ClickCease

הרמת סינוס החלמה

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

החלמה לאחר ניתוח הרמת סינוס

ניתוח הרמת סינוס הוא הליך נפוץ המבוצע להגדלת גובה הסינוס המקסילרי. לרוב זה הכרחי על מנת להכניס שתלים דנטליים בלסת העליונה. הניתוח כולל ביצוע חתך ברקמת החניכיים ולאחר מכן הרמת קרום הסינוס. זה יוצר מרווח קטן בין הממברנה לעצם הלסת, שלתוכו ניתן להניח חומר השתלת עצם. 

ההחלמה מניתוח הרמת סינוס היא בדרך כלל פשוטה מאוד. רוב המטופלים חווים מעט כאב ונפיחות במשך מספר ימים לאחר ההליך, אך ניתן לטפל בכך בקלות באמצעות תרופות ללא מרשם. 

חשוב להימנע מנשיפת האף או התעטשות בעוצמה לפחות שבועיים לאחר הניתוח, מכיוון שהדבר עלול לעקור את חומר השתל. רוב החולים מסוגלים לחזור לפעילות הרגילה תוך שבוע או שבועיים. במקרים מסוימים, עשויים לחלוף מספר חודשים עד שחומר השתל ישתלב במלואו עם עצם הלסת. עם זאת, לאחר השלמת הריפוי, המטופלים יכולים ליהנות מיכולת חדשה ללעוס ולדבר בקלות.

אם אתם שוקלים ניתוח הרמת סינוס, חשוב להתייעץ עם כירורג פה מנוסה. לד"ר בוחניק וצוותו ניסיון רב בביצוע הליך זה ויכולים לענות על כל שאלה שיש לך. צור קשר עוד היום לקביעת פגישת ייעוץ חינם. 

 

למה לצפות במהלך תהליך ההחלמה

ייתכן שאתה תוהה למה לצפות במהלך תהליך ההחלמה. הנה כמה דברים שאתה יכול לצפות להם:

  1. בימים הראשונים, סביר להניח שתחווה קצת נפיחות וחבורות סביב אתר החילוץ. זה נורמלי וייפתר מעצמו.
  2. ייתכן גם שיש לך קצת דימום ממקום החילוץ. שוב, זה נורמלי ואמור להיפתר תוך מספר ימים.
  3. תצטרך למעט מפעילות מאומצת בימים הראשונים שלאחר הניתוח, אבל אתה יכול לאט לאט לחזור לפעילות הרגילה שלך ככל שתתחיל להרגיש טוב יותר. תלוי בכמה שיניים נעקרו ובמצב הכללי של הפה שלך, הריפוי יכול להימשך בין מספר ימים לשבועיים.
  4. הקפידו לעקוב אחר הוראות רופא השיניים לטיפול לאחר הניתוח, כולל צחצוח ושימוש בחוט דנטלי בזהירות והימנעות ממזונות קשים או פריכים.

אם יש לך שאלות או חששות במהלך ההחלמה, האתה מוזמן לפנות אלינו לרשת מרפאת שיניים של ד"ר בוחניק, צוות המרפאה ישמחו לעזור להבטיח שתהיה לך החלמה חלקה ומוצלחת.

איך לטפל בעצמך לאחר הניתוח

חשוב לדאוג לעצמך לאחר הניתוח. כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לעזור להתאוששות שלך הם: לנוח הרבה, לאכול מזון בריא ולקחת את התרופות שלך כפי שנקבע. כדאי גם להימנע מפעילות מאומצת, אלכוהול ועישון. אם אתה חווה כאב, אדמומיות, נפיחות או דימום, הקפד לפנות מיד לרופא או לרופא השיניים. זמני ההחלמה משתנים בהתאם לסוג הניתוח שעברת, לכן הקפד לעקוב אחר הוראות הרופא שלך. עם קצת טיפול עצמי, אתה תהיה בדרך להחלמה מלאה תוך זמן קצר.

שיטות לשיכוך כאב

קיימות שיטות רבות לשיכוך כאבים, והטובה ביותר עבורך תהיה תלויה בסוג וחומרת הכאב שלך. אם יש לך כאב קל, תרופות ללא מרשם כגון איבופרופן או פרצטמול יכולות להיות יעילות. לכאב חמור יותר, ייתכן שתזדקק לתרופות מרשם. כמה משככי כאבים בשימוש נפוץ כוללים אופיואידים, NSAIDs וקורטיקוסטרואידים. בנוסף לטיפול תרופתי, טכניקות אחרות כמו טיפול בחום, עיסוי ודיקור יכולות גם להועיל בהקלה על הכאב. אם אתם מתמודדים עם כאב כרוני, חשוב לעבוד עם ספק שירותי בריאות כדי לפתח תכנית טיפול מקיפה הכוללת גם טיפולים תרופתיים וגם טיפולים לא תרופתיים. עם גישת הטיפול הנכונה, תוכל למצוא הקלה בכאב שלך ולשפר את איכות חייך.

מאכלים שכדאי לאכול ולהימנע

מניתוח הרמת סינוס הוא הליך ניתוח פה שכיח המבוצע כדי לתקן בעיות בסינוסים. הניתוח כולל הרמת קרום הסינוס והנחת חומר השתלת עצם באזור. זה יכול לעזור לשפר שתלים דנטליים והליכי שיניים אחרים. לאחר הניתוח, חשוב לאכול את המזונות הנכונים ולהימנע ממזונות שעלולים לגרום לבעיות. מזונות לאכול כוללים: פירות וירקות רכים, פירה, ביצים, גבינה, יוגורט, דגים, עוף ואורז. מזונות שיש להימנע מהם כוללים: פירות וירקות קשים, אגוזים, זרעים, פופקורן, צ'יפס, לחמים פריכים וממתקים דביקים. על ידי אכילת המזונות הנכונים והימנעות ממזונות שעלולים לגרום לבעיות, אתה יכול לעזור להבטיח ניתוח מוצלח והחלמה מהירה.

פעילויות שיש להימנע

מהן לאחר ניתוח הרמת סינוס, חשוב להימנע מפעילויות שיפעילו לחץ מיותר על עצמות הריפוי והחתכים. זה כולל הימנעות מפעילות מאומצת, כמו ריצה או הרמת חפצים כבדים. בנוסף, חשוב להימנע מנשיפת אף לפחות שבועיים לאחר הניתוח, מכיוון שהדבר עלול לעקור את העצם המושתלת ולגרום לדימום. עישון גם מונע, מכיוון שהוא יכול לעכב את הריפוי ולהגביר את הסיכון לזיהום. אם עברת ניתוח הרמת סינוס, עדיף להקפיד על פעילויות עדינות ולקחת דברים בקלות במשך כמה שבועות בזמן שהגוף שלך מתרפא. על ידי ביצוע הנחיות אלה, תוכל לעזור להבטיח התאוששות מוצלחת.

מתי לפנות שוב לרופא השיניים

לאחר ניתוח הרמת סינוס, חיוני לפנות שוב לרופא השיניים לקביעת תור למעקב. פגישה זו תסייע להבטיח שהניתוח הצליח ושהמטופל מתרפא כראוי. פגישת המעקב תיתן גם לרופא השיניים הזדמנות לבדוק את השתלים ולוודא שהם מאובטחים. ברוב המקרים, רופא השיניים ימליץ למטופל לחזור לבדיקה שישה עד שמונה שבועות לאחר הניתוח. עם זאת, ייתכן שחלק מהחולים יצטרכו להיראות בתדירות גבוהה יותר בהתאם למצבם האישי. אם עברת ניתוח הרמת סינוס, הקפד לקבוע פגישת מעקב עם רופא השיניים שלך כדי שתוכל להבטיח תוצאה מוצלחת.

הנחיות לאחר הטיפול 

הרמת סינוס היא הליך כירורגי המבוצע להעלאת מפלס רצפת הסינוס והגדלת גובה עצם המכתשית על מנת לבצע שתלים דנטליים. הסינוסים ממוקמים משני צידי האף, מעל השיניים העליונות. הם מלאים באוויר ומצופים בשכבה דקה של קרום רירי. לעיתים קרובות יש צורך בהרמת סינוס כאשר אין מספיק גובה עצם בלסת העליונה להשתלות שיניים. זה עשוי לנבוע ממחלת חניכיים, אובדן שיניים או ניוון טבעי המתרחש עם הגיל. המטרה של הרמת סינוס היא לספק בסיס חזק להשתלות שיניים על ידי הגדלת כמות העצם הזמינה.

לאחר הרמת סינוס, חשוב לעקוב אחר הוראות הטיפול של רופא השיניים. זה עשוי לכלול שימוש בשטיפה במי מלח כדי לשמור על האזור נקי וללא זיהום. יתכן ותקבל הוראה ליטול אנטיביוטיקה ותרופות נגד כאבים לפי הצורך. חשוב להימנע מלנשוף את האף חזק מדי או להתעטש דרך הפה לפחות שבועיים לאחר הניתוח. בנוסף, עליך להימנע מקשיות, עישון ופעילות גופנית נמרצת במהלך תקופה זו. ביצוע הוראות אלה יסייע להבטיח תוצאה מוצלחת מניתוח הרמת הסינוס שלך.

מה עושים?

אם יש לך שאלות או חששות לגבי החלמתך, אנא אל תהסס לפנות למרפאת רשת השיניים של ד"ר בוחניק לייעוץ חינם. צוות רופאי השיניים המנוסים שלנו ישמח לספק לך את כל המידע הדרוש לך כדי להחלים כראוי וליהנות מהשתלים הדנטליים החדשים שלך.

רשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק, עם שלושים שנות ניסיון של טיפולים מקצועיים ממיטב רופאי השיניים בארץ, בפריסה ארצית ועם אלפי מטופלים מרוצים. רשת מרפאות השיניים הינה מרפאות פרטיות, שעובדות בשיתוף פעולה עם כל חברות הביטוח הגדולות בארץ, במחירים נוחים ובשירות מעולה. אתם מוזמנים ליצור קשר עכשיו!

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן