ClickCease

עקירת שיניים – כל מה רצית לדעת

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

ישנם מצבים מחייבים בהם צריך לעבור עקירת שיניים, גם אם מטופלים אצל רופא השיניים הטוב ביותר ומקפידים על היגיינת הפה באופן קבוע. הסיבה לכך היא שישנן שיניים פגועות שבשלב מסוים כבר לא ניתן להציל, ואז האלטרנטיבה היחידה היא לעקור אותן.

כמובן שלא כל מצב מצריך עקירה, אולם ישנם כמה מצבים שבעקבותיהם רופא השיניים מחליט שכן יש צורך בכך. מדובר בין היתר במצבים בהם לא ניתן לשקם את השן השבורה, שן בעלת כותרת הרוסה, שן לא יציבה, שיני בינה וכו'. ריכזנו עבורכם כאן את כל מה שחשוב שתדעו אודות עקירת שיניים, הסיבות האפשריות ואופי התהליך.

סיבות אפשריות לצורך בביצוע עקירת שיניים

כאמור ישנן מספר סיבות שבגינן יהיה צורך לבצע עקירת שיניים:

 1. סיבה שיקומית – עקירה של שן שלא ניתן לשחזר או שעשויה לחבל בתוכנית טיפול שיקומית.
 2. סיבה אנדודנטלית – עקירה של שן שלא ניתן לבצע בה טיפול שורש.
 3. סיבה דלקתית – שן שמתקיים בה תהליך דלקתי או ציסטי, בסביבת חוד השורש, ולא ניתן לכרות את הנגע.
 4. סיבה אורתודנטית – עקירת שיניים עודפות שעשויות לדחוק ולסכן את השיניים הסמוכות לכן.
 5. שיניים שבוקעות מחוץ לקשת השיניים ולא ניתן לקבע אותן לקשת.
 6. הרס העצם סביב השיניים עקב מחלות חניכיים חריפות.
 7. שאריות של שורשי שיניים.
 8. שיניים כלואות.
 9. שיניים שמהוות מוקד לזיהום בקרב אנשים שחולים במחלות סיסטמיות כמו סוכרת, מחלות לב ודיכוי חיסוני.

כיצד מבצעים עקירת שיניים?

במרבית המקרים, תהליך עקירת שיניים מתבצע בפעולה די פשוטה, בה תופסים את השן הפגועה באמצעות כלים ייעודיים ומניעים אותה מצד לצד, עד שמנתקים אותה משורש הלסת ושולפים אותה מהפה. בחלק מהמקרים תופרים בסיום את האזור כדי לזרז את הריפוי ולמנוע את הדימום, על אף שהיא לא נחוצה בכל מקרה של עקירה. ההחלטה הזו מתקבלת על ידי רופא על בסיס הניסיון שלו במקרים קודמים ובהתאם למורכבות הטיפול.

עקירת שיניים מתבצעת בדרך כלל תוך הרדמה מקומית, על ידי חומר הרדמה שמזריקים לחלל הפה. במקרים מסוימים יהיה צריך לבצע את תהליך העקירה תוך הרדמה כללית, בייחוד כשמבצעים עקירה לילדים עם חרדה או אנשים בעלי צרכים מיוחדים.

ברוב הפעמים עקירת השיניים תתבצע במרפאת שיניים, למעט מקרים בהם אנשים נתונים למצבים רפואיים ספציפיים או שהם בעלי צרכים מיוחדים, ואז יהיה צורך בעקירה כירורגית.

סוגי עקירת שיניים

ככלל, ניתן לחלק את סוגי טיפולי השיניים לשלושה עיקריים:

 1. עקירה רגילה – זוהי העקירה הסטנדרטית והמוכרת, במהלכה מנדנדים את השן מצד לצד עד שהשורש ניתק מהלסת. במידה ורופא השיניים מבחין שיש צורך תופרים בסיום את האזור.
 2. עקירה של שן בינה – עקירת שן בינה עשויה להיות מורכבת יותר לעתים, ומכורח העניין צריך להיערך לכך באופן קצת שונה. התהליך עשוי לכלול גם צילומים שישקפו את מידת מורכבות העקירה וכן שלבים נוספים שיסייעו בהשלמת העקירה. למשל, אם מדובר בשן כלואה שטרם בקעה כמצופה, יכול להיות שלפני העקירה צריך יהיה לבצע חתך בלסת שיאפשר את עקירת השן הנטועה. אגב החתך, יהיו מקרים בהם באמצעות החתך שן הבינה תוכל לבקוע בצורה נורמטיבית, ואז ייחסך גם הצורך בעקירה.
 3. עקירה של שן פגועה במצב מתקדם – ישנם מקרים בהם כותרת השן, משמע החלק הבולט וויזואלית שלה, יהיה פגום ומתפורר עד כדי מצב שלא תתאפשר בו אחיזה לשם העקירה. במקרים אחרים יכול להיות שהשורש שאמון על החיבור בין הלסת לשן יהיה שבור או כפוף, ואז זה יצריך הליך כירורגי ומורכב יותר. למשל, במקרים מסוימים נמצא כי צריך להפריד את השן לכמה חתיכות שונות ולעקור אחת מהן בכל פעם.

עקירה כירורגית

מתי עוקרים שן בתהליך עקירה כירורגית? כשהשן הינה קטנה או מדי או שחוקה, ואם יבצעו בה את תהליך העקירה הרגיל במסגרתו מפעילים לחץ, היא עשויה להתפורר. סיבה נוספת היא כשלא ניתן לחץ את השן מבלי לבצע ניתוח חניכיים, כמו למשל במקרה של שן כלואה. במהלך העקירה הכירורגית מאלחשים את המקום, מבצעים חיתוך בחניכיים, עוקרים את השן ולבסוף יתפרו לרוב את החתך.

ביחס לעקירה הרגילה, עקירה כירורגית נחשבת לפרוצדורה מורכבת יותר, במסגרתה עוברים הליך ניתוחי של ממש. גם זמן ההתאוששות יהיה ארוך יותר לרוב בהתאמה, והעוצמה של תופעות הלוואי שיופיעו תהיה קשה יותר (נפיחות, כאבים, קושי בבליעה וכו').

עקירה כירורגית – היום שאחרי

כאמור, במרבית המקרים בסיום העקירה הכירורגית רופא השיניים יתפור את החתך. משעתיים לאחר העקירה ניתן יהיה לאכול רק מאכלים קלים וקרים, וביממה העוקבת בכלל חשוב להימנע משטיפת הפה, יריקה ועישון. תופעות הלוואי האפשריות בימים העוקבים להליך הינן כאבים מקומיים, דימום ונפיחויות. ניתן להשתמש במשככי כאבים כדי להקל עליהם.

לאחר העקירה הכירורגית מגיעים לביקורים תקופתיים אצל הרופא לשם מעקב, כך שיוכל לבחון האם השן נמצאת בתהליך של החלמה. במידה והוא ביצע תפרים במסגרת התהליך, המטופל יזומן למרפאה לאחר כשבוע כדי להוציא אותם. מדובר בפעולת פשוטה למדי, אשר לא כרוכה בכל כאב או אי נוחות.

טיפים להקלה על כאבים לאחר עקירת שיניים

 1. הקפידו לא לאכול כלל בשעתיים הראשונות מרגע העקירה.
 2. תנו לאזור העקירה להצטנן על ידי הנחת משהו קר שם. עם זאת, חשוב להקפיד על הזמנים ולעשות את זה לסירוגין, משום שהנחת קרח למשך יותר מעשר דקות ברצף עלולה ליצור כוויות קור.
 3. אל תצרכו מזון בעל מרקם קשה או בטמפרטורה חמה.
 4. הימנעו ככל האפשר ממאמץ גופני ומפעילות פיזית.
 5. המעיטו בחשיפה ממושכת לשמש.
 6. הימנעו משתיית משקאות חמים, מאחר וזה עשוי לגרום לדימום.
 7. הימנעו משטיפת הפה, מאחר וזה עשוי לגרום לדימום.
 8. הימנעו מיריקות.
 9. הימנעו מעישון.
 10. הימנעו מצחצוח שיניים בערב שלאחר ביצוע העקירה. בחלוף יממה ממועד העקירה תוכלו לשטוף את הפה עם מי מלח, המסייעים בקטילת חיידקים המצויים בחלל הפה, או עם מי פה. כשחוזרים לצחצח שיניים חשוב לעשות זאת בעדינות ובזהירות רבה.
 11. נטילת משככי כאבים – כדאי ליטול אותם עוד בזמן ההשפעה של ההרדמה המקומית, כך שלא תחושו כלל בכאבים. לרוב רופא השיניים דואג לתת מרשם לכדורים משככי כאבים כבר לאחר העקירה. אם הכאבים הולכים ומתעצמים, או לחלופים הבחנתם בדימום מתמשך באזור, יש לפנות מיד לרופא שיניים שיבדוק את מצב השן.

תסמכו על רופא השיניים שלכם

טיפול עקירת שיניים הינו אחד מהטיפולים הכי נפוצים ברפואת השיניים, אך עם זאת כמובן שרופאי השיניים נמנעים עד כמה שניתן מלעשות אותו, מלבד מקרים בהם יש צורך מהותי בכך. הסיבה לכך היא שהרבה יותר פשוט לשמר ולשקם שן קיימת מאשר לבצע עקירה ולהחליף אותה בשתל.

הייתם אצל רופא והוא כבר קבע שיש צורך בעקירה? תהיו בטוחים שההחלטה הזו התקבלה לאחר שהוא בחן כל טיפול אפשרי אחר, והבין שאין מנוס מפני עקירה של השן לשם שמירה על הבריאות הדנטלית. עם זאת, חשוב לזכור שהתהליך איננו מורכב במיוחד, וההתאוששות מעקירת שיניים היא די קצרה וקלה ברוב הפעמים.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן