ClickCease

סמכים שקופים – כל מידע המלא

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

אנשים בשלבים שונים בחייהם, בין אם הם ילדים, נערים או מבוגרים, בוחרים לבצע יישור שיניים. הסיבה לכך היא שהשיניים לא תמיד צומחות ישר באופן טבעי, ויש מקרים בהן הן גדלות עקומות או ברווחים זו מזו, מה שגורם לאנשים לחוש חוסר ביטחון בנוגע לחיוך שלהם.

פעם יישור שיניים היה נפוץ בייחוד בקרב בני העשרה, שכזכור לנו היה מורכב מקוביות כהות עשויות ברזל, אשר מתחברות לשיניים הקדמיות. עם זאת, רבים נמנעו לקיים את הליך יישור השיניים הזה, שכן חשו שהמראה המתכתי והבולט מעיב על האסתטיקה של חלל הפה למשך פרק זמן ארוך. כידוע, כיום המצב השתנה, והודות להתפתחות הטכנולוגית הענפה בתחום רפואת שיניים, ניתנת האפשרות לבצע יישור שיניים בדרכים פחות בולטות.

סמכים שקופים הינה אחת מהאפשרויות לביצוע יישור שיניים בלתי נראה, אשר לא פוגע במראה השגרתי ועשוי להתאים לכל גיל. השיטה הזו מאפשרת לכל המעוניין להרכיב על שיניו את האמצעי ליישור שיניים, וכך לקדם את בריאות חלל הפה שלו משמעותית, מעבר לרצון בשיניים ישרות ומראה פנים אסתטי.

שיטות נפוצות ליישור שיניים

  1. יישור שיניים באמצעות סמכים מתכתיים

יישור שיניים באמצעות סמכים מתכתיים נחשב לשיטה הכי ותיקה ופופולרית בענף האורתודונטיה ורפואת השיניים. במסגרת השיטה מדביקים סמכים (קוביות) עשויי מתכת לשיניים, ומעבירים ביניהם חוט מתכתי ועליו כל מני קפיצים. את החוט מקבעים למקומו על ידי גומיות, ובעת מתיחתו מופעל לחץ רב על השיניים. כתוצאה מפעולת הלחץ, השיניים זזות בהתאם לכיוון המבוקש.

  1. יישור שיניים באמצעות סמכים שקופים

הסמכים השקופים זהים לסמכים המתכתיים באופן פעולתם, אולם הם נצבעים בצבען הטבעי של השיניים, ועל כן לא בולטים כמו הסמכים המתכתיים ולא פוגעים באסתטיקה של מבנה הפה.

  1. יישור שיניים פנימי (לינגואלי)

ביישור שיניים פנימי מדביקים את הסמכים לחלקן הפנימי של השיניים. בשיטה זו נוהגים להשתמש בייחוד אנשים מבוגרים, שחשים מבוכה לעטות על השיניים עזרים ליישור שיניים ולדבר או לחייך בטבעיות איתם.

  1. יישור שיניים באמצעות פלטות שקופות

יישור שיניים באמצעות פלטות שקופות הינו אלטרנטיבה לשימוש בסמכים שקופים. בטיפול יישור שיניים מסוג זה מתאימים למטופל סדרת פלטות שקופות שניתנות לשליפה. את הפלטות הללו מרכיבים במשך כל היום, וניתן להסיר אותן בזמן אכילה או צחצוח השיניים.

  1. יישור שיניים מהיר

יישור שיניים מהיר מתבצע תוך שיתוף פעולה של אורתודנט עם מומחה לפריודונטיה. במסגרת השיטה הזו מבצעים ניתוח חניכיים רוחבי, שהמטרה שלו היא לרכך את העצם של החניכיים, וכך לאפשר לשיניים למנוע מהר יותר בכיוון הרצוי. היתרון המובהק בה הוא שהיא מקצרת משמעותית את זמני הטיפול, בחצי מהזמן, ולכן היא מתאימה בייחוד עבור מי שרוצה ליישר את השיניים שלו בצורה המהירה והיעילה ביותר.

  1. שתלים אורתודנטיים

שתלים אורתודנטיים הינם שתלים זעירים, שבצורתם הם דומים מאוד לבורג. את השתלים מתקינים בלסת לפרק זמן שהוגדר מראש, ובתום תהליך יישור השיניים הם מוסרים מהפה. הסיבות לכך שמשתמשים בשיטה זו הן שהשימוש בה לא דורש מכשור מסורבל יותר מדי והמענה האסתטי שהיא נותנת הוא גבוה. כמו כן, כאשר השיטה הקלאסית ליישור שיניים באמצעות סמכים תימצא פחות מתאימה עקב חוסר שיניים או אי התאמה.

  1. יישור שיניים לאנשים מבוגרים

אנשים רבים מתחילים לשים לב לשיניים שלהם בגיל מבוגר יותר, ועולה בהם הרצון ליישר אותן. עם זאת, לא מעט מהם נמנעים, משום שהם חוששים ממידת הפגימה של המכשור שמוצמד לשיניים, באסתטיקה של חלל הפה בזמן שהם מחייכים או מדברים.

יישור שיניים לאנשים מבוגרים מתאפשר הודות להתקדמות הטכנולוגית המשמעותית שחלה בתחום היישור שיניים, המאפשרת גם למבוגרים לבצע יישור שיניים שמותאם לגילם. במסגרת השיטות השונות, אנשים מבוגרים יכולים להשתמש באחד מהפתרונות המהפכניים ליישור שיניים, שגם מתמזגים היטב עם צבע השיניים ולא בולטים כלל, וגם נושאים בזמני טיפול קצרים מהרגיל.

מהם סמכים שקופים?

התקנת סמכים שקופים הינה אחת מהטכניקות הכי נפוצות בימינו ליישור שיניים. כאמור, הסמכים השקופים מאפשרים למטופל לבצע את תהליך יישור השיניים מבלי לעטות אמצעים שפוגמים באסתטיקה של חלל הפה לאורך זמן.

המסכים השקופים הם למעשה אותן קוביות המודבקות על השיניים, רק שצבעם הינו טבעי ולא בולט. הסמכים עשויים מחרסינה, והייחודיות שלהם נמדדת בכך שהצבע שלהם לא משתנה במהלך הטיפול, כך שהם משתלבים נהדר עם צבען הטבעי של השיניים. את הסמכים מרכיבים על החלק החיצוני של השיניים, וביניהם מעבירים חוט מתכתי שמצופה בדרך כלל בסיליקון, כך שגם הצבע המתכתי שלו יטושטש ככל האפשר. בשיטת הסמכים השקופים, הסמכים ננעלים על החוט המתכתי, וכדי להפחית את הלחץ המופעל על השיניים ולמנוע כאבים בלסת, כמעט ואין חיכוך או מגע בין הסמכים לבין החוט.

בגלל השקיפות שלהם, עם הסמכים השקופים אפשר להשאיר עדיין את המראה הנקי והאסתטי של הפנים, משום שהם לא בולטים בשום שלב – לא בזמן חיוך, לא בזמן אכילה וגם לא בזמן דיבור. לכן אם בעבר אנשים היו נבוכים כאשר הם היו עוטים את הסמכים המתכתיים, וממעטים לבצע פעולות שחושפות את השיניים, היום ניתן לחוש הרבה יותר ביטחון ולחשוף את השיניים בנינוחות.

כיצד מתבצע תהליך יישור השיניים באמצעות סמכים שקופים?

בשלב הראשון של יישור השיניים על ידי סמכים שקופים, רופא השיניים מנקה את השיניים ומייבש אותן. לאחר מכן, הוא מורח עליהן חומר מיוחד, אשר באמצעותו ניתן יהיה להדביק את הסמכים על גבי השיניים. גם על הסמכים מורחים חומר, זהו חומר הדבקה שמופעל באמצעות אנרגית האור, אשר אחראית על הקשחתו. לאחר שמסיימים להדביק את הסמכים לשיניים, מעבירים ביניהם חוט מתכתי שעטוף בסיליקון, ובסיום מחזקים אותו באמצעות חיבור עם גומיות ללסת של המטופל.

לאור העובדה שהסמכים המודבקים הינם סמכים חיצוניים, חשוב מאוד להיות מתודרכים על ידי רופא השיניים באשר לשמירה על היגיינת הפה. שמירה מבוקרת על השיניים ועל היגיינת הפה תסייע לכם להימנע ממצבים בהם הסמכים תופסים כתמים או מהתפתחות של עששת באזורי ההדבקה של השיניים.

מהם היתרונות של שיטת הסמכים השקופים?

ישנם מספר יתרונות מהותיים באשר לשימוש בשיטת הסמכים השקופים ליישור שיניים:

  1. מתאימה לכל גיל – יישור שיניים באמצעות סמכים שקופים מתאים למגוון רחב של גילאים, ביניהם ילדים, בני נוער וגם מבוגרים.
  2. השגת תוצאות מהירות – באמצעות הסמכים השקופים ניתן להשיג את התוצאה הרצויה ביעילות ובמהירות רבה, תוך הקפדה על תוצרים איכותיים ומוקפדים.
  3. לא בולטת לעין – כאמור הסמכים השקופים מאפשרים שמירה על מראה אסתטי ונקי של חלל הפה, ולכן הוא לא משפיע או גורע מהמראה החיצוני של מי שמרכיב אותם.

מהם החסרונות של שיטת הסמכים השקופים?

יישור שיניים באמצעות סמכים שקופים, עשוי להיות יקר יותר מאשר יישור שיניים בשיטה הקלאסית והמוכרת, עם סמכים מתכתיים. עם זאת, אם נשווה בין שיטה זו לטיפולי יישור שיניים אחרים בלתי נראים הקיימים בשוק, זוהי השיטה הכי זולה ומשתלמת לטווח הרחוק.

 

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן