ClickCease

כתר זירקוניה מחיר

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

כתרי זירקוניה הולכים וגדלים בפופולריות כחלופה לכתרי מתכת מסורתיים. הם עשויים מזרקוניום דו חמצני, שהוא חומר חזק ועמיד מאוד. כתרי זירקוניה גם יותר אסתטיים מכתרי מתכת, וניתן להתאים אותם לצבע השיניים למראה טבעי יותר. רופאי שיניים ממליצים לרוב על כתרי זירקוניה למטופלים עם שיניים שנפגעו קשות או למי שרוצה חיוך בהיר יותר. אם אתה שוקל או מתכונן לעשות כתר זירקוניה, הנה מה שאתה צריך לדעת על ההליך.

מהו כתר שיניים?

כתר דנטלי הוא כובע שמניחים על השן כדי לשחזר את צורתה, גודלה, חוזקה או המראה שלה. כתרים עשויים בדרך כלל מחרסינה, מתכת או קרמיקה.

מהם היתרונות של כתרי זירקוניה?

לכתרי זירקוניה יתרונות רבים על פני כתרי מתכת מסורתיים. הם:

 • – עמיד יותר ועמיד לאורך זמן
 • – יותר אסתטי וטבעי למראה
 • – עדיף לחולים עם אלרגיות למתכות
 • – סבירות נמוכה יותר לגרום לגירוי חניכיים

מה הפרוצדורה לקבלת כתר זירקוניה?

הליך קבלת כתר זירקוניה דומה להליך קבלת כתר מתכת מסורתי. ראשית, רופא השיניים שלך יתרשם מהשן שלך. לאחר מכן, הרופא ישתמש במקדח שיניים מיוחד כדי להסיר כל עששת או נזק מהשן שלך. לאחר הכנת השן שלך, רופא השיניים יניח מעליה את כתר הזירקוניה ויאבטח אותה במקומה עם צמנט דנטלי.

האם ישנם סיכונים הקשורים לכתרי זירקוניה?

כתרי זירקוניה הם בדרך כלל בטוחים ויעילים. עם זאת, כמו בכל הליך דנטלי, ישנם כמה סיכונים וסיבוכים פוטנציאליים שכדאי להיות מודעים אליהם. אלו כוללים:

 • – בליעה או חנק בכתר
 • – תגובה אלרגית לחומרים המשמשים בכתר
 • – זיהום במקום השן המוכתרת
 • – גירוי או דלקת בחניכיים
 • – רגישות זמנית לטמפרטורות חמות וקרות

מתי צריך לשים כתר לשיניים?

רופא השיניים שלך ימליץ בדרך כלל על כתר דנטלי כאשר יש לך שן שנרקבה קשות, פגומה או מעוותת. ניתן להשתמש בכתרים גם לתמיכה בגשר דנטלי או לכיסוי שתל דנטלי.

מהם הסוגים השונים של כתרים דנטליים?

ישנם סוגים רבים ושונים של כתרים דנטליים זמינים,  העיקריים שבהם הם:

 • – כתרי חרסינה
 • – כתרי מתכת
 • – כתרים קרמיים
 • – כתרי זירקוניה

איזה סוג של כתר שיניים הכי מתאים לי?

סוג הכתר הדנטלי המתאים ביותר עבורך יהיה תלוי בצרכים וההעדפות האישיות שלך. רופא השיניים שלך יעזור לך להחליט איזה סוג של כתר מתאים לך בהתבסס על בריאות הפה שלך. האופן כללי, כתר זירקוניה הינו המומלץ ביותר לכלל האוכלוסיה, אף שלכל כלל בוודאי יש יוצא מן הכלל.

אילו סוגי טיפולים נוספים קיימים מלבד כתר שיניים?

אם יש לך שן שנפגעה קשות, רופא השיניים שלך עשוי להמליץ על טיפולים אחרים כגון השתלת שיניים או גשר שיניים. אם השן נפגעה קלות, ייתכן שמספיק רק סתימה.

מהן האלטרנטיבות לכתר זירקוניה?

החלופה העיקרית לכתר זירקוניה היא כתר מתכת מסורתי. כתרי מתכת עשויים מזהב, כסף או סוג אחר של מתכת. הם חזקים ועמידים, אבל הם יכולים להיראות כאשר אתה מחייך ואולי לא יהיו אסתטיים כמו כתרי זירקוניה.

חלופה נוספת לכתר זירקוניה היא כתר חרסינה. כתרי חרסינה עשויים מחומר קרמי וניתן להתאים אותם לצבע השיניים. הם גם יותר אסתטיים מכתרי מתכת, אבל אולי הם לא כל כך חזקים ועמידים.

כתרי זירקוניה הם אופציה מצוינת למטופלים המעוניינים בכתר שיניים חזק, עמיד ובעל מראה טבעי. אם אתה שוקל לקבל כתר זירקוניה,  אתה מוזמן להתקשר לרשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק, על מנת להבין את ההליך המצפה לך.

מה המחיר של כתר זירקוניה?

המחיר של כתר זירקוניה ישתנה בהתאם לצרכים האישיים שלך ולסוג ביטוח השיניים שיש לך. בדרך כלל , עלות כתרי זירקוניה מתחיל באלפיים ₪.

אם אין לך ביטוח שיניים, ישנן דרכים רבות לממן את כתר הזירקוניה שלך. ישנן חברות מימון רבות לרפואת שיניים המציעות תוכניות תשלום בריבית נמוכה או ללא ריבית. אתה יכול גם להשתמש בהלוואה אישית מבנק או איגוד אשראי כדי לממן את כתר הזירקוניה שלך.

כאשר בוחנים את העלות של כתר זירקוניה, חשוב לזכור שהם מהווים השקעה בבריאות הפה שלך. כתרי זירקוניה הם חזקים, עמידים ובעלי מראה טבעי, והם יכולים להחזיק מעמד שנים רבות עם טיפול נאות.

אם אתה שוקל לקבל כתר זירקוניה, אתה מוזמן ליצור קשר עם צוות המרפאה של רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק הסמוך למקום מגוריך. על מנת לקבל בהירות וידע חשוב בכל הנוגע לאומדן של העלות ולעזור לך למצוא תוכנית תשלומים המתאימה לתקציב שלך.

מי מוסמך להניח כתר זירקוניה בפה?

כתרי זירקוניה ניתן להציב על ידי כל רופא שיניים מורשה. עם זאת, חשוב למצוא רופא שיניים בעל ניסיון בהנחת כתרי זירקוניה.

כשאתה בוחר רופא שיניים שיציב את כתר הזירקוניה שלך, הקפד לשאול על הניסיון וההכשרה שלו. כדאי גם לבקש לראות תמונות לפני ואחרי של מטופלים שהונחו אצל רופא השיניים כתרי זירקוניה.

במרפאות השיניים של רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק, עובדים עשרות רופאי שיניים מצויינים בעלי נסיון עשיר וותק חשוב בכל תחום רפואת השיניים, כתרים בכלל וכתרי זירוקניה בפרט. אתה מוזמן ליצור קשר ולהתרשם בעצמך מהמקצועיות של הצוות המטפל במרפאה הסמוכה למקום מגוריך של רשת מרפאות שיניים.

מהם היתרונות של כתרי זירקוניה?

כתרי זירקוניה מציעים יתרונות רבים למטופלים המעוניינים בכתר שיניים חזק, עמיד ובעל מראה טבעי. חלק מהיתרונות של כתרי זירקוניה כוללים:

 • – הם חזקים ועמידים. כתרי זירקוניה עשויים מחומר קרמי חזק ועמיד בפני בלאי.
 • – הם בעלי מראה טבעי. כתרי זירקוניה הם בצבע לבן וניתן להתאים אותם לגוון השיניים הטבעיות שלך.
 • – הם לא רעילים. כתרי זירקוניה עשויים מחומר לא רעיל ובטוח לגופך.
 • – הם היפואלרגנים. כתרי זירקוניה הינם היפואלרגניים והם לא יגרמו לתגובה אלרגית אצל אנשים עם עור רגיש.
 • – הם נוחים. כתרי זירקוניה נועדו להתאים בנוחות לפה שלך והם לא יגרמו את החניכיים או השיניים שלך.

מהם החסרונות של כתרי זירקוניה?

לכתרי זירקוניה יש כמה חסרונות שכדאי להיות מודעים אליהם לפני שתחליטו לרכוש אחד כזה. חלק מהחסרונות של כתרי זירקוניה כוללים:

 • – הם יקרים יותר מסוגים אחרים של כתרים דנטליים. כתרי זירקוניה יכולים לעלות עד פי שניים מאשר סוגים אחרים של כתרים דנטליים.
 • – הם לא חזקים כמו סוגים אחרים של כתרים דנטליים. כתרי זירקוניה אינם חזקים כמו סוגים אחרים של כתרים דנטליים והם עלולים להישבר או להישבר אם אתה נוגס בחפצים קשים.
 • – ייתכן שהם לא יחזיקו מעמד זמן רב כמו סוגים אחרים של כתרים דנטליים. כתרי זירקוניה עשויים להחזיק רק 5 עד 7 שנים, בעוד שסוגים אחרים של כתרים דנטליים יכולים להחזיק מעמד בין 10 עד 15 שנים.

מהי השורה התחתונה?

כתרי זירקוניה מציעים יתרונות רבים למטופלים המעוניינים בכתר שיניים חזק, עמיד ובעל מראה טבעי. עם זאת, הם יקרים יותר ולעיתים פחות עמידים מסוגים אחרים של כתרים דנטליים.

אם אתה יודע שאחת מהשיניים שלך פגועה וזקוקה לטיפול רפואי כדוגמת כתר או טיפול אחר – אל תהסס ואל תתמהמה, פשוט תתקשר עכשיו לרשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק, קבע תור במרפאה הסמוכה לביתך. תהנה מביקור במרפאה נעימה, עם צוות מקסים שיש לו גישה נהדרת, נהל שיח וייעוץ עם רופא השיניים שבמרפאה, רופא שיניים מיומן ומקצועי עם גישה אנושית וסבלנות, ומתוך כך תוכל להמשיך את דרכך לקראת שיניים בריאות וחיוך בפה מלא.

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן