ClickCease

מחלקת אסתטיקה של רשת שיניים- ד"ר עמוס בוכניק

רפואת שיניים היא תחום חשוב ומוביל. עוד מילדותנו מלמדים אותנו לשמור על בריאות השיניים שלנו ולצחצח את השיניים בבוקר וגם בערב. אבל מעבר לבריאות, יש כאן גם עניין של אסתטיקה. כל אדם יודע שמראה השיניים שלו משפיע באופן מהותי על הדימוי העצמי שלו, וגם על היכולת שלו ליצור קשרים חברתיים, זוגיות או אפילו להצליח במקום העבודה. אדם אשר השיניים שלו לא נראות טוב, ייראה פחות ייצוגי, יחוש תחושה של בושה ותסכול לדבר עם אנשים אחרים על מנת שלא יתגלו שיניו וימעט לחייך, דבר שעלול ליצור רושם שלילי בפגישות. על כן, אין ספק שתחום האסתטיקה של השיניים זה דבר חשוב מאוד. כיום, הודות להתפתחות הטכנולוגית המשמעותית של ימינו, כל אדם, בכל גיל יכול לשפר את מראה השיניים שלו ולהנות מחיוך לבן שמשדר ביטחון במראה העצמי ואסתטיקה. אם אתם מעוניינים לעבור טיפולים אסתטיים לשיניים שלכם, כדאי שתכירו את המקום הטוב ביותר לעשות זאת: מחלקת אסתטיקה של רשת שיניים- ד"ר עמוס בוכניק.

מהם טיפולים אסתטיים בתחום רפואת השיניים?

מטרת הטיפולים האסתטיים היא לשפר את הצורה החזותית של השיניים: צבע השיניים או הצורה. הטיפולים המדוברים כוללים ביצוע פעולות כמו סתימות שיניים בצבע השיניים הטבעי, שחזורי שיניים, הלבנת שיניים בלייזר, כתרים, ציפויים שונים שמטרתם היא להעניק מראה אסתטי ועוד. ניתן לומר שהקו המנחה של הטיפולים הללו הוא לשמור על הקיים ולגעת באופן כירורגי כמה שפחות בשיניים, אך בד בבד להעניק לשיניים מראה טוב. למעשה, טיפולים אסתטיים אלה  מהווים טיפולים משלימים לטיפולי בריאות השן.

מגוון רחב של טיפולי שיניים אסתטיים ברשת מרפאת שיניים ד"ר עמוס בוכניק

במחלקת האסתטיקה של רשת מרפאת שיניים ד"ר עמוס בוכניק, תוכלו למצוא מגוון טיפולים אסתטיים שונים לשיניים, וכדאי בהחלט להכיר את הבולטים שבהם: 

  • ציפוי חרסינה לשיניים – מדובר על ציפוי דק מאוד שמוצמד אל השן לצמיתות בתהליך קצר, פשוט וללא כאבים. הציפוי מעניק מענה למצבים שונים כמו  שיניים בלתי סימטריות או שבורות, שיניים מוכתמות או שיניים שיש בהן פגמים שלא ניתן להסיר, רווחים בשיניים, איבוד שן בשל שחיקת שיניים ועוד.
  • כתרים אסתטיים – המטרה של הכתרים היא לשחזר בצורה הטובה ביותר את המראה המקורי של השן ולהעניק לה מראה טוב ומדויק שמשתלב באופן הרמוני במראה הכולל של הפה. כיום ניתן למצוא כמה סוגי כתרים כגון: כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה ועוד. כל הכתרים חייבים להיות תואמים באופן ספציפי ומדויק לפה של המטופל על ידי רופא שיניים מקצועי, מומחה ומיומן בתחום.
  • הלבנת שיניים – מדובר על טיפול שמטרתו היא להעניק לשיניים לובן. בטיפול זה הרופא יניח על השיניים חומר מלבין בריכוז של בין 10 ל-35 אחוזים, וכן יצמיד לשיניים מכשיר פלזמה או לייזר כאשר השילוב בין שני הדברים הללו יביא לשינוי הצבע של השן במספר דרגות. התוצאה הסופית שתתקבל ביחס למצב הראשוני תהיה שיניים לבנות יותר מכפי שהיו. במסגרת טיפולי הלבנת שיניים ברשת המרפאות ניתן למצוא גם הלבנת שיניים עצמאית המבוצעת באמצעות פלטה שנקראת סד הלבנה. הרופא מתאים למטופל את הצורה והגודל של הסד והמטופל מורח משחה על הסד ומרכיב אותו.
  • השלמת שיניים – מדובר על תהליך המתבצע באמצעות חומר בשם: קומפוזיט. זהו חומר שמשמש עבור ביצוע סתימות לבנות, מילוי מרווח בין שיניים וחיפוי של שיניים שבורות. זהו טיפול פשוט.
  • פילינג חניכיים – מדובר על טיפול המתבצע באמצעות לייזר כאשר במהלכו מקלפים את השכבה העליונה והמוכתמת של החניכים בכדי לחשוף את השכבה העמוקה והוורודה יותר.

מעבר לכך, ברשימת המרפאות ניתן למצוא טיפולי אסתטיקה נוספים דוגמת טיפול אורתודנטי שמטרתו היא ליישר שיניים הן לצעירים והן למבוגרים. למבוגרים מוצעים כיום פתרונות יישור שאינם בולטים לעין כגון: פלטות שקופות, טיפול בכתמים לבנים בשיניים הנובעים כתוצאה מסיבות שונות, החלפה של סתימות לסתימות לבנות, סתימה של מרווחים בשיניים על ידי קומפוזיט שהוא חומר מיוחד, סתימות חרסינה שרלוונטיות עבור השיניים האחוריות והמטרה שלהן היא ליצור את השחזור הטוב ביותר של שן פגועה.

את כל הטיפולים האסתטיים האלה וגם אחרים כדאי לבצע רק במחלקת האסתטיקה של רשת מרפאות השיניים ד"ר עמוס בוכניק, שכן במרפאות הללו יש צוות מקצועי ומנוסה שיבצע את ההליך באמצעות  שיטות מתקדמות לביצוע כל הליך שיעניקו לכל מטופל את התוצאות הטובות ביותר.

סוגים נוספים של טיפולי אסתטיקה שניתן לקבל ברשת מרפאות שיניים

חשוב לדעת כי ניתן לקבל ברשת מרפאות שיניים של ד"ר עמוס בוכניק טיפולים נוספים הנוגעים לתחום פיסול הפנים. אנו נתייחס למספר טיפולים משמעותיים שניתן לקבל.

ראשית, קיימת אפשרות לקבל טיפולים הרלוונטים עבור שיפור קמטי הבעה. בכל פעם שהאדם מעוות את פניו כדי ליצור הבעת פנים כלשהי, היא יכולה ליצור אצלו קמטי הבעה שיכולים בשלב כלשהו בחיים להשפיע באופן ניכר על המראה החיצוני. הקמטים משווים מראה מבוגר, ולעתים גם קפוץ וזועף. על כן, ניתן לטפל בהם כיום ברשת מרפאות השיניים טיפולי החלקת קמטים באמצעות בוטוקס. ביצוע טיפולי בוטוקס לא רק מונעים את העמקת הקמטים שמתרחשים כאשר מבצעים תנועות פנים והבעות טבעיות אלא גם מסייעים במחיקת קמטים קיימים ומותירים את העור גמיש, רענן וצעיר. הבוטוקוס כיום מהווה את אחד מיסודות הטיפול האתסטיים כיום בשוק.

חשוב לדעת שכיום ישנן כמה שיטות טיפול בבוטוקס וכל שיטה מחייבת הבנה אנטומית עמוקה של מבנה גוף האדם וכן הבנה של אופן פעילות השרירים בפנים. על כן, עבור ביצוע טיפולים מעין אלה, יש לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. אין ספק שאנשי המקצוע המציעים טיפולים באמצעות בוטוקוס ברשת מרפאות השיניים של ד"ר עמוס בוכניק הם אנשי מקצוע מיומנים בתחום ובעלי ניסיון שניתן לסמוך עליהם.

טיפולים נוספים שמקבלים ברשת מרפאות שיניים הם טיפולים אסתטיים לפיסול הפנים שמתבצעים באמצעות חומצה היאלורונית. זוהי חומצה נפוצה בענף הטיפולים האסתטיים וזאת בשל העובדה שיש בה לא מעט יתרונות, אשר בגינם היא מהווה את חומר המילוי האידיאלי לביצוע של מגוון טיפולים אסתטיים שונים. בתחום החומצה ההיאלורנית ניתן למצוא מספר זנים של חומרים, שכן יש כמה סוגים של חומצה זאת המיוצרים במעבדות שונות בארץ וברחבי העולם. הבחירה בסוג של החומצה מתבצעת בהתאמה לסוג הטיפול אשר מבקש המטופל לבצע. היא רלוונטית לטיפולי מילוי שפתיים, שחזור נפחים או מילוי קמטים.

נוסף על כך, חשוב לדעת שהחל מגיל מסוים מתחילים להופיע הן בקרב נשים והן בקרב גברים קמטי הבעה. מדובר על קמטי הבעה שהם קמטים פעילים שנגרמים כתוצאה משרירי פנים והם נוצרים בעיקר בשליש העליון של הפנים, בין הגבות, בצדי העיניים ובמרכז המצח. הטיפול בקמטים מסוג זה דורש הזרקה של חומר מילוי שמטרתו היא למלא את הקמטים. אופן הפעולה שלו מביא להרפיה של השרירים עד שהם נחלשים וכך מצליחים למנוע היווצרות של קמטים באותם אזורים.

ברשת מרפאות השיניים של ד"ר עמוס בוכניק שבהן ניתן לקבל גם טיפולי פיסול פנים מסוגים שונים, ישנם רופאים מקצועיים אשר בוחרים את החומר למילוי הקמטים. הרופאים קובעים איזה חומר מילוי מתאים לטיפול של כל אדם בהתאם למצב העור של האדם, בהתאם לעומק שנפער בקמטים ועוד. במקרה שיש קמטים פעילים הרופא לרוב ישתמש בחומרי הזרקה כגון בוטוקוס ודיספורט, ולעומת זאת כאשר הקמטים יציבים הרופאים יבחרו בחומרי מילוי המבוססים על חומצה היאלורונית. בכל מקרה, הרופאים יבצעו את העבודה בצורה המדויקת והמקצועית ביותר והתוצאה שתתקבל תהיה לא פחות ממושלמת.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בהסדר עם כל חברות הביטוח

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן