניתן להחדיר את השתל לקו החניכיים.
 4. לאחר זמן מה של החלמה ללסת, מניחים מבנה שתפקידו לחבר בין השתל לבין הכתר (מחרסינה או מכל סוג אחר).

השלב האחרון יכול להתקיים אפילו כמה חודשים לאחר מועד ההשתלה, זאת כאמור כדי שהלסת תוכל להחלים מהטיפול ותהיה חזקה מספיק לשאת את ההתקנה של השתל. אם עצם הלסת לא תהיה חזקה דיה, השתל יהיה רופף ולא יחזיק מעמד.

היום שאחרי – תופעות נפוצות לאחר השתלת שיניים

לאחר שמבצעים השתלת שיניים מופיעות בדרך כלל תופעות שונות, אשר מעוררות חוסר נוחות אולם חולפות עם הזמן:

 1. כאבים באזור השתלים.
 2. נפיחויות באזור החניכיים והפנים.
 3. דימומים ושטפי דם בחניכיים.

אם מבחינים בהחמרה באחד מהתסמינים האלו בחלוף כמה ימים מההשתלה, יש לפנות לרופא השיניים אשר יבחן אם יש צורך בהתערבות רפואית. כמו כן, כדי לא להחמיר את הכאב לאחר ההשתלות, מומלץ לאכול מזונות רכים, להשתמש בקרח לסירוגין להקלה על נפיחויות וכן להתאזר בסבלנות עד להחלמה.

עשה ואל תעשה לפני השתלת שיניים

כדי שתגיעו הכי מוכנים וכשירים לעבור השתלת שיניים, ותוכלו להבטיח שהתוצאות יהיו מיטביות, השתדלו להישמע לדברים הבאים:

 1. הימנעו מעישון ומצריכה של מוצרי טבק – הם עשויים להגביר זיהומים ולהכתים את השיניים.
 2. הקפידו על שמירת היגיינת הפה – צחצוח שיניים יסודי פעמיים ביום ושימוש בחוט דנטלי לאחר הארוחות.
 3. בקרו באופן סדיר ותקופתי אצל רופא השיניים לביצוע טיפולים שגרתיים.
 4. הימנעו ממזונות בעלי מרקם קשה מדי – לעיסת מזונות בעלי מרקם קשה, כמו סוכריות, קרח או פיצוחים עשויה להזיק לשיניים.

האם יש סכנה בביצוע השתלות דנטליות?

בדומה לכל הליך רפואי אחר, גם בהשתלות שיניים ישנם סיכונים אפשריים כמו הזדהמות של אזור השתל. עם זאת, חשוב לדעת שהסיכוי שזה יקרה נמוך מאוד וזה קורה במקרים נדירים. במקרים אחרים ייתכן וייגרם נזק לשיניים הסמוכות או נזק עצבי באזור השיניים, השפתיים או החניכיים הסמוכות. כאשר מתכננים את תכנית הטיפול עם הרופא, הוא מדבר על כל הסיכונים האפשריים וייתן מענה לכל החששות העולים לפני כן.

שיטת הטיפול הקלאסית של השתלת שיניים

שיטת הטיפול הקלאסית נעשית תחת הרדמה מקומית של המטופל. המטופל מגיע לעשות בדיקה במרפאת השיניים, ושם הוא ממלא אחר שאלון בריאות ועובר בדיקה מקיפה של השיניים והפה. בתום הבדיקה, רופא השיניים מעביר לו תוכנית טיפול מסודרת ומנומקת.

השלב שלאחר מכן הוא מתן צילומים, בהם הרופא מקבל הדמיה תלת ממדית של הלסת, המאפשרת לו לתכנן את השתלת השיניים. כמו כן, זוהי פלטפורמה לזיהוי בעיות פוטנציאליות, אשר דורשות היערכות מיוחדת או עדכון של תוכנית הטיפול.

כאשר שלבי ההכנה מסתיימים מתחילים בהשתלה עצמה. ההמלצה היא לקבוע את השתלת השיניים בשעה מוקדמת ככל האפשרת, עם עדיפות לשעות הבוקר. הטיפול נעשה כאמור תוך הרדמה מקומית, כך שהמטופל לא חש כאב, אולם הוא כן עשוי להרגיש מתח ולחץ מוקדי באזור ההשתלה. בסיום השלב הזה יוצאים עם שתל, שצריך להיקלט בעצם הלסת תוך שלושה חודשים עד שנה, ואז לאחר תום ההמתנה ניתן יהיה לחשוף את השתל ולהתאים לו מבנה וכתר.

אילו חידושים יש בהשתלות שיניים?

ישנן עוד כל מני שיטות המסייעות בהשתלת שיניים, ביניהן ALL ON 4 ועוד כל מני השתלות ממוחשבות. חלק מהשיטות הללו נחשבות מוכחות ויעילות, ואילו חלקן פחות. גם אם אתם רואים איזשהו פרסום אודות שיטה חדשנית להשתלת שיניים, מוטב שתבצעו חקר מקדים ותתייעצו עם רופאי שיניים יודעי דבר לפני שאתם בוחרים בכך רשמית.

זכרו שהשתלת שיניים הינה התערבות כירורגית, כאשר בישראל אין התמחות ספציפית בהשתלות וכל רופא שיניים יכול לבצע את זה. ועדיין, לא כל הרופאים יודעים לבצע השתלות שיניים בצורה הטובה ביותר, ולכן חשוב לבחור ברופאים בעלי התמחות בכירורגיה פה ולסת.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן