עקירת שיניים היא הליך דנטלי נפוץ המבוצע כדי להסיר שן אחת או יותר מהפה. זה עשוי להיות נחוץ מסיבות שונות, כולל עששת, מחלת חניכיים או פציעה. תהליך העקירה כרוך בהרדמה של האזור סביב השן, ולאחר מכן שימוש בכלי לשחרור השן והוצאתה מהפה. ההחלמה מעקירת השיניים היא בדרך כלל מהירה וללא כאבים, אם כי ייתכנו כמה כאבים ונפיחות בימים שלאחר ההליך. חשוב לעקוב אחר הוראות רופא השיניים שלך לטיפול באתר העקירה ולוודא שכל בעיות בריאות הפה מטופלות באופן מיידי כדי למנוע סיבוכים כלשהם . אם יש לך שאלות לגבי טיפול עקירת שיניים שאתה זקוק לו – אל תהסס, פשוט תפנה עכשיו למרפאה של רשת מרפאות שיניים הסמוכה למקום מגוריך, ותיהנה מיחס אנושי וטיפול מקצועי שילווה אותך לכל אורך הדרך.

 

עקירת שיניים: מה זה ולמה זה עשוי להיות נחוץ ?

עקירת שיניים היא הליך דנטלי נפוץ המבוצע כדי להסיר שן אחת או יותר מהפה. זה עשוי להיות נחוץ מסיבות שונות, כולל עששת, מחלת חניכיים או פציעה. תהליך העקירה כרוך בהרדמה של האזור סביב השן, ולאחר מכן שימוש בכלי לשחרור השן והוצאתה מהפה. ההחלמה מעקירת השיניים היא בדרך כלל מהירה וללא כאבים, אם כי ייתכנו כמה כאבים ונפיחות בימים שלאחר ההליך. חשוב לעקוב אחר הוראות רופא השיניים שלך לטיפול באתר העקירה ולוודא שכל בעיות בריאות הפה מטופלות באופן מיידי כדי למנוע סיבוכים כלשהם .

תהליך עקירת השן: הרדמת האזור והוצאת השן .

תהליך עקירת השן מתחיל בהרדמה של האזור מסביב לשן באמצעות הרדמה מקומית. זה יעזור להבטיח שאתה מרגיש בנוח במהלך ההליך. ברגע שהאזור קהה, רופא השיניים שלך ישתמש בכלי כדי לשחרר את השן ולהסיר אותה מהפה. ברוב המקרים ניתן להסיר את כל השן בחתיכה אחת. עם זאת, במקרים מסוימים, ייתכן שיהיה צורך להסיר את השן בחלקים .

התאוששות מעקירות שיניים: כאבים, נפיחות וביצוע הוראות רופא השיניים .

לאחר הסרת השן, אתה עלול לחוות קצת כאב ונפיחות. זה נורמלי ולרוב יעבור תוך מספר ימים. רופא השיניים שלך ייתן לך הנחיות ספציפיות כיצד לטפל באתר העקירה. חשוב לעקוב אחר הוראות אלה בקפידה כדי למנוע סיבוכים כלשהם. אתה צריך גם לראות את רופא השיניים שלך עבור כל פגישות מעקב כדי לוודא שהכל מתרפא כראוי .

 

 בעיות בריאות הפה וסיבוכים לאחר עקירת שיניים .

חשוב לראות את רופא השיניים שלך עבור כל בעיות בריאות הפה שיש לך. אם בעיות אלו אינן מטופלות, הן עלולות להוביל לסיבוכים לאחר עקירת שיניים. סיבוכים אלה יכולים לכלול זיהום, שקע יבש ונזק לשיניים שמסביב .

מניעת סיבוכים לאחר עקירת שן: פנייה לטיפול מהיר בבעיות בריאות הפה .

הדרך הטובה ביותר למנוע סיבוכים לאחר עקירת שיניים היא לפנות לטיפול מיידי בכל בעיות בריאות הפה שיש לך. אם יש לך חור, מחלת חניכיים או פציעה, חשוב לפנות לרופא השיניים של הרשת בהקדם האפשרי. זה יעזור להבטיח שהבעיה תטופל לפני שהיא תוביל לסיבוכים כלשהם .

 

 מתי לפנות לרופא שיניים לצורך הערכה של עקירת שיניים אפשרית .

אם אתה חושב שאתה צריך עקירת שן, חשוב לפנות לרופא השיניים שלך להערכה. הם יוכלו לקבוע אם ההליך הכרחי ולהסביר לך את הסיכונים והיתרונות. עקירת שיניים היא בדרך כלל הליך מהיר וללא כאבים עם החלמה מהירה. עם זאת, חשוב לעקוב אחר הוראות רופא השיניים שתקבל במרפאה שלנו לצורך טיפול באתר העקירה ולוודא שכל בעיה בריאותית או ראלית מטופלת באופן מיידי כדי למנוע סיבוכים כלשהם .

בדיקת הפה לפני עקירת שיניים: מה יחפש רופא השיניים ?

כאשר אתה מבקר אצל רופא השיניים להערכה לפני עקירת שיניים, הם יבדקו את הפה שלך עבור כל בעיות בריאות הפה. זה כולל חיפוש אחר עששת, מחלת חניכיים או פציעות כלשהן. הם גם יעריכו את חומרת הבעיה ויקבעו אם עקירת שיניים היא דרך הפעולה הטובה ביותר. אם הם אכן ימליצו על מיצוי, הם יסבירו לך את הסיכונים והיתרונות .

חשוב לראות את רופא השיניים שלך להערכה של בעיות בריאות הפה שיש לך. אם בעיות אלו אינן מטופלות, הן עלולות להוביל לסיבוכים לאחר עקירת שיניים. סיבוכים אלה יכולים לכלול זיהום, שקע יבש ונזק לשיניים שמסביב .

 צילומי רנטגן דנטליים ובדיקות אחרות שעשויות להיות נחוצות לפני עקירת שיניים .

רופא השיניים שלך עשוי להמליץ על בדיקה אחת או יותר, כגון צילומי שיניים, לפני עקירת שיניים. בדיקות אלו יכולות לעזור להעריך את חומרת הבעיה ולקבוע אם עקירת שיניים היא דרך הפעולה הטובה ביותר .

למה לצפות במהלך עקירת שיניים .

תהליך החילוץ אורך בדרך כלל דקות ספורות. ראשית, האזור סביב השן יורדים בהרדמה מקומית. לאחר מכן, רופא השיניים ישתמש בכלי כדי לשחרר את השן ולהסיר אותה מהפה .

הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים של עקירת שיניים: מה שכדאי לדעת .

רוב האנשים אינם חווים סיבוכים לאחר עקירת שיניים. עם זאת, כמו בכל הליך כירורגי, ישנם סיכונים מסוימים. סיבוכים שעלולים להתרחש לאחר עקירת שיניים כוללים זיהום, שקע יבש ונזק לשיניים שמסביב .

האם עלי לעקור שן? שקלול הסיכונים והיתרונות עם רופא השיניים שלך .

כאשר אתה שוקל עקירת שיניים, חשוב לשקול את הסיכונים והיתרונות עם רופא השיניים שלך. עקירת שיניים היא הליך שיניים נפוץ שלרוב הוא מהיר וללא כאבים. עם זאת, ישנם סיכונים מסוימים, כגון זיהום, שקע יבש ונזק לשיניים שמסביב. עליך לדון בסיכונים וביתרונות אלה עם רופא השיניים שלך כדי לוודא שההליך מתאים לך .

טיפול לאחר עקירת שיניים: מה עליך לעשות כדי לקדם ריפוי .

לאחר עקירת שן, חשוב לעקוב אחר הוראות רופא השיניים לקידום הריפוי. זה כולל בדרך כלל שמירה על מקום החילוץ נקי, אכילת מזון רך והימנעות מעישון. ביצוע הוראות אלה יסייע להבטיח שמקום החילוץ מתרפא כראוי ושאין סיבוכים .

 טיפול בכאב לאחר עקירת שיניים: ללא מרשם ואפשרויות מרשם .

קיימות מגוון אפשרויות לטיפול בכאב עבור אנשים שעברו עקירת שן. תרופות נגד כאבים ללא מרשם, כגון איבופרופן, יכולות להיות יעילות בניהול כאב. תרופות מרשם לכאב עשויות להיות נחוצות גם עבור אנשים מסוימים. רופא השיניים שבמרפאה ידון איתך באפשרויות הטובות ביותר עבורך בהתבסס על הצרכים האישיים שלך .

 נפיחות וחבורות בעקבות עקירת שיניים: כיצד לנהל את תופעות הלוואי הנפוצות הללו .

נפיחות וחבורות הן תופעות לוואי שכיחות של עקירת שיניים. כדי לסייע בהפחתת הנפיחות, חשוב למרוח קרח על מקום החילוץ. כדי לסייע בהפחתת חבורות, חשוב להימנע משתיית אלכוהול וקפאין. רופא השיניים שלך ידון איתך בדרכים אחרות לעזור להפחית נפיחות וחבורות .

דימום לאחר עקירת שיניים: כמה זה נורמלי ומתי צריך לדאוג ?

זה נורמלי לחוות קצת דימום לאחר עקירת שיניים. עם זאת, אם הדימום כבד או אינו מפסיק לאחר מספר ימים, יש לפנות לרופא השיניים. יש להתייחס לדימום המלווה בכאבים עזים, חום או תסמינים אחרים כמצב חירום רפואי ועליך לפנות מיד לטיפול רפואי .

סימני זיהום לאחר עקירת שיניים: מתי לפנות לרופא שיניים או לרופא .

חשוב להקפיד על סימני זיהום לאחר עקירת שיניים. סימנים אלו כוללים כאבים עזים, חום, אדמומיות ונפיחות באתר החילוץ ומוגלה המגיעה מהמקום. אם אתה חווה אחד מהסימנים הללו, עליך לפנות מיד לרופא השיניים או לרופא שלך .

דיאטה לאחר עקירת שיניים: אילו מזונות לאכול (ולהמנע) כדי לקדם ריפוי .

לאחר עקירת שן, חשוב לאכול מזונות רכים שאינם דורשים לעיסה מרובה. אפשרויות טובות כוללות מרק, פירה תפוחי אדמה ורסק תפוחים. עליך להימנע ממזונות קשים, פריכים או דביקים שעלולים לגרות את מקום החילוץ. רופא השיניים שלך ייתן לך הנחיות ספציפיות יותר לגבי מה לאכול לאחר עקירת שיניים .

מתי לפנות שוב לרופא השיניים לאחר עקירת שיניים? פגישות מעקב ובדיקות .

חשוב לפנות לרופא השיניים לקביעת מעקב לאחר עקירת שיניים. במהלך פגישה זו, רופא השיניים יבדוק את ההחלמה של מקום העקירה ויסיר את כל התפרים שהונחו. רופא השיניים גם ייתן לך הנחיות כיצד לטפל באתר העקירה בזמן שהוא מתרפא .

באיזו מרפאה מומלץ לעשות טיפול עקירת שיניים ?

מרפאות רשת שיניים של ד"ר בוחניק פרוסות ברחבי ישראל ומעניקות טיפול שיניים מקצועי, שירות משובח ואדיב ויחס אישי לכל מטופל. במרפאותינו תמצאו צוות רופאים המתמחים בתחומי רפואת השיניים השונים וצוות רופאי שיניים מנוסים, מקצועיים ומיומנים בכל תחומי רפואת השיניים.

אלפי לקוחות במשך שלושים שנות הפעילות של הרשת, נהנים מטיפול מקצועי, כל סוגי הטיפולים, לרבות השתלות וניתוחים, מבוצעים תחת קורת גג אחת, במרפאות עצמן, לנוחות המטופלים. אתה יכול להיות בטוח שתקבל טיפול שיניים באיכות גבוהה ויחס אישי כאשר תבקר באחת מהמרפאות שלנו לצורך עקירת השיניים שלך. התקשר אלינו עוד היום לקביעת תור לרופא שיניים מעולה במרפאת השיניים של ד"ר בוחניק הנמצאת בסמוך למקום מגוריך.

תוכן עניניים הצג

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)

שתפו:

מה אתם חושבים עלינו?

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד.בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו

פוסטים אחרונים

טיפולי שיניים בצה"ל ובשירות צבאי

בריאות השיניים היא חלק חשוב מבריאות הכללית של האדם. שיניים בריאות מאפשרות לנהל אורח חיים תקין, הן מבחינה פיזית והן מבחינה חברתית. שירות צבאי יכול

כיצד מזון חומצי משפיע על השיניים?

השיניים שלנו ממלאות תפקיד מכריע ברווחה הכללית שלנו, מה שמאפשר לנו לנשוך, ללעוס ולדבר בקלות. עם זאת, למזונות שאנו צורכים יכולה להיות השפעה משמעותית על

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)


ליאת כהן
הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו :) תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.שרית אברג'ל
רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.עידן פאניאן
הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה
ותיקים ונהנים מועדון צרכנות לאזרחים ותיקים
הפניקס
דויד שילד ביטוח רפואי בין לאומי
מנורה מבטחים
קבוצת מגדל
הראל
חבר זה הכל בשבילך

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מתוך הבלוג שלנו

השתלת שיניים לפני ואחרי

לא מעט מטופלים שבאים לעשות השתלת שיניים שואלים: מה לגבי התהליך? אילו שינויים מתרחשים בפה לאחר ניתוח השתלת שיניים? כמה זמן לוקח להכל להחלים כמו

קרא עוד »

פלטה שקופה

פלטות שקופות הן סוג של פלטות שיניים העשויות מחומרים שקופים או בצבע שן. הם פחות גלויים מאשר פלטות מתכת מסורתיות ולכן אסתטיות יותר. עם זאת,

קרא עוד »

פלטה לשיניים

פלטות שיניים הן סוג של טיפול יישור שיניים המשמש לתיקון יישור השיניים. הפלטה עשויה בדרך כלל ממתכת, המוצמדת לקדמת השיניים, ומחוט שמשחיל בין הסוגריים. החוט

קרא עוד »

רגישות לקור בשיניים

בעיה דנטלית נפוצה אחת שלא ניתן להתעלם ממנה בקלות היא רגישות לקור בשיניים. זה יכול להיגרם ממספר גורמים, כולל נסיגת חניכיים, עששת וסדקים באמייל. למרות

קרא עוד »

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

small_c_popup.png

לא שווה לעזוב מבלי לקבל את ההטבה הזאת

בדיקת רופא, צילומי נשך וצילום פנורמי - חינם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)

דילוג לתוכן