ClickCease

פלואוריד

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

פלואוריד הוא מינרל המצוי באופן טבעי במים ובאדמה. בסגולתו לסייע למנוע עששת וחורים בשיניים על ידי הפיכת השיניים לעמידות יותר בפני חומצות המיוצרות על ידי חיידקים. פלואוריד יעיל גם במניעת מחלות חניכיים. באזורים מסוימים מוסיפים פלואוריד לאספקת המים, לבד או בשילוב עם מינרלים אחרים, כמו יוד. תהליך זה, הנקרא הפלרה, תהליך זה החל בארצות הברית בשנת 1945 ומאז אומץ על ידי מדינות רבות אחרות, גם על ידי מדינת ישראל.  על פי המרכז לבקרת מחלות ומניעתן (CDC), מים מופלרים מפחיתים את העששת בכ-25% בסך הכל – מה שיכול להיות פחות נסיעות לרופא השיניים עבור אנשים בכל הגילאים!

פלואריד היא חלק מהמערכה השלמה שאנחנו עושים בחיינו על מנת לשמור על בריאות השיניים וחלל הפה שלנו. אתם מוזמנים ליצור קשר עם רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק, ולקבל את כל טטפולי השיניים תחת קורת גג אחת, באיכות הגבוהה ביותר בשיראל, ובמחירים משתלמים במיוחד, עם אפשרות לקלב החזר מכל חברות הביטוח הגדולות בישראל.  

– איך פלואוריד מונע עששת ועששת?

למרות שלעיתים קרובות מוסיפים פלואוריד לאספקת מים ומשחות שיניים, אנשים רבים לא יודעים איך זה עובד למעשה כדי למנוע עששת ועששת. פלואוריד עוזר לחזק את אמייל השן, מה שהופך אותה לעמידה יותר בפני חומצות שעלולות לגרום לחורים. זה גם עוזר לתקן כל סימן מוקדם של נזק לפני שהם הופכים לחורים של ממש. בנוסף, פלואוריד מסייע להפחית את יכולת הדבקות של חיידקים לשיניים, ומקל על צחצוחן. כתוצאה מכך, פלואוריד מספק קו הגנה חשוב מפני עששת ועששת.

 

האם ישנם סיכונים הקשורים בשתיית מים מופלרים?

למרות שהוויכוח על בטיחות המים המופלרים נמשך, המרכז לבקרת מחלות ומניעתן (CDC) ממשיכים לתמוך בהוספת פלואוריד לאספקת מים ציבורית. פלואוריד הוא מינרל המופיע באופן טבעי במים, והוא הוכח כמסייע במניעת עששת. עם זאת, אנשים מסוימים מודאגים מכך ששתיית מים מופלרים עשויה להיות קשורה לבעיות בריאותיות כמו סרטן עצמות ובעיות בבלוטת התריס. ה-CDC סקר מחקרים רבים על בטיחותם של מים מופלרים, והם לא מצאו שום הוכחה לכך שהם מהווים סיכונים בריאותיים כלשהם. למעשה, ה-CDC מחשיב מים מופלרים כאחד מאמצעי בריאות הציבור היעילים ביותר למניעת עששת. לכן, אין צורך להימנע משתיית מים מופלרים.

באופן כללי, רופאי שיניים תומכים זה מכבר בהוספת פלואוריד לאספקת המים. פלואוריד הוא מינרל טבעי המסייע בחיזוק אמייל השן ומניעת עששת. כאשר מוסיפים אותו למים, הוא יוצר "ריכוז פלואוריד" כלל-קהילתי שיכול לעזור להפחית את השכיחות של עששת. למעשה, מחקרים הראו שלקהילות עם מים מופלרים יש ירידה של עד 25% בחורים בשיניים!. בהתחשב ביתרונות הברורים של הפלואוריד, אין זה פלא שהמרכזים לבקרת מחלות ומניעתן כינו את הפלרת המים כאחד מ-10 ההישגים המובילים בתחום בריאות הציבור של המאה ה-20. כיום, מעל 200 מיליון אמריקאים חיים בקהילות עם מים מופלרים, והמספר גדל מדי שנה. עם ראיות כה מוחצות בעד פלואוריד, קשה להבין מדוע אנשים מסוימים עדיין מתנגדים להוספתו לאספקת מים. עם זאת, נותרה העובדה שיש מיעוט קטן אך קולני שממשיך להעלות חששות לגבי בטיחות הפלואוריד. הם טוענים שזה יכול לגרום לבעיות בריאותיות כמו סרטן העצמות ובעיות במערכת העיכול. עם זאת, טענות אלו מעולם לא הוכחו, והרוב המכריע של רופאי השיניים והמדענים מאמינים כי פלואוריד בטוח עבור יחידים וקהילות כאחד. בסופו של יום, הוספת פלואוריד למים היא דרך פשוטה ויעילה לשיפור בריאות השיניים לכולם. זו השקעה שכדאי מאוד לעשות עבור כל קהילה.

– איך אני יכול לוודא שהמשפחה שלי מקבלת מספיק פלואוריד?

רוב האנשים יודעים שפלואוריד חשוב לשמירה על בריאות השיניים ומניעת עששת, אך רבים אינם יודעים כיצד לוודא שמשפחתם מקבלת מספיק מהחומר התזונתי החיוני הזה. הדרך הטובה ביותר להבטיח שכל אחד מבני המשפחה שלך מקבל את הפלואוריד הדרוש לו היא לבקר את רופא השיניים שלך באופן קבוע. 

רופאי שיניים יכולים לספק ניקוי ובדיקות מקצועיות המסירות רובד ואבנית, כמו גם טיפולי פלואוריד מקומיים המסייעים לחיזוק אמייל השן. בנוסף, רופאי שיניים רבים מציעים כיום טיפול בפלואוריד במשרד, שיכול להיות דרך מצוינת להגביר את רמות הפלואוריד עבור אנשים בכל הגילאים. על ידי ניצול שירותי השיניים הללו, אתה יכול לעזור לשמור על החיוכים של המשפחה שלך בריאים ומוארים.

אתה מוזמן ליצור קשר עם רשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק, ולקבל מענה מצויין ואיכותי, אבחון מדויק, וסיוע בכל הנדרש על מנת לשמור על השינים שלך בריאות וחזקות.

– האם תינוקות וילדים יכולים לצרוך יותר מדי פלואוריד?

זה לא סוד שפלואוריד טוב לשיניים שלנו. אלמנט טבעי זה עוזר לחזק את אמייל השיניים, מה שהופך אותו לעמיד יותר בפני עששת. עם זאת, יש אנשים שחוששים שתינוקות וילדים עשויים לקבל יותר מדי פלואוריד. אמנם זה נכון שגופם של ילדים צעירים רגיש יותר להשפעות הפלואור, אך כמות הפלואוריד ברוב אספקת המים אינה מספיקה כדי לגרום נזק. למעשה, היתרונות של הפלואור עולים בהרבה על הסיכונים. מחקרים הראו כי מים מופלרים יכולים להפחית חללים בשיעור של עד 60%. כשמדובר בבריאות השיניים של ילדכם, ההגנה הטובה ביותר היא עבירה טובה. על ידי עידוד ילדך לצחצח פעמיים ביום עם משחת שיניים מופלרת, תוכל לעזור להגן על השיניים מפני עששת וריקבון.

מהם כמה טיפים טובים לשמירה על בריאות השיניים וללא חורים?

חיוך יפה הוא הדבר הראשון שאנשים מבחינים בך. חשוב גם שיהיו בריאות וחניכיים לא רק מסיבות אסתטיות, אלא גם לבריאות הכללית שלך. הנה כמה טיפים מרופאי השיניים האינטליגנטיים הרגשית שלנו כיצד לשמור על בריאות השיניים שלך וללא חורים: 

 

-צחצחו ביסודיות לפחות פעמיים ביום עם משחת שיניים פלואוריד. 

-השתמש בחוט דנטלי לפחות פעם ביום כדי להסיר רובד בין השיניים שלך ומתחת לקו החניכיים שבו מברשת השיניים שלך לא יכולה להגיע. 

-להגביל משקאות וחטיפים מתוקים, כמו גם מזונות חומציים שעלולים לשחוק את אמייל השן. 

-בקר את רופא השיניים שלך באופן קבוע לניקוי ובדיקות מקצועיות. 

-אם אתה משתמש במוצרי טבק, הפסק בהקדם האפשרי כדי להפחית את הסיכון למחלות חניכיים ובעיות שיניים אחרות. 

על ידי ביצוע העצות הפשוטות הללו, תוכל לשמור על חיוך בריא שיימשך כל החיים!

 

המקום הטוב ביותר לעבור טיפולי שיניים

פלואוריד הוא מינרל המסייע במניעת עששת וחורים בשיניים. חשוב לוודא שהמשפחה שלך מקבלת מספיק פלואוריד, אך ייתכן שחלק מהאנשים לא ידעו כיצד לעשות זאת. הדרך הטובה ביותר להבטיח שכל אחד מבני המשפחה שלך מקבל את הפלואוריד הדרוש לו היא לבקר את רופא השיניים שלך באופן קבוע. רופאי שיניים יכולים לספק ניקוי ובדיקות מקצועיות המסירות רובד ואבנית, כמו גם טיפולי פלואוריד מקומיים המסייעים לחיזוק אמייל השן. בנוסף, רופאי שיניים רבים מציעים כיום טיפול בפלואוריד במשרד, שיכול להיות דרך מצוינת להגביר את רמות הפלואוריד עבור אנשים בכל הגילאים. על ידי ניצול שירותי שיניים אלה, אתה יכול לעזור לשמור על החיוכים של המשפחה שלך בריאים ומוארים.

המקום הטוב ביותר לעבור טיפולי שיניים הוא באחת ממרפאות רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק. רופאי השיניים במרפאות אלו הם הטובים בארץ, עם ניסיון של עשרות שנים. הם משתמשים בטכניקות ובציוד העדכניים ביותר, ומספקים שירות מעולה. המרפאות חדישות ונעימות לביקור והצוות אדיב ועוזר. המחירים נוחים מאוד והמרפאות עובדות עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן