ClickCease

כתר זירקוניה מחיר

במצב בו קיימת שן רקובה, מעוותת או שבורה, רופא השיניים עשוי להמליץ לכם על כתרים דנטליים אשר מטרתם היא לכסות על השן או השיניים הפגומות. באופן כללי, קיימים מספר סוגי כתרים, העשויים מחומרים שונים וכך גם טווח המחירים שלהם. המחיר ישקף ויבטא את איכות וטיב החומר ממנו מיוצר הכתר, כאשר כתרי זירקוניה הינם הפופולריים ביותר הודות ליתרונותיהם הגדולים.  

כתרי זירקוניה עשויים מתחמוצת זירקוניום אשר הינה מתכת בהירה. הכתרים הינם עמידים וזולים מבחינת תחזוקה, אך יקרים יותר מכתרי זהב, פורצלן או קרמיקה. 

גורמים שיש לקחת בחשבון כאשר חושבים על כתר זירקוניה מחיר

סביר להניח שלאחר ההערכה הראשונית של רופא השיניים וקבלת העובדה כי תידרשו לכתר, השאלות הראשונות שיעלו בראשיכם יהיו: איזה סוג כתר כדאי לשים? וכמה כל התהליך והטיפול יעלה? כתר בשיניים הוא טיפול משקם לאורך זמן, כך שסביר להניח כי הכתר יהיה שנים רבות בפיכם, ולכן ההחלטה הינה חשובה ומשמעותית. 

כאשר בוחנים סוגי כתרים דנטליים ועלותם, יש לשקול מספר גורמים רבים. המלצתינו היא להשתדל לא ללכת לרופא השיניים הזול ביותר, אם אתם באמת מעוניינים בעבודה מקצועית ומיומנת. לפעמים השיקול המרכזי יהיה הרצון להשקיע קצת יותר ולהיות בטוחים שהתוצאות יהיו טובות ויוכלו להימשך לאורך זמן. בחירה באפשרויות זולות בלבד עלולה להוביל לטיפולים באיכות ירודה אשר, בתורם, יגרמו להוצאות מיותרות ורבות יותר, כמו גם להרגשת אי נוחות רבה יותר בעתיד. לפני שתשללו או תאשרו את התחלת הטיפול, נסו לברר לגבי החזרים שונים המגיעים לכם במסגרת הביטוחים השונים. 

תהליך הטיפול והתאמת כתר זירקוניה

גורם נוסף שיש לקחת בחשבון הוא העובדה שתהליך הטיפול עשוי להיות שונה עבור כל סוג של כתר. מספר הביקורים ומידת מורכבותם עלולים גם הם להשפיע על המחיר. אולם בכל מקרה יש לקחת בחשבון, כי כאשר נדרשים לכתר, יהיה עליכם לבקר אצל רופא השיניים למספר ביקורים, מכיוון שבדרך כלל התאמת הכתר ובנייתו לא ייעשו בפגישה אחת.

לאחר הפגישה וההערכה הראשונית, יוכל רופא השיניים להתחיל בטיפול. הטיפול יכלול את הכנת השן הפגועה והשיניים הצמודות לקבלת הכתר, לרבות הסרת עששת אם קיימת ועד טיפול שורש אם נדרש. לאחר מכן יידרש הרופא לקחת ולבנות תבנית כדי שהכתר יוכל להתאים לצורה המדויקת של השן ומבנה הפה. בדרך כלל, יהיה צורך בשיקום זמני כדי להגן על השן עד שהכתר יהיה מוכן. כדאי להקפיד לשמור על פתרון זמני זה ולהימנע מאכילת מזון קשה או דביק. לאחר שתקבלו את כתר הזירקוניה תוכלו להיחשף לכלל יתרונותיו. 

יתרונות וחסרונות כתר זירקוניה

כתר זירקוניה מתהדר ביתרונות של היותו חומר חזק ועמיד. הזירקוניה, הינה צורת תחמוצת גבישית הנחשבת ליסוד מקבוצה 4. כינוי זה בטבלה המחזורית אומר שהזירקוניום הוא חלק ממשפחת הטיטניום וההרכב הכימי שלו הופך אותו לעמיד במיוחד. על פי הערכות הוא אף פי עשרה חזק יותר מהאמייל הטבעי. בנוסף, הזירקוניום אשר הינו חומר חדש יחסית משלב את חוזק המתכת עם האסתטיקה של כתרי חרסינה, כך שמבחינה אסתטית כתר זירקוניה יכול להתאים למראה השיניים באופן מושלם. ישנם סוגים שונים של כתרי זירקוניה, אשר יתאימו למגוון בעיות ומיקומי שיניים (קדמיות או אחוריות). כמו כן, כתר זירקוניה מתאים לכל מי שסובל מאלרגיות למתכות. הזירקוניה הינו חומר המותאם מבחינה ביולוגית (Biocompatible) והוא נטול מתכת. לא ידועה אלרגיה מסוימת הקיימת לכתר זירקוניה בעוד שחלק מהמתכות המשמשות בכתרים אחרים כן ידועים כגורמים לאלרגיות, במיוחד בקרב מטופלים אשר יש בעברם רגישות לחומרים מסוימים. בנוסף, ההכנה הדרושה להתאמתו לפה והכנת השיניים הסמוכות עשויה להיות פחותה בהשוואה לכתרים מסוגים אחרים, מכיוון שניתן לחתוך ולעצב את הזירקוניה במרפאת השיניים ללא צורך בשליחה למעבדת שיניים.

כדאי לשים לב גם לחסרונות פוטנציאליים של כתר הזירקוניה. בין חסרונות אלו, ניתן למנות את העובדה שהחוזק שלהם עלול לגרום לשיניים האחרות (הנגדיות) להישחק ביתר קלות. מעבר לכך, זירקוניה מוצקה עלולה להיות קשה יותר להתאמה. עם זאת, ניתן להתגבר על חסרונות אלו באמצעות פנייה לרופא שיניים מיומן ומנוסה בסוגי כתרים אלו. כאשר הבנייה, הייצור וההכנה נעשים באופן מקצועי, אפשר להפחית את פוטנציאל הסיכונים למינימום האפשרי.  

כתר זירקוניה מחיר

אחד מחסרונותיו הבודדים של כתר זירקוניה אשר עדיין נשאר לאחר שפותרים את בעיית הסיכונים הפוטנציאליים, הוא מחירו היקר באופן יחסי והשוואתי. למרות, שפעמים רבות, קשה מאד לשלם את המחיר המבוקש, מבחינה כלכלית, יש לזכור ששחיקתו של הכתר או שבירתו הינו מקרה נדיר, כך שתוכלו לסמוך על כך שהכתר יעשה את העבודה למשך שנים ארוכות. עובדה זו יכולה להרגיע אנשים רבים אשר עלולים לפחד מאיבוד הכתר ומהשלכותיו האסתטיות, במועד או בסיטואציה פתאומית. 

עם זאת, ובמקביל לעובדה כי עלות הכתר משתנה בהתאם לסוג החומר הנבחר, יש לקחת בחשבון שטיפול השיניים יכלול גם את הצורך בהכנת השיניים הצמודות. במקרים מסוימים נדרשת עבודת הכנה רבה כדי לסייע בהגנה על שלמות השן לפני שניתן יהיה להציב את הכתר. במקרים אחרים, רופא השיניים יידרש לבצע ניתוח חניכיים, כדי לקבל פרוגנוזה טובה יותר של התהליך כולו. במקרה הגרוע ביותר, ייתכן שתזדקקו גם לטיפול שורש, ובמקרה זה העלות הכוללת של ההליך עלולה להיות יקרה אף יותר.

סוגי כתרי הזירקוניה הקיימים

מחיר כתר הזירקוניה יידרש לקחת בחשבון גם את הרכב הזירקוניה הקיים בכתר. ישנם שני סוגים עיקריים של זירקוניה המשמשים לכתרים דנטליים; זירקוניה מוצקה (Solid ) וזירקוניה שקופה (Translucent ). כתר זירקוניה מוצק הוא בעל חוזקה גבוהה ובעל מאפיינים של אטימות, כך שהוא יתאים באופן אידיאלי לשיניים אחוריות, אשר נדרשים לעמוד בכוחות פונקציונליים של לעיסה. כתר זירקוניה שקוף הוא יותר אסתטי ופחות חזק בהשוואה לזירקוניה המוצקה. כתרים אלה מתאימים ביותר לשיניים קדמיות שלהן חשיבות אסתטית וצורך נמוך יותר לכוח לעיסה. 

כך או כך, בחירת הכתר תהיה תלויה בעיקר במיקומו המדויק, בהעדפת המטופל ובהחלטתו המקצועית של רופא השיניים. רופא השיניים יציע לכם את סוג הכתר הטוב ביותר עבורכם בהתבסס על הפרמטרים הללו, אך סביר להניח שתוכלו לבחור מבין מגוון האפשרויות הקיימות. 

איפה ואצל מי הכי מומלץ לטפל באמצעות כתר זירקוניה?

לפני שאתם מחליטים על סוג הכתר המתאים לכם ביותר, יהיה עליכם להתייעץ עם אחד ממומחי מרפאת ד"ר בוחניק. רופא השיניים יוכל להמליץ לכם לגבי החומר והמחיר הסביר והמתאים ביותר עבורכם באופן אישי, אשר יוכל לענות על כלל הצרכים והדרישות.  אנו מאמינים ופועלים למען התאמת הטיפול הנכון ביותר עבורכם, כדי שלא רק המחיר יהיה המנחה והמכוון העיקרי. תשמחו לדעת כי נוכל ללכת לעברכם, כך שתוכלו לחייך באופן מושלם, מכל הבחינות האפשריות. 

כדי להקל עליכם את התהליך כולו, וכדי שהבחירה בכתר הנכון עבורכם לא תידרש לקחת עוד גורמים בחשבון, אצל ד"ר בוחניק תוכלו להינות מהערכה ראשונית וצילום פנורמי ראשון שיהיו בחינם. בנוסף, כאשר משתמשים בכתר כפתרון שיניים משקם, רוב ספקי הביטוח יכסו חלק מסוים מעלות הכתר. מכיוון שאנו, במרפאות ד"ר בוחניק, עובדים עם חברות הביטוח הגדולות, ננסה לחסוך לכם גם ממחיר עלות הכתר.

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בהסדר עם כל חברות הביטוח

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן