ClickCease

רופאי שיניים הפניקס

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

ביטוח שיניים הוא סוג של ביטוח שמשלם חלק מהעלויות הכרוכות בטיפול שיניים, או את כולן. תנאי הכיסוי יכולים להשתנות מאוד מפוליסה לפוליסה, וחשוב להבין מה מכוסה ומה לא מכוסה בתוכנית נתונה לפני ההרשמה אליה. פוליסות ביטוח שיניים מוצעות בדרך כלל דרך מעסיקים, אך עשויות להיות זמינות גם כרכישה אישית.

לרוב יש למבוטחים אפשרות לבחור בין שני סוגי כיסויים: טיפול מונע הכולל בדיקות וניקיון שגרתיות וטיפול שיקום המכסה הליכים כמו סתימות, כתרים ותעלות שורש. חלק מהפוליסות עשויות לכלול גם כיסוי עבור שירותי אורתודונטיה.

רופאי שיניים המשתתפים ברשת של חברת ביטוח מסוימת מופיעים בדרך כלל באתר האינטרנט של אותה חברה. על מבוטחים לעיין היטב ברשימה כדי לוודא שרופאי השיניים שלהם משתתפים ברשת; אם לא יעשו זאת, סביר להניח שהם יצטרכו לשלם מכיסם עבור כל שירות שיתקבל מאותם רופאי שיניים.

 

חברת ביטוח שיניים הפניקס מציעה שני סוגי כיסויים: מניעתי ומשקם. טיפול מונע כולל בדיקות וניקיון שגרתיות, בעוד שטיפול משקם מכסה הליכים כמו סתימות, כתרים ותעלות שורש. החברה מציעה גם שירותי יישור שיניים.

רופאי שיניים המשתתפים ברשת הפניקס מופיעים בדרך כלל באתר החברה. על מבוטחים לעיין היטב ברשימה כדי לוודא שרופאי השיניים שלהם משתתפים ברשת; אם לא יעשו זאת, סביר להניח שהם יצטרכו לשלם מכיסם עבור כל שירות שיתקבל מאותם רופאי שיניים.

רשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק מציעה למבוטחי 'פיניקס' את מיטב רופאי השיניים בישראל, במרפאות חדישות, בשירות איכותי ומקצועי, עם רשת מרפאות שיניים מהשרוה הראשונה בישראל, הפרוסה בכל רחבי הארץ. כל מרפאות השיניים ורופאי השיניים ברשת, הינם משתתפים ברשימת חברת הביטוח של פיניקס, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שתקבלואת ההחזר הכספי הגדול ביותר שאתם יכולים ביחס לפרמייה שלכם.

במה שונה ביטוח שיניים מביטוח רפואי אחר? 5 דברים

ביטוח שיניים שונה מביטוח רפואי אחר בכמה דרכים מרכזיות. ראשית, לביטוח שיניים יש בדרך כלל פרמיות נמוכות בהרבה מביטוח רפואי. הסיבה לכך היא שטיפול שיניים בדרך כלל זול יותר מטיפול רפואי. בנוסף, לביטוח שיניים יש בדרך כלל השתתפות עצמית קטנה בהרבה מביטוח רפואי. המשמעות היא שתצטרכו לשלם פחות מכיסו לפני שהכיסוי הביטוחי שלכם ייכנס. לבסוף, תוכניות ביטוח שיניים מכסות לרוב מגוון רחב יותר של שירותים מאשר תוכניות ביטוח רפואי. בעוד שרוב תוכניות הביטוח הרפואי מכסות רק שירותים חיוניים, כגון ביקורי רופא ואשפוז בבית חולים, תוכניות ביטוח שיניים מכסות לעתים קרובות שירותים אלקטיביים כגון הלבנת שיניים וישור שיניים. כתוצאה מכך, ביטוח שיניים יכול להיות דרך מצוינת לחסוך כסף בעלויות השמירה על בריאות הפה שלך. ועכשיו נרחיב קצת את הדברים:

1. ביטוח שיניים מכסה בדרך כלל מגוון רחב יותר של שירותים מאשר ביטוח רפואי.

בכל הנוגע לביטוח, יש הרבה סוגים ורמות כיסוי שונות. אחד מסוגי הביטוחים שלעתים קרובות מתעלמים ממנו הוא ביטוח שיניים. ביטוח שיניים מכסה בדרך כלל מגוון רחב יותר של שירותים מאשר ביטוח רפואי. הסיבה לכך היא שטיפול שיניים נתפס לרוב כטיפול מונע, ולא כטיפול הכרחי. לדוגמה, רוב התוכניות לביטוח שיניים יכסו ניקיון ובדיקות שגרתיות, כמו גם צילומי רנטגן וסתימות. עם זאת, ייתכן שהם לא מכסים הליכים יקרים יותר כגון כתרים או פלטה. עם זאת, ביטוח שיניים עדיין יכול לחסוך לך הרבה כסף על חשבונות השיניים שלך. אז אם אתם מחפשים כיסוי מקיף, הקפידו לבדוק בביטוח שיניים. זה פשוט יכול להתאים לך.

2. ביטוח שיניים הוא בדרך כלל זול יותר מביטוח רפואי.

כאשר משווים את העלות של ביטוח שיניים לביטוח רפואי, חשוב לקחת בחשבון את אפשרויות הכיסוי ואת סוג התוכנית. ביטוח שיניים מכסה בדרך כלל טיפול מונע, כגון ניקיון שנתיים וצילומי רנטגן, וכן הליכים בסיסיים, כגון סתימות ועקירות. לעומת זאת, לביטוח רפואי יש לרוב השתתפות עצמית גבוהה יותר והוא מכסה מגוון רחב יותר של שירותים, לרבות אשפוז וניתוח. כתוצאה מכך, ביטוח שיניים בדרך כלל זול יותר מביטוח רפואי. עם זאת, חשוב לציין שביטוח שיניים אינו מכסה הליכים גדולים, כמו יישור שיניים או שתלים, שעלולים לעלות ביוקר.

3. פוליסות ביטוח שיניים מוצעות בדרך כלל דרך מעסיקים, בעוד שפוליסות ביטוח רפואי זמינות בדרך כלל כרכישה אישית.

רוב האנשים מודעים לכך שישנם שני סוגי ביטוחים שעליהם לשמור על מנת להיות אחראים כלכלית ובריאות טובה: שיניים ורפואה. עם זאת, מה שאנשים רבים לא מבינים הוא ששני סוגי הביטוח הללו מוצעים בדרך כלל בערוצים שונים. ביטוח שיניים מתקבל לרוב דרך מעסיק, בעוד שביטוח רפואי הוא לרוב רכישה אישית. ישנם מספר חריגים לכלל זה – חלק מהמעסיקים מציעים גם ביטוחי שיניים וגם ביטוח רפואי, וחלק מהאנשים מקבלים ביטוח שיניים באמצעות תוכנית ממשלתית – אבל לרוב, כך עובדת המערכת. הבנת ההבדל בין שני סוגי הביטוח הללו חיונית על מנת לוודא שיש לך את הכיסוי הדרוש לך.

4. ביטוח שיניים כולל בדרך כלל כיסוי לשירותי יישור שיניים, בעוד שביטוח רפואי בדרך כלל לא.

לפי איגוד רפואת השיניים האמריקאי, יותר מ-4 מיליון אנשים בארצות הברית לבדה לובשים כיום פלטה. מספר זה צפוי רק לגדול בשנים הקרובות ככל שיותר ויותר אנשים יחפשו טיפול יישור שיניים. עם זאת, בניגוד לרוב ההליכים הרפואיים, יישור שיניים אינו מכוסה בדרך כלל בביטוח. ביטוח שיניים יכסה לרוב חלק מעלות הפלטה, אך ביטוח רפואי בדרך כלל לא. כתוצאה מכך, מטופלים המעוניינים ליישר שיניים עשויים להאלץ לשלם את כל עלות הטיפול מכיסם. עבור אנשים רבים, זה יכול להיות נטל כלכלי משמעותי. במקרים מסוימים, זה עשוי אפילו למנוע מאנשים לקבל את הטיפול שהם צריכים. אורתודנטים פועלים לשנות זאת על ידי שתדלנות לשינויים בכיסוי הביטוחי, אך בינתיים, מטופלים השוקלים פלטה צריכים להיות מודעים לעלויות הפוטנציאליות הכרוכות בכך.

5. רופאי שיניים המשתתפים ברשת מסוימת של חברת ביטוח שיניים רשומים בדרך כלל באתר האינטרנט של אותה חברה, בעוד שרופאי שיניים המשתתפים ברשת של חברת ביטוח רפואי מסוימת אינם רשומים בדרך כלל באתר האינטרנט של אותה חברה.

בעת בחירת רופא שיניים, חשוב לשקול האם רופא השיניים מחובר לרשת עם חברת הביטוח שלך. רופאי שיניים ברשת הסכימו לקבל תעריף נמוך יותר עבור שירותיהם בתמורה לרישום באתר חברת הביטוח. זה יכול להוות יתרון משמעותי בכל הנוגע לתשלום עבור טיפולי שיניים, שכן רופאי שיניים מחוץ לרשת יכולים לגבות עד פי שניים עבור אותם שירותים. עם זאת, ראוי לציין שלא כל חברות הביטוח מפרטות את רופאי השיניים שלהם ברשת באתר האינטרנט שלהן. לדוגמה, חברות ביטוח רפואי בדרך כלל אינן מפרטות את ספקי הרשת שלהן. כתוצאה מכך, חשוב לפנות ישירות לחברת הביטוח שלך כדי לברר לגבי אפשרויות הרשת.

ביטוח הדנטלי של הפיניקס מציעה שני סוגים של ביטוחי שיניים, מונע ושיקום. ביטוח זה הוא בדרך כלל זול יותר מביטוח רפואי ומציע מגוון רחב יותר של שירותים, כולל יישור שיניים. יש גם רשימה של רופאי שיניים המשתתפים ברשת שלהם, כולם מופיעים באתר האינטרנט שלהם. אם אתה מבוטח אצל הפניקס רופאי שיניים ורופא השיניים שלך אינו ברשימה, סביר להניח שתצטרך לשלם מכיס עבור כל שירות שיתקבל. זו בדיוק אחת הסיבות שכדאי לך להתקשר עוד היום לקביעת תור לטיפול שיניים למרפאת השיניים של ד"ר בוחניק! שעובדת בשיתוף פעולה עם חברת הביטוח פיניקס, ועם שאר חברות הביטוח הגדולות בישראל.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן