ClickCease

יתרונות בבחירת רשת מרפאות שיניים בטיפול הלבנת שיניים

השיניים משפיעות על המראה החיצוני שלנו ללא ספק. בפרסומות אנו רואים דוגמנים ודוגמניות עם חיוך מושלם, אבל במציאות לא מעט אנשים מתמודדים עם חוסר נוחות בכל הקשור לשיניהם. עם השנים הולכות השיניים ונהיות לבנות פחות, והדבר מוביל למצבים שבהם מטופלים חוששים לחייך ולחשוף את שיניהם ברבים. לא מעט אנשים שחשים שהשיניים שלהם לא מספיק לבנות מוצאים את עצמם מחפשים את הטיפול האולטימטיבי להלבנת שיניים. כיום ניתן למצוא לא מעט מרפאות המציעות טיפולי הלבנת שיניים, אך אם אתם מעוניינים לקבל את התוצאות הטובות ביותר, כדאי שתדעו את כל מה שצריך על יתרונות בבחירת רשת מרפאות שיניים בטיפול הלבנת שיניים.

מהן השיטות להלבנת שיניים?

בימינו קיימות מרפאות שיניים מיוחדות המתמחות בהלבנת שיניים. הרופא מניח על השיניים חומר מלבין בריכוז של 10 עד 35 אחוזים ומצמיד לאחר מכן לשיניים מכשיר לייזר או אור פלזמה. חומר ההלבנה יחד עם המכשיר המדובר חודרים לדנטין של השן ומשנים אותו במספר דרגות. חשוב להבין כי התוצאה הסופית תהיה בהתאם למצב ההתחלתי של השיניים. הטיפול גורם לשיניים להגיע עד שתי דרגות אחורה. שיטה נוספת להלבנת שיניים היא שיטה שניתן לבצע בבית באמצעות סד מיוחד המותאם לכל מטופל. על המטופל למרוח בביתו משחה על הסד ולהרכיב אותו. זוהי שיטה זולה יותר עם פחות תופעות לוואי. חשוב מאוד להמעיט בשתיית קפה וכן מיצים עם צבע במהלך ההלבנה. ישנה אפשרות לשלב בין טיפול הלבנת שיניים במרפאה לטיפול בבית כדי לקבל תוצאות טובות ואפקטיביות יותר.

אם אתם תוהים איזו שיטה תתאים לכם, כדאי מאוד שתתייעצו עם מומחים בתחום. חשוב לזכור שמבנה השיניים ומצב השיניים הם דברים המשתנים בין אדם לאדם ועל כן, יש לבחור את שיטת ההלבנה היעילה בהתאם למצב השיניים של האדם, מבנה השיניים שלו וכל פרמטר אחר שיש לקחת בחשבון.

האם הלבנת שיניים מתאימה לכל אדם?

כדי לבצע טיפול הלבנת שיניים חשוב לעבור טיפולים משמרים לשיניים וזאת כדי שלא יווצרו כתמים על גבי השיניים. ראשית, יש לגשת לרופא שיניים על מנת לבצע את כל הטיפולים הרלוונטיים ולאחר מכן, ניתן לגשת לטיפול הלבנת שיניים. כמו כן, חשוב גם לעבור הסרת אבנית לניקוי השיניים וכן הסרת הרובד של הפלאנק. מעבר לכך, ישנם אנשים שלהם הלבנת שיניים אינה מתאימה כמו נשים בהריון או מטופלים שיש להם רגישות גבוהה למי חמצן. 

אם רוצים להלבין שיניים, חשוב לגשת לרופא שיניים מומחה בתחום הלבנת שיניים לפני שמבצעים את התהליך. המטרה היא בסופו של דבר להעניק לשיניים של האדם מראה לבן ואסתטי כפי שהוא רוצה, מבלי לפגוע בשיניים. במקרה הזה ובכל מקרה אחר הקשור לתחום טיפולי אסתטיקה לשיניים יש צורך לבחור ברופא מומחה. רק לאחר שהרופא יבחן את ההתאמה שלכם לתהליך המדובר ויחליט כי ישנה התאמה לביצוע, ניתן יהיה לערוך אותו.

למה כדאי לבחור ברשת מרפאות שיניים בטיפול הלבנת שיניים?

רשת מרפאות שיניים שיש לה מגוון רחב של מרפאות שיניים הפרוסות ברחבי הארץ, מציעה את אנשי המקצוע המוסמכים והטובים ביותר בתחום הלבנת שיניים בלייזר. כל הרופאים העוסקים בתחום זה ברשת המרפאות הם רופאים מומחים, כאשר חלקם בעלי הכשרה מיוחדת להפעלת מכשירי לייזר. ניתן להתייעץ עם הרופאים המבצעים את הטיפולים בכל שאלה ללא התחייבות.

הלבנת שיניים בלייזר מהווה כיום שיטה יעילה ונפוצה, אך כדי שהיא תענה על מטרותיה בצורה הטובה ביותר, יש צורך לבחור בצוות מומחים מנוסים בתחום שיטת הלבנה זאת. ברשת מרפאות השיניים של ד"ר עמוס בוכניק, ישנם מומחים בתחום הלבנת שיניים ועל כן, אין ספק כי הבחירה לבצע את ההליך דווקא במרפאות הללו, תעניק לכם את התוצאה הטובה ביותר בסופו של ההליך. כי כל לקוח שנכנס לרשת מרפאות השיניים הזו, יוצא מרוצה בסופו של דבר. 

אילו טיפולים אפשר לקבל ברשת המרפאות של ד"ר עמוס בוכניק

מלבד טיפולי שיניים שיקומיים ואסתטיים שניתן לקבל ברשת מרפאות השיניים של ד"ר עמוס בוכניק, מתבצעים גם טיפולי אסתטיקה ופיסול פנים איכותיים. המרפאות שבהן ניתן לקבל את הטיפולים  פרוסות ברבי הארץ כאשר כל מטופל מקבל את היחס הטוב ביותר ממיטב המומחים בתחום האסתטיקה. מבין הטיפולים הבולטים יותר הם טיפולי בוטוקס. בשנים האחרונות הבוטוקוס שינה את פני הרפואה האסתטית הלא פולשנית. מדובר על חומר חלבוני משתק שרירים מהחזקים ביותר הקיימים בטבע. הוא מופק מחיידק בשם קלוסטרידיום. כיום באמצעות הבוטוקס ניתן לטפל בקמטים, להחליק אותם ולהעניק מראה צעיר ורענן לכל אדם.

בין אם מעוניינים לעבור טיפולי שיניים ובין אם טיפולי אסתטיקה ופיסול פנים, חובה לבחור את הטובים ביותר בתחום וזאת כדי לקבל  את התוצאות הרצויות בסופו של דבר. על כן, כדאי מאוד לבחור ברשת מרפאות שיניים של ד"ר עמוס בוכניק, אשר מציעה את הטיפולים הטובים ביותר בכל הקשור לקבלת מראה אסתטי יותר של השיניים ולפיסול פנים.

מהו החזון של טיפולי פיסול פנים ברשת המרפאות של ד"ר עמוס בוכניק?

רשת מרפאות השיניים של ד"ר עמוס בוכניק מספקת טיפולי שיניים מגוונים הכוללים טיפולים אסטתיים לשיניים ולפנים. לאורך השנים, הקימה לעצמה הרשת חזון והיא נוהגת לפעול על פיו. 

ראשית כל, החזון הוא להעניק טיפולי אסתטיקה ופיסול פנים איכותיים, מתקדמים, מקצועיים וכמובן נגישים לכלל האוכלוסייה בישראל. הצוות של ד"ר בוכניק רואה חשיבות גדולה בשמירה על הכבוד והרצון של כל מטופל מתוך אהבת אדם, כאשר המטרה היא להפוך את טיפולי אסתטיקה לטיפולים חוויתיים לכל אדם. ישנם לא מעט אנשים שחוששים מביצוע הטיפולים המדוברים והמטרה היא  לאפשר להם להבין שניתן לערוך את הטיפולים האלה ללא חשש.

בנוסף לכך, החזון של רשת המרפאות הוא ללוות את המטופל בייעוץ מקצועי החל מהרגע שהוא נכנס למרפאה ועד לסיום הטיפול. מטבע הדברים, מדובר על תהליכים שמעוררים לא מעט שאלות ותהיות בקרב המטופלים בנוגע לתוצאות הטיפול, הליך החלמה, תופעות לוואי, סיכונים ועוד. צוות המרפאה מעניק לכלל המטופלים את ההרגשה הטובה ביותר. הוא מלווה אותם ברגישות, בהגינות ובאכפתיות ומציע את המענה הסבלני והטוב ביותר לכל שאלה או תהיה.

חלק נוסף מהחזון הוא לגרום ללקוחות לקבל החלטה לא רק על פי מחיר הטיפול. בסופו של דבר, בטיפולים מעין אלה הכלל הוא שהזול יכול להיות היקר. כאשר בוחרים במטפל כלשהו בתחום טיפולי פיסול פנים רק בשל המחיר הזול שהוא מציע עבור הטיפולים, ניתן להגיע למצב שבו לא רק שלא מקבלים את התוצאות הטובות ביותר, אלא שהטיפול גם יכול להזיק באופן כלשהו למראה הפנים ואפילו להחמיר את המצב. חשוב להבין שבטיפולים מעין אלה, אין לקבל החלטה בהתאם למחיר אלא בהתאם למקצועיות של המטפל, למוניטין שלו, להמלצות עליו ועוד.

המרפאות משקיעות במכשור, חומרים וציוד מתקדמים ביותר אשר עומדים בקדמת הטכנולוגיה, דבר שללא ספק מבטיח תוצאות טובות מאוד.

ולבסוף, חלק משמעותי בחזון המרפאות הוא לבצע בקרת איכות גבוהה בכל שלבי הטיפול הרפואי והאסתטי, להעניק חיוך ומילה טובה לכל מטופל ולהפוך את החלום שלו למציאות. המטרה היא שכל מטופל יקבל את המראה שעליו תמיד חלם לאחר הטיפול ויצא מהמרפאה מרוצה, עם מראה צעיר ורענן יותר.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בהסדר עם כל חברות הביטוח

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן