השתלות שיניים הפכו בשנים האחרונות לטיפול נפוץ לאובדן שיניים. הסיבה לכך היא שתלים דנטליים מציעים יתרונות רבים על פני צורות אחרות של החלפת שיניים, כגון שיניים תותבות או גשרים. השתלות שיניים הן קבועות, הן נראות ומרגישות כמו שיניים טבעיות, ואינן דורשות טיפול מיוחד. בנוסף, השתלות שיניים זולות יותר מצורות אחרות של החלפת שיניים.

 

השתלת שיניים היא טיפול חדש יחסית, ועדיין יש כמה תפיסות שגויות לגביהם. יש אנשים המאמינים שהשתלות שיניים כואבות או שהן יקרות. אף אחת מהאמונות הללו אינה נכונה. השתלות שיניים אינן כואבות, והן למעשה זולות יותר מצורות אחרות של החלפת שיניים.

 

ישנן מספר סיבות מדוע השתלות שיניים הפכו לפופולריות כל כך בשנים האחרונות. ראשית, השתלות שיניים נראים ומרגישים כמו שיניים טבעיות. הם עשויים מטיטניום, שהוא תואם ביולוגי, כלומר הוא תואם לגוף האדם. המשמעות היא שהשתל לא יגרום לגירוי או דלקת בחניכיים. בנוסף, השתלות שיניים אינן דורשות טיפול מיוחד; אתה יכול לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי בדיוק כפי שהיית עושה את השיניים הטבעיות שלך. לבסוף, שתלים דנטליים מחזיקים מעמד לכל החיים; שלא כמו תותבות או גשרים, לעולם לא יהיה צורך להחליף אותם.

 

אם אתם שוקלים השתלת שיניים, חשוב למצוא רופא שיניים מוסמך להשתלות. ד"ר בוחניק הוא רופא שיניים מוביל בתחום השתלות, בעל ניסיון של עשרות שנים. רשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק היא בעלת ניסיון של עשרות שנים ואלפי שתלים, למטופלים מרוצים ומחייכים. בנוסף, הוא מציע ייעוץ חינם לכל המטופלים החדשים. לתיאום פגישת ייעוץ חינם, התקשר עוד היום לרשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק הסמוכה למקום מגוריכם.

 

– ההיסטוריה של השתלות שיניים

השתלות שיניים הן דרך נפוצה, בטוחה ויעילה להחליף שן חסרה אחת או יותר. הם משמשים גם לתמיכה בגשרים דנטליים ותותבות. שתלים דנטליים עשויים בדרך כלל מטיטניום, מתכת התואמת לעצם האדם. השתל הדנטלי הראשון הוכנס בשנת 1965, ומאז הם הפכו לאופציה פופולרית יותר ויותר עבור אנשים שרוצים להחזיר את החיוך שלהם. ישנם שני סוגים עיקריים של השתלות שיניים: אנדוסטאלי ותת-פריוסטאלי. שתלים אנדוסטאליים ממוקמים ישירות לתוך עצם הלסת, בעוד שתלים תת-פריוסטאליים ממוקמים על גבי עצם הלסת. שני סוגי השתלים יכולים לשמש לתמיכה בשן בודדת, במספר שיניים, או בתותבת דנטלית כגון תותבת או גשר. השתלת שיניים היא פתרון לטווח ארוך שיכול להחזיק שנים רבות בטיפול מתאים.

– המדע מאחורי השתלות שיניים

ישנם שני סוגים של שתלים דנטליים: אנדוסטאלי ותת-פריוסטאלי. שתלים אנדוסטאליים ממוקמים בעצמות הלסת, בעוד שתלים תת-פריוסטאליים ממוקמים מתחת לרקמת החניכיים אך על גבי עצם הלסת. הסוג הנפוץ ביותר של שתל אנדוסטאלי הוא שתל הבורג, המורכב מבורג טיטניום המונח לתוך עצם הלסת. הסוג השני של שתל אנדוסטאלי הוא שתל בצורת לוח, המורכב מלוחית טיטניום המושתלת בניתוח לתוך עצם הלסת. הסוג השלישי של שתל אנדוסטאלי הוא שתל בצורת שורש, המורכב משורש טיטניום המונח לתוך עצם הלסת. שתלים תת-פריוסטאליים נמצאים בשימוש פחות נפוץ מאשר שתלים אנדוסטאליים, אך יש להם יתרונות מסוימים. יתרון אחד של שתלים תת-פריוסטאליים הוא שהם אינם מצריכים ניתוח שני לחשיפת השתל, כפי שנדרש עם שתלים אנדוסטאליים. יתרון נוסף של שתלים תת-פריוסטאליים הוא שניתן להשתמש בהם בחולים שאין להם מספיק גובה עצם בלסתות עבור שתלים אנדוסטאליים. בנוסף, ניתן להשתמש בשתל תת-פריוסטאלי בחולים שאינם מועמדים להשתלת שיניים מסיבות רפואיות.

– היתרונות של השתלות שיניים 

שתלים דנטליים הם פתרון בטוח, יעיל ועמיד לאורך זמן לשיניים חסרות. הם גם נוטים פחות לגרום לבעיות במנשך שלך מאשר סוגים אחרים של אפשרויות החלפת שיניים, כגון שיניים תותבות או גשרים. בנוסף, שתלים דנטליים יכולים לעזור לשמר את עצם הלסת ולמנוע אובדן עצם. לבסוף, השתלות שיניים אינן דורשות טיפול מיוחד; אתה יכול לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי בדיוק כפי שהיית עושה את השיניים הטבעיות שלך.

 

– למה לצפות במהלך תהליך ההשתלה תהליך

ההשתלה הוא קצת כמו לעקור שן. ראשית, רופא השיניים שלך קהה את האזור סביב השן לעקירה. לאחר מכן, הם ישתמשו בכלי מיוחד כדי לשחרר את השן ולהסיר אותה מהפה שלך. לבסוף, הם ינקו את השקע ויסגרו את אתר החילוץ עם תפרים. התהליך כולו לוקח בדרך כלל פחות משעה.

 

לאחר עקירת השן שלך, תצטרך להמתין עד שהשתל ירפא לפני שתוכל להחדיר את השתל. זה יכול לקחת בין ארבעה לשישה שבועות. לאחר שהשתל שלך החלים, תחזור לרופא השיניים כדי להחדיר את השתל. מדובר בהליך פשוט למדי שלרוב לוקח פחות משעה. לאחר החדרת השתל שלך, תצטרך להמתין עד שהוא יתמזג עם העצם שלך לפני שתוכל להניח את השן החדשה שלך מעליה. זה יכול לקחת כמה חודשים.

 

לאחר שהשתל שלך התמזג עם העצם שלך, תחזור לרופא השיניים כדי להניח את השן החדשה שלך מעליה. זהו הליך פשוט שלרוב לוקח פחות משעה. לאחר מכן תצטרך לטפל בשן החדשה שלך בדיוק כמו בכל שן אחרת. הקפד לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי באופן קבוע ופנה לרופא השיניים שלך לבדיקות קבועות. שתלים דנטליים הם פתרון בטוח, יעיל ועמיד לאורך זמן לשיניים חסרות. עם טיפול נאות, הם יכולים להחזיק מעמד לכל החיים.

 

– ההתקדמות האחרונה בטכנולוגיית השתלת השיניים

השתלת שיניים היא אחת ההתקדמות הגדולות ביותר ברפואת שיניים מודרנית. בהגדרה, שתל דנטלי הוא שורש שן מלאכותי המונח לתוך עצם הלסת כדי לתמוך בתותבת שיניים או שן מלאכותית. שתלים הם פתרון מצוין לאנשים שאיבדו שיניים עקב פציעה, מחלת חניכיים או כל סיבה אחרת. הם לא רק מהווים בסיס חזק ויציב לשיניים חלופיות, אלא גם עוזרים לשמר את בריאות השיניים שמסביב. בנוסף, שתלים יכולים לסייע במניעת אובדן עצם בלסת, מה שעלול להוביל לאובדן שיניים נוסף. הודות להתקדמות הטכנולוגיה האחרונה, השתלות שיניים מצליחות כיום יותר מאי פעם. עם אחוזי הצלחה של מעל 95%, הם מציעים למטופלים דרך בטוחה ויעילה לשחזר את החיוכים שלהם.

 

– כיצד לטפל בשתלים הדנטליים שלך 

השתלת שיניים היא דרך פופולרית ויעילה להחליף שיניים חסרות. עם זאת, הם דורשים טיפול מיוחד כדי להישאר במצב טוב. הנה כמה טיפים לטיפול בשתלים הדנטליים שלך:

 

 צחצוח ביסודיות לפחות פעמיים ביום עם מברשת שיניים רכה; שימוש בחוט דנטלי בזהירות מדי יום; שימוש במי פה אנטיבקטריאלי לפעמים; הימנעות מעישון; ואכילת מזון בריא.

 

על ידי ביצוע העצות הפשוטות הללו, תוכל להבטיח שהשתלים הדנטליים שלך יחזיקו מעמד לאורך שנים רבות.

 

המקום הטוב ביותר להשתלת שיניים

ישנן סיבות רבות לכך שרשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק היא המקום הטוב ביותר לבצע השתלת שיניים. ראשית, ד"ר בוחניק הוא רופא שיניים מוביל בתחום השתלות, בעל ניסיון של עשרות שנים. הוא הכניס אלפי שתלים, ויש לו 98% הצלחה. בנוסף, הוא מציע ייעוץ חינם לכל המטופלים החדשים. זה אומר שאתה יכול לדון איתו על הצרכים והחששות שלך לפני קבלת החלטה.

שנית, המרפאות של ד"ר בוחניק חדישות ומעודכנות. הם מציעים את הטכנולוגיה והציוד העדכניים ביותר, והם מאוישים על ידי צוות אדיב ומקצועי. שלישית, המרפאות של ד"ר בוחניק עובדות עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל, כך שתוכלו להיות בטוחים שתקבלו טיפול איכותי במחיר הוגן.

 

לבסוף, המרפאות של ד"ר בוחניק מציעות מגוון אפשרויות תשלום, לרבות תשלומים ואפשרויות מימון. זה אומר שאתה יכול לקבל את השתלות השיניים שאתה צריך מבלי לשבור את הכיס. אם אתם שוקלים השתלת שיניים, פשוט להתקשר עוד היום לרשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק לייעוץ חינם. 

 

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)

שתפו:

מה אתם חושבים עלינו?

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד.בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו

פוסטים אחרונים

טיפולי שיניים בצה"ל ובשירות צבאי

בריאות השיניים היא חלק חשוב מבריאות הכללית של האדם. שיניים בריאות מאפשרות לנהל אורח חיים תקין, הן מבחינה פיזית והן מבחינה חברתית. שירות צבאי יכול

כיצד מזון חומצי משפיע על השיניים?

השיניים שלנו ממלאות תפקיד מכריע ברווחה הכללית שלנו, מה שמאפשר לנו לנשוך, ללעוס ולדבר בקלות. עם זאת, למזונות שאנו צורכים יכולה להיות השפעה משמעותית על

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)


ליאת כהן
הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו :) תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.שרית אברג'ל
רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.עידן פאניאן
הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה
ותיקים ונהנים מועדון צרכנות לאזרחים ותיקים
הפניקס
דויד שילד ביטוח רפואי בין לאומי
מנורה מבטחים
קבוצת מגדל
הראל
חבר זה הכל בשבילך

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מתוך הבלוג שלנו

השתלת שיניים לפני ואחרי

לא מעט מטופלים שבאים לעשות השתלת שיניים שואלים: מה לגבי התהליך? אילו שינויים מתרחשים בפה לאחר ניתוח השתלת שיניים? כמה זמן לוקח להכל להחלים כמו

קרא עוד »

פלטה שקופה

פלטות שקופות הן סוג של פלטות שיניים העשויות מחומרים שקופים או בצבע שן. הם פחות גלויים מאשר פלטות מתכת מסורתיות ולכן אסתטיות יותר. עם זאת,

קרא עוד »

פלטה לשיניים

פלטות שיניים הן סוג של טיפול יישור שיניים המשמש לתיקון יישור השיניים. הפלטה עשויה בדרך כלל ממתכת, המוצמדת לקדמת השיניים, ומחוט שמשחיל בין הסוגריים. החוט

קרא עוד »

רגישות לקור בשיניים

בעיה דנטלית נפוצה אחת שלא ניתן להתעלם ממנה בקלות היא רגישות לקור בשיניים. זה יכול להיגרם ממספר גורמים, כולל נסיגת חניכיים, עששת וסדקים באמייל. למרות

קרא עוד »

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

small_c_popup.png

לא שווה לעזוב מבלי לקבל את ההטבה הזאת

בדיקת רופא, צילומי נשך וצילום פנורמי - חינם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)

דילוג לתוכן