ClickCease

הרדמה מקומית שיניים

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

הרדמה דנטלית מקומית

הידעת ש 43 אחוז מהאמריקאים נמנעים מללכת לרופא השיניים בגלל חרדה, ייתכן שתהיה מעוניין ללמוד על הרדמה דנטלית מקומית. על פי מחקר של איגוד רופאי השיניים האמריקאי, יש סיכוי גבוה יותר שישראלים יבצעו עבודת שיניים מאשר אמריקאים. אחת הסיבות לכך עשויה להיות שרופאי שיניים ישראלים נוטים יותר להשתמש בהרדמה דנטלית מקומית, שמייתרת את הצורך בזריקות קהות ומשאירה אותך ער במהלך הפגישה שלך. אם אתה מחפש דרך להתגבר על הפחד שלך מרופא השיניים, שאל את רופא השיניים שלך לגבי שימוש בהרדמה דנטלית מקומית. אתה עשוי להיות מופתע עד כמה קל לקבל את הטיפול שאתה צריך מבלי להתמודד עם כאב או אי נוחות.

 

סוגי ההרדמה הדנטלית הקיימים

ישנם מספר סוגים שונים של הרדמה דנטלית זמינים, והבחירה הטובה ביותר עבור מטופל מסוים תהיה תלויה במספר גורמים. לדוגמה, הרדמה מקומית משמשת בדרך כלל להליכים שאינם פולשניים מדי, כגון ניקוי שיניים או סתימות. מצד שני, הליכים פולשניים יותר, כגון טיפולי שורש או עקירות שיני בינה, עשויים לדרוש שימוש בהרדמה כללית. בתוך שתי הקטגוריות העיקריות הללו, ישנם תתי סוגים נוספים של הרדמה שניתן להשתמש בהם. לדוגמה, הרדמה מקומית יכולה להיות אקטואלית, כלומר היא מרדימה רק את פני הפה, או הסתננות, שמרדימה שטח גדול יותר. הרדמה כללית, בינתיים, יכולה להיות בשאיפה (כגון תחמוצת חנקן) או בהזרקה. עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות, חשוב להתייעץ עם רופא שיניים מוסמך כדי לקבוע איזה סוג של הרדמה מתאים לך.

 

למה לצפות במהלך הפגישה שלך עם הרופא

בפגישה הראשונה שלך, רופא השיניים שלך ישאל על ההיסטוריה הרפואית שלך וכל התרופות שאתה נוטל כעת. הם גם ישאלו על הרגלי בריאות הפה שלך, כגון התדירות שבה אתה מצחצח ומשתמש בחוט דנטלי. לאחר שהם אספו את המידע הזה, הם יבחנו את הפה, השיניים והחניכיים שלך. הם עשויים להשתמש במראה קטנה או בבדיקה כדי להתבונן מקרוב בשיניים ובחניכיים שלך. הם עשויים גם לקחת צילומי רנטגן כדי לבדוק אם יש בעיות שלא ניתן לראות בעין בלתי מזוינת. לאחר הבדיקה, רופא השיניים שלך ידון איתך בממצאיו ויפתח תוכנית טיפול בהתאם. בהתאם לחומרת בעיות השיניים שלך, ייתכן שיהיה עליך לקבוע פגישות נוספות להמשך טיפול. עם זאת, גם אם אינך זקוק לטיפול באופן מיידי, רופא השיניים שלך יכול לעזור לך למנוע בעיות שיניים עתידיות על ידי ללמד אותך על הרגלים טובים לבריאות הפה.

 

היתרונות של הרדמה מקומית

הרדמה מקומית מרדימה אזור מסוים בפה מבלי להשפיע על ההכרה. משמעות הדבר היא שתהיה ער לטיפול, אך האזור הממוקד לא יהיה רגיש לכאב. הרדמה מקומית משמשת למגוון הליכים דנטליים, כולל סתימות, טיפולי שורש ועקירות. ישנם מספר יתרונות של הרדמה מקומית שהופכים אותה לבחירה המועדפת על מטופלים רבים. ראשית, זה יעיל ביותר בהקהה של אזור הטיפול. שנית, ההשפעות של הרדמה מקומית חולפות מהר יחסית, כך שלא תצטרכו לדאוג לתחושת עצבנות או חוסר התמצאות לאחר ההליך. לבסוף, הרדמה מקומית בטוחה מאוד ובעלת סיכון נמוך לסיבוכים. שוחח עם רופא השיניים שלך כדי לראות אם הרדמה מקומית מתאימה לך.

 

איך להתכונן לפגישה שלך

קביעת תור לרופא שיניים הוא צעד חשוב בשמירה על בריאות הפה. אבל מה עליך לעשות כדי להתכונן לפגישה שלך? ראשית, הקפידו לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי ביסודיות. זה יעזור לרופא השיניים לקבל תצוגה ברורה של השיניים והחניכיים שלך. שנית, אסוף כל מידע שרופא השיניים עשוי להזדקק לו, כגון כרטיס ביטוח השיניים שלך או רשימה של כל תרופות שאתה נוטל. לבסוף, היה מוכן לשאול שאלות ולרשום הערות במהלך הפגישה שלך. על ידי נקיטת צעדים אלה, אתה יכול לעזור להבטיח שתור רופא השיניים שלך יהיה פרודוקטיבי ואינפורמטיבי.

 

כיצד להרגיע ילד לפני הרדמה מקומית

ילדים רבים חווים חרדה לפני הרדמה מקומית, בין אם מדובר בהליך דנטלי פשוט ובין אם מדובר בניתוח מעורב יותר. ישנם מספר דברים שאתה יכול לעשות כדי לעזור לילד שלך להרגיש רגוע יותר לפני ההליך. ראשית, חשוב להיות כנים עם ילדכם לגבי מה שיקרה במהלך ההליך. הסבירו שהם ירגישו "צביטה קטנה" ואז הם ירגישו ישנוניים לזמן מה. תן להם לדעת שאתה תהיה שם איתם כל הזמן. זה יכול גם להועיל להראות לילדך כמה תמונות או סרטונים של ילדים אחרים שמקבלים הרדמה מקומית. זה יכול לעזור לנרמל את החוויה ולהפוך אותה לפחות מפחידה. לבסוף, שקלו לילדכם לתרגל כמה תרגילי נשימה עמוקה מראש. זה יכול לעזור להרגיע את העצבים שלהם ולהקל עליהם להיכנס להרדמה. עם מעט הכנה, תוכלו לעזור לילדכם לחוות חוויה חיובית לפני ההרדמה המקומית.

 

10 שאלות נפוצות על הרדמה מקומית בשיניים

1. מהי הרדמה מקומית של שיניים? 

הרדמה מקומית היא סוג של חומר הרדמה המרדים אזור מסוים בגוף. במקרה של הרדמה דנטלית, הגורם המקהה מוזרק לחניכיים סביב השיניים. זה מבטל את הצורך במחטים ושומר אותך ער במהלך הפגישה שלך

.2. כיצד פועלת הרדמה דנטלית מקומית? 

הרדמה דנטלית מקומית פועלת על ידי חסימת דחפים עצביים באזור שבו היא מוזרקת. זה מונע את שליחת אותות כאב למוח, מה שמאפשר לבצע עבודה על השיניים מבלי להרגיש כל כאב.

3. האם הרדמה מקומית של שיניים בטוחה? 

כן, הרדמה מקומית של שיניים בטוחה בשימוש נכון. חשוב לוודא שאתם פונים לרופא שיניים מוסמך שיש לו ניסיון בשימוש בחומרי הרדמה מסוג זה.

4. האם אוכל או לשתות לאחר קבלת הרדמה מקומית? 

תוכל לאכול ולשתות כרגיל לאחר הרדמה מקומית. עם זאת, עליך להימנע משתיית כל דבר חם או מוגז עד שאפקט ההקהה פג

.5. כמה זמן נמשכת חוסר התחושה באיזור?

 חוסר התחושה יימשך בדרך כלל מספר שעות לאחר קבלת הרדמה דנטלית מקומית. חשוב להימנע מלעיסת מזונות קשים או פריכים עד שהחוסר תחושה פג כדי להימנע מפגיעה בשיניים.

6. האם הרדמה מקומית מכוסה בביטוח? 

רוב חברות הביטוח יכסו לפחות חלק מעלות ההרדמה המקומית. עם זאת, עדיף תמיד לבדוק עם ספק הביטוח הספציפי שלך כדי לראות מה מכוסה.

7. כמה עולה הרדמה מקומית? 

העלות של הרדמה מקומית יכולה להשתנות בהתאם לרופא השיניים ולסוג חומר ההרדמה בשימוש. עם זאת, זה בדרך כלל פחות יקר מאשר הרדמה כללית.

8. מהן תופעות הלוואי של הרדמה מקומית של שיניים? 

תופעת הלוואי השכיחה ביותר של הרדמה מקומית היא חוסר תחושה זמני באזור המטופל. תופעות לוואי אפשריות אחרות כוללות נפיחות, חבורות וכאבים באתר ההזרקה. תופעות הלוואי הללו הן בדרך כלל קלות וחולפות תוך מספר ימים.

9. מהם הסיכונים של הרדמה דנטלית מקומית? 

הסיכונים של הרדמה דנטלית מקומית הם בדרך כלל נמוכים מאוד. עם זאת, כמו בכל הליך רפואי, תמיד קיים סיכון קטן לסיבוכים. הסיבוך הפוטנציאלי החמור ביותר הוא תגובה אלרגית לחומר ההרדמה. זה יכול לגרום לקשיי נשימה, נפיחות בפנים ובגרון וסחרחורת. אם אתה חווה אחד מהתסמינים הללו, עליך לפנות מיד לטיפול רפואי.

10. איך בוחרים רופא שיניים להרדמה מקומית? 

בבחירת רופא שיניים להרדמה מקומית חשוב למצוא מישהו שמנוסה בשימוש בחומרי הרדמה מסוג זה. כדאי גם לוודא שרופא השיניים מוסמך לבצע את ההליך הדרוש לך. 

רופאי השיניים ד"ר בוחניק וצוותו מומחים במתן הרדמה דנטלית מקומית. המרפאה גאה להציע מגוון רחב של שירותי רפואת שיניים, החל מבדיקות שגרתיות ועד להליכים קוסמטיים נרחבים. בין אם אתה מטופל חדש או חוזר, הצוות שלנו ידאג שתרגיש בנוח ומיודע לגבי אפשרויות הטיפול שלך. אנו מקבלים את רוב פוליסות הביטוח הגדולות, ומציעים גם תוכניות מימון נוחות. המטרה שלנו היא לספק לך את רפואת השיניים האיכותית ביותר הקיימת בסביבה מרגיעה ונוחה. צור קשר עוד היום לתיאום פגישה!

 

מסקנה:

אם אתם זקוקים להליך דנטלי המצריך הרדמה מקומית, אנו ממליצים בחום לפנות למרפאת רשת השיניים של ד"ר בוחניק. צוות המקצוענים שלו יוכל לסייע לכם ללוות אתכם לאורך כל התהליך ולדאוג שתהיה לכם חוויה חיובית. תודה שקראת!

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן