ClickCease

עקירת שן דלקתית

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

זה לא סוד שעקירת שיניים היא הליך דנטלי נפוץ. עם זאת, מה שעשוי להפתיע חלקם הוא שעקירת שן דלקתית יכולה להיות הליך הרבה יותר מסובך ומסוכן מהעקירה הממוצעת. במאמר זה, נסקור מקרוב את הסיבות מדוע עקירת שן דלקתית יכולה להיות אתגר כזה עבור רופאי שיניים, ונבדוק כמה מהסיכונים הפוטנציאליים הכרוכים בעקירה מסוג זה. כמו כן, נספק עצות כיצד להתכונן בצורה הטובה ביותר לעקירת שן דלקתית, ולמה לצפות במהלך ואחרי ההליך.

מהי דלקת, וכיצד היא יכולה להשפיע על השיניים. 

 

השלב הראשון בהבנה מדוע עקירת שן דלקתית יכולה להיות מסובכת יותר מעקירת רגילה הוא להבין מהי דלקת, וכיצד היא יכולה להשפיע על השיניים. דלקת היא התגובה הטבעית של הגוף לפציעה או לזיהום, והיא גורמת לנפיחות ואדמומיות האופייניות לרקמות דלקתיות. כאשר מתרחשת דלקת בפה, היא לרוב תוצאה של זיהום בחניכיים או בשיניים. סוג זה של דלקת מכונה מחלת חניכיים, והיא הגורם המוביל לאובדן שיניים אצל מבוגרים.

מהי מחלת חניכיים?

 

מחלת חניכיים מתרחשת כאשר חיידקים מצטברים על השיניים והחניכיים, וגורמים לזיהום. המערכת החיסונית של הגוף מגיבה לזיהום זה על ידי שליחת תאי דם לבנים לאזור הפגוע. תאי דם לבנים אלו משחררים כימיקלים הגורמים להתנפחות הרקמות הסמוכות, וכתוצאה מכך תסמינים האופייניים של דלקת. בשלבים המוקדמים של מחלת חניכיים, הדלקת היא בדרך כלל קלה וניתן לטפל בה באמצעות ניקוי פשוט על ידי רופא שיניים. עם זאת, אם המחלה מתקדמת והדלקת תחריף, ייתכן שיהיה צורך בטיפול נרחב יותר, כמו עקירת שן דלקתית.

 

קיימות מספר סיבות מדוע עקירת שן דלקתית יכולה להיות מסובכת יותר מעקירת רגילה. ראשית, הרקמה המודלקת סביב השן עלולה להקשות על רופא השיניים לאחוז טוב בשן. זה יכול להקשות על הסרת השן מבלי לגרום נזק נוסף לרקמה שמסביב. בנוסף, הרקמה המודלקת עלולה להקשות על ראיית השן, מה שעלול להקשות על הסרה. לבסוף, הרקמה המודלקת עלולה להיות רגישה מאוד, ועקירת השן עלולה לגרום לכאב ואי נוחות משמעותיים.

 

עקירת שן דלקתית יכולה להיות מסובכת יותר מעקירות רגילה, אך לעיתים קרובות יש צורך לטפל במקרים חמורים של מחלת חניכיים. אם מתוכננת לך עקירת שן דלקתית, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להתכונן להליך ולהבטיח תוצאה מוצלחת. עם הכנה וטיפול נאותים, אתה יכול לצפות להחלים במהירות ולהימנע מסיבוכים.

– מה שאתה צריך לדעת לפני שעושים עקירת שן דלקתית

אם יש לך עקירת שן דלקתית, חשוב לדעת כמה דברים לפני שעושים את ההליך. ראשית, תצטרך לעבור הרדמה מקומית. הרופא מרדים את האזור מסביב לשן כך שלא תרגיש כאב במהלך העקירה. שנית, רופא השיניים שלך יעשה חתך קטן בחניכיים שלך. זה נותן להם גישה לשן כך שהם יכולים להסיר אותה מבלי לפגוע בשיניים שמסביב. לבסוף, רופא השיניים שלך יסגור את החתך עם תפרים. אלה מתמוססים מעצמם עם הזמן ולא אמורים לגרום לך אי נוחות. לאחר ההליך, ייתכן שיש לך קצת נפיחות וחבורות. זה נורמלי ויעבור תוך מספר ימים. אם יש לך שאלות או חששות, הקפד לדבר עם רופא השיניים שלך לפני ביצוע עקירת שן דלקתית.

– היסודות של עקירות שיניים דלקתיות

לא כל עקירות השיניים שוות וזהות. חלק מהשיניים ניתנות למשיכה בקלות יחסית, בעוד שאחרות דורשות קצת יותר עבודה. עקירות שיניים דלקתיות נמצאות איפשהו באמצע. הם לא פשוטים כמו חילוץ קל, אבל הם לא מסובכים כמו חילוץ קשה.

 

אז מהי בעצם עקירת שן דלקתית? זהו הליך המשמש להסרת שן דלקתית או נגועה. הצעד הראשון הוא להקהות את האזור סביב השן על ידי סם הרדמה מקומי הניתן בזריקה לאיזור הנגוע. לאחר מכן, רופא השיניים יעשה חתך בחניכיים וירים את השן. חלק זה יכול להיות קצת מסובך, מכיוון שהשן עשויה להיות מחוברת לעצם או לרקמות אחרות. לאחר הסרת השן, האזור ינוקה וייתפר.

 

– איך להתכונן לעקירת שן דלקתית

כשמדובר בעקירות שיניים דלקתיות, ההכנה היא המפתח. ראשית, תצטרך לארגן שמישהו יסיע אותך הביתה לאחר ההליך. השלב הבא הוא להצטייד במזונות רכים כמו מרקים ויוגורט. אתה גם רוצה שיהיה לך הרבה משככי כאבים בהישג יד, ליתר בטחון. לבסוף, הקפד לעקוב בקפידה אחר כל הוראות רופא השיניים שלך. אם הכל הולך לפי התוכנית, אתה אמור להיות מסוגל להתאושש מעקירת השיניים שלך ללא בעיות.

– למה לצפות לאחר עקירת שן

דלקתית עקירת שן דלקתית היא הליך להוצאת שן שנדבקה בדלקת. השן עלולה להיות נגועה עקב עששת, טראומה או מחלת חניכיים. ההליך מבוצע בהרדמה מקומית ונעשה לרוב בפגישה אחת. לאחר ההליך, חשוב לעקוב אחר הנחיות רופא השיניים שלך לטיפול. זה יעזור להבטיח שהאתר מתרפא כראוי ומפחית את הסיכון לזיהום. זה נורמלי לחוות קצת כאב ונפיחות לאחר ההליך. עם זאת, אם אתה חווה כאבים עזים, חום או דימום מוגזם, עליך לפנות מיד לרופא השיניים שלך. עם טיפול נאות, רוב החולים נרפאים ללא כל סיבוכים.

מהם היתרונות של עקירת שיניים דלקתית?

ישנם יתרונות רבים לעקירת שן דלקתית, ביניהם:

– דלקת מופחתת בחניכיים

– מופחתת הסיכון לזיהום

– שיפור בבריאות הפה הכוללת

– אסתטיקה טובה יותר

– שיפור ביכולת הלעיסה והאכילה

 

מהם הסיכונים בעקירת שן דלקתית?

כמו בכל הליך רפואי, ישנם כמה סיכונים הקשורים לעקירות שיניים דלקתיות. סיכונים אלו כוללים:

– דימום

– נפיחות

– כאב ואי נוחות

– זיהום

– נזק לשיניים או רקמות סמוכות

עם זאת, סיכונים אלו בדרך כלל נמוכים וניתן למזער אותם עוד יותר על ידי עבודה עם רופא שיניים מוסמך שיש לו ניסיון בביצוע הליך מסוג זה. בנוסף, חשוב לעקוב בקפידה אחר כל ההנחיות לאחר הניתוח כדי להבטיח תוצאה מוצלחת.

 

כיצד לבחור את רופא השיניים הטוב ביותר עבור הצרכים שלך

בעת בחירת רופא שיניים לעקירת שיניים דלקתית שלך, חשוב לקחת בחשבון:

– ניסיון: חפש רופא שיניים בעל ניסיון בביצוע הליך מסוג זה.

– כישורים: ודאו שרופא השיניים שתבחרו מוסמך לבצע את ההליך.

– מיקום: בחר רופא שיניים שנמצא בנוחות בקרבתך.

– ביטוח: ודא שרופא השיניים מקבל את תוכנית הביטוח שלך.

 

רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק עומדת בכל הקריטריונים הללו ועוד, מה שהופך אותה לבחירה המושלמת לצרכיך. צור קשר עוד היום עם ד"ר בוחניק לקביעת תור לעקירת השן הדלקתית שלך.

 

המקום הטוב ביותר לעקור שן דלקתית

המקום הטוב ביותר לעקור שן דלקתית הוא באחת מרשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק. לד"ר בוחניק רשת מרפאות שיניים בפריסה ארצית, עם מיטב הרופאים בארץ, ניסיון של עשרות שנים, רופאי שיניים מעולים, שירות נעים, מרפאות חדישות וצוות אדיב, מחירים נוחים, עבודה מול חברות הביטוח הגדולות בישראל. השילוב של כל הגורמים הללו אומר שאתה יכול להיות בטוח שאתה מקבל את הטיפול הטוב ביותר עבור עקירת השן המודלקת שלך. בנוסף, מכיוון שהמרפאות של ד"ר בוחניק הן רשתות, אתה יכול להיות בטוח שתהיה לך גישה לאותה איכות טיפול גבוהה לא משנה היכן אתה גר בישראל. זה חשוב, שכן עקירת שן דלקתית יכולה להיות הליך מסובך וחשוב שתהיה גישה לרופא שיניים מוסמך שיוכל לספק את הטיפול הדרוש לך.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן