טיפול אורתודונטי עשה כברת דרך בשנים האחרונות. המטופלים כבר לא חייבים לסבול מכתפי מתכת שהם גם מכוערים וגם לא נוחים. בשנים האחרונות, פלטות שקופות הפכו פופולריות יותר ויותר, מכיוון שהן מספקות רבות מאותן יתרונות כמו פלטות מתכת מסורתיות אך ללא החסרונות.

סוג חדש אחד של טיפול אורתודונטי שהופך לפופולרי יותר הוא השימוש בגשרים שקופים. גשר שקוף משתמש בפלטים מפלסטיק ליישור שיניים, כמעט כמו פלטות מתכת מסורתיות, אך הוא עשוי מחומר שקוף המאפשר למטופלים להימנע מלהסתיר את החיוך שלהם מאחורי סוגריים וחוטים.

היתרון הגדול ביותר של גשרים שקופים הוא שהם כמעט בלתי נראים כשלובשים אותם. זה הופך אותם לאידיאליים עבור אנשים שרוצים לשפר את החיוך שלהם מבלי שכולם ידעו שהם עוברים טיפול אורתודונטי. בנוסף, מכיוון שגשרים שקופים עשויים מפלסטיק, הם הרבה יותר קלים מאשר פלטות מתכת מסורתיות, מה שיכול לעשות אותם נוחים יותר ללבישה.

 

אם אתם שוקלים טיפול אורתודונטי, גשרים שקופים עשויים להיות אופציה טובה עבורכם. העלות של גשרים שקופים משתנה בהתאם לחומרת הבעיה האורתודונטית שלך ומשך הזמן שתצטרך ללבוש את הפלטה. עם זאת, באופן כללי, גשרים שקופים יקרים יותר מאשר פלטות מתכת מסורתיות.

 

אם אתם מעוניינים ללמוד עוד על גשרים שקופים או סוגים אחרים של טיפול יישור שיניים, פנו לאורתודנט של רשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק. אורתודנטים הם רופאי שיניים המתמחים באבחון, מניעה וטיפול באי סדירות בשיניים ובפנים. הם יוכלו להעריך את הצרכים האישיים שלך ולהמליץ ​​על מהלך הטיפול הטוב ביותר עבורך.

 

טיפול יישור שיניים באמצעות גשר שקוף

אחת השיטות הפופולריות ביותר לטיפול אורתודונטי היא שימוש בגשר שקוף. גשר שקוף מורכב משתי כנפי פלסטיק שקופות המחוברות באמצע באמצעות חוט מתכת. הכנפיים נועדו להתאים מעל השיניים הקדמיות, והחוט עוזר לשמור על הגשר במקומו. אחד היתרונות של שימוש בגשר שקוף הוא שהוא פחות מורגש מהפלטה המסורתית. עם זאת, חשוב לציין שגשר שקוף אינו מספק את אותה רמת תמיכה כמו הפלטה המסורתית. כתוצאה מכך, הוא משמש בדרך כלל רק לתיקונים קלים. יתרון נוסף של שימוש בגשר שקוף הוא שקל יותר להסירו מאשר הפלטה המסורתית. זה יכול להיות מועיל לאנשים שרוצים לקחת את הטיפול האורתודונטי שלהם בקצב שלהם. לבסוף, גשרים שקופים הם בדרך כלל נוחים יותר מאשר פלטה מסורתית. זאת בשל העובדה שהם מפעילים פחות לחץ על השיניים והחניכיים. כתוצאה מכך, הם מהווים אופציה אידיאלית עבור אנשים המחפשים אופציה נוחה יותר לטיפול אורתודונטי.

מחיר גשר שקוף

עלות גשר שקוף תשתנה בהתאם לחומר בו נעשה שימוש, גודל הגשר ומורכבות העיצוב. עם זאת, ככלל, גשרים שקופים יקרים יותר מגשרים מסורתיים. הסיבה לכך היא שגשרים שקופים דורשים חומרים מיוחדים וטכניקות בנייה על מנת להשיג את המראה הייחודי שלהם. בנוסף, מכיוון שהם פחות נפוצים מגשרים מסורתיים, גשרים שקופים עשויים להיחשב לפריט מותרות על ידי חלק ממטופלי השיניים. כתוצאה מכך, על המטופלים לצפות לשלם מחיר פרמיה עבור גשר שקוף. עם זאת, מטופלים רבים חשים כי היתרונות האסתטיים הייחודיים של גשר שקוף שווים את העלות הנוספת.

גשרים שקופים בהשוואה לפלטה מסורתית 

הפלטה המסורתית של אורטדנט עשויות מתכת, קרמיקה או פלסטיק. הם מחוברים לשיניים שלך עם צמנט דנטלי. גשרים שקופים עשויים מפלסטיק או שרף ופחות נראים מפלטים ממתכת. הם מחוברים לצד האחורי של השיניים שלך כך שהם לא נראים כמו מלפנים. ניתן להשתמש בשני סוגי הפלטה לתיקון אותן בעיות אורתודונטיות. ההבדל העיקרי הוא שפלטה שקופה פחות גלויה מהפלטה המסורתית. אם אתה מודאג לגבי מראה החיוך שלך, אולי כדאי לשקול פלטה שקופה. עם זאת, ייתכן שהם לא מתאימים לכל בעיה אורתודונטית. עליך לדון בכל האפשרויות שלך עם האורתודנט שלנו כדי למצוא את תוכנית הטיפול הטובה ביותר עבורך.

– מי יכול להרוויח יותר מגשרים שקופים?

בעוד שגשרים שקופים עשויים להיראות כמו גימיק, הם למעשה כלי אורטדנטי מצוין ואמין מהשורה ראשונה יכולים להיות כלי רב ערך עבור אלה הסובלים מחרדה דנטלית. הרעיון של ראייה ברורה של השיניים והחניכיים יכול להרגיע מטופלים שיש להם פחד מרופא השיניים. בנוסף, גשרים שקופים יכולים לעזור לחנך את המטופלים לגבי בריאות הפה שלהם. על ידי היכולת לראות את הגשר במקומו, המטופלים יכולים לקבל הבנה טובה יותר כיצד השיניים שלהם משתלבות זו בזו וכיצד הגשר עוזר לתמוך בשן. כתוצאה מכך, גשרים שקופים יכולים להועיל הן למטופלי שיניים והן לאנשי מקצוע בתחום רפואת השיניים.

– מהם היתרונות של גשרים שקופים?

גשרים שקופים הם סוג של גשר שיניים המשתמש בחומרים קרמיים שקופים או בצבע שן כדי להחליף שן חסרה אחת או יותר. בניגוד לגשרי מתכת מסורתיים, שהם בולטים ויכולים לשנות את צבע השיניים שמסביב, גשרים שקופים הם כמעט בלתי נראים ויכולים להשתלב בצורה חלקה עם החיוך הטבעי שלך. בנוסף ליתרונות האסתטיים שלהם, גשרים שקופים מציעים גם מספר יתרונות קליניים. לדוגמה, הם מפעילים פחות לחץ על השיניים הסמוכות מאשר גשרי מתכת, והם מאפשרים ליותר אור לעבור דרך רקמת החניכיים, מה שהופך אותם לאידיאליים עבור חולים עם חניכיים רגישות. אם אתה שוקל גשר שיניים כדי להחזיר את החיוך שלך, הקפד לשאול את רופא השיניים שלך לגבי גשרים שקופים.

העלות של פלטה שקופה ואם הם שווים את זה

ללא קשר לגילך, הפלטה יכולה לשפר את החיוך שלך ולשפר את בריאות הפה שלך. בעוד פלטות מתכת מסורתיות הן עדיין סוג הפלטה הפופולרי ביותר, פלטות שקופות או "אניוויזליין" הן אופציה פופולרית יותר ויותר, במיוחד עבור מבוגרים. אם אתם שוקלים פלטות שקופות, חשוב להבין את העלות והאם הן שוות את ההשקעה.

 

העלות של פלטות שקופות משתנה בהתאם לאורתודנט ומשך הטיפול, אך בדרך כלל נעה בין 8,000 ש"ח ומעלה. זה יקר יותר מאשר פלטות מתכת מסורתיות, עם זאת, אנשים רבים מרגישים שהעלות הנוספת שווה את זה עבור היתרונות האסתטיים של פלטה שקופה. בנוסף, חלק מתוכניות הביטוח מכסות חלק מעלות הפלטה, ללא קשר לסוג.

 

אם אתה שוקל פלטות שקופות או שקופות, חשוב להתייעץ עם אורתודנט כדי לדון באפשרויות שלך ולמצוא תוכנית טיפול המתאימה לך. למרות שהם עשויים להיות יקרים יותר מאשר הפלטה המסורתית, הפלטה השקופה יכולה לתת לך את החיוך שתמיד רצית.

סוגים שונים של טיפולי יישור שיניים ואופן פעולתם 

למטופלים עומדים מגוון טיפולי יישור שיניים שכל אחד מהם פועל בצורה מעט שונה. אחד הטיפולים הנפוצים ביותר הוא הפלטה הפועלת באמצעות הפעלת לחץ על השיניים על מנת להזיז אותן באיטיות למצב הרצוי. טיפול פופולרי נוסף הוא Invisalign, המשתמש במיישרים ברורים להזזת שיניים בהדרגה. במקרים מורכבים יותר, ייתכן שחלק מהמטופלים יצטרכו ללבוש כיסוי ראש או לעבור ניתוח. עם זאת, לא משנה באיזה סוג של טיפול משתמשים, המטרה היא תמיד להשיג חיוך ישר ובריא יותר.

 

איפה לעשות גשר שקוף?

המרפאות של ד"ר בוחניק הן המקום המושלם לקבל גשר שקוף. במרפאות המודרניות שלנו עובדים טובי הרופאים בארץ עם עשרות שנות ניסיון והצוות האדיב שלנו תמיד מוכן לעזור. בנוסף, אנו מציעים מחירים תחרותיים ועובדים עם כל חברות הביטוח הגדולות. קבע פגישה עוד היום כדי ללמוד עוד על איך אנחנו יכולים לעזור לך להשיג את חיוך חלומותיך.

 

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)

שתפו:

מה אתם חושבים עלינו?

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד.בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו

פוסטים אחרונים

טיפולי שיניים בצה"ל ובשירות צבאי

בריאות השיניים היא חלק חשוב מבריאות הכללית של האדם. שיניים בריאות מאפשרות לנהל אורח חיים תקין, הן מבחינה פיזית והן מבחינה חברתית. שירות צבאי יכול

כיצד מזון חומצי משפיע על השיניים?

השיניים שלנו ממלאות תפקיד מכריע ברווחה הכללית שלנו, מה שמאפשר לנו לנשוך, ללעוס ולדבר בקלות. עם זאת, למזונות שאנו צורכים יכולה להיות השפעה משמעותית על

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)


ליאת כהן
הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו :) תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.שרית אברג'ל
רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.עידן פאניאן
הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה
ותיקים ונהנים מועדון צרכנות לאזרחים ותיקים
הפניקס
דויד שילד ביטוח רפואי בין לאומי
מנורה מבטחים
קבוצת מגדל
הראל
חבר זה הכל בשבילך

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מתוך הבלוג שלנו

השתלת שיניים לפני ואחרי

לא מעט מטופלים שבאים לעשות השתלת שיניים שואלים: מה לגבי התהליך? אילו שינויים מתרחשים בפה לאחר ניתוח השתלת שיניים? כמה זמן לוקח להכל להחלים כמו

קרא עוד »

פלטה שקופה

פלטות שקופות הן סוג של פלטות שיניים העשויות מחומרים שקופים או בצבע שן. הם פחות גלויים מאשר פלטות מתכת מסורתיות ולכן אסתטיות יותר. עם זאת,

קרא עוד »

פלטה לשיניים

פלטות שיניים הן סוג של טיפול יישור שיניים המשמש לתיקון יישור השיניים. הפלטה עשויה בדרך כלל ממתכת, המוצמדת לקדמת השיניים, ומחוט שמשחיל בין הסוגריים. החוט

קרא עוד »

רגישות לקור בשיניים

בעיה דנטלית נפוצה אחת שלא ניתן להתעלם ממנה בקלות היא רגישות לקור בשיניים. זה יכול להיגרם ממספר גורמים, כולל נסיגת חניכיים, עששת וסדקים באמייל. למרות

קרא עוד »

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

small_c_popup.png

לא שווה לעזוב מבלי לקבל את ההטבה הזאת

בדיקת רופא, צילומי נשך וצילום פנורמי - חינם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)

דילוג לתוכן