ClickCease

עקירת שן בינה בהריון

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

עקירת שן בינה במהלך ההריון

כשמדובר בעקירת שיני בינה במהלך ההיריון, ישנן שתי כיווני מחשבה: האחת אומרת שיש להימנע מההליך בכל מחיר, בעוד שאחרות טוענות שהיתרונות של עקירת השן עולים בהרבה על כל סיכונים אפשריים. . מטרת מאמר זה היא לחקור את שני הצדדים של הטיעון ולספק קצת בהירות על נושא זה שנושא במחלוקת לעתים קרובות.

 

מצד אחד של הוויכוח, אנשי מקצוע רפואיים רבים טוענים כי יש להימנע מעקירת שן בינה במהלך ההריון מכיוון שהיא עלולה להוביל לסיבוכים כגון דימום מוגזם, זיהום ואפילו צירים מוקדמים. למעשה, על פי מחקר שפורסם בכתב העת Obstetrics & Gynecology, נשים הרות שעוברות עקירת שן בינה נמצאות בסיכון גבוה פי שניים לחוות סיבוך מאלה שלא.

 

עם זאת, מומחים אחרים טוענים כי היתרונות של עקירת שן בינה – כגון מניעת כאב וזיהום – עולים על כל הסיכונים הפוטנציאליים הכרוכים בהליך. למעשה, רבים טוענים כי עקירת שן בינה אינה מסוכנת יותר עבור נשים בהריון מאשר עבור אלו שאינן בהריון. יתר על כן, הם טוענים שאם רופאה של אישה מרגישה שהיא בריאה מספיק כדי לעבור ניתוח, אז אין סיבה שלא תעקור את שיני הבינה שלה במהלך ההריון.

 

בסופו של יום, ההחלטה לעקור שיני בינה במהלך ההריון היא החלטה אישית שצריכה להיעשות בין אישה לרופא. אם את בהריון ושוקלת לעקור את שיני הבינה שלך, הקפדי לדון בכל הסיכונים והיתרונות עם רופא השיניים או מנתח הפה שלך לפני קבלת החלטה סופית.

 

הסיכונים והיתרונות של עקירת שן בינה במהלך ההריון

עקירת שן בינה היא הליך דנטלי נפוץ, אך הוא כזה שלנשים הרות עשויות להיות שאלות לגביו. יש גם סיכונים וגם יתרונות בהוצאת שיני בינה במהלך ההריון, וחשוב לשקול את שניהם בקפידה לפני קבלת החלטה. אחד הסיכונים העיקריים של עקירת שן בינה במהלך ההריון הוא אפשרות לדימום. זה יכול להדאיג כי זה יכול להוביל לסיבוכים הן לאם והן לתינוק. עם זאת, אם ההליך מבוצע על ידי רופא שיניים מנוסה, הסיכונים הם מזעריים. בנוסף, ישנם מספר יתרונות להסרת שיני בינה במהלך ההריון. אחד מהם הוא שהוא יכול לעזור במניעת מחלת חניכיים, שעלולה להוות בעיה עבור נשים בהריון. יתרון נוסף הוא שהוא יכול לעזור להפחית את הסיכון לזיהום. עקירת שן בינה במהלך ההריון היא החלטה שצריכה להיעשות בהנחיית רופא מוסמך.

איך לדעת אם את צריכה לעקור את שיני הבינה שלך

ככל שאנחנו מתבגרים, שיני הבינה שלנו עשויות להתחיל להיכנס ולבקוע. עבור אנשים מסוימים, זהו תהליך נטול כאבים לחלוטין. עם זאת, עבור אחרים, שיני בינה יכולות לגרום לבעיות רבות. אם שיני הבינה שלך נפגעות או נכנסות בזווית, הן עלולות לצופף את השיניים האחרות שלך או אפילו לפגוע בהן. שיני בינה יכולות גם ללכוד חלקיקי מזון וחיידקים, מה שמוביל לחורים או למחלות חניכיים. אם את חווה כאבים או בעיות אחרות בשיני הבינה שלך, מומלץ לפנות לרופא השיניים שלך כדי לברר אם יש צורך לעקור אותן. במקרים מסוימים, ייתכן שרופא השיניים יוכל לטפל בבעיה מבלי לעקור את השן. עם זאת, במקרים אחרים, מיצוי עשוי להיות האפשרות הטובה ביותר. רופא השיניים שלך יוכל להעריך את מצבך האישי ולתת לך את העצה הטובה ביותר כיצד להמשיך.

מה קורה בזמן עקירת שן בינה?

הסרת שיני בינה יכולה להיות חוויה מרתיעה, אך חשוב לזכור שעקירות שיני בינה הן נפוצות מאוד ובדרך כלל עוברות חלק. הנה מה שאתה יכול לצפות במהלך ההליך שלך: 

 

ראשית, רופא השיניים שלך קהה את האזור סביב שיני הבינה שלך בהרדמה מקומית. זה יעזור להבטיח שנוח לך לאורך כל ההליך. לאחר מכן, רופא השיניים שלך יעשה חתכים קטנים בחניכיים ויסיר כל עצם שחוסמת את הגישה לשיני הבינה שלך. לאחר ששייני הבינה שלך נחשפות, רופא השיניים שלך ישתמש בכלי שיניים מיוחדים כדי להסיר אותן. לבסוף, רופא השיניים שלך ינקה את האזור ויסגור את החתכים עם תפרים.

 

לאחר ההליך שלך, אתה יכול לצפות כמה נפיחות ואי נוחות. רופא השיניים שלך ירשום תרופות נגד כאבים כדי לעזור לך להתמודד עם אי נוחות כלשהי. כמו כן, חשוב לאכול מזון רך ולהימנע משימוש בקשיות בימים הראשונים לאחר הניתוח. תוך שבוע או שבועיים, אתה אמור להרגיש בחזרה לשגרה!

הכנה לניתוח עקירת שן בינה

אנשים רבים חווים חרדה מסוימת לפני כל סוג של ניתוח, ועקירות שן בינה אינן יוצאות דופן. עם זאת, יש כמה דברים שאת יכולה לעשות כדי להפוך את התהליך לחלק וללא מתח ככל האפשר. ראשית, הקפידו לישון טוב בלילה לפני הניתוח. זה יעזור לך להרגיש נח ורגוע יותר ביום ההליך. שנית, לאכול ארוחה קלה לפני כן; את לא רוצה להתמודד עם בחילות או התכווצויות בבטן במהלך הניתוח. לבסוף, קחי קצת זמן להירגע ולהסיח את דעתך לפני שאת נכנסת למרפאת רופא השיניים. האזני למוזיקה, קראי ספר או צ'אט עם חברה כדי לעזור לך להוריד את הראש ממה שעומד לקרות. על ידי ביצוע העצות הפשוטות הללו, תוכלי להבטיח שניתוח עקירת שן הבינה שלך יעבור בצורה חלקה ככל האפשר.

 

איזו מרפאת שיניים מתאימה לאישה בהריון שזקוקה לעקירת שן

לאישה הרה שצריכה לעקור שן יש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון בבחירת מרפאת שיניים. ראשית, היא תרצה לוודא שרופא השיניים מנוסה בטיפול בנשים בהריון. שנית, היא תרצה לוודא שהמרפאה נקייה ובטוחה. שלישית, היא תרצה לוודא שהצוות ידידותי ומקצועי. רביעית, היא תרצה לוודא שהמרפאה נוחה ללוח הזמנים שלה. לבסוף, היא תרצה לוודא שהמרפאה מציעה תוכנית תשלום משתלמת עבורה. בהתחשב בכל הגורמים הללו, אישה בהריון יכולה להיות בטוחה שתבחר את מרפאת השיניים המתאימה ביותר עבורה ועבור תינוקה.

חרדה דנטלית היא מצב אמיתי שיכול להשפיע על אנשים בכל גיל. זה יכול להקשות על הביקורים אצל רופא השיניים ולגרום ללחץ משמעותי. זה יכול להוביל לבעיות כמו היגיינת פה לקויה וסיכון מוגבר לעששת ובעיות שיניים אחרות.

ברשת מרפאות שיניים, בנוסף למיומנויות המקצועיות שלנו, אנו גם מתגאים בצוות הרגיש והמבין שלנו. אנו יודעים להתחשב בצרכי המטופלים שלנו ולהעניק להם את הטיפול הדרוש להם. אנו מבינים שחלק מהאנשים עלולים להיות מודאגים מביקורם אצל רופא השיניים, ואנו עושים כל שביכולתנו כדי לגרום להם להרגיש בנוח.

 

ישנן סיבות רבות מדוע עקירת שן בינה במהלך ההיריון נעשית בצורה הטובה ביותר ברשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק. בראש ובראשונה, במרפאות אלו מועסקים רק רופאי השיניים הטובים ביותר, כלומר ניתן להבטיח למטופלים קבלת טיפול איכותי. כמו כן, מרפאות ברשת זו פרושות ברחבי ישראל, מה שהופך אותן לנגישות בקלות לנשים בהריון מכל חלקי הארץ. יתרה מכך, מרפאות אלו מציעות מגוון רחב של שירותי רפואת שיניים, כך שנשים בהריון יכולות לקבל את כל הטיפולים הנדרשים תחת קורת גג אחת. לבסוף, צוות המרפאה ידוע באדיבותם וברגישותם, דבר שחשוב במיוחד במהלך ההיריון כאשר נשים עלולות להיות חרדות או רגישות במיוחד.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן