ClickCease

חומר להלבנת שיניים

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

אולי חשבת על הלבנת שיניים בשלב מסוים בזמן האחרון? ייתכן שראיתם פרסומת למוצר הלבנה או הסתקרנתם ממישהו עם שיניים בהירות מהרגיל. הלבנת שיניים יכולה להגביר את הביטחון העצמי שלך, לגרום לך להיראות צעיר יותר ובאופן כללי לשפר את המראה שלך. אבל לפני שאתם מתחילים לקנות מוצר הלבנה, חשוב להבין את סוגי החומרים השונים הקיימים וכיצד הם פועלים.

ישנם שני סוגים עיקריים של חומרים המשמשים להלבנת שיניים: חומרי הלבנה וחומרי שוחקים. חומרי הלבנה, כגון מי חמצן, פועלים על ידי פירוק כתמים למולקולות קטנות יותר שנספגות לאחר מכן באמייל השן. חומרים שוחקים, לעומת זאת, מסירים פיזית כתמים משטח השיניים. הסוג הנפוץ ביותר של חומר שוחקים בשימוש במוצרי הלבנה הוא סודה לשתייה.

בעת בחירת מוצר הלבנה, חשוב לקחת בחשבון את המטרות שלך ואיזה סוג של תוצאות אתה מחפש. אם אתה רוצה להשיג תוצאות דרמטיות במהירות, חומרי הלבנה עשויים להיות האפשרות הטובה ביותר עבורך. עם זאת, אם אתה מחפש גישה עדינה יותר שלא תפגע באמייל השן שלך, חומרי שוחקים עשויים להיות בחירה טובה יותר. לא משנה באיזה מסלול תבחר, הקפד לעקוב אחר ההוראות בקפידה ולהתייעץ תמיד עם רופא השיניים שלך לפני תחילת כל משטר הלבנה.

הדרך הטובה ביותר להשיג תוצאות ארוכות טווח היא לשלב גם חומרי הלבנה וחומרי שוחקים. גישה זו תיתן לך את התוצאות המהירות והדרמטיות ביותר. עם זאת, חשוב להשתמש במוצרים אלו במשורה ולפעול תמיד בקפידה על ההוראות כדי למנוע נזק לשיניים.

אם אתם מחפשים אפשרות הלבנה עדינה יותר, ישנן מספר שיטות טבעיות שתוכלו לנסות. שיטה פופולרית אחת היא שימוש בתותים. חומצה מאלית בתותים פועלת כחומר הלבנה טבעי ויכולה לעזור להבהרת השיניים. אפשרות נוספת היא שימוש בסודה לשתייה מעורבת במים כמשחה שוחקת. כל שעליך לעשות הוא לשפשף את המשחה על השיניים ולהניח לה לשבת כמה דקות לפני השטיפה. שיטות טבעיות אלו עשויות לקחת זמן רב יותר כדי לראות תוצאות, אך הן עדינות ואינן יפגעו באמייל השן שלך.

לא משנה באיזו שיטה תבחר, הקפד להתייעץ עם רופא שיניים לפני תחילת כל פעולת הלבנה. ברשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק תוכל למצוא רופאי שיניים מנוסים, שיוכלו לעזור לך לבחור את השיטה הטובה ביותר עבור הצרכים האישיים שלך ולוודא שאתה משתמש במוצרים בצורה בטוחה.

 

הלבנת שיניים בישראל – במרפאות רשת שיניים

הלבנת שיניים היא תהליך הפיכת השיניים לבהירות ובהירות יותר. ישנם שני סוגים של הלבנת שיניים – טיפולים במשרד ובבית. טיפולים במשרד משתמשים בריכוז גבוה של חומרי הלבנה כדי להפוך את השיניים שלך לבנות יותר. טיפולים בבית משתמשים בריכוז נמוך יותר של חומרי הלבנה ואתם עושים זאת בבית עם מגשים מותאמים אישית המתאימים על השיניים. שתי השיטות משתמשות בחומר הלבנה, כגון מי חמצן או קרבמיד חמצן, כדי לפרק את הכתמים על השיניים. השיניים עשויות להיות רגישות לאחר ההלבנה, אך בדרך כלל זה חולף לאחר זמן מה. אם אתה חווה תופעות לוואי חמורות כלשהן, כמו רגישות חמורה בשיניים או גירוי בחניכיים, עליך לדבר עם רופא השיניים על כך, ואתה מוזמן ליצור קשר עם המרפאה של רשת שיניים

הלבנת שיניים יכולה להעניק לך חיוך בהיר יותר ולגרום לך להיראות צעיר יותר. אם ברצונך להלבין את השיניים, אנו ממליצים לפנות למרפאת רשת השיניים של ד"ר בוחניק בישראל, אנחנו מציעים מגוון טיפולים שבטוח יגרמו לחיוך שלך להאיר.

 

מהי הלבנת שיניים וכיצד היא פועלת?

הלבנת שיניים היא תהליך המשתמש במוצרי הלבנה כדי להסיר כתמים ושינויי צבע מהשיניים. החומר הפעיל ברוב מוצרי ההלבנה הוא מי חמצן, המתפרק למים ולחמצן כאשר הוא בא במגע עם השיניים. לאחר מכן, מולקולות החמצן חודרות לאמייל השן, וגורמות לכתמים לדהות, בדומה לחומר חימצון שגורם לשיער לקבל גוון בהיר. 

על אף שהלבנת שיניים יכולה להתבצע בבית או אצל רופא שיניים. מכל מקום חשוב לדעת שערכות בבית משתמשות בדרך כלל בריכוזים נמוכים יותר של מי חמצן, בעוד שבטיפולים מקצועיים משתמשים בריכוזים גבוהים יותר. טיפולים מקצועיים כוללים בדרך כלל שימוש באור קר או בלייזר כדי להאיץ את תהליך ההלבנה. ברוב המקרים הלבנת שיניים בטוחה ויעילה. עם זאת, זה יכול לגרום לתופעות לוואי זמניות, כגון רגישות בשיניים וגירוי חניכיים. חשוב להקפיד על ההוראות ולא להשתמש יתר על המידה במוצרי ההלבנה.

סוגי הלבנת שיניים

בכל הנוגע להלבנת שיניים, קיימות מגוון אפשרויות. בעוד ששיטות מסוימות יעילות יותר מאחרות, סוג הלבנת השיניים המתאים לך יהיה תלוי בתקציב שלך ובהעדפותיך האישיות. להלן סקירה קצרה של כמה מהסוגים הפופולריים ביותר של הלבנת שיניים:

אחת השיטות הפופולריות להלבנת שיניים היא הלבנה. זה כרוך בשימוש בחומר הלבנה, כגון מי חמצן, כדי להסיר כתמים מהשיניים. הלבנה יכולה להתבצע בבית או במשרד רופא שיניים, והיא נחשבת בדרך כלל לאחת השיטות היעילות ביותר להלבנת שיניים. עם זאת, זו יכולה להיות גם אחת האפשרויות היקרות ביותר.

שיטה פופולרית נוספת להלבנת שיניים היא ציפוי. ציפויים הם חתיכות חרסינה דקיקות המוצמדות למשטח הקדמי של השיניים. הם משמשים לכיסוי שיניים מוכתמות או דהויות, וניתן להשתמש בהם גם כדי לשנות את הצורה או הגודל של השיניים. פורנירים נחשבים בדרך כלל ליקרים יותר מהלבנה, אך הם יכולים גם להחזיק מעמד זמן רב יותר.

אם אתם מחפשים אפשרות זולה יותר, מומלץ לשקול מוצרים להלבנת שיניים ללא מרשם. מוצרים אלה מכילים בדרך כלל חומרי הלבנה, כגון מי חמצן, וניתן למצוא אותם ברוב בתי המרקחת. למרות שהם אינם יעילים כמו טיפולים מקצועיים, הם עדיין יכולים לעזור להסיר חלק מהכתמים מהשיניים.

 

 הליכי הלבנת שיניים

ישנם כמה סוגים שונים של הליכי הלבנת שיניים שאתה יכול לבחור מהם. סוג ההליך שתבחר יהיה תלוי בתקציב שלך ובהעדפותיך האישיות. להלן סקירה קצרה של כמה מהליכי הלבנת השיניים הפופולריים ביותר: הלבנת שיניים במרפאה היא אחד מהליכי הלבנת השיניים הפופולריים ביותר. הליך מסוג זה מתבצע במשרד רופא שיניים, והוא משתמש בריכוזים גבוהים של חומרי הלבנה כדי להלבין את השיניים. הלבנה במשרד נחשבת בדרך כלל לאחת השיטות היעילות ביותר להלבנת שיניים, אך היא גם יכולה להיות אחת האפשרויות היקרות ביותר.

ערכות הלבנה בבית הן אפשרות פופולרית נוספת. ערכות אלו מכילות ריכוזים נמוכים יותר של חומרי הלבנה, והם מורחים על השיניים בבית. ערכות הלבנה בבית אינן יעילות כמו נהלים במשרד, אך הן עדיין יכולות לעזור להסיר חלק מהכתמים מהשיניים.

אם אתם מחפשים אפשרות זולה יותר, מומלץ לשקול מוצרים להלבנת שיניים ללא מרשם. מוצרים אלה מכילים בדרך כלל חומרי הלבנה, כגון מי חמצן, וניתן למצוא אותם ברוב בתי המרקחת. למרות שהם אינם יעילים כמו טיפולים מקצועיים, הם עדיין יכולים לעזור להסיר חלק מהכתמים מהשיניים.

 תופעות לוואי של הלבנת שיניים 

הלבנת שיניים היא בדרך כלל בטוחה ויעילה. עם זאת, זה יכול לגרום לכמה תופעות לוואי זמניות, כגון רגישות בשיניים וגירוי בחניכיים. חשוב להקפיד על ההוראות ולא להשתמש יתר על המידה במוצרי ההלבנה. אם אתה חווה תופעות לוואי חמורות כלשהן, כגון רגישות חמורה בשיניים או גירוי בחניכיים, עליך להתייעץ עם רופא שיניים.

 

מסקנה

הלבנת שיניים היא תהליך של הלבנת השיניים כדי לגרום להן להיראות קלות ובהירות יותר. ישנם שני סוגים עיקריים של הלבנת שיניים – טיפולים במרפאה ובבית. שתי השיטות משתמשות בחומר הלבנה, כמו מי חמצן או קרבמיד חמצן, כדי לפרק את הכתמים על השיניים. טיפולים במשרד מבוצעים על ידי רופא שיניים ולרוב נמשכים שעה. הטיפולים בבית נעשים עם מגשים בהתאמה אישית המתאימים על השיניים. מגשים אלו ממולאים בחומר ההלבנה ונלבשים במשך פרק זמן מסוים בכל יום, בהתאם להוראות המוצר.

טיפול הלבנת שיניים טוב יכול להעניק לך חיוך זוהר יותר ולגרום לך להיראות צעיר יותר. אם ברצונך להלבין את השיניים, אנו ממליצים לפנות למרפאת רשת השיניים של ד"ר בוחניק הפרוסות בכל רחבי הארץ, ובעלות מוניטין ונסיון של 30 שנה, עם אלפי לקוחות ומטופלים מרוצים ומחייכים בכיף. אתם מוזמנים ליצור קשר עכשיו עם המרפאה שלנו, ולקבל יחס נהדר, שירות מעולה, וטיפול מקצועי ומיומן באוירה טובה.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן