ClickCease

תותבת על 4 שתלים מחיר

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

הצורך בשתלים, כחלק מתוכנית טיפול לשימוש הפה, פוגשת גם אנשי בני הגיל שלישי. עוד ועוד אנשים מחוסרים שיניים ובעלי תותבות, מחליטים לשפר את איכות החיים שלהם באמצעות שימוש בשתלים דנטליים, המסייעים להם בייצוב התותבות.

תותבות שלמות שלא מתבססות על שתלים נחשבות פחות יציבות מאלו שכן, בייחוד כאשר הן ממוקמות בלסת התחתונה. תותבת שלא נתמכת על ידי שתלים נחשפת יותר לתנועות של שרירי הפנים, השפה והלשון. כתוצאה מכך התותבת יכולה להינתק מהאחיזה שיש לה ברקמה הרכה בלבד.

כשמתקינים תותבת על 4 שתלים באזור הקדמי של הלסת, ניתן יהיה לייצב את התותבת בלסת התחתונה וכך להקנות למטופל ביטחון בתהליך, הן בהיבטים החברתיים והן בהיבטים הפסיכולוגיים של הדבר.

היבטים המשפיעים על מחיר תותבת על 4 שתלים

לא ניתן לנקוב במחיר חדש משמעי של תותבת על 4 שתלים, זאת משום שלכל אחד יש את צרכיו האישיים. המשתנים שמשפיעים על המחיר הינם סוג התותבת (אקריל או ויטליום), רשת יצוקה בתותבת, מצמד מדויק וכו'. כדי לשמוע מחיר מדויק, אשר יימסר על פי מצב בריאות הפה שלכם, יש לקבוע תור אצל רופא שיניים מומחה ולהתייעץ עימו בנושא.

מה היתרון של תותבת על 4 שתלים?

השתלים הינם שיטה בטוחה לקבע תותבות שלמות, אשר נשלפות על ידי ארבעה שתלים. במקום לחוש אי נעימות, המלווה לעתים בשימוש בתותבת, קיבוע השתל מהווה עוגן שמאפשר להפעיל כוח בעת הלעיסה, הרבה יותר מאשר עם תותבת בלי שתלים. כמו כן, עצם היות השתל כמעין עוגן תומך מסייע ברכישת יציבות וביטחון עבור המטופל.

תותבות שלמות שלא מקובעות באמצעות שתלים, נתמכות על ידי רקמה רכה שעוטפת את מה שנותר מהעצם לאחר עקירות. במקביל, מטופלים מבוגרים מתמודדים עם הפרשות מועטות של רוק, שמשתנה מבחינת הטיב והאיכות שלו, מה שמקשה על הסתגלות לתותבת שצמודה לרקמה.

הן ספיגת רכס והן הפרעות בהפרשה תקינה של רוק עשויים להקשות על מטופלים מבוגרים להסתגל לתותבת שלמה. ולכן, בדיוק במקרים כאלה יהיה זה נכון להציע שתל דנטלי, שבאמצעות האחיזה המכנית שלו ניתן לייצב את התותבות באופן מקסימלי.

סוגי עוגנים נפוצים לתותבות

כיום נוהגים להשתמש בעיקר בשני סוגים של עוגנים לתותבות: Ball attachment ו – Bar Reconstruction.

בעוגן הראשון מחדירים כדור לשתל, והמטריצה המחוברת לכדור מתחברת לתותבת. העיגון נעשה על ידי 2-4 שתלים, וניתן להסיר אותו עצמאית כדי לנקות אותו.

בעוגן השנים המבנים מחוברים אחד לשני באמצעות מוט, והמטריצה שאוחזת במוט מוחדרת לתותבת. נוהגים להשתמש בזה על ידי ארבעה שתלים לפחות, וניתן להסיר אותו עצמאית כדי לנקות אותו.

מהו שתל דנטלי?

הצבת שתלים דנטליים בפה מיועדת לכל מי שחסרה לו שן אחת או יותר בחלל הפה. כאשר ישנן שיניים חסרות עלולים להיגרם שינויים במבנה הלסת או במנח השיניים הקיימות. כדי להימנע מתופעות מסוג זה נוהגים להשתמש בשתל דנטלי, שן מלאכותית שמשתילים בלסת, והיא נועדה לתפקד כמו שן טבעית לכל דבר.

את השתלים הדנטליים משתילים בלסת במספר שלבים, אשר משתנים מאדם אחד לאחר בהתאם למצב בריאות הפה. התהליך עצמו עשוי לארוך מספר חודשים, כדי שהלסת תוכל להסתגל למצב החדש על הצד הטובה ביותר. כדי להתאים את השתלים הנכונים והמתאימים ביותר, יש ללכת לרופא שיניים שיעניק את הטיפול הנכון והמתאים עבור מבנה הלסת והשיניים.

תותבות שלמות

את התותבות השלמות מתקינים כאשר כל השיניים שמקובעות בלסת חסרות. התותבת השלמה עשויה מחומר פלסטי, וייעודה הוא להשלים את חוסר השיניים וכן גם את העצם שנספגה עקב היעדר השיניים בלסת. באמצעות התותבת המטופל יכול לשוב לנגוס וללעוס בבטחה, היא תומכת ברקמות הפנים, נותן פתרון אסתטי ומשופר למראה וכן מאפשרת למטופל לדבר ולחייך בחופשיות ובביטחון.

זמן ההסתגלות לתותבות השלמות יכול להימשך זמן מה. צריך להתרגל לביצוע פעולות כמו אכילה או דיבור, שכן מדובר בגוף זר שנכנס לתוך חלל הפה וצריך ללמוד כיצד לחיות איתו ולהשתמש בו. בדרך כלל המטופל שב למרפאה פעם ב6-12 חודשים כדי לרפד או להתאים את התותבת מחדש, משום שככל שהזמן עובר מתרחשת ספיגה של עצם הלסת שמתחת לתותבת, ואז נוצר חוסר התאמה. את התותבת מייצרים בהליך מיוחד המורכב, המתרחש הן במרפאת השיניים והן במעבדות.

סוגי תותבות שלמות

  1. תותבת שלמה עם בסיס מתכתי וניתנת להוצאה\ תותבת ויטליום\ כרום קובלט – זוהי התותבת השלמה הנפוצה ביותר לשימוש לטווח הרחוק. התותבת מבוססת על בסיס מתכתי, עליה יש שיניים ורכס שעשוי מפלסטיק.
  2. תותבת שלמה ללא מתכת וניתנת להוצאה – זוהי תותבת שלמה שעשויה מחומרים גמישים ומתקדמים כמו ואלפלסטי. היתרון בחומרים אלו הוא כאמור הגמישות אולם גם המראה, מאחר והצבע של הווים האמונים על אחיזת השן הוא טבעי, בצבעם של החניכיים או השיניים, מה שמקנה מראה אסתטי משופר ביחס לזה המתכתי.
  3. תותבת נשלפת מאקריל – תותבת זו עשויה מאקריל, ולעתים מחוזקת על ידי סרט מתכתי. בדרך כלל היא מהווה תותבת זמנית בלבד שמותקנת לזמן מוגדר טרם טיפול כשלהו.
  4. תותבת מיידית – זוהי תותבת שעשויה גם כן מחומר אקריל. היא נחשבת לפתרון זמין, מהיר וזמני, ומשתמשים בה כאשר יש צורך בהשלמת שיניים בין מפגשים אצל רופא השיניים, בסמוך לטיפול עקירת שיניים.

תותבות חלקיות

את התותבות החלקיות מתקינים כאשר יש מחסור חלקי בשיניים, ואין אפשרות להתקין גשר קבוע על השיניים או השתלים. במקרה כזה רופא השיניים מתקין תותבת חלקית נשלפת, שהמטרה שלה היא להוסיף את השיניים החסרות לחלל הפה. את התותבות החלקיות מייצרים בתהליך משולב, הן במרפאות שיניים והן במעבדות.

התותבת החלקית מורכבת משלד מתכתי, אשר מקשר בין שני הצדדים של הלסת ונתלה על השיניים באמצעות ווים ומשענות. בחללים בהם אין שיניים, השלד מכוסה על ידי בסיס עם שיניים שעשויות מחומר פלסטי וצבען מותאם ליתר השיניים שנשארו בחלל הפה. הרכס גם הוא מותאם לצבען הוורדרד הטבעי של החניכיים.

סוגי תותבות חלקיות

סוגי התותבות החלקיות זהות לסוגי התותבות השלמות, רק שהן מותאמות למצב בו יש חוסר במספר שיניים בודדות ולא בכל השיניים שבחלל הפה. ישנם הסוגים הקבועים שהם תותבת שלמה עם מתכת ותותבת שלמה ללא מתחת, ואילו לצד זאת ישנן תותבות חלקיות זמניות העשויות מחומרים אקריליים ומספקות פתרון זמני לחללים הפעורים של השיניים.

כך או כך, מי שיתאים את סוג התותבת בהתאם לחוות דעתו המקצועית הינו רופא השיניים. חשוב לבחור ברופא שיניים מוסמך בעל ניסיון בתחום, אשר יידע לבצע את ההתאמה הכי מושלמת ומדויקת עבורכם, כך שייחסכו מכם כאבים או אי נוחות בזמן שאתם מרכיבים את התותבות.

 

 

 

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן