ClickCease

שתלים בשיניים

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

השתלות שיניים הפכו בשנים האחרונות לטיפול נפוץ לאובדן שיניים. הסיבה לכך היא שתלים דנטליים מציעים יתרונות רבים על פני צורות אחרות של החלפת שיניים, כגון שיניים תותבות או גשרים. השתלות שיניים הן קבועות, הן נראות ומרגישות כמו שיניים טבעיות, ואינן דורשות טיפול מיוחד. בנוסף, השתלות שיניים זולות יותר מצורות אחרות של החלפת שיניים.

 

השתלת שיניים היא טיפול חדש יחסית, ועדיין יש כמה תפיסות שגויות לגביהם. יש אנשים המאמינים שהשתלות שיניים כואבות או שהן יקרות. אף אחת מהאמונות הללו אינה נכונה. השתלות שיניים אינן כואבות, והן למעשה זולות יותר מצורות אחרות של החלפת שיניים.

 

ישנן מספר סיבות מדוע השתלות שיניים הפכו לפופולריות כל כך בשנים האחרונות. ראשית, השתלות שיניים נראים ומרגישים כמו שיניים טבעיות. הם עשויים מטיטניום, שהוא תואם ביולוגי, כלומר הוא תואם לגוף האדם. המשמעות היא שהשתל לא יגרום לגירוי או דלקת בחניכיים. בנוסף, השתלות שיניים אינן דורשות טיפול מיוחד; אתה יכול לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי בדיוק כפי שהיית עושה את השיניים הטבעיות שלך. לבסוף, שתלים דנטליים מחזיקים מעמד לכל החיים; שלא כמו תותבות או גשרים, לעולם לא יהיה צורך להחליף אותם.

 

אם אתם שוקלים השתלת שיניים, חשוב למצוא רופא שיניים מוסמך להשתלות. ד"ר בוחניק הוא רופא שיניים מוביל בתחום השתלות, בעל ניסיון של עשרות שנים. רשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק היא בעלת ניסיון של עשרות שנים ואלפי שתלים, למטופלים מרוצים ומחייכים. בנוסף, הוא מציע ייעוץ חינם לכל המטופלים החדשים. לתיאום פגישת ייעוץ חינם, התקשר עוד היום לרשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק הסמוכה למקום מגוריכם.

 

– ההיסטוריה של השתלות שיניים

השתלות שיניים הן דרך נפוצה, בטוחה ויעילה להחליף שן חסרה אחת או יותר. הם משמשים גם לתמיכה בגשרים דנטליים ותותבות. שתלים דנטליים עשויים בדרך כלל מטיטניום, מתכת התואמת לעצם האדם. השתל הדנטלי הראשון הוכנס בשנת 1965, ומאז הם הפכו לאופציה פופולרית יותר ויותר עבור אנשים שרוצים להחזיר את החיוך שלהם. ישנם שני סוגים עיקריים של השתלות שיניים: אנדוסטאלי ותת-פריוסטאלי. שתלים אנדוסטאליים ממוקמים ישירות לתוך עצם הלסת, בעוד שתלים תת-פריוסטאליים ממוקמים על גבי עצם הלסת. שני סוגי השתלים יכולים לשמש לתמיכה בשן בודדת, במספר שיניים, או בתותבת דנטלית כגון תותבת או גשר. השתלת שיניים היא פתרון לטווח ארוך שיכול להחזיק שנים רבות בטיפול מתאים.

– המדע מאחורי השתלות שיניים

ישנם שני סוגים של שתלים דנטליים: אנדוסטאלי ותת-פריוסטאלי. שתלים אנדוסטאליים ממוקמים בעצמות הלסת, בעוד שתלים תת-פריוסטאליים ממוקמים מתחת לרקמת החניכיים אך על גבי עצם הלסת. הסוג הנפוץ ביותר של שתל אנדוסטאלי הוא שתל הבורג, המורכב מבורג טיטניום המונח לתוך עצם הלסת. הסוג השני של שתל אנדוסטאלי הוא שתל בצורת לוח, המורכב מלוחית טיטניום המושתלת בניתוח לתוך עצם הלסת. הסוג השלישי של שתל אנדוסטאלי הוא שתל בצורת שורש, המורכב משורש טיטניום המונח לתוך עצם הלסת. שתלים תת-פריוסטאליים נמצאים בשימוש פחות נפוץ מאשר שתלים אנדוסטאליים, אך יש להם יתרונות מסוימים. יתרון אחד של שתלים תת-פריוסטאליים הוא שהם אינם מצריכים ניתוח שני לחשיפת השתל, כפי שנדרש עם שתלים אנדוסטאליים. יתרון נוסף של שתלים תת-פריוסטאליים הוא שניתן להשתמש בהם בחולים שאין להם מספיק גובה עצם בלסתות עבור שתלים אנדוסטאליים. בנוסף, ניתן להשתמש בשתל תת-פריוסטאלי בחולים שאינם מועמדים להשתלת שיניים מסיבות רפואיות.

– היתרונות של השתלות שיניים 

שתלים דנטליים הם פתרון בטוח, יעיל ועמיד לאורך זמן לשיניים חסרות. הם גם נוטים פחות לגרום לבעיות במנשך שלך מאשר סוגים אחרים של אפשרויות החלפת שיניים, כגון שיניים תותבות או גשרים. בנוסף, שתלים דנטליים יכולים לעזור לשמר את עצם הלסת ולמנוע אובדן עצם. לבסוף, השתלות שיניים אינן דורשות טיפול מיוחד; אתה יכול לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי בדיוק כפי שהיית עושה את השיניים הטבעיות שלך.

 

– למה לצפות במהלך תהליך ההשתלה תהליך

ההשתלה הוא קצת כמו לעקור שן. ראשית, רופא השיניים שלך קהה את האזור סביב השן לעקירה. לאחר מכן, הם ישתמשו בכלי מיוחד כדי לשחרר את השן ולהסיר אותה מהפה שלך. לבסוף, הם ינקו את השקע ויסגרו את אתר החילוץ עם תפרים. התהליך כולו לוקח בדרך כלל פחות משעה.

 

לאחר עקירת השן שלך, תצטרך להמתין עד שהשתל ירפא לפני שתוכל להחדיר את השתל. זה יכול לקחת בין ארבעה לשישה שבועות. לאחר שהשתל שלך החלים, תחזור לרופא השיניים כדי להחדיר את השתל. מדובר בהליך פשוט למדי שלרוב לוקח פחות משעה. לאחר החדרת השתל שלך, תצטרך להמתין עד שהוא יתמזג עם העצם שלך לפני שתוכל להניח את השן החדשה שלך מעליה. זה יכול לקחת כמה חודשים.

 

לאחר שהשתל שלך התמזג עם העצם שלך, תחזור לרופא השיניים כדי להניח את השן החדשה שלך מעליה. זהו הליך פשוט שלרוב לוקח פחות משעה. לאחר מכן תצטרך לטפל בשן החדשה שלך בדיוק כמו בכל שן אחרת. הקפד לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי באופן קבוע ופנה לרופא השיניים שלך לבדיקות קבועות. שתלים דנטליים הם פתרון בטוח, יעיל ועמיד לאורך זמן לשיניים חסרות. עם טיפול נאות, הם יכולים להחזיק מעמד לכל החיים.

 

– ההתקדמות האחרונה בטכנולוגיית השתלת השיניים

השתלת שיניים היא אחת ההתקדמות הגדולות ביותר ברפואת שיניים מודרנית. בהגדרה, שתל דנטלי הוא שורש שן מלאכותי המונח לתוך עצם הלסת כדי לתמוך בתותבת שיניים או שן מלאכותית. שתלים הם פתרון מצוין לאנשים שאיבדו שיניים עקב פציעה, מחלת חניכיים או כל סיבה אחרת. הם לא רק מהווים בסיס חזק ויציב לשיניים חלופיות, אלא גם עוזרים לשמר את בריאות השיניים שמסביב. בנוסף, שתלים יכולים לסייע במניעת אובדן עצם בלסת, מה שעלול להוביל לאובדן שיניים נוסף. הודות להתקדמות הטכנולוגיה האחרונה, השתלות שיניים מצליחות כיום יותר מאי פעם. עם אחוזי הצלחה של מעל 95%, הם מציעים למטופלים דרך בטוחה ויעילה לשחזר את החיוכים שלהם.

 

– כיצד לטפל בשתלים הדנטליים שלך 

השתלת שיניים היא דרך פופולרית ויעילה להחליף שיניים חסרות. עם זאת, הם דורשים טיפול מיוחד כדי להישאר במצב טוב. הנה כמה טיפים לטיפול בשתלים הדנטליים שלך:

 

 צחצוח ביסודיות לפחות פעמיים ביום עם מברשת שיניים רכה; שימוש בחוט דנטלי בזהירות מדי יום; שימוש במי פה אנטיבקטריאלי לפעמים; הימנעות מעישון; ואכילת מזון בריא.

 

על ידי ביצוע העצות הפשוטות הללו, תוכל להבטיח שהשתלים הדנטליים שלך יחזיקו מעמד לאורך שנים רבות.

 

המקום הטוב ביותר להשתלת שיניים

ישנן סיבות רבות לכך שרשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק היא המקום הטוב ביותר לבצע השתלת שיניים. ראשית, ד"ר בוחניק הוא רופא שיניים מוביל בתחום השתלות, בעל ניסיון של עשרות שנים. הוא הכניס אלפי שתלים, ויש לו 98% הצלחה. בנוסף, הוא מציע ייעוץ חינם לכל המטופלים החדשים. זה אומר שאתה יכול לדון איתו על הצרכים והחששות שלך לפני קבלת החלטה.

שנית, המרפאות של ד"ר בוחניק חדישות ומעודכנות. הם מציעים את הטכנולוגיה והציוד העדכניים ביותר, והם מאוישים על ידי צוות אדיב ומקצועי. שלישית, המרפאות של ד"ר בוחניק עובדות עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל, כך שתוכלו להיות בטוחים שתקבלו טיפול איכותי במחיר הוגן.

 

לבסוף, המרפאות של ד"ר בוחניק מציעות מגוון אפשרויות תשלום, לרבות תשלומים ואפשרויות מימון. זה אומר שאתה יכול לקבל את השתלות השיניים שאתה צריך מבלי לשבור את הכיס. אם אתם שוקלים השתלת שיניים, פשוט להתקשר עוד היום לרשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק לייעוץ חינם. 

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן