ClickCease

צחצוח שיניים

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

חשוב לצחצח שיניים פעמיים ביום ולהשתמש בחוט דנטלי מדי יום. השתמש במשחת שיניים המכילה פלואוריד ובקר את רופא השיניים שלך באופן קבוע לבדיקות וניקויים. כמו כן יש לעודד ילדים לצחצח שיניים מגיל צעיר ורך, מרגע ששיניים מתחילות לגדול בפיהם, ובפרט מהגיל בו הם יכולים לצחצח שיניים באופן עצמאי. הרגלי היגיינת פה טובים יסייעו במניעת עששת, מחלות חניכיים ובעיות שיניים אחרות.

 

מדוע חשוב לצחצח שיניים

צחצוח שיניים הוא אחד הדברים החשובים ביותר שאתה יכול לעשות לבריאות הפה שלך. פלאק הוא שכבה דביקה של חיידקים שנוצר על השיניים והחניכיים, ואם לא מסירים אותו, הוא עלול להתקשות לאבן שן.

אבנית יכולה להוביל למחלת חניכיים, שעלולה לפגוע ברקמה הרכה ובעצם התומכות בשיניים. צחצוח פעמיים ביום עם משחת שיניים פלואוריד עוזר להסיר רובד ולמנוע הצטברות אבנית. זה גם עוזר להגן על השיניים שלך מפני חורים.

בנוסף לצחצוח, שימוש בחוט דנטלי מדי יום וביקור קבוע אצל רופא השיניים חשובים לשמירה על בריאות הפה.

איך לצחצח שיניים כמו שצריך

כדי לצחצח שיניים כמו שצריך, השתמש בכמות משחת שיניים בגודל אפונה על מברשת השיניים שלך. כוונו את מברשת השיניים בזווית של 45 מעלות לכיוון קו החניכיים והשתמשו בתנועות סיבוביות עדינות.

המומלץ ביותר הוא לצחצח שיניים במשך 2 דקות שלמות, על השעון (או לכוון סטופר מיוחד באמבטיה לשם כך). צחצוח שיניים במשך זמן הוא מעלה את ההסתברות שאכן הצחצוח היה יעיל כראוי, ויביא לתוצאה המתבקשת של בריאות הפה והשיניים.

יש להקפיד לצחצח את המשטחים הפנימיים של השיניים ולהשתמש בתנועה קלה קדימה ואחורה על משטחי הלעיסה של הטוחנות. לאחר הצחצוח  יש לירוק את משחת השיניים לכיור ולא להשאיר את שאריות הפלאק בתוך הפה.

באיזה סוג מברשת שיניים להשתמש

יש הרבה סוגים שונים של מברשות שיניים בשוק, אבל הכי חשוב זה לבחור אחת שנוחה לך לשימוש.

מברשות שיניים מגיעות בגדלים, צורות ומרקמי זיפים שונים . לחלקם יש ידיות קלות לאחיזה, בעוד שלאחרים יש עיצובים ארגונומיים. ייתכן שתרצה לשקול גם מברשת שיניים חשמלית, שיכולה להיות מועילה במיוחד אם יש לך דלקת פרקים או בעיות מיומנות אחרות.

באיזו תדירות להחליף את מברשת השיניים

עליך להחליף את מברשת השיניים שלך כל שלושה עד ארבעה חודשים, או מוקדם יותר אם הזיפים מתחילים להתפרק. אם הייתם חולים, מומלץ גם להחליף את מברשת השיניים כדי להימנע מהדבקה מחדש.

באיזו תדירות לצחצח שיניים

כדאי לצחצח שיניים לפחות פעמיים ביום, או לאחר כל ארוחה אם אפשר. אם אינך יכול לצחצח לאחר האכילה, שטוף את הפה במים או ללעוס מסטיק ללא סוכר כדי לעזור להסיר מזון ורובד מהשיניים.

מתי לפנות לרופא שיניים

חשוב לפנות לרופא שיניים באופן קבוע לצורך בדיקות וניקויים. רופא השיניים שלך יכול לזהות בעיות מוקדם ולהמליץ על טיפולים כדי לשמור על הפה שלך בריא. רוב תכניות ביטוח השיניים מכסות שני ביקורים אצל רופא השיניים בשנה.

אם יש לך חששות לגבי בריאות הפה שלך, הקפד לדבר עם רופא השיניים שלך. הם יכולים לעזור לך למצוא את הדרכים הטובות ביותר לטפל בשיניים ובחניכיים שלך.

באיזו משחת שיניים להשתמש

ישנם סוגים רבים ושונים של משחת שיניים בשוק, לכן חשוב לבחור באחת המתאימה לכם. אם יש לך שיניים רגישות, ישנן משחות שיניים המיוצרות במיוחד למטרה זו. חלק מהמשחות שיניים מכילות גם פלואוריד, שיכול לסייע במניעת עששת.

כשאתה קונה משחת שיניים, חפש משחת שיניים שיש לה חותם של תו תקן ישראלי או בינלאומי. המשמעות היא שהמוצר נבדק והוכח כבטיחותי ויעיל.

 

באיזה חוט להשתמש

ישנם סוגים רבים ושונים של חוט דנטלי זמינים, לכן חשוב לבחור אחד שנוח לך לשימוש. חוט דנטלי בשעווה מצופה בשכבה דקה של שעווה, המסייעת לו להחליק בקלות רבה יותר בין השיניים. חוט דנטלי ללא שעווה עשוי מחוטי ניילון הקשורים זה לזה בחוזקה.

אם אתה מתקשה להשתמש בחוט דנטלי, ישנם כלים רבים ושונים שיעזרו להקל על התהליך. אלה כוללים מחזיקי חוט דנטלי, מחטים שונים ומברשות.

איך להשתמש בחוט דנטלי נכון

כדי להשתמש בחוט דנטלי כראוי, השתמש בחוט דנטלי של כ-18 אינץ' וקלף אותו סביב האצבעות האמצעיות. השאר כסנטימטר של חוט דנטלי בין הידיים. החזק את החוט בחוט חזק כנגד השיניים שלך והשתמש בתנועה עדינה קדימה ואחורה כדי להחליק אותו בין השיניים. הקפד להיכנס מתחת לקו החניכיים ולהשתמש בחלק נקי של חוט דנטלי עבור כל שן. לירוק את החוט לאחר שתסיים.

 

טיפים להימנעות מחורים והצטברות פלאק

יש הרבה דברים שאתה יכול לעשות כדי למנוע עששת והצטברות פלאק. הנה כמה טיפים:

 • -צחצוח שיניים פעמיים ביום עם משחת שיניים המכילה פלואוריד.
 • – שימוש בחוט דנטלי מדי יום.
 • -אכלו תזונה מאוזנת והגבילו חטיפים מתוקים.
 • -לשתות הרבה מים. ולא לשתות שתיה מתוקה יתר על המידה.
 • -בקר את רופא השיניים שלך באופן קבוע לבדיקות וניקויים. פעם בחצי שנה לפחות.
 • הקפד על ביקור אצל השיננית לניקוי שיניים פעם-פעמיים בשנה.

הקפדה על טיפים אלו תעזור לכם לשמור על בריאות הפה ותימנע מבעיות שיניים בעתיד.

ההשלכות של אי צחצוח שיניים כמו שצריך

אם אתה לא מצחצח שיניים כמו שצריך, אתה בסיכון לחורים, מחלות חניכיים ובעיות שיניים אחרות. זה יכול להוביל לכאב, זיהום ואובדן שיניים. בנוסף, היגיינת פה לקויה נקשרה לבעיות בריאות אחרות כמו מחלות לב ושבץ. טיפול בשיניים חיוני לבריאות הפה והכללית.

 

איך לגרום לילדיכם לצחצח שיניים

לגרום לילדיכם לצחצח שיניים יכול להיות אתגר, אך חשוב להתחיל אותם בשגרת היגיינת פה טובה מוקדם. הנה כמה טיפים:

 • -הפוך את הצחצוח למהנה על ידי מתן אפשרות לבחור את מברשת השיניים ומשחת השיניים שלהם.
 • -צחצחו יחד איתם כדי להראות להם איך זה נעשה.
 • -עודד אותם עם פרסים או מדבקות.
 • -וודאו שהם מצחצחים במשך שתי דקות, פעמיים ביום.
 • ניתן לרכוש להם מברשת שיניים חשמלית, ישכולה להיות מעין משחק אטרקטיבי עבורם.

בכל מקרה אין להישבר או להתייאש. בלי ספק שעם קצת סבלנות ומאמץ, תוכלו לעזור לילדיכם לפתח הרגלי היגיינת פה טובים שיחזיקו מעמד לכל החיים.

סיכום /מסקנה

חשוב לצחצח שיניים פעמיים ביום ולהשתמש בחוט דנטלי מדי יום. השתמש במשחת שיניים המכילה פלואוריד ובקר את רופא השיניים שלך באופן קבוע לבדיקות וניקויים. יש לעודד ילדים לצחצח שיניים מגיל צעיר. הרגלי היגיינת פה טובים יסייעו במניעת עששת, מחלות חניכיים ובעיות שיניים אחרות.

שאלות ותשובות בנושא צחצוח שיניים

כמה זמן עלי לצחצח שיניים?

כדאי לצחצח שיניים לפחות שתי דקות. זה יעזור להבטיח שכל משטחי השיניים שלך נקיים וללא רובד וחיידקים.

מהו הזמן הטוב ביותר לצחצח שיניים?

הזמן הטוב ביותר לצחצח שיניים הוא בבוקר אחרי ארוחת הבוקר ובלילה לפני השינה. עם זאת, חשוב לצחצח שיניים לאחר כל ארוחה במידת האפשר. פעולה זו תעזור להסיר חלקיקי מזון וחיידקים שעלולים לגרום לעששת ולמחלות חניכיים.

מהן עוד כמה עצות להיגיינת הפה?

בנוסף לצחצוח השיניים, כדאי גם להשתמש בחוט דנטלי מדי יום ולבקר באופן קבוע אצל רופא השיניים לניקוי ובדיקות מקצועיות. אמצעים אלו יעזרו לשמור על בריאות הפה ולמנוע עששת ומחלות חניכיים.

היכן עושים בדיקת שיניים?

ברשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק, עובדים מטובי רופאי השיניים בישראל. הרשת בעלת ותק של כ30 שנה, המרפאות הן פרטיות, באחריות מלאה, ובמחירים נוחים והוגנים. אלפי מטופלים מרוצים יכולים לספר על מרפאות נעימות ושירות מיומן ונעים. אתם מוזמנים להתקשר לרשת מרפאות שיניים, ולקבוע תור למרפאה הסמוכה למקום מגוריכם.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן