אמצעים ביתיים להלבנת שיניים:

אמצעים ביתיים להלבנת שיניים:

סודה לשתייה

ישנם כמה וכמה סרטונים ברשתות החברתיות המסבירים כיצד להלבין את השיניים באמצעות תערובת ביתית המכילה בעיקר אבקת סודה לשתייה.

אכן, לסודה לשתייה יש יכולת מופלאה לנקות כתמים (גם ובעיקר ממשטחים ביתיים) ואנשים המשתמשים בתערובת של אבקת סודה על מנת להבהיר את שיניהם אכן לרוב זוכים לחיוך צחור ויפה.

עם זאת, יש לציין כי השימוש באבקת סודה לשתייה לאורך זמן אינו מומלץ לשימוש על השיניים מכיוון ששימוש כזה עלול לפגוע באיכות האמייל שעל השיניים, וע”י זה לפגוע בבריאות השיניים והפה בצורה משמעותית.

 

לימון

ישנן כמה שמועות הרצות ברשתות החברתיות שלצחצח את השיניים עם מיץ לימון מסוגל להבהרת השיניים. אמנם התיאוריה הזו מוכרת לנו בעיקר מהבהרת שיער, שם כנראה לרוב (לא לכולם) אכן התיאוריה הזו עובדת, אך בעניין הלבנת שיניים באמת שאין ידע מספק על מנת לקבוע שצחצוח במיצי לימון מועיל להבהרת השיניים.

כל שכן, הצחצוח במיץ לימון אינו מומלץ מכיוון שהלימון חומצי במיוחד (הופך לבסיסי רק במגע עם קיבת האדם), וחומצות אלו עלולות לפגוע בשכבת המגן שעל השיניים ובכך עלולות לגרום נזק לבריאות השיניים.

 

משחות שיניים להלבנה

לאחרונה יצאו לשוק כמה וכמה משחות המעידות על עצמן כי יש ביכולתן להבהיר את השיניים בשימוש של כמה שבועות. כמובן שלא ניתן להעיד על כולן, אבל ישנן כמה שמספר לא מבוטל של אנשים ממליצים בחום עליהן ומעידים שהן פועלות ומלבינות את השיניים לטווח הארוך. עם זאת, יש לקוחות המתלוננים על רגישות לחום או לקור וכן לטעמים כמו מתוק אחרי שימוש ממושך בכמה מן המשחות הללו. מכיוון שאין מספיק ביסוס מחקרי על הנושא, איננו יכולים לקבוע עמדה בנוגע להאם המשחות הללו מזיקות בשימוש לטווח ארוך או לא, וכן בנוגע להאם הן אכן מצליחות להלבין את השיניים במידה מספקת.

 

 

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

שתפו:

מה אתם חושבים עלינו?

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד.בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו

רחל קטורזה‎

פוסטים אחרונים

הפרעות תפקודיות במערכת הלעיסה

(TMD – Temporomandibular Disorders) הפרעות תפקודיות במערכת הלעיסה, פוגעות במפרקי הלעיסה, בשרירי הלעיסה או בשניהם. כאבי שיניים נחשבים כגורם הראשי לכאבים באזור הפה והפנים ומיד

תוכן עניינים

3466666
fenix_l
53532
5858
422442
Harel_Group_Logo
hever

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מתוך הבלוג שלנו

מרכז ידע
b4sa@U@hET_cruxe

הפרעות תפקודיות במערכת הלעיסה

(TMD – Temporomandibular Disorders) הפרעות תפקודיות במערכת הלעיסה, פוגעות במפרקי הלעיסה, בשרירי הלעיסה או בשניהם. כאבי שיניים נחשבים כגורם הראשי לכאבים באזור הפה והפנים ומיד

קרא עוד »
small_c_popup.png

לא שווה לעזוב מבלי לקבל את ההטבה הזאת

בדיקת רופא, צילומי נשך וצילום פנורמלי - חינם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן