הלבנת שיניים מקצועית על ידי רופא שיניים

השיניים שלנו הן הדבר הכי בולט אליו שמים לב ברושם הראשוני, כשאנחנו מתביישים בשיניים שלנו, אנחנו ממעטים לחייך, מה שיכול להפוך אותנו כלפי חוץ לאנשים קשוחים וסנובים. כשהסביבה רואה אותך היא מייחסת חשיבות לאופן בו אתה מציג את עצמך, חיוך עם חשיפת שיניים מראה על אישיות חביבה, חיובית ונאמנה. תנועות הגוף מסגירות אותנו ואת מצב הרוח שלנו, ברגע שאתה לא בטוח בעצמך ולא אוהב את עצמך, אתה מפגין חוסר ביטחון החוצה. שיניים בריאות ולבנות מזוהות אצל אנשים מצליחים עם כריזמה. אז מה עושים כשהשיניים כבר צהובות מרוב קפה וסיגריות? תחילה עדיף להפסיק לעשן ולשתות פחות קפה ולאחר מכן אפשר לעשות הלבנת שיניים.

שיטות להלבנת שיניים

הלבנת שיניים ניתן לעשות במרפאת שיניים שמתמחה בהלבנה, הרופא מניח על השיניים חומר מלבין בריכוז של 10%-35% ומצמיד לשיניים מכשיר לייזר או אור פלזמה. חומר ההלבנה יחד עם המכשיר חודרים לדנטין השן ומשנים את צבעו במספר דרגות. התוצאה הסופית היא ביחס למצב הראשוני בו היו השיניים, בדרך כלל ההלבנה גורמת לצבען של השיניים ללכת שתי דרגות אחורה. כמו כן, ניתן לעשות הלבנת שיניים באופן עצמאי בבית, בעזרת פלטה שנקראת סד הלבנה. הרופא מתאים למטופל את צורתו וגודלו של הסד, המטופל מורח משחה על הסד ומרכיב אותו. השיטה הזו זולה יותר עם פחות תופעות לוואי. כמו כן, חשוב להמעיט בשתיית קפה ומיצים עם צבע בזמן ההלבנה. ישנה אפשרות לשלב בין הטיפול במרפאה לטיפול בבית, לקבלת תוצאות טובות יותר.

למי ההלבנה מתאימה?

לפני שעושים הלבנת שיניים, חשוב לעבור טיפולים משמרים לשיניים מאחר והטיפולים עלולים לגרום לכתמים. כמו כן, טיפול שורש בשן גורם לה להיות כהה יותר מהשאר מאחר ופעולת האקסטרפציה, הוצאת העצב, מבטלת את חיות השן. חשוב גם לעבור הסרת אבנית לניקוי השיניים והסרת רובד הפלאק. הלבנת שיניים לא מתאימה לנשים בהריון, אנשים עם רגישות למי חמצן, אנשים עם רגישות גבוהה בשיניים ועוד.

כמה זמן זה מחזיק?

לאדם שלא מעשן ולא מרבה לשתות קפה שחור, ההלבנה יכולה להחזיק כ- חמש שנים. יש צורך בתחזוק השיניים ושמירה מפני אבנית ועששת.

יתרונות בבחירת רשת מרפאות שיניים בטיפול הלבנת שיניים

רשת מרפאות שיניים בעלת גוון רב של מרפאות שיניים הפרוסות ברחבי הארץ ובעלת הסמכות לביצוע הלבנת שיניים גם בלייזר. כל הרופאים אצלנו הם רופאים מומחים, חלקם מנהלי מחלקות בבתי חולים, כל הרופאים המבצעים הלבנת שיניים בלייזר הם בעלי הכשרה מיוחדת להפעלת מכשירי הלייזר ותוכלו להתייעץ עמם בכל דבר ללא שום התחייבות. התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר מרופא שיניים שלנו, ואל תשכחו לציין שאתם מעוניינים בקבלת פרטים על הלבנת שיניים (בלייזר).

הלבנת שיניים – למראה השיניים שלנו חשיבות רבה הן מבחינה בריאותית והן מבחינה אסתטית.

שיניים לבנות ובריאות משפיעות רבות גם על תחושת הביטחון העצמי ותורמות רבות לשיפור הרושם שאנו מותירים אחרינו.

צבע השיניים משתנה מאדם לאדם ומושפע רבות מגנטיקה. במהלך השנים, משתנה צבען ונוטה להתכהות או להצהיב כתוצאה מגורמים רבים כגון צריכת קפאין, ניקוטין או תרופות, חבלות, טיפולי שורש, סתימות לקויות וכמובן- פגעי הגיל.

באמצעות טיפולי הלבנות שיניים ניתן להבהיר את צבע השיניים הקיים ולהביא אותן למצבן הטבעי, אך לא להגיע לצבע שיניים לבן ובוהק. חשוב לדעת כי הלבנה לא עובדת על סתימות וכתרים. במידה ויש סתימות לבנות, ניתן לעשות את ההלבנה ולאחריה להחליף את הסתימות לצבע השיניים המתקבל.

הצורות השונות שבהם אפשר לבצע הלבנת שיניים

הלבנת שיניים ויטליות

שיטת הלבנה זו מתייחסת אך ורק לשיניים בריאות שלא עברו הליכים כגון טיפולי שורש, כתרים, ציפויים ועוד. במסגרת ההליך מתבצעת צביעה על גבי האמייל של השן (הוא השכבה החיצונית של השן) שמטרתה להסיר את כל הכתמים שנדבקו לשיניים כתוצאה משימוש בחומרים כגון קפאין, יין אדום, ניקוטין, מיצים טבעיים ועוד. חשוב לציין כי טיפול זה לא נועד לשנות את הגוון הבסיסי של השן אלא להבהיר את הקיים.

הלבנת שיניים כללית המבוצעת במרפאת השיניים

במסגרת טיפול זה, הרופא מניח על השיניים חומר מלבין בריכוז של 10%-35% ומצמיד לשיניים מכשיר לייזר או פלזמה. חומר ההלבנה בשילוב עם המכשיר חודרים לדנטין השן ומשנים את צבעו במספר דרגות. התוצאה הסופית שמתקבלת הינה ביחס למצב הראשוני בו היו השיניים ולרוב ההלבנה גורמת לצבען של השיניים לחזור בשתי דרגות אחורה.

הלבנת שיניים עם ערכה ביתית

הלבנת שיניים עצמאית נעשית בעזרת פלטה שנקראת סד הלבנה. הרופא מתאים למטופל את צורתו וגודלו של הסד, המטופל מורח משחה על הסד ומרכיב אותו. שיטה זו נחשבת לזולה יותר ועם פחות תופעות לוואי.

הלבנת שיניים בלייזר

הלייזר לכשעצמו אינו מלבין את השיניים אלא מזרז את תהליך ההלבנה על ידי הפעלת החומר שבא במגע עם השיניים. במסגרת ההליך, הרופא מניח על השיניים חומר מלבין בריכוז של 10%-35% ומצמיד לשיניים מכשיר לייזר או פלזמה. חומר ההלבנה בשילוב עם המכשיר חודרים לדנטין השן ומשנים את צבעו במספר דרגות. התוצאה הסופית שמתקבלת הינה ביחס למצב הראשוני בו היו השיניים ולרוב ההלבנה גורמת לצבען של השיניים לחזור בשתי דרגות אחורה.

 

עוד בנושא: הלבנת שיניים מקצועית על ידי רופא שיניים

חיוך יפה יכול להאיר את היום של כל אחד, אבל שיניים מוכתמות יכולות להשאיר אותך מודע לעצמך יותר מדי (כלומר מודע לחיסרון שלך, מבלי יכולת לזרום חברתית כפי הנדרש כדי לקיים חיי חברה תקינים וחיוביים) ולחוסר רצון להראות את החיוך שלך. הלבנת שיניים היא הליך קוסמטי פופולרי שיכול לעזור להחזיר את הלובן הטבעי של השיניים שלך. אמנם קיימים מוצרי הלבנה רבים ללא מרשם, אך הלבנת שיניים מקצועית על ידי רופא שיניים היא הדרך היעילה ביותר להשיג תוצאות לאורך זמן. רופאי שיניים משתמשים בחומרי הלבנה רבי עוצמה שאינם זמינים לציבור הרחב, והם יכולים לשלוט בקפידה על כמות חומר ההלבנה המשמש כדי להימנע מפגיעה בשיניים. בנוסף, רופאי שיניים יכולים לספק מגשי פה בהתאמה אישית המבטיחים כיסוי אחיד של חומר ההלבנה, וכתוצאה מכך תוצאות עקביות יותר. אם אתם מחפשים חיוך זוהר יותר, הלבנת שיניים מקצועית על ידי רופא שיניים היא האפשרות הטובה ביותר שיש.

שאלות נפוצות בנושא הלבנת שיניים ע"י רופא שיניים

– מהם היתרונות של הלבנת שיניים מקצועית?:

הלבנת שיניים מקצועית יכולה להציע מספר יתרונות על פני טיפולים בבית. בתור התחלה, לרופא השיניים שלך תהיה גישה לחומרי הלבנה חזקים יותר שיכולים להסיר כתמים עמוקים יותר מאשר טיפולים ללא מרשם. הוא או היא גם יוכלו להתאים את הטיפול לצרכים הספציפיים שלך, בהתאם לחומרת ההכתמה שלך ולמצב השיניים שלך. ולבסוף, הלבנה מקצועית מציעה שקט נפשי בידיעה שאתה עושה משהו בטוח ויעיל כדי לשפר את מראה החיוך שלך.

האם ישנם סיכונים הקשורים להלבנת שיניים מקצועית?

כן, ישנם סיכונים הקשורים בהלבנת שיניים מקצועית. הסיכונים הנפוצים ביותר הם גירוי חניכיים ורגישות בשיניים.

גירוי החניכיים הוא בדרך כלל זמני וחולף תוך מספר ימים לאחר הטיפול. רגישות שיניים, לעומת זאת, יכולה להיות קצת יותר מטרידה. זה יכול להימשך בין כמה שעות לעד מספר שבועות לאחר הטיפול. רופא השיניים שלך יכול להמליץ ​​על דרכים להפחית או להעלים רגישות בשיניים.

חשוב לציין כי סיכונים אלו קשורים רק בטיפולי הלבנת שיניים מקצועיים הנעשים במרפאת שיניים. מוצרי הלבנת שיניים ללא מרשם מהווים סיכון נמוך בהרבה לגרום לתופעות לוואי כלשהן.

כמה זמן אורך הטיפול?

משך הזמן הנדרש לטיפול תלוי בחומרת מצבך. אם יש לך מקרה קל, הטיפול עשוי להימשך מספר שבועות בלבד. עם זאת, אם יש לך מקרה מתקדם יותר, הטיפול עשוי להימשך מספר חודשים. בכל מקרה, חשוב לעקוב אחר המלצות רופא השיניים שלך על מנת להבטיח את התוצאה הטובה ביותר האפשרית.

האם זה כואב?

בדרך כלל אין כאב במהלך הלבנת שיניים אצל רופא שיניים. עם זאת, יש אנשים שמוצאים שהתהליך יכול להיות מעט לא נעים ונוח, שכן חומר ההלבנה עלול לגרום לתחושת צריבה קלה. רוב רופאי השיניים ישתמשו בריכוז נמוך יותר של חומר פעיל לאנשים שיש להם שיניים רגישות. בכל מקרה, אם אתה מודאג מגורם הכאב, פשוט שאל את רופא השיניים שלך מראש למה לצפות.

לאילו תוצאות ניתן לצפות?

התוצאות של הלבנת שיניים על ידי רופא שיניים עשויות להשתנות בהתאם לסוג משחת השיניים שבה נעשה שימוש, כמה זמן היא נשארת ותדירות השימוש בה. באופן כללי, רוב האנשים יראו שיפור צנוע אך מורגש בבהירות השיניים שלהם.

חלק מהאנשים עלולים לחוות גירוי קל או רגישות למשחת השיניים לאחר השימוש, אך זה בדרך כלל נפתר תוך יום או יומיים. כמו כן, חשוב לזכור שהלבנת שיניים על ידי רופא שיניים עולה בדרך כלל יותר מאשר אפשרויות ללא מרשם, וייתכן שהתוצאות לא יהיו דרמטיות.

באיזו תדירות יש לחזור על הטיפול לקבלת התוצאות הטובות ביותר?

זה מאוד תלוי באדם ובמידת מצבו. עבור חלקם, סביר להניח שפעם אחת מספיקה בעוד שאחרים עשויים לדרוש טיפולים מרובים לאורך זמן. חלק מרופאי השיניים ממליצים על 'ניקוי שיניים' כל 6 חודשים כחלק קבוע בטיפול המונע, אך ייתכן שלא יהיה צורך בכך עבור כולם. בסופו של דבר, חשוב לדון בצרכים שלך עם רופא השיניים שלך כדי שתוכל לקבל את הטיפול הטוב ביותר האפשרי.

האם השיניים שלי יישארו לבנות לאחר שאפסיק את הטיפול?

הכל תלוי עד כמה אתה מטפל בשיניים שלך לאחר סיום הטיפול. אם תשמרו על הרגלי היגיינת פה טובים, יש סיכוי טוב שהשיניים שלכם יישארו לבנות. עם זאת, אם אינך מצחצח וחוט דנטלי באופן קבוע, או אם אתה מעשן או שותה קפה או יין אדום, השיניים שלך עלולות להתחיל להצהיב עם הזמן. אם זה קורה, אתה תמיד יכול לדבר עם רופא השיניים שלך על הלבנה מקצועית שוב.

האם כדאי לי לבצע הלבנת שיניים מקצועית על ידי רופא שיניים?

אם אתה שוקל הלבנת שיניים מקצועית, אולי אתה תוהה אם זה שווה את העלות. יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני קבלת החלטה:

ראשית, הלבנת שיניים מקצועית יעילה הרבה יותר ממוצרים ללא מרשם. חומרי ההלבנה בהם משתמשים רופאי שיניים חזקים יותר ויפיקו תוצאות טובות יותר. אם אתה מחפש תוצאות דרמטיות, הלבנת שיניים מקצועית היא ההימור הטוב ביותר שלך.

שנית, הלבנת שיניים מקצועית בטוחה יותר משימוש במוצרים ללא מרשם. לרופאי שיניים ניסיון של שנים בשימוש בחומרי הלבנה ויודעים כיצד להשתמש בהם בבטחה. הם גם ינקטו אמצעים כדי להגן על רקמת החניכיים שלך מפני גירוי.

לבסוף, חשוב לשקול את ההשפעות ארוכות הטווח של הלבנת שיניים. מוצרים ללא מרשם יכולים לגרום לרגישות בשיניים ואולי לא יהיו יעילים כל כך לאורך זמן. הלבנת שיניים מקצועית יקרה יותר, אך התוצאות בדרך כלל מחזיקות מעמד זמן רב יותר.

אם אתם מחפשים תוצאות דרמטיות לאורך זמן, הלבנת שיניים מקצועית על ידי רופא שיניים היא האפשרות הטובה ביותר עבורכם.

 

איפה כדאי לעשות הלבנת שיניים?

הלבנת שיניים מקצועית יכולה להציע יתרונות רבים. זה יכול לעזור להסיר כתמים ושינויי צבע ולגרום לשיניים להיראות בהירות וזוהרות יותר. זה גם יכול להגביר את הביטחון וההערכה העצמית שלך, ולגרום לך להרגיש טוב יותר לגבי המראה שלך.

ברשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק תוכלו למצוא רופא שיניים מקצועיים מהשורה הראשונה בישראל. המרפאות פרוסות בכל רחבי הארץ (כלומר רשת בפריסה ארצית), הם מאובזרות בכלים ובחומרים החדשניים העדכניים ביותר בתחום הדנטלי, והן מעוצבות בצורה נהדרת ונעימה. אנחנו ברשת מרפאות שיניים מאמינים בטיפול בשקיפות מלאה, המאפשר חופש בחירה למטופל, מתוך הכרת מצבו וידיעת היתרונות והחסרונות שבין אפשרויות הטיפול השונות. רשת משרפות שינים של ד"ר בוחניק היא אמנם פרטית, ומזכה את המטופלים בה ביחס אישי אם אחריות גבוהה לשביעות רצונו של הלקוח, אך יחד עם זאת רשת השיניים גם עובדת עם חברות הביטוח הגדולות כגון הראל, פניקס, מנורה ועוד, וניתן לבקש ממזכירות המרפאה להגיש את הטפסים הנדרשים ישירות לחברת הביטוח על מנת לקבל כיסוי או החזר מלא או חלקי לטיפול. מלבד זאת המחירים של הטיפולים ברשת מרפאות שינים הינם הוגנים, יש אפשרות לפריסת תשלומים נוח. לאחר קרוב ל40 שנה של נסיון בתחום, ופעילות ענפה של רשת המרפאות שלנו, ולאחר עשרות אלפי מטופלים מרוצים במהלך השנים – אנחנו מציעים לכם ליצור קשר איתנו, ולקבל את היחס האנושי והנעים שרק הייתם מאחלים לעצמכם. 

 

תוכן עניניים הצג

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)

שתפו:

מה אתם חושבים עלינו?

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד.בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו

פוסטים אחרונים

השתלת שיניים בזאלית – חסרונות

השתלת שיניים בזאלית היא שיטה חדשנית להשתלת שיניים המאפשרת לשקם לסתות עם מחסור משמעותי בעצם. השיטה מבוססת על שתלים ייעודיים בצורת דיסק, המוחדרים לעצם הבזאלית,

רופא שיניים לילדים

בריאות השיניים של ילדים היא חשובה ביותר. שיניים בריאות הן חיוניות לתפקוד תקין של מערכת העיכול, הדיבור והאכילה. בנוסף, שיניים בריאות תורמות לביטחון העצמי של

חניכיים נפוחות: גורמים, תסמינים וטיפול

חניכיים נפוחות הן תופעה שכיחה יחסית, שיכולה להיגרם ממגוון גורמים. ברוב המקרים, נפיחות בחניכיים היא סימן לדלקת חניכיים, מצב שבו החניכיים נדלקות כתוצאה מהצטברות של

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)


ליאת כהן
הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו :) תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.שרית אברג'ל
רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.עידן פאניאן
הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה
ותיקים ונהנים מועדון צרכנות לאזרחים ותיקים
הפניקס
דויד שילד ביטוח רפואי בין לאומי
מנורה מבטחים
קבוצת מגדל
הראל
חבר זה הכל בשבילך

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מתוך הבלוג שלנו

IRok

מאז 1984 מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם פניה מהירה בווצאפ 📱 או חייגו 074-774-6166 בדיקת רופא שיניים חינם צילום פנורמי חינם צוות רופאים

קרא עוד »

Dentist Near Me

Why Choose a Dentist Near Me from Shinaim Clinic Network It seems that everyone wonders where to go to the dentist. You’ve probably heard that

קרא עוד »

השתלות שיניים בצפת

למעלה מ – 35 שנות ניסיון. צילום פנורמי חינם בדיקת רופא שיניים חינם מיפוי פה וצילומי נשך חינם שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש

קרא עוד »

השתלות שיניים בנתניה

למעלה מ – 35 שנות ניסיון. צילום פנורמי חינם בדיקת רופא שיניים חינם מיפוי פה וצילומי נשך חינם שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש

קרא עוד »

השתלות שיניים ביבנה

למעלה מ – 35 שנות ניסיון. צילום פנורמי חינם בדיקת רופא שיניים חינם מיפוי פה וצילומי נשך חינם שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

small_c_popup.png

לא שווה לעזוב מבלי לקבל את ההטבה הזאת

בדיקת רופא, צילומי נשך וצילום פנורמי - חינם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)

דילוג לתוכן