ClickCease

אנטיביוטיקה לדלקת חניכיים 

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

על פי המרכז לבקרת מחלות ומניעתן (CDC), כמעט שני שלישים מהמבוגרים האמריקאים סובלים ממחלת חניכיים כלשהי. דלקת חניכיים היא הצורה הנפוצה ביותר, והיא נגרמת מהצטברות של רובד על השיניים. ללא טיפול, דלקת חניכיים יכולה להתפתח לצורות חמורות יותר של מחלת חניכיים כגון דלקת חניכיים. במקרים חמורים, דלקת חניכיים יכולה אף להוביל לאובדן שיניים.

החדשות הטובות הן שדלקת חניכיים ניתנת לטיפול באמצעות אנטיביוטיקה. במאמר זה, נבחן באיזו אנטיביוטיקה משתמשים לטיפול בדלקת חניכיים, כיצד הם פועלים וחלק מתופעות הלוואי האפשריות.

ישנן מספר אנטיביוטיקות שונות שניתן להשתמש בהן לטיפול בדלקת חניכיים. הנפוצים ביותר הם:

פניצילין

דוקסיציקלין

טטרציקלין

מינוציקלין

אריתרומיצין

קלינדמיצין

האנטיביוטיקה שתירשם תהיה תלויה בחומרת דלקת החניכיים ובכל מצב רפואי בסיסי אחר שיש למטופל. לדוגמה, טטרציקלין ומינוציקלין אינם נרשמים לילדים מתחת לגיל 8 או לנשים בהריון או מניקות.

 

אנטיביוטיקה פועלת על ידי הרג את החיידקים הגורמים למחלות חניכיים. ניתן ליטול אותם דרך הפה בצורה של כדורים או כמוסות, או שניתן למרוח אותם ישירות על החניכיים בצורה של ג'ל או משחה.

 

תופעת הלוואי השכיחה ביותר של נטילת אנטיביוטיקה לדלקת חניכיים היא הפרעה במערכת העיכול, כגון בחילות, הקאות ושלשולים. זה בדרך כלל קל ועובר מעצמו. עם זאת, תופעות לוואי חמורות יותר אפשריות עם אנטיביוטיקה מסויימת. לדוגמה, דוקסיציקלין יכול לגרום לרגישות לשמש וקלינדמיצין יכול לגרום לשלשולים חמורים מספיק כדי להוביל להתייבשות.

 

אם יש לך דלקת חניכיים, סביר להניח שרופא השיניים שלך ירשום לך אנטיביוטיקה. הקפד ליטול את האנטיביוטיקה לפי ההוראות ומעקב עם רופא השיניים שלך לגבי כל טיפול מומלץ אחר.

 

1. מהי דלקת חניכיים ומהם התסמינים?

דלקת חניכיים היא סוג של מחלת חניכיים המאופיינת בדלקת בחניכיים. התסמינים השכיחים ביותר של דלקת חניכיים הם חניכיים מדממות, חניכיים רכות או נפוחות וריח רע מהפה. דלקת חניכיים נגרמת מהצטברות רובד על השיניים. רובד פלאק הוא שכבה דביקה של שאריות מזון, חיידקים ורוק. אם הפלאק אינו מוסר, הוא עלול להתקשות לאבן שן- אבנית, מה שעלול לגרות את החניכיים ולהוביל לדלקת חניכיים. דלקת חניכיים היא בדרך כלל הפיכה עם היגיינת פה טובה. עם זאת, אם לא מטופל, זה יכול להתקדם לפריודונטיטיס, שהיא צורה חמורה יותר של מחלת חניכיים. פריודונטיטיס עלולה לגרום לחניכיים להתרחק מהשיניים, מה שמוביל לאובדן עצם ולבסוף לאובדן שיניים. לכן, חשוב לפנות לרופא שיניים אם אתה חושב שיש לך דלקת חניכיים.

2. כיצד מטפלים בדלקת חניכיים?

דלקת חניכיים היא מצב המשפיע על החניכיים ויכול להוביל לבעיות חמורות יותר כמו דלקת חניכיים. התסמינים כוללים חניכיים אדומות, נפוחות ומדממות. בעוד שדלקת חניכיים שכיחה למדי, במיוחד בקרב מבוגרים, חשוב לפנות לטיפול בהקדם האפשרי על מנת למנוע החמרה של המצב. הטיפול כולל בדרך כלל שילוב של ניקיון מקצועי, טיפול בפה בבית ואנטיביוטיקה. במקרים חמורים, ייתכן שיהיה צורך בניתוח. בעזרת טיפול מהיר ונכון, ניתן לשלוט בהצלחה בדלקת החניכיים ולהפחית במידה ניכרת את הסיכון לפתח בעיות חמורות יותר.

3. אנטיביוטיקה לדלקת חניכיים

עבור אנשים רבים, המילה אנטיביוטיקה מעלה מיד תמונות של כדורים וקפסולות. עם זאת, אנטיביוטיקה מגיעה בצורות שונות, כולל ג'לים, נוזלים ואבקות. אנטיביוטיקה לדלקת חניכיים מוחלת בדרך כלל ישירות על החניכיים באמצעות מקלון צמר גפן או מוליך דומה. לאחר מכן, התרופה פועלת להרוג את החיידקים הגורמים לזיהום. ברוב המקרים, אנטיביוטיקה לדלקת חניכיים נדרשת רק לכמה ימים, אם כי מקרים חמורים יותר עשויים לדרוש טיפול ארוך יותר. אם רושמים לך אנטיביוטיקה לדלקת חניכיים, חשוב לעקוב בקפידה אחר הוראות רופא השיניים שלך על מנת לנקות את הזיהום במהירות האפשרית.

 

4. מהן תופעות הלוואי האפשריות של אנטיביוטיקה לדלקת חניכיים?

אחת מתופעות הלוואי הנפוצות ביותר של אנטיביוטיקה היא קלקול קיבה. זה יכול להוביל להתכווצויות, שלשולים והקאות. במקרים קיצוניים, זה יכול גם להוביל להתייבשות. תופעת לוואי שכיחה נוספת היא תגובות אלרגיות. אלה יכולים לנוע בין פריחות קלות לתגובות חמורות יותר, כגון אנפילקסיס. אם אתה חווה תגובה אלרגית כלשהי בזמן נטילת אנטיביוטיקה, הקפד לפנות מיד לטיפול רפואי. בנוסף, שימוש ארוך טווח באנטיביוטיקה יכול להוביל להתפתחות עמידות. המשמעות היא שהחיידקים יהפכו עמידים להשפעות האנטיביוטיקה, מה שהופך אותה לפחות יעילה בטיפול בזיהומים. לבסוף, אנטיביוטיקה מסויימת יכולה לקיים אינטראקציה עם תרופות אחרות שאתה נוטל. הקפד לדבר עם הרופא שלך על כל התרופות שאתה נוטל לפני תחילת מהלך של אנטיביוטיקה.

5. באילו אנטיביוטיקה משתמשים לטיפול בדלקת חניכיים?

ניתן להשתמש באנטיביוטיקה רבות ושונות לטיפול בדלקת חניכיים, בהתאם לחיידקים הספציפיים המעורבים. כמה אנטיביוטיקות נפוצות כוללות אמוקסיצילין, טטרציקלין ומטרונידזול. ברוב המקרים, אנטיביוטיקה נחוצה רק במקרים חמורים של דלקת חניכיים שלא הגיבו לאמצעי טיפול אחרים. עם זאת, אם דלקת חניכיים אינה מטופלת, היא עלולה להתקדם לדלקת חניכיים, מצב חמור יותר שעלול להוביל לאובדן שיניים. לכן, חשוב לפנות לרופא שיניים אם אתם חווים תסמינים כלשהם של דלקת חניכיים, כגון חניכיים אדומות, נפוחות או מדממות. ככל שמטפלים בדלקת חניכיים מוקדם יותר, כך פוחת הסיכוי להתקדם לדלקת חניכיים.

6. כיצד פועלת האנטיביוטיקה לטיפול במחלות חניכיים?

אנטיביוטיקה היא טיפול נפוץ למחלות חניכיים, והיא פועלת על ידי הריגת החיידקים הגורמים לזיהום. ישנם מגוון סוגים שונים של אנטיביוטיקה שיכולים לשמש לטיפול במחלות חניכיים, ורופא השיניים שלך ירשום את הטוב ביותר עבורך בהתבסס על חומרת הזיהום שלך. ברוב המקרים, האנטיביוטיקה תימרח ישירות על החניכיים, שם היא תתחיל במהירות להרוג את החיידקים. במקרים מסוימים, ייתכן שיהיה עליך לקחת אנטיביוטיקה דרך הפה, וזה יכול להיעשות בצורת גלולות או כמי פה. כך או כך, חשוב לעקוב בקפידה אחר הוראות רופא השיניים כדי להבטיח שהזיהום יטופל כראוי. ללא טיפול, מחלת חניכיים עלולה להוביל לפגיעה חמורה בחניכיים ובשיניים, ולכן חשוב לפנות לטיפול בהקדם האפשרי.

7. למה עליי לצפות לאחר טיפול באנטיביוטיקה לדלקת חניכיים?

אפשר לצפות שדלקת החניכיים שלהם תשתפר משמעותית לאחר קורס של אנטיביוטיקה שנקבע על ידי רופא שיניים. עם זאת, חשוב להמשיך לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי באופן קבוע, וכן להגיע לניקויים כמומלץ, על מנת לשמור על בריאות השיניים והחניכיים. אנטיביוטיקה יכולה לעזור להרוג את החיידקים הגורמים לדלקת חניכיים, אבל היא לא יכולה למנוע את היווצרות הרובד. לכן, חיוני לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי ביסודיות מדי יום, ולפנות לרופא השיניים לניקוי שוטף על מנת לשמור על בריאות הפה.

8. האם ישנם סיכונים הקשורים בנטילת אנטיביוטיקה למחלות חניכיים?

החששות הנפוצים ביותר הם שהמטופל עלול לפתח אלרגיה לאנטיביוטיקה או שהחיידקים בפה עלולים להפוך לעמידים לאנטיביוטיקה. למרות ששניהם חששות תקפים, הסיכונים הקשורים בנטילת אנטיביוטיקה למחלות חניכיים הם בדרך כלל מינימליים. התגובה האישית של המטופל לאנטיביוטיקה תקבע אם הוא מפתח אלרגיה או לא, והתפתחות העמידות היא בדרך כלל תהליך איטי שהופך לדאגה רק לאחר חשיפה ממושכת לאנטיביוטיקה. ברוב המקרים, היתרונות של נטילת אנטיביוטיקה למחלות חניכיים עולים על הסיכונים.

 

המקום הטוב ביותר לטיפול בדלקת חניכיים הוא ברשת מרפאות השיניים של ד"ר בוכניק

המקום הטוב ביותר לטפל בדלקת חניכיים הוא במרפאת שיניים עם מומחה למחלות חניכיים חניכיים. ברשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק עובדים פריודנטים רבים מנוסים ומוצוינים (פריודנט = מומחה לחניכיים, למה שמסביב לשיניים), במרפאות רשת שיניים מצוידות בציוד חדיש ותוכל להציע מגוון טיפולים, כולל אנטיביוטיקה לדלקת חניכיים. כמו כן, רשת המרפאות מאפשרת מחיר נוח ועובדת מול חברת הביטוח של המטופל. רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק מציעה את כל זה ועוד. כדי למצוא מרפאה  של ד"ר בוחניק בקרבת מקום צור קשר עכשיו!

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן