פצעי לשון הם בעיה שכיחה, המופיעה אצל עד שליש מהאוכלוסייה בשלב מסוים בחייהם. הם יכולים להיגרם על ידי דברים רבים, כולל זיהומים, אלרגיות וחומרים מגרים. פצעי לשון יכולים להיות גם סימן לבעיה חמורה יותר, כגון סרטן הפה.

 

אם יש לך פצעים בלשון, אתה עלול למצוא אותם כואבים ומרגיזים. ייתכן גם שתתקשה באכילה או בדיבור. הטיפול תלוי בגורם לפצעים. אם הם נגרמים על ידי זיהום, ניתן לרשום אנטיביוטיקה. אם הם נגרמים על ידי אלרגיה או חומר גירוי, הימנעות מהחומר הפוגע עשויה לעזור להקל על התסמינים.

 

אם יש לך פצעים בלשון שלא חולפים תוך שבועיים, או אם הם מלווים בתסמינים אחרים, כמו חום, עליך לפנות לרופא או לרופא השיניים. הוא או היא יוכלו לקבוע את סיבת הפצעים ולהמליץ ​​על הטיפול המתאים. אתם מוזמנים ליצור קשר עם רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק ולמצוא מזור ותרופה לבעיות אלו של פצעים בלשון.

 

פצעי לשון הם בעיה נפוצה, אך בדרך כלל ניתן לטפל בהם ביעילות. אם יש לך חששות, הקפד לראות את הרופא או רופא השיניים.

 

– מהם פצעי לשון?

פצעים בלשון יכולים להיות כואבים ומרגיזים, אבל יש דרכים לטפל בהם. בהתאם לגורם לפצע, רופא השיניים או הרופא שלך עשויים להמליץ ​​על קורס של תרופות או טיפול אחר. הנה מה שאתה צריך לדעת על פצעים בלשון.

פצעי לשון הם נגעים קטנים שיכולים להתרחש על הלשון. הם יכולים להיגרם ממספר דברים, כולל זיהומים, פציעות ואלרגיות. פצעים בלשון יכולים להיות כואבים ולהקשות על אכילה או שתייה. במקרים מסוימים, הם יכולים גם להוביל לריח רע מהפה.

 

– כיצד מטפלים בפצעי לשון?

הטיפול בפצעים בלשון תלוי בגורם הבסיסי. אם הפצע נגרם על ידי זיהום, הרופא שלך עשוי לרשום אנטיביוטיקה. אם זה נגרם מפציעה או תגובה אלרגית, הימנעות מהחומר הפוגע עשויה לעזור להקל על התסמינים.

 

במקרים מסוימים, ניתן להשתמש במי פה או בקרמים מקומיים לטיפול בפצעי לשון. טיפולים אלו יכולים לעזור להרגיע את הכאב ולהאיץ את הריפוי.

 

אם יש לך פצע בלשון שלא חולף תוך שבועיים, או אם הוא מלווה בתסמינים אחרים, כגון חום, עליך לפנות לרופא או לרופא השיניים. הוא או היא יוכלו לקבוע את סיבת הפצע ולהמליץ ​​על הטיפול המתאים.

 

פצעי לשון הם בעיה נפוצה, אך בדרך כלל ניתן לטפל בהם ביעילות. אם יש לך חששות, הקפד לראות את הרופא או רופא השיניים.

– מהם התסמינים של פצעי לשון?

אם אי פעם היו לך פצעי סרטן, אתה יודע שהם יכולים להיות די מכאיבים. כיבים קטנים אלה יכולים להתפתח על הלשון כמו גם בחלק הפנימי של הלחיים שלך. הם בדרך כלל אדומים ועשויים להיות בעלי מרכז לבן או צהוב. פצעים בלשון יכולים להקשות על אכילה, שתייה ודיבור. בנוסף, הם יכולים לגרום לריח רע מהפה.

 

ישנם מספר דברים שיכולים לגרום לפצעים בלשון, כולל זיהום, פציעה או גירוי. אם אתה חווה כאב או אי נוחות, עדיף לראות את רופא השיניים או הרופא שלך כדי לשלול כל מצב רפואי בסיסי. בינתיים, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לעזור להקל על הכאב ולהאיץ את תהליך הריפוי. אלה כוללים הימנעות ממזונות חריפים או חומציים, שימוש במברשת שיניים רכה ושטיפת הפה במי מלח חמימים. עם טיפול מתאים, רוב פצעי הלשון יחלימו תוך שבוע-שבועיים.

– האם פצעי לשון מסוכנים?

פצעים בלשון יכולים להיות כואבים ולהקשות על אכילה ושתייה. בעוד שרוב פצעי הלשון אינם מסוכנים, חלקם יכולים להיות סימן למצב חמור יותר. אם יש לך פצע בלשון שלא נרפא תוך שבועיים, עליך לפנות לרופא או לרופא שיניים. פצעי לשון יכולים להיות גם סימן להפרעה אוטואימונית כמו ויטיליגו או פסוריאזיס. אם יש לך תסמינים אחרים, כגון פריחה או חום, עליך לפנות מיד לרופא. עם זאת, ברוב המקרים, פצעי הלשון אינם מזיקים ויחלפו מעצמם.

– האם ניתן למנוע פצעים בלשון?

כן, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי למנוע פצעים בלשון. להתחיל עם היגיינת פה טובה היא תמיד הדרך הטובה ביותר למנוע כל סוג של כאב בפה. הקפידו לצחצח שיניים לפחות פעמיים ביום ולהשתמש בחוט דנטלי מדי יום. בנוסף, נסו להימנע מכל מאכל שעלול לגרות את הפה שלכם, כמו מאכלים חריפים או חומציים. אם אתה מעשן או משתמש במוצרי טבק אחרים, גמילה יכולה גם לעזור להפחית את הסיכון לפתח פצעי לשון. אם אתה מפתח פצע בלשון שלך, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להאיץ את תהליך הריפוי. הימנע ממזונות ומשקאות חמים, מכיוון שהם עלולים להחמיר את הפצע. אתה יכול גם לנסות לשטוף את הפה עם מי מלח חמימים מספר פעמים ביום. בין אם אתה מנסה למנוע או לטפל בפצעי לשון, הקפד לראות את רופא השיניים שלך אם הפצע לא חולף תוך שבועיים או אם הוא גדל.

– איך אני יודע אם יש לי פצעים בלשון?

אם אתה מבחין בשינויים כלשהם בלשון שלך, חשוב להתייעץ עם רופא השיניים או הרופא שלך. הם יוכלו לאבחן אותך כראוי ולשלול כל מצב חמור. פצעים בלשון יכולים להיגרם ממספר דברים, כולל זיהומים ויראליים, נשיכת שיניים או אפילו משקאות חמים. עם זאת, רוב פצעי הלשון אינם מזיקים ויתפוגגו מעצמם. עם זאת, אם יש לך פצע שנמשך יותר משבועיים או מלווה בתסמינים אחרים, חשוב לפנות לטיפול רפואי. רופא השיניים או הרופא שלנו יוכלו לספק לך את הטיפול המתאים ולהבטיח שהפצע יתרפא כראוי.

– מה עליי לעשות אם יש לי כאבי לשון במשך יותר משבועיים 

כאבי לשון הם בדרך כלל לא מה לדאוג והוא יעבור מעצמו תוך שבוע-שבועיים. יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לעזור להקל על אי הנוחות בינתיים, כמו הימנעות ממאכלים חמים או חריפים, צחצוח שיניים בעדינות עם מברשת שיניים רכה ושימוש במי פה שאינם מכילים אלכוהול. אם הכאב נמשך יותר משבועיים או מלווה בתסמינים אחרים כגון חום, בלוטות לימפה נפיחות או קושי בבליעה, עדיף לפנות לרופא או לרופא שיניים כדי לשלול כל מצב של מחלה חמורה יותר ר"ל. ברוב המקרים, כאבי הלשון אינם מזיקים וייחלפו עם הזמן. עם זאת, אם זה נמשך פרק זמן ממושך או מלווה בתסמינים אחרים, עדיף לפנות לטיפול רפואי.

 

המקום הטוב ביותר לטפל בפצעי לשון הוא ברשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק

 

ישנן סיבות רבות מדוע המקום הטוב ביותר לטפל בפצעי לשון הוא ברשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק. בראש ובראשונה, במרפאות ד"ר בוחניק עובדים רופאים מהטובים בארץ, בעלי ניסיון של עשרות שנים בטיפול בכל מיני בעיות פה. בנוסף, המרפאות חדישות ומאובזרות והצוות נעים ואדיב. גם המחירים נוחים מאוד בעבודה מול חברות הביטוח הגדולות בישראל.

 

כל הגורמים הללו יחד הופכים את רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק למקום האידיאלי לטיפול בפצעי לשון. הרופאים מנוסים ובעלי ידע, והם משתמשים בציוד ובטכניקות חדישות על מנת לספק את הטיפול הטוב ביותר. המרפאות נקיות ונוחות, והצוות ידידותי ועוזר. ולבסוף, המחירים יותר מסבירים, מה שמקל על כולם לקבל את הטיפול הדרוש לו. אז צרו קשר עכשיו עם מרפאת השיניים של ד"ר בוחניק הסמוכה למקום מגוריכם!

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)

שתפו:

מה אתם חושבים עלינו?

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד.בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו

פוסטים אחרונים

טיפולי שיניים בצה"ל ובשירות צבאי

בריאות השיניים היא חלק חשוב מבריאות הכללית של האדם. שיניים בריאות מאפשרות לנהל אורח חיים תקין, הן מבחינה פיזית והן מבחינה חברתית. שירות צבאי יכול

כיצד מזון חומצי משפיע על השיניים?

השיניים שלנו ממלאות תפקיד מכריע ברווחה הכללית שלנו, מה שמאפשר לנו לנשוך, ללעוס ולדבר בקלות. עם זאת, למזונות שאנו צורכים יכולה להיות השפעה משמעותית על

עוד באותו נושא:

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)


ליאת כהן
הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו :) תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.שרית אברג'ל
רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.עידן פאניאן
הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה
ותיקים ונהנים מועדון צרכנות לאזרחים ותיקים
הפניקס
דויד שילד ביטוח רפואי בין לאומי
מנורה מבטחים
קבוצת מגדל
הראל
חבר זה הכל בשבילך

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מתוך הבלוג שלנו

השתלת שיניים לפני ואחרי

לא מעט מטופלים שבאים לעשות השתלת שיניים שואלים: מה לגבי התהליך? אילו שינויים מתרחשים בפה לאחר ניתוח השתלת שיניים? כמה זמן לוקח להכל להחלים כמו

קרא עוד »

פלטה שקופה

פלטות שקופות הן סוג של פלטות שיניים העשויות מחומרים שקופים או בצבע שן. הם פחות גלויים מאשר פלטות מתכת מסורתיות ולכן אסתטיות יותר. עם זאת,

קרא עוד »

פלטה לשיניים

פלטות שיניים הן סוג של טיפול יישור שיניים המשמש לתיקון יישור השיניים. הפלטה עשויה בדרך כלל ממתכת, המוצמדת לקדמת השיניים, ומחוט שמשחיל בין הסוגריים. החוט

קרא עוד »

רגישות לקור בשיניים

בעיה דנטלית נפוצה אחת שלא ניתן להתעלם ממנה בקלות היא רגישות לקור בשיניים. זה יכול להיגרם ממספר גורמים, כולל נסיגת חניכיים, עששת וסדקים באמייל. למרות

קרא עוד »

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

small_c_popup.png

לא שווה לעזוב מבלי לקבל את ההטבה הזאת

בדיקת רופא, צילומי נשך וצילום פנורמי - חינם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)

דילוג לתוכן