אודות

רשת “שיניים” הינה רשת מרפאות שיניים פרטיות בפריסה ארצית הפועלת למעלה מ-30 שנה.

המרפאות מקצועיות באווירה נעימה, בהן ניתן טיפול שיניים משובח, שרות אדיב ויחס אישי לכל מטופל. במרפאותינו תמצאו צוות רופאים מומחים בתחומי רפואת השיניים השונים וצוות רופאי שיניים מנוסה, מקצועי ומיומן בכל תחומי רפואת השיניים. טיפולים משמרים, טיפולי שיקום הפה ואסתטיקה, השתלות שיניים דנטליות, יישור שיניים לילדים, יישור שיניים למבוגרים, כירורגיה ועוד. מלבד כישוריהם המקצועיים של הרופאים הקפדנו גם לגבש צוות עובדים אדיב ורגיש שידע להתחשב ברגישויות של המטופל ובצרכיו.

לקוחותינו נהנים מטיפול מקצועי ומאפשרות תשלום נוח בכל אמצעי התשלום הקיימים. כל סוגי הטיפולים, כולל השתלות וניתוחים, מתבצעים תחת קורת גג אחת, במרפאות עצמן, לנוחיות המטופלים. בכל המרפאות איכות הטיפול והרמה המקצועית עומדות מעל הכל ומועסקים בהן רופאי שיניים מהשורה הראשונה. מרפאות רשת שיניים מטפלים בלקוחות פרטיים וכן בלקוחות המבוטחים בביטוח ששיניים בחברות הביטוח השונות כגון: הפניקס, דקלה, מגדל, מנורה, כלל, איילון ודויד שילד.

חזון רשת שיניים

  • להעניק טיפולי שיניים איכותיים, מקצועיים, מתקדמים ונגישים לחתך האוכלוסייה בישראל, רחב ככל הניתן.
  • להפוך את טיפול השיניים לחוויה חיובית תוך נטרול חסמים ופחדים.
  • לגרום ללקוחות לקבל החלטה לא רק על פי מחיר הטיפול. רופא שיניים המציע מחיר זול עלול מאד להיות לא איכותי, מאידך רופא שיניים יקר הוא לא תמיד איכותי. המחיר יכול להצביע על מיומנות הרופא , איכות המעבדה והחומרים. הקפדה על בחירת רופא שיניים הגון שעושה את עבודתו מהימנה גם בטיפולים הקטנים והפשוטים תחסוך לכם הוצאות על טיפולים גדולים בעתיד.
  • להשקיע במכשור, חומרים וציוד מתקדמים העומדת בקידמת הטכנולוגיה.
  • להעניק חיוך לכל מטופל ולתת לו את האפשרות לחייך גם לאחר טיפול השיניים בפה מלא.
דף הבית » אודות

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

תוכן עניינים

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מתוך הבלוג שלנו

מרכז ידע
b4sa@U@hET_cruxe

הפרעות תפקודיות במערכת הלעיסה

(TMD – Temporomandibular Disorders) הפרעות תפקודיות במערכת הלעיסה, פוגעות במפרקי הלעיסה, בשרירי הלעיסה או בשניהם. כאבי שיניים נחשבים כגורם הראשי לכאבים באזור הפה והפנים ומיד

קרא עוד »
small_c_popup.png

לא שווה לעזוב מבלי לקבל את ההטבה הזאת

בדיקת רופא, צילומי נשך וצילום פנורמלי - חינם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן