ClickCease

קליקים בלסת

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

אם אתם סובלים מקליקים בלסת, כדאי לכם לקרוא את המאמר המקיף והקצר הבא, שיכול לתת לכם הרבה מידע רלוונטי למצבכם, עצות ודרכי פעולה אופרטיביות.

מהם הגורמים לקליקים בלסת

לסת נקישה (מלשון לנקוש בדלת) או קופצת, הינה על פי רוב סימפטום של הפרעה כלשהיא של המפרק המחבר בין הלסת לגולגולת. כשבעים אחוז מהאוכלוסייה בעולם סובלים מצורה כלשהי של הפרעה זו.

כשאנו אומרים 'קליקים' הכוונה לרעשים במפרקי הלסת, הנשמעים כמו 'קליק' של סגירת דלת, המתרחשים בזמן פתחיה וסגירה של הפה, למשל בשעת אכילה, או דיבור בקול רם (כיש צורך לפתוח את הפה בצורה מיוחדת). לעיתים זהו רק רעש מטריד לשל קליקים, ולעיתים הלסת גם נתקעת למכה שניות, דקות ועד שעות שלמות. תכיפות התקיעות של הלסת גם היא משתנה מאדם לאדם, יש מי שזה מתרחש מדי יום, ויש מי שאצלו הלסת נתקעת פעם או פעמיים בשנה בלבד.

על פי רוב הקליקים כשלעצמם בלסת אינם מסוכנים, כל עוד אינם מלווים בכאבים או בתקיעה של הלסת במקומה – הם אינם בעייתיים, ויכולים פשוט לחלוף עם הזמן. אך מכל מקום כדאי להתייעץ עם רופא מומחה חניכיים, פריודנט, שיאבחן את המצב שלכם וייתן לכם תכנית טיפול מתאימה, אם יש צורך באחת כזו.

 

מהם הגורמים לקליקים בלסת?

במצב הרגיל והתקין, בין שתי הלסתות, שהם עצמות-רקמות קשות, ישנו דיסק סחוסי שמקובע לראש המפרק של הלסת, והוא משלם כבולם זעזועים, הדומה לבולם זעזועים של אופנים, המפזר עומסים, ומאפשר למפרקים של הלסת לנוע בתנועה חלקה מבלי להיתקע זה בזה.

הבעיה מתחילה כאשר משהו קרה לדיסק זה העשוי מסחוס גמיש. כשהדיסק זז ממקומו, הוא חוזר לעמדתו התקינה כשהאדם פותח או סוגר את הפה, מה שגורם לקול של ה'קליק'. כאשר הדיסק אינו חוזר למקומו הטבעי, הלסת 'נתקעת', עד שהאדם עצמו באופן מודע או בלתי מודע, משחרר את הלסת על ידי מניפולציה עצמית שלו.

מה גורם לדיסק לצאת ממקומו?

באופן כללי, כנראה שהסיבה לכך היא שהרצועות שמחזיקות את הדיסק נחלשו מסיבות שונות, בעיקר מעומס יתר שמופעל על הלסת או על הרצועות המחזיקות את הלסת והדיסק הסחוסי. את חלקם נוכל למנות כאן, וכך נוכל לדעת ממה להיזהר:

 • שחיקת שיניים או הידוק שיניים חזק, הן באופן מודע במהלך היום והן באופן בלתי מודע במהלך השינה.
 • שחיקת שיניים יכולה להיגרם גם על ידי פעולות חוזרות ונשנות כגון כסיסת ציפורניים. (שהיא בעצם שחיקת שיניים חוזרת על עצמה), החזקת עטים בפה בחוזק (מקביל למאכל דברים קשים)
 • לעיסה מרובה מדי של מסטיק, גורמת לשרירי הלסת להיות רפויים. ולקולות ה'קליקים' הידועים. וכן נשיכה או מציצה של הלחיים.
 • כאשר מאמצים את הלסת בצורה אגרסיבית, כגון באכילת מאכלים קשים במיוחד.
 • הישענות על הסנטר למשך זמן ארוך מדי, ובזווית לא נכונה. כולל בזה ישיבה ממושכת ולא נכונה מול המחשב או הטלוויזיה והחזקת הטלפון בין הכתף לאוזן בזווית ידועה.

עד כאן דברים שנגרים בעקבות פעולות רגילות יומיומיות. לעיתים ישנם דברים אקוטיים או יוצאי דופן שגורמים לנזק כלשהו בלסת:

 • טראומה שהתרחשה לאזור הלסת, כגון על יד נפילה או תאונה חלילה, שבה נפגע חלק זה שבגוף באופן ישיר או עקיף.
 • טיפול שיניים ממושך מדי, שבו הפה היה פתוח למשך זמן מרובה מדי.
 • פיהוק גדול מדי, שבו נתקע ונפגע הדיסק הסחוסי הנזכר.
 • שינויים במנשך השיניים, כלומר בסגר הדנטלי, כלומר בלסת העליונה שזזה קדימה יותר מדי או להיפך.
 • גנטיקה אישית, כגון מבנה עדין או חלש של הלסת, או מחלת ניוון שרירים כללית, שיכולה להשפיע גם על השרירים שמחזיקים את הלסתות כמובן,

אמנם היום ידוע שלא מעט מהמחלות אינם רק גופניות אלא הם פסיכוסומטיות, כלומר בחיבור בין גוף-נפש בה המצב הנפשי משפיע על מצב הגוף. שימו לב לגורמים הבאים:

 • מתח נפשי מוגבר, דיכאון, חרדה – יכול לגרום לשינויים במצב הלסת והדיסק הסחוסי המחבר ביניהם.
 • תרופות נוגדות חרדה שונות כגון פרוזק וציפרלקס (ממשפחת) עלולות לגרום גם כן לתקיעות בלסת.

