ClickCease

אפטה בפה

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

אפטות אוראליות (או פשוט אפטות) הן כיבים קטנים וכואבים שיכולים להיווצר בחלק הפנימי של הלחיים, על הלשון או על רצפת הפה. הם בדרך כלל חולפים תוך שבוע או שבועיים, אבל הם יכולים להיות די לא נוחים בזמן שהם נמצאים.

למרות שאפטות הפה אינן מצב רפואי חמור, הן עלולות להיות די מעצבנות וקשות להתמודדות. במאמר זה נדון במה הגורמים לאפטות דרך הפה, כיצד לטפל בהן, וכמה עצות למניעת התרחשותן מלכתחילה.

 

מהן אפטות של הפה?

כיבים אפטיים, הם כיבים עגולים או סגלגלים קטנים הנוצרים על הריריות של הפה. הם משתנים בגודלם, אך הם בדרך כלל בקוטר של כ-3-5 מ"מ. אפטות בדרך כלל בעלי גבול אדום ומרכז לבן או צהוב. הם לרוב מתרחשים בחלק הפנימי של הלחיים, השפתיים או הלשון. אפטות דרך הפה אינן מדבקות ויכולות להופיע בכל גיל. עם זאת, הם נפוצים ביותר בקרב מבוגרים צעירים וילדים. רוב הכיבים האפטיים נרפאים תוך 1-2 שבועות ללא טיפול. עם זאת, חלקם עשויים להימשך מספר שבועות או חודשים. אם היו לך יותר משלוש אפטות פומיות בשנה האחרונה, ייתכן שתאובחן עם דלקת סטומטיטיס חוזרת (RAS)

RAS הוא מצב כרוני שיכול להיות קשה לטיפול. אין תרופה ל-RAS, אך ישנם מספר טיפולים שיכולים לעזור להפחית את תדירות וחומרת ההתקפים. אלה כוללים קורטיקוסטרואידים מקומיים, מי פה ותרופות דרך הפה. עם טיפול מתאים, רוב האנשים עם RAS יכולים לנהל את הסימפטומים שלהם ולחיות חיים נורמליים ובריאים.

– מה גורם לאפטות הפה?

Aphthous stomatitis,  הם כיבים קטנים המתרחשים בתוך הפה. הם בדרך כלל בצבע לבן או צהוב ויש להם גבול אדום. הם יכולים להופיע על הלשון, החניכיים, הלחיים הפנימיות, או אפילו השפתיים. למרות שהם לא מדבקים, הם יכולים להיות די כואבים. סבורים כי אפתוזיס נגרמת על ידי שילוב של גורמים, כולל תפקוד לקוי של מערכת החיסון, זיהומים ויראליים בסיסיים, נטייה גנטית ומתח. הטיפול כולל בדרך כלל תרופות מקומיות או משככי כאבים בפה. ברוב המקרים, הם חולפים מעצמם תוך מספר ימים עד שבועות. עם זאת, אנשים מסוימים עשויים לחוות אפיזודות חוזרות.

– איך אני יודע אם יש לי אפטות דרך הפה?

אפטות הם בדרך כלל בצבע לבן או צהוב ויש להם גבול אדום. כיבים אלו בדרך כלל כואבים ויכולים להקשות על אכילה ודיבור. רוב האנשים יחוו לפחות אפיזודה אחת של אפטות סטומטיטיס במהלך חייהם. הסיבה המדויקת לפצעי אפטה אינה ידועה, אך מניחים שהם נגרמים משילוב של גורמים גנטיים וסביבתיים. אין תרופה לפצעי אפטה, אבל הם בדרך כלל נרפאים מעצמם תוך 7-10 ימים. הטיפול מתמקד בהקלה על הכאב ובמניעת זיהומים משניים. אם אתה חושב שיש לך אפטות בסטומטיטיס, חשוב לראות את הרופא או רופא השיניים שלך כדי שהם יוכלו לשלול גורמים פוטנציאליים אחרים לתסמינים שלך.

– איך אני מטפל באפטות הפה?

יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לטפל באפטות דרך הפה. הצעד הראשון הוא לזהות את הסיבה הבסיסית. אם האפטות נגרמות מאלרגיה למזון, תצטרך להימנע מהמזון הפוגע. אם הם נגרמים ממחסור, תצטרכו ליטול תוספי מזון או לאכול מזונות העשירים ברכיב התזונתי החסר. לאחר שטיפלת בגורם הבסיסי, תוכל להתמקד בהקלה על הסימפטומים. אפטות דרך הפה יכולות להיות מאוד כואבות, ולכן הקלה בכאב היא בראש סדר העדיפויות. אתה יכול להשתמש במשככי כאבים ללא מרשם כמו איבופרופן או אקמול, או למרוח קרם או משחה מקומית. כדאי גם להימנע ממזונות חריפים או חומציים, מכיוון שהם עלולים להחמיר את האפטות. לבסוף, הקפידו על היגיינת פה טובה. לצחצח שיניים פעמיים ביום ולהשתמש בחוט דנטלי באופן קבוע. זה יעזור לשמור על האפטות נקיות וללא חיידקים.

– האם יש תרופות ביתיות לאפטות דרך הפה?

כיבים אפטיים, הידועים בדרך כלל כפצעי אפטה, הם נגעים קטנים כואבים שנוצרים לעתים קרובות על הלשון, בתוך הלחי או על החניכיים. אף על פי שהסיבה המדויקת לפצעי המחלה אינה ידועה, הם מופעלים לעתים קרובות על ידי מתח, טראומה לפה, זיהומים ויראליים או מחסור בתזונה. אמנם אין תרופה לפצעי סרטן, אך ישנן מספר תרופות ביתיות שיכולות לעזור להאיץ את תהליך הריפוי ולהקל על הכאב. כמה תרופות ביתיות נפוצות כוללות שטיפה במי מלח, מריחת קרם או משחה מקומית והימנעות ממזונות חריפים או חומציים. עם טיפול מתאים, רוב הפצעים יחלימו תוך שבוע או שבועיים. עם זאת, אם הפצע נמשך יותר משלושה שבועות או אם הוא מלווה בחום או בלוטות לימפה נפוחות, חשוב לפנות לרופא שכן אלו עשויים להיות סימנים למצב חמור יותר.

– מה אני יכול לעשות כדי למנוע אפטות דרך הפה?

הדרך הטובה ביותר למנוע אפטות פה היא לתרגל הרגלי היגיינת פה טובים. המשמעות היא צחצוח שיניים לפחות פעמיים ביום, שימוש בחוט דנטלי מדי יום ושימוש במי פה. חשוב גם להימנע ממוצרי טבק ולאכול תזונה בריאה. אם כבר יש לך אפטות דרך הפה, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לטפל בהן. שטפו את הפה עם מי מלח חמימים מספר פעמים ביום. זה יעזור להפחית דלקת וכאב. אתה יכול גם לנסות להשתמש בג'ל או קרם מרדים כדי להקל על הכאב. אם האפטות שלך חמורות, ייתכן שתצטרך לראות רופא או רופא שיניים לקבלת טיפול.

– כמה זמן נמשכת אפטות דרך הפה?

אפטות הפה, הידוע גם בשם פצעי אפטה, הם כיבים קטנים המתפתחים בתוך הפה. הם מופיעים בדרך כלל על הלשון או הלחי הפנימית וגודלם יכול לנוע בין כמה מילימטרים לסנטימטרים בודדים. אפטות נמשכות בדרך כלל 7-10 ימים ובדרך כלל נרפאות ללא כל טיפול. עם זאת, במקרים מסוימים הם עשויים להימשך מספר שבועות או יותר. אפטות פה בדרך כלל אינן מדבקות ואינן נחשבות לסימן להיגיינת פה לקויה. עם זאת, הסיבה המדויקת לפצעי מחלת אפטה אינה ידועה ואין תרופה. 

עם זאת, ישנן מספר דרכים לעזור להקל על הכאב ואי הנוחות הקשורים לאפטות. אלה כוללים שימוש בתרופות מקומיות, הימנעות ממזונות חריפים או חומציים ושימוש במברשת שיניים רכה. ברוב המקרים, אפטות הפה בסופו של דבר חולפות מעצמן. עם זאת, אם הם גדולים או כואבים במיוחד, ייתכן שיהיה עליך לפנות לרופא שיניים או לרופא לקבלת טיפול.

 

המקום הטוב ביותר לחפש טיפול לבעיות בחלל הפה

אפטות פה, הנקראות גם אפטות, הן כיבים קטנים וכואבים הנוצרים בחלק הפנימי של הלחיים, על הלשון או על רצפת הפה. הם בדרך כלל חולפים תוך שבוע או שבועיים, אבל הם יכולים להיות די לא נוחים בזמן שהם נמצאים.

אם אתם חווים אפטות פה, אז המקום הטוב ביותר לפנות לטיפול הוא באחת מרשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק. המרפאות שלנו מאוישות במיטב הרופאים בארץ, ויש לנו ניסיון של עשרות שנים בטיפול באפטות פה ובמצבי שיניים נוספים. המרפאות שלנו חדישות ומעודכנות והצוות שלנו אדיב וידידותי. בנוסף, המחירים שלנו נוחים מאוד, ואנו עובדים עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל.

 

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן