ClickCease

צילום פנורמי לשיניים

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

אם התבקשתם לבצע צילום פנורמי על ידי רופא השיניים ואתם רוצים לדעת מה זה אומר – כדאי לכם לקרוא את המאמר הקצר  והמקיף הבא

למה לצלם?

רפואת השיניים מתעסקת באבחון טיפול וריפוי של חלקים בגופנו שאינם גלויים: חלל הפה עצמו סגור ברוב שעות היום (אצל רובנו…), והטיפול בחניכיים, בין השיניים או בחורים הנמצאים על גבי השן – דורש התבוננות במקומות שלעמים העין הרגילה שלנו, אפילו של מומחה עלולה לפספס ולא להבחין בהם. זו בדיוק הסיבה שכל כך חשוב לעשות צילום לפני שמתחילים הליך של טיפול רפואי ארוך טווח – לבדוק שאכן האבחון שהרופא נתן למצב השיניים שלנו הוא מדויק  רחב ומקיף.

מהו צילום פנורמי?

צילום פנורמי הוא צילום שבו ניתן לראות תמונה בצורה מאוזנת ורוחבית בדומה לצורה שבה העין האנושית תופסת את המציאות. נפשט את הדברים: מצלמה רגילה של וידיו או סטילס, תופסת רוחב של שישים מעלות. לעומת זאת שתי העיניים של אדם ממוצע תופסות רוחב של מאה שלושים מעלות. ולכן צילום רגיל הוא לעולם מאד ממוקד וצר, וכאן בדיוק נכנס החידוש של צילום פנורמי – צילום שהוא רוחבי, נותן תמונת מביט מקיפה וכוללת יותר. ועל פי רוב נעשה (בעבר) על ידי חיבור של כמה תמונות זו בצד זו בצורה מדויקת.

מהו צילום פנורמי לשיניים

צילום פנורמי לשיניים הוא צילום פנורמי, כלומר רוחבי, שנעשה על ידי טכנולוגית רנטגן, באופן לא פולשני, שנותן תמונה מקיפה על כל חלק הפה, השיניים, הרווחים שבין השיניים ועוד.

מתי עושים צילום פנורמי בפה?

כשהרופא רוצה לדעת מה מצב חלל הפה כולו, על כל פרטיו ברזולציה גבוהה, הוא ישלח אתכם לצילום פנורמי לפה. הצילום הפנורמי משמש כבסיס לתכנית עבודה ארוכת טווח בחלל הפה, הוא מאפשר לראות היטב לא רק את הדברים שבהם עינו של הרופא הבחינה, אלא גם פרטים קטנים וקטנטנים שעין אנושית כמעט ואינו יכולה להבחין בהם. הצילום הפנורמי מאפשר להבחין בכל מיני בעיות הקיימות בשיניים, בין השינים, בחלל הפה, במבנה של הלסתות, בסינוסים ועוד.

מתי ישלח אתכם הרופא לצילום פנורמי?

על פי רוב, לאחר שהרופא יבדוק את מצב הפה שלכם (בעקבות פניה שלכם הנובעת מחוסר נוחות או כאב בשיניים או בחניכיים, או בביקורת רגילה דו שנתית). אם הוא יראה לנכון שיש צורך בהליך רפואי רחב, הוא ישלח אתכם לצילום פנורמי כדי לוודא שאכן האבחנה שלו היא נכונה וכוללת את כל הבעיות הקיימות בחל הפה שלכם ומצריכות טיפול.

האם הצילום כואב?

לא. ממש לא. הצילום איננו פולשני כלל. כל מה שתתבקשו לעשות הוא רק לשבת בשקט לכמה דקות, המכשיר (המצלמה) תצלם אתכם מכל מיני כיוונים בצילום רנטגן, והמחשב בעצמו יידע איך לחבר את כל התמונות לידי צילום פנורמי אחד של כל חלל הפה שלכם, העליון והתחתון גם יחד.

האם הצילום הפנורמי מסוכן?

הצילום הפנורמי לפה הוא סוג של צילום רנטגן הנעשה על ידי קרני X החודרות לרקמות ועל ידי כך מקבלים תמונה מדויקת של פנים חלל הפה, וכל זה מבלי שום פעולה חודרנית. ככל שהשנים עוברות והטכנולוגיה מתפתחת, נמצאות שיטות לצילום רנטגן שיש בו חשיפה מינימאלית עד כדי זניחה שאינה מסכנת את הנחשף לצילום זה.

ועם כל זה, ברשת שיניים של ד"ר בוחניק שומרים על הבטיחות של המטופל\ת ומקפידים על סינר עופרת שמגן על כל שאר חלקי הגוף מפני קרני X  שאינם נצרכות לגופנו.

 

מה אחרי הצילום?

כמה דקות אחרי הצילום, תקבלו בצורה מודפסת, או כקובץ (במייל, שיועבר ישירות למרפאת השיניים) את פענוח הצילום הפנרומי – כעת תשובו לרופא השינים, שיעיין בתמונה, ובעזרת נסיונו ומומחיותו  – הוא יוכל לתת לכם אבחון מדויק, והסבר מפורט על כל התהליך הרפואי שתצטרכו לעבור בתקופה הקרובה, עד שהמצב בחלל הפה והשיניים שלכם יהיה ישוב לאיתנו ולבריאותו התקינה.

כיון שמדובר על צילום רנטגן, בסופו של דבר מי שנדרש להיזהר מחשיפה לקרינה (כגון נשים בהריון וילדים) צריך להתייעץ עם הרופא לפני שהוא מקיים את הצילום.

היכן כדאי לעשות צילום פנורמי?

רשת מרפאת שיניים של ד"ר בוחניק הינה רשת שיניים מצוינת ובה מרפאות הפרוסות ברוב ככל חלקי הארץ. במרפאות רשת השיניים של דד"ר בוחניק עובדים מיטב רופאי השיניים והמומחים לתחומים השונים של רפואת השיניים. המרפאות עצמם נעימות וברמה גבוהה, השירות אדיב, והמחיר הוגן ומשתלם מאד. ברשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק יש את מיטב הציוד העכשווי והחדיש ביותר. הצילום הפנורמי הנעשה במרפאות השיניים הינו נעשה על ידי מומחים לתחום, ובעזרת כלים דיגיטאליים חדישים עם מינימום קרינה ומקסימום תועלת – הכל על מנת לאפשר לרופא השיניים לקבל את התמונה המלאה ביותר, הרחבה ביותר, והמדויקת ביותר, ולהציע לכם את הטיפול הנכון ביותר עבורכם. הכל בצורה שקופה שגם אתם תוכלו לראות ולהבחין במה מדובר, בשיתוף פעולה מלא, וברמת הסברה גבוהה.

האני מאמין של רשת השיניים של ד"ר בוחניק

  • מקצועיות – הרופאים הטובים ביותר, בעלי נסיון וידע רב בתחומם, שיודעים לעשות את עבודתם בצורה נאמנה ונהדרת.
  • גישה – הגישה האנושית, עין טובה, הארת פנים עד לתחושת של שותפות במאמץ המשותף להקלה ולבריאות דנטלי לכם ולבני משפחתכם
  • שקיפות – כל ההליכים הרפואיים המתקיימים ברשת שיניים נעשים בשקיפות, ובהסברה מלאה לפני ותוך כדי כל הליך שרפואי שתעברו.
  • אמינות – אצלנו ברשת השיניים לא נציע לכם לעשות הליך רפואי מיותר שאינם זקוקים לו באמת.
  • מחיר משתלם – למרות שרשת השיננים של ד"ר בוחניק הינה רפואת שיניים פרטית, מכל מקום המחירים שלנו הינם זולים ומשתלמים במיוחד.
  • חיוך לשני הצדדים – אנחנו מאמינים שכל אחד יכול לצאת עם חיוך ממרפאת השיניים, בשביל זה רופאי השיניים שלנו הם בעלי נסיון וידע רב והצלחה בתחומם, וגם יודעים לתת שירות מסביר פנים עם חיוך על הפנים.

בניגוד למרפאות הישנות, בהם לאחר בדיקה של רופא, היה צריך ללכת מהמרפאה ולעשות צילום פונורמי במכון הנמצא במקום אחר – הרי שברשת מרפאות הישנים של ד"ר בוחניק הצילום נעשה במרפאה עשצמה, מיד, במקום. בלי צורך להשתהות ולחכות יתר על המידה. מלבד זאת, במרפאת רשת שיניים הצילום הפנורומי הוא נעשה בחינם כחלק מכלל הטיפול המקיף שאנחנו מעניקים ללקוחות שלנו, מרגע שנכנסים למרפאה ועד יציאתם.

אז מה לעשות?

ממש פשוט! פשוט צרו קשר עם מרפאת השינים של רשת מרפאות השינים של ד"ר עמוס בוחניק. המזכירה תענה לכם בסבר פנים יפות ובנעימות, תקבע אתכם תור למרפאה הקרובה לביתכם. תיגו למרפאה, תהנו מהעיצוב ומהנעימות המיוחדת הקיימת במרפאות רשת השיניים די בכל אתר, תיכנסו לרופא השינים שיבדוק את מצב הפה שלכם, ישמע את המציק לכם, וישלח אתכם לצילום פונורמי על חשבוננו, את הפענוח של הצילום תוכלו לראות ביחד עם רופא השיניים, ולשמוע מהרופא את חוות הדעת שלו לגבי המשך הטיפול בשיניים שלכם.

ד"ר בוחניק בעל נסיון של עשורת שנים, רשת משרפאות השיניים נמצאת בקדימת רפואת השיניים בישראל כבר למעלה משלושים שנה. הסטטיסטקה מראה שאחוזים גדולים של אזרחים במדינה מעדיפים את רפואת השיניים הפרטית על פני רפואת השיניים הציבורות מביסות ידועות ומגוונות. כל שעליכם לעשות הוא להרים טלפון, לבוא לבקר במרפאה לקבל שירות נהדר, והכל במחיר משתלם.

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן