ClickCease

כתר זירקוניה

במקרה של שן פגועה, שחוקה, או סדוקה, סביר להניח שרופא השיניים ימליץ לכם על טיפול באמצעות כתר. כתר יעזור לשמור על הגודל, החוזק, הצורה והמראה של השן ויהיה עשוי מחומרים שונים, כאשר הבחירה הפופולרית היא זירקוניה. לפני שבוחרים את החומר המתאים, תרצו לקחת בחשבון ולוודא על מספר גורמים מקדימים כמו נראות השן, העלות והחוזק.

כתרי שיניים מורכבים משתי שכבות, כאשר השיכבה החיצונית, הנראית לעין עשויה מחרסינה, בעוד שכבת הבסיס (כיפת הכתר) עשויה על פי רוב ממתכת. כיום, כאשר לאסתטיקת השיניים נודעת חשיבות רבה, נעשים שינויים הן בחומרים והן במקצועיות הטיפול. בכתר זירקוניה החלו לעשות שימוש כבר בשנות התשעים. כתר זה מכיל כ-90% תחמוצת זירקוניום, ומאפשר חוזק ייחודי ותאימות ביולוגית. 

יתרונותיו של כתר זירקוניה

בעבר, בסיס הכתר היה עשוי מתכת, דבר אשר עלול היה לגרום לנסיגת חניכיים, ולהופעת פס כהה בקו החניכיים  סביב הכתר. התפתחות הטכנולוגיה בתחומי רפואת השיניים בשנים האחרונות הביאה לשינוי ולצורך בחומרים חדשים ומתן מענה אסתטי, במיוחד לגבי השיניים הקדמיות, באופן שמאפשר להציע למטופלים כתרים אשר יתרונם הגדול הוא בכך שליבת הכתר אינה מתכתית אלא עשויה חומר קרמי בהיר וחזק. מבין שלל יתרונותיו של כתר זירקוניה, היתרון העיקרי שלו הוא שמירה על מראה טבעי. באמצעות שימוש בחומר מסוג זה כבסיס הכתר, כבר אין צורך להשתמש בחומר אוטם צבע על מנת להסתיר את הצבע הטבעי שלו (דבר שמבוצע על פי רוב בכתרי חרסינה רגילים על מנת להסתיר את צבע בסיס המתכת) ועקב כך ניתן להוריד הרבה פחות חומר שן בצד הקדמי.

יתרונות נוספים של כתרי זירקוניה נובעים מכך שהכתר בנוי מחומר דמוי יהלום מלאכותי וללא מתכת כלל. יתרונות אלה כוללים התאמה גבוהה לגבול החניכיים וכן יכולת לחקות בצורה טובה מאד כל גוון של שן. כמו כן, החומר הינו בטוח ובעל תאימות ביולוגית כך שהוא אינו גורם לרגישות למתכות בקרב המטופלים. לזירקוניה היסטוריה ארוכה של שימוש בגוף האדם, כך שאפשר להיות בטוחים כי הוא מותאם מבחינה ביולוגית ואינו מעורר אלרגיות או תגובות אחרות, אשר כן עלולות להתבטא כתוצאה מחומרים אחרים. ישנם מטופלים אשר מודאגים מהשימוש במתכות אלו ועל השפעותיהם ארוכות הטווח על הגוף כולו. במקרה של כתר זירקוניה, השלכות אלו הינן מינימליות, למרות שעלולים להיות מספר חסרונות שיש לתת עליהם את הדעת 

כתר זירקוניה – האם קיימים חסרונות?

יתרונותיו של כתר זירקוניה הינם רבים, ולמעשה מספר החסרונות הקיימים בו הינם מינימליים. הקשיחות של החומר עוררה חששות בעבר לגבי חיכוך אפשרי נגד שורש השן ושחיקה של שיניים מנוגדות. עם זאת, בדיקות תכופות עוזרות להפחית את האפשרות של פגיעה בשיניים אלה ואחרות. כמו כן, בתחילת השימוש בכתר זירקוניה, ניתן היה לייצר רק תשתיות לבנות עצם, מה שעלול לעיתים ליצור בעיות בהשגת המראה המושלם מבחינה אסתטית. אולם כעת, בדור החדש של החומרים ניתן לייצרם כאשר הם נראים טבעיים יותר ומתאימים באופן מושלם לשיניים הקיימות.

כתשובה לחסרונות הקיימים לכתרי הזירקוניה, ניתן לענות לגבי פופולריות של כתרים אלה. למעשה, פתרון זה הינו המועדף על רופאי שיניים רבים, תוך הזנחת החומרים האחרים האפשריים. יש לזכור כי במרפאות ד"ר בוחניק, הרופאים המנוסים ביותר יוכלו לייעץ לכם לגבי הפתרון אשר יהיה המיטבי עבורכם באופן אישי. יתרונות כתר זירקוניה יבואו לידי ביטוי הודות להכנה המקצועית ולייצורם על פי הסטנדרטים המתקדמים והבלתי מתפשרים. 

שמירה על היגיינה ותחזוקת כתר זירקוניה

הן בכתרי זירקוניה, והן בכתרים מכל סוג שהוא, יש להקפיד על הגיינת הפה, כפי שמקפידים באופן רגיל. יש לצחצח לפחות פעמיים ביום, להשתמש בחוט דנטלי ושטיפות פה אנטי-מיקרוביאליות ומגרדי לשון. יש להקפיד אף יותר מתמיד לפנות לרופא השיניים לניקוי קבוע, לא רק כדי לשמור על השיניים לבנות וללא חיידקים אלא גם כדי לבדוק את בריאות הכתר והשיניים המושפעות ממנו.

אורך החיים הממוצע של כתרי זירקוניה אינו ידוע כרגע, מכיוון שכתרי זירקוניה הם חדשים יחסית ברפואת השיניים בהשוואה לסוגים אחרים של כתרים. ההערכה היא כי אורך החיים הממוצע עשוי להגיע עד לכ-20 שנה. כמובן, שמשך הזמן יהיה תלוי במידה רבה בטיפול הביתי ובהרגלים של המטופל לשמירה על שיניו. 

כתר זירקוניה – תהליך הטיפול 

בדרך כלל, הרכבת כתר זירקוניה נעשית לפחות במהלך שתי פגישות. בפגישה הראשונה, רופא השיניים נדרש להכין את השן על ידי הסרת רקמה לא בריאה ועיצוב המקום כך שיתאים לכתר. לאחר מכן, יהיה צורך לבצע מדידות והכנת דגם מהמנשך כדי לייצר את הכתר, ושליחתו למעבדת הייצור. עד לקבלת התוצר המוגמר, יידרש הרופא להרכיב כתר זמני כדי להגן על השן המטופלת. מעבדת הייצור תשתמש בדגם שנשלח כדי לספק את כתר הזירקוניה בגודל ובצורה המדויקים והאישיים ביותר. 

בפגישה השנייה אפשר יהיה כבר להרכיב את הכתר. רופא השיניים יכין את השן על ידי הסרת הכתר הזמני וניקוי האזור ויחבר את הכתר לשן באמצעות צמנט דנטלי. לאחר הנחת הכתר, יהיה צורך לוודא שהוא מתאים לנשך ולפעולת סגירת הפה באופן מושלם, עם או ללא ביצוע התאמות קטנות לפי הצורך. לאחר שרופא השיניים הבטיח התאמה מושלמת, אפשר יהיה לחזור לשגרת היומיום הרגילה, תוך הצגת חיוך חדש, בריא ומושלם. 

למי יתאים כתר זירקוניה?

כתר זירקוניה יכול להתאים לאנשים רבים, על פי בחירת והמלצת רופא השיניים, במיוחד כאשר ישנם כתמים חמורים שבגינם לא ניתן להשיג את התוצאות הרצויות בשיטות אחרות. אולם יתרונות הזירקוניה יוכלו להתבטא גם בקרב אנשים הסובלים משיניים שבורות או חתוכות, בעלי גשרים, סתימות ישנות שנהרסו בצבע ובמבנה. כמו כן, ניתן להשיג תוצאות טובות גם עבור אנשים אשר לא מעוניינים בטיפול אורתודונטי לתיקון שיניים עקומות, או כאשר ישנן שיניים אשר איבדו חומר רב מדי. 

מכיוון שיתרונם הגדול ביותר של כתרי זירקוניה טמון בעמידותם, הם יכולים לעמוד בלחץ קיצוני מבלי להישבר ולהיסדק במשך עשרות שנים. לכן, הם יהיו מתאימים ככתרים על הטוחנות, אשר פועלות כנגד כוח רב בזמן לעיסה. בנוסף, כתרי זירקוניה ייראו טבעיים מספיק כדי להשתלב עם השיניים הטבעיות גם כאשר הם מונחים על הטוחנות, בעיקר מכיוון ששיניים אלה לא נראות במהלך חיוך, והפתרון הינו מספק מאד.

היכן כדאי לעשות כתר זירקוניה?

ישנה חשיבות ומשמעות קריטית למקום הטיפול ולמרפאה שתבחרו במהלך הרכבת כתר זירקוניה. וודאי תשמחו לדעת כי במרפאות ד"ר בוחניק, אנו מנוסים מאד בסוגי כתרים אלה, ונשמח להתאים באופן מיוחד, אישי וספציפי את הסוג המתאים לכם ביותר. אנו עובדים עם החומרים והציוד המתקדם ביותר, כך שתוכלו להיות בטוחים לגבי התוצאות המושלמות עבורכם. מעבר לכך, נשמח לתת לכם בביקורכם הראשון הערכה רפואית, כמו גם צילומי רנטגן ונשך בחינם, כדי שבאמת תוכלו לצאת מחייכים בפה מלא.

אנו סבורים שלא צריך לבחור את הטיפול רק על סמך מחירו, אך מכיוון שאנו יודעים שנושא זה עלול להעסיק רבים מלקוחותינו, נוכל לבוא לקראתכם במספר תשלומים ובעבודה משותפת עם כלל חברות הביטוח הגדולות במשק. 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בהסדר עם כל חברות הביטוח

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן