ClickCease

ביטוח שיניים הראל רשימת רופאים

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

רוב האנשים לא חושבים על ביטוח שיניים עד שהם צריכים אותו. ועד אז, זה לעתים קרובות מאוחר מדי. לכן הראל מציעה לעובדיה ביטוח שיניים פרטי. זהו אחד ההטבות החשובות ביותר שאנו מציעים מכיוון שהוא מבטיח שהעובדים שלנו יכולים לקבל את טיפול השיניים שהם צריכים, מתי שהם צריכים אותו, מבלי לשבור את הכיס.

אתה מוזמן להתקשר למרפאה של רשת המרפאות של ד"ר בוחניק לקביעת פגישת ייעוץ חינם בנושא של ביטוח שיניים פרטיים וטיפולי שיניים פרטיים הנעשים במרפאה ובאישור של חברת הביטוח הראל. צוות המומחים שלו יכול לעזור לך לפתח תוכנית המותאמת לצרכים ולמטרות האישיות שלך. הם יעבדו איתך כדי ליצור תוכנית ברת השגה ובת קיימא, כדי שתוכל להגיע למטרה של חיוף בריא לבן ויפה.

 

מהן "רשימת הרופאים" של ביטוח שיניים?

ביטוח שיניים הוא סוג של ביטוח המכסה את עלות טיפול השיניים. ביטוח שיניים ניתן לרכוש כפוליסה אישית או כחלק מביטוח בריאות קבוצתי. ישנם סוגים רבים ושונים של תכניות ביטוח שיניים, אך רוב התכניות מכסות את העלות של טיפול שיניים שגרתי, כגון ניקוי שיניים וצילומי רנטגן. חלק מהתוכניות מכסות גם את העלות של הליכים קשים יותר, כגון טיפולי שורש ועקירות שיניים. על מנת להפיק את המרב מביטוח השיניים שלך, חשוב לבקר אצל רופא שיניים שנמצא ב"רשימת הרופאים" של התוכנית הספציפית שלך. על ידי ביקור אצל רופא שיניים שנמצא ברשימת הרופאים של התוכנית שלך, תוכל להפיק את מלוא התועלת מהכיסוי שלך. ועל ידי שמירה על בריאות השיניים שלך, אתה יכול למנוע בעיות חמורות יותר (ויקרים) בהמשך הדרך.

מהם היתרונות של ביטוח

שיניים ביטוח שיניים יכול להיות דרך מצוינת לחסוך כסף על טיפולי שיניים. על ידי תשלום פרמיה חודשית, אתה יכול למזער את עלויות הכיס שלך עבור טיפולי שיניים. בנוסף, רוב תכניות ביטוח השיניים מכסות טיפול מונע, כגון בדיקות שגרתיות וניקיון. זה יכול לעזור לשמור על בריאות השיניים והחניכיים שלך, ולהימנע מבעיות חמורות ויקרות יותר בהמשך הדרך. בעוד שרופאי שיניים בישראל אינם חייבים לקבל ביטוח, רבים כן משתתפים בתוכניות ביטוח שיניים. כתוצאה מכך, חשוב לבדוק עם רופא השיניים שלך כדי לראות אם הוא מקבל את התוכנית הספציפית שלך. אם כן, תוכלו ליהנות מחיסכון משמעותי בטיפולי השיניים שלכם.

איך עובד ביטוח שיניים?

ביטוח שיניים הוא סוג של ביטוח שעוזר לכסות את עלות טיפול השיניים. ישנם סוגים רבים ושונים של תוכניות ביטוח שיניים, אך רובן עוקבות אחר מודל דומה. ראשית, המבטח יסכים לשלם סכום מסוים עבור כל הליך המכוסה בתוכנית. סכום זה מבוסס בדרך כלל על התעריפים במשא ומתן שיש למבטח עם רופאי שיניים ברשת. לאחר מכן ישלם המבוטח פרמיה חודשית, והמבטח ישלם את יתרת החשבון. במקרים מסוימים, המבוטח עשוי להיות אחראי גם על השתתפות עצמית, שהיא סכום שיש לשלם לפני שחברת הביטוח תתחיל לשלם. ביטוח שיניים יכול לעזור להפחית את העלות של טיפול שיניים, אבל חשוב להבין איך התוכניות עובדות לפני שנרשמים לאחד.

מהי רשימת הרופאים של ביטוחי שיניים

בישראל יש מערכת בריאות אוניברסלית המכסה טיפולי שיניים לכל האזרחים. בנוסף, ישנן מספר חברות ביטוח פרטיות המציעות כיסוי שיניים. לתוכניות אלה יש בדרך כלל רשת של רופאי שיניים משתתפים, לכן חשוב לוודא שרופא השיניים שבחרת מחובר לרשת לפני שתקבע תור. בבואכם לבחור תוכנית ביטוח שיניים, יש לזכור כמה דברים. ראשית, שקול לאילו סוגי שירותים אתה צפוי להזדקק. אם אתה צריך רק טיפול מונע בסיסי, אולי תוכל להסתדר עם תוכנית פחות מקיפה. עם זאת, אם יש לך צרכים דנטליים מורכבים, תרצה לבחור תוכנית המספקת כיסוי גדול יותר. שנית, השוו את העלויות של תוכניות שונות. אין תוכנית אחת "הטובה ביותר" – הבחירה הנכונה תהיה תלויה בתקציב ובצרכים האישיים שלך. לבסוף, הקפד לקרוא בעיון את האותיות הקטנות לפני ההרשמה לתוכנית כלשהי. על ידי ביצוע מחקר מראש, אתה יכול להיות בטוח למצוא תוכנית ביטוח שיניים שעונה על הצרכים והתקציב שלך. בכל מקרה כל מרפאות רשת השיניים של ד"ר בוחניק הינם מאושרות לעבודה על ידי כל חברות הביטוח הגדולות, ואף יתירה מזאת, אנחנו ברשת שיניים נשמח לתת לך את השירות של הגשת הטפסים ישירות לחברות הביטוח על מנת שתוכל להתרכז בעיקר שהוא בריאות הפה שלך, ולא תצטרך להתעסק בטופסולוגיה וברדיפה אחרי חברת הביטוח.

 

כמה עולה ביטוח שיניים?

ביטוח שיניים הוא דרך חשובה לנהל את עלות טיפול השיניים. על ידי תשלום פרמיה חודשית, אתה יכול להיות שקט נפשי בידיעה שחשבונות רופא השיניים שלך יהיו מכוסים. אבל כמה עולה ביטוח שיניים? התשובה תלויה במספר גורמים, כולל גודל המשפחה שלך, סוג הכיסוי שאתה צריך והמדינה בה אתה חי. באופן כללי, תוכניות ביטוח שיניים מתחילות בסביבות עשרות שקלים לחודש עבור אדם בודד ועולות ליותר לחודש עבור משפחה. לחלק מהתוכניות יש גם השתתפות עצמית שנתית שיש לעמוד בה לפני תחילת הכיסוי. עם זאת, העלות של ביטוח שיניים היא בדרך כלל שווה את זה כאשר אתה בוחן את האלטרנטיבה – תשלום עבור טיפול שיניים מכיסך. עם ביטוח שיניים, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שאתה ומשפחתך תוכל להרשות לעצמך את טיפול השיניים שאתה צריך.

איך למצוא רופא שיניים שמקבל את ביטוח השיניים שלך

יש כמה דרכים למצוא רופא שיניים שמקבל את ביטוח השיניים שלך. אחת הדרכים הטובות ביותר היא לבדוק מול חברת הביטוח שלך. לרוב חברות הביטוח יש רשימה של רופאי שיניים המשתתפים בתוכנית שלהם. אתה יכול גם לבדוק עם המעסיק שלך. למעסיקים רבים יש רשימה של ספקים משתתפים עבור העובדים שלהם. דרך נוספת למצוא רופא שיניים היא לשאול את החברים והמשפחה. הם אולי מכירים רופא שיניים טוב שמקבל את הביטוח שלך. לבסוף, אתה יכול לחפש באינטרנט רופאי שיניים באזור שלך. כל שעליך לעשות הוא להזין את המיקוד ואת תוכנית ביטוח השיניים שלך במנוע חיפוש כדי למצוא רשימה של ספקים משתתפים. עם קצת מאמץ, אתה אמור להיות מסוגל למצוא רופא שיניים טוב שמקבל את ביטוח השיניים שלך. אחרי כל זה, אנחנו מזכירים שלא לשכוח שרופאי השינים שעובדים ברשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק – כולם מאושרים על ידי חברות הביטוח בישראל.

 

"רשימת הרופאים" של הראל

רשימת הרופאים" של ביטוחי שיניים היא רשימה של רופאי שיניים שהתקשרו עם חברת הביטוח למתן שירותים למבוטחים בהנחה. ניתן למצוא את הרשימה באתר האינטרנט של חברת הביטוח והיא מחולקת בדרך כלל לקטגוריות כגון ספקים בתוך הרשת או מחוץ לרשת. בבחירת רופא שיניים חשוב לבדוק האם הם נמצאים ברשימת הספקים המורשים, שכן הדבר יכול להשפיע על הסכום שתצטרכו לשלם מכיסם עבור שירותים. ככלל, רופאי שיניים שנמצאים ברשימה הסכימו לקבל את התעריף המוסכם של חברת הביטוח עבור שירותים, מה שיכול לחסוך לכם כסף. עם זאת, חשוב לציין שלא כל רופאי השיניים משתתפים בכל תוכנית ביטוח, כך שעדיין ייתכן שתצטרכו לשלם כמה דמי כיס גם אם רופא השיניים שלכם נמצא ברשימה. עם זאת, "רשימת הרופאים" יכולה להיות כלי מועיל במציאת רופא שיניים שמתאים לתקציב שלך.

בלי ספק שהמקום הטוב ביותר לעבור טיפול שיניים הוא באחת ממרפאות השיניים של רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק העובדות עם חברת הביטוח הראל. המרפאות שלו הן בפריסה ארצית, עם מיטב הרופאים בארץ. הם בעלי ניסיון של עשרות שנים ומציעים רופאי שיניים מצוינים, שירות נעים, מרפאות חדישות וצוות אדיב. למרפאות יש גם מחירים נוחים ועובדות עם חברות הביטוח הגדולות בישראל.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן