אורטודנטיה הינו ענף ברפואת שיניים המתמחה באבחון, מניעה וטיפול באי סדירות בשיניים ובפנים. זה כולל הכל, החל משיניים עקומות ועד לחסימות חמורות (אי-יישור של השיניים העליונות והתחתונות). טיפול אורתודונטי זמין לילדים ומבוגרים כאחד, וניתן להשתמש בו לתיקון מגוון רחב של בעיות שיניים.

 

בשנים האחרונות ישנה מגמה גוברת של יישור שיניים למבוגרים. יותר ויותר אנשים מבינים שטיפול יישור שיניים הוא לא רק לילדים – הוא יכול להועיל גם למבוגרים. ישנם סוגים רבים ושונים של טיפולי יישור שיניים זמינים למבוגרים, כולל פלטות, Invisalign ופלטה לשונית. ובזכות ההתקדמות בטכנולוגיה, הטיפולים הללו הם כעת סבירים ונגישים יותר מאי פעם.

ברשת מרפאות שיניים ניתן לבצע את כל הטיפולים הדנטליים תחת קורת גג אחת ברמה הגבוהה ביותר של טיפול ושירות, כולל טיפולי אורטודנטיה למבוגרים, אז צרו קשר עכשיו!

מהו יישור שיניים?

יישור שיניים הוא תהליך של יישור השיניים במצב ישר ואסתטי יותר. ישנם יתרונות רבים לשיניים ישרות, כולל ירידה בסיכון לעששת ומחלות חניכיים, כמו גם שיפור בבריאות הפה הכללית. יש גם יתרונות קוסמטיים ליישור שיניים, שכן הוא יכול להעניק לחיוך מראה מצוחצח יותר. ישנן מספר שיטות שונות ליישור שיניים זמינות, כולל פלטה, יישור שקוף וציפוי שיניים. שיטת הטיפול המתאימה ביותר תהיה תלויה בצרכיו ובהעדפותיו של הפרט. לדוגמה, פלטות עשויות להיות מומלצות למקרים חמורים יותר של חוסר יישור, בעוד שמיישרים ברורים עשויים להתאים יותר למקרים קלים יותר. ללא קשר לשיטה בה משתמשים, יישור שיניים הוא דרך בטוחה ויעילה לשיפור המראה והבריאות של המנשך.

אילו סוגי טיפולים אורתודונטיים למבוגרים קיימים?

ככל שאנו מתבגרים, השיניים שלנו יכולות להתחיל להזיז ולהיות עקומות. לרוב זה נובע משנים של בלאי, וכן מתהליך ההזדקנות הטבעי. בעוד שחלק מהאנשים מסתפקים לחיות עם השיניים העקומות שלהם, אחרים עשויים לרצות לחקור את אפשרויות האורתודונטיות שלהם. קיימים מספר טיפולי יישור שיניים למבוגרים, כל אחד עם היתרונות והחסרונות שלו. פלטות מתכת הן הסוג הנפוץ ביותר של טיפול יישור שיניים, והן גם הזולות ביותר. עם זאת, הם עשויים להיות קשים לניקוי, והם עלולים לגרום לאי נוחות בעת אכילה או דיבור. פלטות שקופות פחות מורגשות מאשר פלטות מתכת, אבל הן יקרות יותר. Invisalign הוא סוג חדש יותר של טיפול יישור שיניים המשתמש במיישרים פלסטיק שקופים ליישור שיניים בהדרגה. הוא כמעט בלתי נראה, וניתן להסיר אותו לצורך אכילה וצחצוח. עם זאת, זה גם יקר יותר מאשר הפלטה המסורתית. בסופו של דבר, סוג הטיפול האורתודונטי הטוב ביותר עבורך יהיה תלוי בתקציב שלך, במטרות האסתטיות שלך וברמת הנוחות שלך.

מתי יש צורך ליישור שיניים שקוף?

ישנם סוגים רבים ושונים של טיפול יישור שיניים זמינים כיום, ולכל אחד יש יתרונות ייחודיים משלו. אחד מסוגי הטיפול שהופך לפופולרי יותר ויותר הוא יישור שיניים שקוף. יישור שיניים שקוף הוא סוג של פלטה שמשתמשת בסוגריים וחוטים שקופים מפלסטיק ליישור שיניים. מכיוון שהסוגרים והחוטים שקופים, הם הרבה פחות נראים מאשר פלטות מתכת מסורתיות. כתוצאה מכך, יישור שיניים שקוף הוא אופציה מצוינת למטופלים המודאגים לגבי מראה החיוך שלהם. בנוסף, יישור שיניים שקוף לרוב נוח יותר מאשר פלטות מתכת וניתן להסירם ביתר קלות לצורך ניקוי. כמו בכל סוג של טיפול יישור שיניים, הדרך הטובה ביותר לקבוע אם יישור שיניים שקוף מתאים לך היא להתייעץ עם אורתודנט מנוסה.

מהן האפשרויות האלטרנטיביות ליישור שיניים שקוף?

אתה לא לבד ברצון להשיג חיוך ישר ויפה יותר. למעשה, אנשים רבים מחפשים שיטות יישור שיניים שקופות שלא יפריעו למראה שלהן במהלך הטיפול. אמנם הפלטה המסורתית היא עדיין השיטה הנפוצה ביותר ליישור שיניים, אך כיום קיימות מספר חלופות ברורות ובלתי נראות. להלן מבט על כמה מהאפשרויות הפופולריות ביותר:

 

Invisalign היא כנראה האלטרנטיבה המוכרת ביותר לפלטה מסורתית. במקום להשתמש בסוגריים וחוטי מתכת, Invisalign משתמשת בסדרה של יישורי פלסטיק שקופים שכמעט בלתי נראים בעת שחיקה. מיישרים מותאמים לשיניים שלך ומעבירים אותן בהדרגה למצב הרצוי. זמן הטיפול ב-Invisalign נע בדרך כלל בין 9-18 חודשים.

 

פלטות קרמיקה שקופות הן אופציה פופולרית נוספת למי שמחפש פתרון יישור שיניים דיסקרטי יותר. פלטות קרמיקה שקופות משתמשות בסוגריים בצבע שיניים ובחוטים שקופים, מה שהופך אותם להרבה פחות גלויים מאשר פלטות מתכת מסורתיות. פלטות קרמיקה גם קטנות יותר ופחות עלולות לגרום לאי נוחות מאשר פלטות מתכת. עם זאת, הם שבירים יותר מאשר פלטות מתכת ועשויים לדרוש ניקוי זהיר יותר. זמן הטיפול בפלטה קרמית נע בדרך כלל בין 12-24 חודשים.

 

 פלטות לשוניות הן אופציה פופולרית נוספת עבור אלו המחפשים פתרון יישור שיניים דיסקרטי יותר. פלטות לשוניות דומות לפלטות מתכת מסורתיות, אך הן מחוברות לחלק האחורי של השיניים ולא לחלק הקדמי. כתוצאה מכך, הם הרבה פחות נראים כאשר לבושים. עם זאת, פלטה לשונית יכולה להיות קשה יותר לניקוי ועלולה לגרום לאי נוחות רבה יותר מאשר סוגים אחרים של פלטה. זמן הטיפול בסוגרים לשוניים נע בדרך כלל בין 12-24 חודשים.

 

בעוד שקיימים כיום סוגים רבים ושונים של שיטות יישור שיניים שקופות, הדרך הטובה ביותר לקבוע איזו מהן מתאימה לך היא להתייעץ עם אורתודנט מנוסה. במשרדנו, אנו מציעים מגוון אפשרויות טיפול שונות ונשמח לעזור לך למצוא את המתאים לך.

 

מהם העקרונות החשובים לגבי יישור שיניים למבוגרים?

כמבוגר, יש לך זכות לצפות מהאורתודנט שלך להיות אמפתי ולהבין את המצב הייחודי שלך. כמו כן, אתה זכאי לקבל טיפול המותאם לצרכיך ולמטרותיך. במרפאה שלנו, אנחנו תמיד לוקחים את הזמן כדי להכיר את המטופלים שלנו ואת הדאגות האישיות שלהם. אנו מאמינים שלכל מטופל מגיעה מלוא תשומת הלב שלנו, ולעולם לא נאיץ אותך בטיפול. 

בנוסף, אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות יישור שיניים למבוגרים, כולל פלטות שקופות ומיישרים בלתי נראים. אנו מבינים שלא כולם מעוניינים ללבוש פלטות מתכת מסורתיות, ואנו מחויבים לספק למטופלינו את הטכנולוגיה העדכנית ביותר של יישור שיניים

בין אם אתם מחפשים שינוי עדין או מהפך מלא לחיוך, אנו נעבוד יחד אתכם על מנת לפתח תכנית טיפול שתענה על הצרכים שלכם.

במה שונה יישור שיניים למבוגרים מאורתודונטיה לילדים?

אחת הטעויות הנפוצות היא שטיפול יישור שיניים מיועד לילדים בלבד. עם זאת, זה לא נכון! יישור שיניים למבוגרים יכול להיות יעיל ביותר, ובמקרים רבים, זה אפילו יכול להיות קל יותר מאשר יישור שיניים לילדים. ההבדל העיקרי הוא שעצמות בוגרות כבר אינן גדלות, מה שאומר שהן אינן גמישות כמו עצמות צעירות. כתוצאה מכך, טיפול יישור שיניים במבוגרים אורך לרוב זמן רב יותר מאשר טיפול בילדים. עם זאת, הזמן הנוסף הזה שווה את זה, מכיוון שהוא יכול להוביל לתוצאות יפות וארוכות טווח. ועם הטכנולוגיה המתקדמת של היום, קיימים מספר טיפולים אורתודונטיים שהרבה פחות בולטים מה"פלטה" של פעם. אז אם אתה שוקל טיפול אורתודונטי, אל תיתן לעובדה שאתה מבוגר לעכב אותך! התקשרו למשרדנו לקביעת פגישת ייעוץ, ונשמח לענות על כל שאלה שיש לכם.

היכן יש לבצע יישור שיניים למבוגרים?

במשרד האורתודונטי שלנו, אנו רואים באופן שגרתי מטופלים הפונים לטיפול בפעם הראשונה כמבוגרים. רבים מהמטופלים הללו מביעים חששות לגבי האופן שבו הטיפול האורתודונטי שלהם ישפיע על המראה שלהם והאם הם יוכלו להשלים טיפול ללא הפרעה לחייהם העמוסים. אנו מבינים שמדובר בחששות תקפים, ואנו עובדים קשה כדי להבטיח שהמטופלים שלנו יקבלו את הטיפול הטוב ביותר. בנוסף למתן טיפול יישור שיניים איכותי, אנו מציעים גם מגוון אפשרויות מימון כדי להפוך את הטיפול למשתלם יותר. אנו מאמינים שלכולם מגיע חיוך יפה, ואנו מחויבים לעזור למטופלים שלנו להשיג את מטרותיהם.

רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק היא המקום המומלץ ביותר לביצוע יישור שיניים שקוף

  1. ניסיון של עשרות שנים – רשת המרפאות שלנו מעניקה טיפול יישור שיניים למבוגרים מזה שנים רבות, ויש לנו את הניסיון והמומחיות להעניק לכם את הטוב ביותר. 

 

  1. רופאי שיניים מצוינים – כל רופאי השיניים שלנו הינם מוסמכים ובעלי ניסיון רב ביישור שיניים למבוגרים, וידאגו שתקבלו את הטיפול הטוב ביותר.

 

  1. שירות נעים – אנו מתגאים במתן חווית שיניים נעימה ומרגיעה למטופלינו.

 

  1. מרפאות מודרניות – המרפאות שלנו הן חדישות, וכוללות את הטכנולוגיה והציוד העדכניים ביותר.

 

  1. צוות אדיב – הצוות שלנו מקצועי וידידותי, וידאג שתרגישו בנוח בכל עת.

 

  1. מחירים נוחים – אנו מציעים מחירים תחרותיים עבור שירותי האורתודונטיה שלנו.

 

  1. ביטוח מקובל – אנו מקבלים את כל תכניות הביטוח הגדולות.

 

אם אתם מחפשים את המקום הטוב ביותר לקבל טיפול אורתודונטי למבוגרים, אל תחפשו רחוק יותר מרשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק! אנו מספקים את הטיפול והשירות האיכותיים ביותר, במחירים המשתלמים ביותר. צור קשר עוד היום לקביעת פגישת ייעוץ.

 

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)

שתפו:

מה אתם חושבים עלינו?

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד.בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו

פוסטים אחרונים

השתלת שיניים בזאלית – חסרונות

השתלת שיניים בזאלית היא שיטה חדשנית להשתלת שיניים המאפשרת לשקם לסתות עם מחסור משמעותי בעצם. השיטה מבוססת על שתלים ייעודיים בצורת דיסק, המוחדרים לעצם הבזאלית,

רופא שיניים לילדים

בריאות השיניים של ילדים היא חשובה ביותר. שיניים בריאות הן חיוניות לתפקוד תקין של מערכת העיכול, הדיבור והאכילה. בנוסף, שיניים בריאות תורמות לביטחון העצמי של

חניכיים נפוחות: גורמים, תסמינים וטיפול

חניכיים נפוחות הן תופעה שכיחה יחסית, שיכולה להיגרם ממגוון גורמים. ברוב המקרים, נפיחות בחניכיים היא סימן לדלקת חניכיים, מצב שבו החניכיים נדלקות כתוצאה מהצטברות של

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)


ליאת כהן
הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו :) תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.שרית אברג'ל
רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.עידן פאניאן
הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה
ותיקים ונהנים מועדון צרכנות לאזרחים ותיקים
הפניקס
דויד שילד ביטוח רפואי בין לאומי
מנורה מבטחים
קבוצת מגדל
הראל
חבר זה הכל בשבילך

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מתוך הבלוג שלנו

רופא שיניים לילדים

בריאות השיניים של ילדים היא חשובה ביותר. שיניים בריאות הן חיוניות לתפקוד תקין של מערכת העיכול, הדיבור והאכילה. בנוסף, שיניים בריאות תורמות לביטחון העצמי של

קרא עוד »

מרפאת שיניים באשקלון

אשקלון היא עיר חוף גדולה בישראל, עם אוכלוסייה של למעלה מ-150,000 תושבים. העיר מציעה מגוון רחב של שירותים, כולל מרפאות שיניים. אחת המרפאות הפופולריות באשקלון

קרא עוד »

רופאי שיניים באשקלון

אשקלון היא עיר גדולה הממוקמת בדרום הארץ, עם אוכלוסייה של כ-200,000 תושבים. כמו בכל עיר גדולה, גם באשקלון ישנם מגוון רופאי שיניים המציעים מגוון שירותי

קרא עוד »

רופא שיניים חירום

כאב שיניים הוא אחד הכאבים החזקים ביותר שאדם יכול לחוות. כאב זה יכול להופיע פתאום, ללא אזהרה מוקדמת, ולהיות בלתי נסבל. במקרים מסוימים, כאב שיניים

קרא עוד »

איך להקל על כאבי שיניים

כאבי שיניים הם אחד הבעיות הרפואיות הנפוצות ביותר בעולם. הם יכולים להיות מופעלים על ידי מגוון גורמים, כולל עששת, מחלת חניכיים, פציעה ועוד. כאבי שיניים

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

small_c_popup.png

לא שווה לעזוב מבלי לקבל את ההטבה הזאת

בדיקת רופא, צילומי נשך וצילום פנורמי - חינם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)

דילוג לתוכן