 

איך הרופא מאבחן מה הבעיה?

דבר ראשון יש לקבוע תור אצל רופא המומחה לבעיות חניכיים ולסתות, הוא הפריודנט, שהתמחה 4 שנים שלמות, לאחר סיומיו את לימודי הרפואה בכל הקשור לתחום הפריודונטיה, כלומר כל מה שעוטף (פריו) את השיניים  (דנט), כגון רקמות הרכות של החניכיים והרקמות הקשות של הלסתות ומה שביניהם.

האבחון הוא די פשוט, ואין צורך באמצעי צילום רנטגן והדמיה מתקדמים, אלא תשאול של המטופל ביחד עם התבוננות של הרופא המומחה, תהיה מספיקה כדי לאבחן את הבעיה ולתת תכנית פעולה מתאימה.

איך מטפלים בקליקים בלסת?

ניתן לחלק את דרכי הטיפול לשוש סוגים, התלויים במידת החומרה של הבעיה:

 • קליקים בלבד – אם כל הבעיה היא רק קליקים, שמשמיעים קול, אבל לא כואבים ולא גורמים לתקיעת הלסת בצורה לא נעימה. העצה הטובה ביותר היא פשוט לא להתערב, בסופו של דבר כעבור תקופה הקליקים הללו יכולים פשוט להיעלם, ואין צורך או כדאיות להתערב בבעיה זו שאינה מסוכנת כלל.
 • נעילות לסת – אם מדובר על מקרה חמור יותר, לא רק קליקים, אלא גם נעילות של הלסת לזמנים מסוימים לא נעימים. אזי המומחה ימליץ על פי רוב על טיפול שמרני למספר חודשים ספורים.
 • אם הכאבים חזקים ואף יש נסיגה במצב החניכיים – הרופא יבצע ניתוח ארטוסקופיה של מפרק הלסת, ובו יסדר באופן פיזי את המפרקים והדיסקים על מקומם כראוי. הליך זה נעשה בהרדמה מלאה, ועל ידי החדרת צינור דקיק הרופא יכול בצע מובילציה (התנעה, כלומר להזיז) את המפרקים או הדיסק הסחוסי למקומם כראוי.

מהו טיפול משמר לבעיות קליקים בלסת ותקיעה של הלסת במקום?

כאמור, לעיתים יש צורך בטיפול משמר. כלומר לימוד דרכי התנהגות והתנהלות כאלו שבסופו של דבר יגרמו לשרירי הלסת ולדיסק הסחוסי לחזור למקומו בצורה בריאה ואיתנה לאורך ימים ושנים.

העיקרון הוא די פשוט, שלאחר שמבינים מהם הגורמים שבעקבותיהם יש בעיה במפרקי הלסת – ניתן לטפל בהתאם על מנת לייצב ולסדר את מצב הלסת.

 • כשהבעיה היא הרגלי התנהגות לא נכונים, הרופא ימליץ לעבור להתנהלות נינוחה יותר, שמיטבה עם מצב הלסת:
  • הגבלה על אכילת מסטיקים
  • קציצת ציפורנים במכשיר קוצץ ציפורניים ולא על ידי כסיסתם בפה.
  • הגבלה על מאכלים קשים בתקופת ההימנעות
  • ישיבה בריאה ונינוחה מול המחשב או הטלוויזיה
  • הפסקת נשיכת השפתיים או מציצית החניכיים
  • הימנעות משחיקת שיניים על כל פנים בשעת היום הערניות
  • המלצה על הפסקה מטיפוליים דנטלים מרוכבים בתקופה זו
 • כשהבעיה היא המנשך של החניכיים
  • טיפול על ידי סדים שאותם ילבש המטופל בלילה, ויגרמו לתנודעת הלסתות שלו באופן שיגרום למנוחת הגוף ויאפשר ללסתות לתפקד כראוי.
 • לעיתים יש צורך בטיפול תרופתי, הן על מנת להקל את הכאבים, והן בכדי לחזק את שרירי הלסת.
 • במידה וידוע שהבעיה בחניכיים נגרמות בעקבות לחצים נפשיים, חרדות ודכאונות, יומלץ למטופל ללכת לטיפול נפשי כזה או אחר, או לשמוע שיעורים שונים שמביאים אותו למנוחת הנפש ושמחת חיים.

אז מה לעשות?

אם אתם סולבים בקליקים בלסת, בתקיעה של הלסת במקום או בכאבים שונים באיזור – אל תתמהמו ואל תחששו, פשוט תתקשרו למרפאת השיניים של ד"ר בוכניק, הנמצאת בסמוך למקום מגוריכם, ותהנו מטיפול מקצועי ואדיב של טובי הרופאים והמומחים לתחום זה. רשת מרפאות שיניים של ד"ר בוכניק, הינה רשת בפריסה ארצית, עם ותק של 30 שנה, ואלפי מטופלים מרוצים. שירות אדיב, טיפול מקצועי, מרפאות נעימות והציוד המשוכלל והחדיש ביותר. רשת מרפאות שיניים חרתה על דגלה טיפול בצורה שקיפה, הוגנת, אנושית ובמחיר נח ומתאים לכל כיס.

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן