ClickCease

השתלת שיניים ביום אחד

טיפול בעזרת שתלים נותן מענה במגוון מקרים כגון: אובדן שיניים בגין תאונה או חבלה כלשהי, במקרים שבהם יש צורך לעקור את השיניים של האדם בשל סיבות שונות ועוד. בעבר, הפתרון היחיד שמוצע לשיניים חסרות היה שיניים תותבות. אך שיניים תותבות לא היו תמיד פתרון יעיל הן מבחינה אסתטית והן מבחינת נוחות השימוש בהן, שכן היה צריך להרכיב אותן על גבי הלסת ולהסירן במידת הצורך. שתלים דנטליים מהווה פתרון יעיל יותר, איכותי יותר ואסתטי יותר, ולכן זהו הפתרון המועדף בימינו. כיום ניתן למצוא תהליך השתלת שיניים ביום אחד, ואחד היתרונות המשמעותיים יותר שלו הוא שאין צורך לחכות פרק זמן משמעותי עד סיום הטיפול.

מהי השתלת שיניים ביום אחד?

השתלת שיניים ביום אחד היא תהליך השתלה שכשמו כן הוא אורך יום אחד בלבד. השתלה זאת דורשת לכל היותר מפגש אחד. זמן ההחלמה מטיפול זה לוקח מספר ימים והוא מספק תוצאות איכותיות לטווח ארוך. מדובר על הליך שמתאים למי שמעוניין לקבל תוצאות מהירות תוך זמן קצר, וכן מי שסובל מעששת, ריקבון או מחלות חניכיים אשר גרמו לאובדן שיניים. כמו כן, מדובר על תהליך זול יותר מתהליך השתלת שיניים רגילה.

השתלת שיניים ביום אחד מהווה מגמה חדשה שהחלה לצבור תאוצה רק בשנים האחרונות. מדובר על הליך המאפשר להחליף כמה שיניים חסרות או אפילו להחליף את כל השיניים בפה בזמן קצר. אם אדם מעוניין לעבור את התהליך ולחסוף מעצמו שורה של ניתוחים כואבים, עליו להתייעץ עם רופא שיניים מקצועי ומנוסה בכדי לברר האם הטיפול מתאים לו.

לא מעט אנשים תוהים האם כדאי לבחור בשיטת השתלת שיניים ביום אחד או שמא כדאי להם לבחור בשיטת ההשתלה המסורתית יותר.

כיצד אפשר לדעת האם תהליך השתלת שיניים ביום אחד מתאים לכם?

אם אתם מעוניינים לערוך את הליך השתלת שיניים ביום אחד, עליכם לבצע בדיקות התאמה שונות אשר כוללות דיאגנוזה מקיפה, צילום סיטי של חלל הפה, צילום רנטגן של הלסתות ועוד. כל הבדיקות הללו יסייעו  לרופא שלכם לקבוע היכן בדיוק להניח את השתלים. לאחר שעוברים את כל הבדיקות מגיעים לפגישת התייעצות עם הרופא ובה הרופא מחליט מהו אופן הטיפול, מהו המחיר של הטיפול וכדומה. כמו כן, הרופא יספר להם האם יש סיכונים בתהליך וכן מהן תופעות הלוואי שלו. 

התנאים להשתלת שיניים ביום אחד

לא כל אחד יכול לבצע טיפול השתלת שיניים ביום אחד. הנה כמה תנאים שצריכים להתקיים בכדי שתהיה אפשרות לבצע את הפרוצדורה הזו:

  • נפח עצם –  יש צורך בנפח עצם משמעותי כדי לבצע השתלת שיניים ביום אחר. מדובר על תנאי שלא תמיד מתקיים ובמיוחד אם עוקרים שיניים רבות בשל זיהומים, דלקות או ספיגת עצם. או אז אין די נפח עצם כדי לבצע את ההשתלה. לדוגמה, מטופלים הזקוקים לניתוח הרמת רצפת הסינוס אינם יכולים לבצע השתלת שיניים. 
  • איכות העצם – איכות העצם חשובה לא פחות מהנפח, כאשר קיימת העדפה לעצם צפופה. אנשים רבים סובלים מעצם לסת דלילה שמצבה אינו מאפשר להם לבצע את ההשתלה. 
  • קיום שתלים ארוכים – על מנת לבצע את תהליך השתלת השיניים, יש צורך לוודא שניתן להחדיר שתלים ארוכים במיוחד.כדי להשיג את היציבות הראשונית הנדרשת לצורך השתלת השתלים, יש צורך בשתלים אלה.
  • שתלים בעלי יכולת עיגון טובה – תנאי נוסף להשתלה  הוא שימוש בשתלים מיוחדים שיש להם יכולת עיגון מיידית טובה. רופא השיניים צריך להכיר את השתלים בעלי כח ההתנגדות המתאים לצורך השתלה ביום אחד, על מנת לבחור בהם. שטח הפנים המחוספס של הטיטניום המצוי בשתלים הללו יעודד את החיבור הביולוגי מהיר יותר עם תאי העצם, אך חשוב לדעת כי החספוס עצמו עלול להוות פתח להצטברות של חיידקים וזיהומים עתידיים. מסיבה זו, חשוב מאוד לבחור ברופא שיניים שיודע בדיוק איזה שתל לבחור להשתלה מעין זאת, על מנת שמצד אחד ההשתלה אכן תהיה אפקטיבית, אך מצד שני המטופל לא יפתח זיהום כלשהו בשל הצטברות חיידקים.
  • היעדר עומס על השיניים – לפני שמבצעים את ההשתה חשוב לוודא שאין תופעות המעמיסות על השיניים או גורמות למתח של שרירי הלעיסה. אחת התופעות הנפוצות יותר היא חריקת שיניים. ישנם לא מעט אנשים אשר סובלים מחריקות שיניים. החריקות יוצרות מצב בעייתי שלא פעם אינו מאפשר את השתלת השיניים המיידית ועל כן, יש צורך לבחון את מצבו של מטופל סובל מחריקות שיניים כדי לבדוק האם יש אופציה לבצע את ההשתלה המדוברת או שמא אין אופציה שכזאת.
  • ללא גורמי סיכון – יש צורך לבדוק  העדר גורמי סיכון שונים לרבות: עישון כבד שמהווה מכשול לתהליך הקליטה של השתל וזאת בשל ההפחתה באספקת הדם או מחלת סוכרת בלתי מאוזנת שעלולה לפגוע בתהליך ריפוי פצעים. אם אתם מעשנים כבדים או אם אתם חולים בסוכרת לא מאוזנת, סביר להניח שלא תהיה לכם אפשרות לבצע את תהליך ההשתלה  ויש לבדוק זאת מול רופא שיניים המומחה בתחום ההשתלות.
  • איזון הוא שם המשחק – תנאי נוסף להשתלה הוא צורך באיזון המנשך ובסגר פה מאוזן. כלומר, אם אצל המטופל סגר הפה אינו מאוזן וכן אין לו איזון באזור המנשך, לא תהיה אפשרות לפזר את העומס והכוחות אצלו באופן שווה על כל שתל ועל כן, התהליך יהיה פחות מוצלח.
  • שלם ולא בודד – העמסה מיידית של לסת שלמה עדיפה על העמסה של שתלים בודדים.
  • מומחיות היא שם המשחק – השילוב בין הטיפול הכירורגי והשיקומי בו זמנית מהווה לעיתים מכשול וזאת בשל העובדה שלא תמיד הכירורג יכול לבצע עבודה שיקומית מתאימה. כדי להשיג תוצאה מדויקת ואסתטית, לרוב יהיה כדאי לבצע השתלת שיניים בשיטה הרגילה. אם בוחרים בכל זאת לבצע את ההשתלה בשיטת השתלה ביום אחד, יש לוודא כי ישנה התאמה מוחלטת לתהליך וכי הוא מתבצע על ידי רופא שיניים מומחה מאוד בתחום הכירורגי והשיקומי של התהליך כאחד.
  • היו נכונים לשנות את הרגלי האכילה לתקופה מסוימת – לאחר השתלת השיניים יהיה צורך לעבור לאכילת מזונות רכים למשך חודש וחצי לפחות, עד שיושלם תהליך הריפוי של חלל הפה. 

החלמה לאחר השתלת שיניים ביום אחד

אדם שעבר את הליך השתלה ביום אחד, צריך לעבור תהליך שיקומי כדי לרפא את השיניים שלו ולהשלים את תהליך השתלת השיניים. השיקום יתבצע באמצעות תותבת היברידית. מדובר על פרוטזות אשר מבריגים לתוך השתל. הפרוטזות נשארות קבועות ויציבות והן משפרות באופן ניכר את התפקוד של השיניים. בהשוואה לשיניים תותבות רגילות שאינן יציבות וזזות במהלך אכילה ודיבור, הפרוטזות ההיברידיות נשארות מקובעות במקומן והן מאפשרות הסתגלות מהירה במיוחד. כמו כן, התותבות המדוברות מתאימות גם למטופלים שהשיניים שלהם מצויות בסיכון.

חשוב מאוד לאחר ההחלמה לשמור על הניקיון של השתלים ושל הפרוטזות באמצעות מבקשת היגיינית.

היכן כדאי לבצע השתלת שיניים ביום אחד?

מכיוון שמדובר על תהליך שדורש מקצועיות רבה ודיוק רב, אין ספק שחשוב מאוד לבצע את הליך השתלת שיניים ביום אחד רק במרפאת שיניים מקצועית, אצל רופא שיניים מומלץ המומחה בתחום זה. בסופו של דבר, מדובר על השקעה כלכלית בתהליך חדש באופן יחסי ועל כן, יש לברר היטב איזה רופא שיניים ידוע כמומלץ בתחום זה, באיזו מרפאה הכי כדאי לבצע את ההליך וגם לאסוף כמה המלצות מלקוחות מרוצים. 

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בהסדר עם כל חברות הביטוח

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן