הלבנת שיניים – כל השיטות להלבנת שיניים

הלבנת שיניים – כל אחד רוצה את חיוך מהסרטים. זוהר, צחור ונחשק. בחברה המערבית נהוג לחשוב ששיניים לבנות הינן חלק מסמלי ההצלחה, הסטטוס האסתטיקה והיופי.

כיום ישנם טיפולים רבים דרכם ניתן להשיג את אותו חיוך צחור בו כולם חושקים.

חלק מהטיפולים הנ”ל הרווחים ביותר הם הלבנת שיניים (bleaching), וציפוי שיניים.

אמצעים להלבנת שיניים:

1) הלבנה ביתית עצמית בעלות מינימלית:

ישנן חברות שונות למשחות שיניים ומי פה (ותכשירים נוספים) המייצרות תכשירים מיוחדים להלבנת שיניים. חשוב לציין כי שיטות אלו, שאינן מלוות ע”י רופא, יכולות לגרום נזק ולפגוע בשכבות החיוניות לשמירה על השיניים. כמו כן, בשיטות אלו לוקח זמן רב, שבועות עד חודשים, עד אשר הלקוח יוכל לראות תוצאות של ממש.

2) הלבנה ביתית ע”י רופא שיניים.

בשיטה זו המטופל מקבל מרופא השיניים סדים דקיקים מפלסטיק בהתאמה אישית, וג’ל המכיל חומר הלבנה מיוחד בריכוזים נמוכים לשימוש יומיומי ביתי ונוח. הלקוח ממלא את הסד בג’ל, ומתקין אותו על שיניו למשך שעתיים בכל יום. תוך כשבוע, גוון השיניים ייראה לבן יותר באופו ניכר.

3) הלבנת שיניים ע”י רופא במרפאת שיניים.

המטופל מגיע למרפאה, וצוות הרופאים מורח על שיניו את החומר המיועד להלבנה. החומר נשאר על השיניים במשך כשעה. מדובר בחומרים בריכוזים גבוהים במיוחד. לאחר הסרת החומר מעל שיני המטופל, הרופא מאיר על השיניים בתאורת UV המזרזת את תהליך ההלבנה. ישנם רופאים שמשתמשים במקום בתאורת לייזר, אך כיום שיטה זו כמעט ולא מיושמת.

4) ציפוי שיניים:

ישנם כמה וכמה סוגי ציפויי שיניים, אך המשותף לכולם היא העובדה שעל השן מדביקים חומר כלשהו (החומר משתנה בין שיטה לשיטה) האמור להשוות מראה לבן לשיניים. שיטות אלו מתאימות למי שלא יכול לעשות הלבנת שיניים סטנדרטית בשל סיבות שונות ומשתנות.

 

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

שתפו:

מה אתם חושבים עלינו?

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד.בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו

רחל קטורזה‎

פוסטים אחרונים

הפרעות תפקודיות במערכת הלעיסה

(TMD – Temporomandibular Disorders) הפרעות תפקודיות במערכת הלעיסה, פוגעות במפרקי הלעיסה, בשרירי הלעיסה או בשניהם. כאבי שיניים נחשבים כגורם הראשי לכאבים באזור הפה והפנים ומיד

תוכן עניינים

3466666
fenix_l
53532
5858
422442
Harel_Group_Logo
hever

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מתוך הבלוג שלנו

מרכז ידע
b4sa@U@hET_cruxe

הפרעות תפקודיות במערכת הלעיסה

(TMD – Temporomandibular Disorders) הפרעות תפקודיות במערכת הלעיסה, פוגעות במפרקי הלעיסה, בשרירי הלעיסה או בשניהם. כאבי שיניים נחשבים כגורם הראשי לכאבים באזור הפה והפנים ומיד

קרא עוד »
small_c_popup.png

לא שווה לעזוב מבלי לקבל את ההטבה הזאת

בדיקת רופא, צילומי נשך וצילום פנורמלי - חינם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן