ClickCease

שיקום חניכיים טבעי

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בשנים האחרונות גובר העניין בשיקום חניכיים טבעי. זהו הליך שבו החניכיים משוחזרות למיקומן ולמראה המקורי. בשיקום חניכיים טבעי ננסה להשתמש בחומרים טבעיים בלבד על מנת לשקם את מצב החניכיים.

ההוראות הכלליות לשיקום הטבע באופן טבעי ומניעתי הן להפחית את צריכת הסוכרים כדי לעזור לטפל בנסיגת חניכיים באופן טבעי. יחד עם זאת, לוותר על פחמימות פשוטות במזונות מעובדים רבים, כגון קמח לבן, אורז לבן ופסטה, ולהחליף אותם במזון המורכב מדגנים מלאים במקום. כדאי גם להימנע משתיית אלכוהול מכיוון שהוא יכול לתרום לנסיגת חניכיים.

במידה והחניכיים כבר פגועות ודלקתיות, שיקום החניכיים הטבעי ימליץ בכדי לעזור להרגיע את החניכיים, למרוח עליהם שמן זית ושום ולעסות בעדינות. להכין חליטה של מרווה, קמומיל או ג'ינג'ר ולגרגר איתה לאחר שהתקרר. כמו כן, עיסוי החניכיים עם עלה מרווה יכול גם להיות מועיל. לבסוף, גרגור עם מי מלח יכול לעזור להפחית דלקת ונפיחות.

יחד עם זאת, במקרים רבים המגיעים למרפאות שלנו, המטופלים נמצאים במצב שצריך שיקום פה מקיף ומעמיק יותר, הנעשה על ידי מיקום מחדש של החניכיים בניתוח ואז הצמדתם לעצם.

ישנן גם כמה שיטות פחות פולשניות שניתן להשתמש בהן. אחד מהם נקרא הליך התקשרות חדש בסיוע לייזר (LANAP). זה כולל שימוש בלייזר כדי להסיר את הרקמה הדלקתית מסביב לקו החניכיים. הלייזר גם ממריץ את הצמיחה של רקמה חדשה, מה שעוזר לתמוך בחניכיים ולמנוע מיתון נוסף. בנוסף, LANAP קשור לסיכון נמוך יותר לזיהום ולזמן החלמה מהיר יותר. כתוצאה מכך, זוהי אופציה פופולרית יותר ויותר עבור אלה המחפשים להחזיר את החניכיים למצבם הטבעי.

רופא שיניים המתמחה בחניכיים – פריודנט

הפריודנט יכול לאבחן ולטפל במגוון מחלות חניכיים ודלקת חניכיים (דלקת בחניכיים.

מחלת חניכיים היא מצב חמור שעלול להוביל לאובדן שיניים, כמו גם לבעיות בריאותיות אחרות.

פריודנט, שהוא מומחה לחניכיים הוכשרו במיוחד לטיפול במחלות חניכיים ויכולים לספק מגוון רחב של טיפולים, כולל ניקוי אבנית והקצעת שורשים ,ניקוי השיניים והחניכיים, ניתוחי חניכיים, והשתלות עצם.

מהו שיקום חניכיים?

שיקום חניכיים הוא מונח המתייחס לפרוצדורות ולטיפולים השונים המשמשים לשיקום בריאות החניכיים. זה יכול לכלול אבנית והקצעת שורשים ,ניקוי השיניים והחניכיים, השתלות חניכיים, שימוש ברקמת תורם לכיסוי שורשים חשופים והשתלות עצם עצמיית או מתורם חיצוני.

שיקום חניכיים הוא צעד חשוב בשמירה על בריאות הפה, והוא יכול לסייע במניעת נזק נוסף לשיניים ולחניכיים. אם אתה מודאג לגבי בריאות החניכיים שלך, או אם אובחנת עם מחלת חניכיים, אנא צור קשר עם מרפאת השיניים של ד"ר בוחניק הסמוכה למקום מגוריך וקבע תור לרופא מומחה חניכיים המטפל ברשת המרפאות שלנו, ואנחנו נשמח לסייע לך לשקם את בריאות החניכיים שלך ולמנוע נזקים נוספים.

מהי שיטת שיקום חניכיים טבעית?

שיטת שיקום חניכיים טבעית היא סוג של שיקום חניכיים העושה שימוש בחומרים טבעיים בלבד לשיקום בריאות החניכיים. זה יכול לכלול שימוש בצמחי מרפא ושמנים אתריים לניקוי השיניים והחניכיים, כמו גם שימוש בהשתלות עצם ורקמות טבעיות כדי להחליף עצם ורקמות שאבדו.

שיטות לשיקום חניכיים טבעיות הופכות פופולריות יותר ויותר, מכיוון שהן נתפסות כגישה הוליסטית ומונעת יותר לבריאות החניכיים. אם אתם מעוניינים ללמוד עוד על שיטות שיקום חניכיים טבעיות, אנא קבעו תור לרופא חניכיים. אנו יכולים לעזור לך למצוא את השיטה הטובה ביותר לשיקום בריאות החניכיים שלך ולמניעת נזקים נוספים.

מהן השיטות הטבעיות לשיקום החניכיים?

שמירה על בריאות החיים והמזון – הרפואה הטבעית מאמינה שכל מחלה אינה אלא ביטוי של בעיה שורשית יותר. דלקת בחניכיים, נובעת מהצטברות של חיידקים וחומרים לא טובים בחלל הפה שלנו. הסיבה שהם מצליחים להתרבות כל כך, היא בעקבות צריכת המזון שלנו, שגורם להם להתרבות. ולכן דבר ראשון יש לשמור על הרגלי תזונה נכונה ובריאה, שאינה מעודדת חיידקים, אללא אדרבה: מכחידה אותם. וכך עשו:

 1. למעט ככל האפשר בצריכת סוכרים – הסוכר (הלבון, כל שכן הגלוקוס, ואפילו הסוכר החום) גורמים להתרבות של חיידקים בגוף, במערכת העיכול, וממילא גם בחלל הפה.
 2. למעט בצריכת פחמימות לבנות (לחם לבן וכו'), מאותה סיבה
 3. לא לשתות אלכוהול
 4. כן לאכול אוכל בריא ומזין, עם דגש על הפירות והירקות הירוקים.

מלבד שיטת מניעה טבעי, כלומר דיאטת מזון בריאה. יש לשיטה הטבעית כמה סגולות ועצות כיצד ניתן לסייע (באופן יחסי) לשקם את הפה באופן טבעי:

 1. לגרגר מי מלח – אגב, זו עצה שגם ניתנת על ידי השינניות ומומחי החניכיים בישראל. כפית מלח על כל כוס מים, לגרגר פעם-פעמים ביום.
 2. לגרגר חליטה של החומרים הבאים, או למרוח אותם באמצעות האצבע על החניכיים, בפרט על המקום היותר דלקתי:
  1. חומץ תפוחים
  2. מרווה – עוזר מאד!
  3. דבש
  4. שום כתוב ושמן זית או שמן אתרי
  5. קמומיל וג'ינג'ר

חשוב להדגיש שלא בכל המקרים שיקום חניכיים טבעי יועיל, ישנם מקרים אקוטיים ומורכבים כל כך שיש צורך בהתערבות מיידית של מומחה לחניכיים. זו בדיוק הסיבה שאתם צריכים להתשר עכשיו למרפאת השיניים של ד"ר בוחניק, ולקבוע תור לאבחון אצל מומחה לחניכיים מוקדם ככל האפשר.

מהי השתלת עצם?

השתלת עצם היא סוג של שיקום חניכיים המשתמש בעצם תורם כדי להחליף עצם אבודה. זה יכול לעזור למנוע נזק נוסף לשיניים ולחניכיים, וזה יכול גם לעזור לשפר את מראה החיוך.

באיזה מקרה החניכיים זקוקות לשיקום?

החניכיים עשויות להזדקק לשיקום במספר מקרים, לרבות כאשר יש מחלת חניכיים, כאשר החניכיים נפגעו מפציעה או ניתוח, או כאשר החניכיים החלו לסגת.

מה ההבדל בין מחלת חניכיים לדלקת חניכיים?

מחלת חניכיים היא צורה בלתי הפיכה וחמורה יותר של דלקת חניכיים שעלולה להוביל לאובדן שיניים, ואילו דלקת חניכיים היא צורה פחות חמורה של מחלת חניכיים שניתן להחזיר אותה לקדמותה בעזרת היגיינת הפה. אם אובחנת עם מחלת חניכיים, חשוב לקבוע תור לרופא חניכיים על מנת שנוכל לעזור לך לשקם את בריאות החניכיים ולמנוע נזקים נוספים.

כיצד ניתן למנוע מהחניכיים להגיע למצב בו הם זקוקים לטיפול שיקומי?

הדרך הטובה ביותר למנוע מהחניכיים להגיע למצב בו הם זקוקים לטיפול שיקומי היא לתרגל היגיינת פה טובה ולפנות באופן קבוע לרופא שיניים או רופא חניכיים לצורך ניקיון ובדיקות מקצועיות.

למי מותר לבצע טיפול משקם לחניכיים?

רק רופא שיניים או מומחה חניכיים (פריודנט) רשאים לבצע טיפול משקם לחניכיים. אם אתה מודאג לגבי בריאות החניכיים שלך, או אם אובחנת עם מחלת חניכיים, אנא קבע תור ברשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק, ונשמח לעזור לך לשקם את בריאות החניכיים שלך ולמנוע נזקים נוספים.

מהו רופא חניכיים ומהם תחומי התמחותו?

מומחה חניכיים הוא רופא שיניים המתמחה באבחון וטיפול במחלות חניכיים. לאחר סיום חוק לימודי רפאות השיניים, הוא המשיך לעוד 3 שנות לימוד אינסטנסביות של למידה על כל הנוגע למעטפת (פריו) של השיניים (דנט), כלומר לחניכיים וללסת.

למה אני יכול לצפות בביקורי הראשון אצל מומחה החניכיים?

בביקורך הראשון אצל מומחה החניכיים ניקח היסטוריה רפואית ודנטלית מקיפה ונבצע בדיקה יסודית של השיניים, החניכיים והפה שלך. אנו עשויים גם לבצע צילומי רנטגן או בדיקות אבחון אחרות. על סמך הממצאים שלנו, נבנה תכנית טיפול המותאמת לצרכיך האישיים.

מהם גורמי הסיכון למחלות חניכיים?

גורמי הסיכון למחלות חניכיים כוללים עישון, סוכרת, תרופות מסוימות ונטייה גנטית. אם יש לך אחד מגורמי הסיכון הללו, חשוב לפנות לרופא שיניים או רופא חניכיים באופן קבוע לצורך ניקוי ובדיקות מקצועיות.

כיצד ניתן למנוע מחלת חניכיים?

הדרך הטובה ביותר למנוע מחלות חניכיים היא לתרגל היגיינת פה טובה ולפנות לרופא שיניים או רופא חניכיים באופן קבוע לניקוי ובדיקות מקצועיות. אם אתה מודאג לגבי בריאות החניכיים שלך, או אם אובחנת עם מחלת חניכיים, אנא קבע תור לרופא חניכיים. אנחנו יכולים לעזור לך לשקם את בריאות החניכיים שלך ולמנוע נזקים נוספים.

רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק

רשת שיניים הוקמה על ידי ד"ר עמוס בוחניק לפני למעלה מ30 שנה. כיום, רשת שיניים היא אחת מרשתות השיניים הגדולות בישראל, עם עשרות מרפאות בפריסה ארצית. אנו ברשת מרפאות השיניים מציעים מגוון רחב של שירותי רפואת שיניים, החל מבדיקות וניקויים רגילים ועד לפרוצדורות מורכבות כמו שתלים וניתוחי פה. צוות רופאי השיניים שלנו כולל מומחים בכל תחומי רפואת השיניים, כך שאתה יכול להיות בטוח שאתה מקבל את הטיפול הטוב ביותר האפשרי.

הערכים שלנו

רשת השיניים בנויה על בסיס של יושרה, מצוינות וכבוד. אנו מתחייבים לספק את טיפול השיניים האיכותי ביותר למטופלינו. אנו שואפים לספק מגוון רחב של שירותים, החל מבדיקות וניקיון שוטפים ועד להליכים מורכבים כמו שתלים וניתוחי פה. צוות רופאי השיניים שלנו כולל מומחים בכל תחומי רפואת השיניים, כך שאתה יכול להיות בטוח שאתה מקבל את הטיפול הטוב ביותר האפשרי.

באיזו מרפאה כדאי לעשות טיפולי שיקום חניכיים?

4 סיבות מדוע מרפאת השיניים של ד"ר בוחניק היא המקום הטוב ביותר לעשות בו טיפול שיקום חניכיים

במרפאות השיניים של ד"ר בוחניק תמצאו מומחה לחניכיים מנוסה המטפל במחלות חניכיים במקצועיות ובמיומנות עם נסיון רב. מרפאת השיניים מצוידת בטכנולוגיה ובציוד החדישים ביותר, המאפשרים לנו להעניק את הטיפול הטוב ביותר למטופלינו.  אנו מציעים מגוון רחב של טיפולי שיקום חניכיים, החל מטיפולי שיננית פשוטים והקצעת שורשים ועד לניתוחים מורכבים. אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות תשלום, כך שתוכלו לבחור את האפשרות המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

אם אתם מחפשים את המקום הטוב ביותר לעשות בו טיפול שיקום חניכיים, אל תחפשו רחוק יותר ממרפאת השיניים של ד"ר בוחניק שנמצאת סמוך לבית שלכם ! מרפאות רשת שיניים של ד"ר בוחניק פרוסות בכל רחבי הארץ ונותנות שירות מעולה,, יחס אישי, וטיפול מקצועי מהשורה הראשונה.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן